• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Šatičky jsou moc pěkný, vždycky nad nima slintam, ale tepláčky jsou tepláčky :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 08:11  • Odpověz
Ahoj holky!
Karca, manza mne vcera vyhnal od compu, tak jsem nemohla odpovedet. Takze ted :grinning: Prcka pro jistotu pasam, on je hrozny divocak :grinning: A kdyz ho pripsam, tak porad kouka, jak jsou tam ty pasy zapnute :grinning: Vesticky jsou pekne, ale ta posledni mi prijde jako pro chlapecka :wink:

Peti, tedy to je smula s tou nausnickou :frowning2: No a to obleceni, to je asi vsude stejne. Ja kdyz jdu pryc, tak taky manzovi pripravim, do ceho ho oblect a pak stejne trnu v cem nakonec bude obleceny :wink:

Zuzi, v tom casopisu mama a ja pisou ukazkovy jidelnicek pro deti od ukonceneho 7. do 9. mesice veku, u nekojenych deti od uk 6. mesice:
snidane: kojeni nebo UM
dopol svačinka: ovocne nebo zeleninove pyre, prip. zakoncene kojenim
obed: zelenino-masova polevka nebo maso se zeleninou, ryzi ci brambory nebo testoviny s brokolici a vajecnym zloutkem
odpol svacinka: kojeni nebo UM
vecere: ryzova nebo zelenino-bramborova kase
2.vecere: kojeni nebo UM
Ale je to jen orientacni. Sice uvadeji od 7. mesice, ale tam se pocita s tim, ze matka do 6. mesice koji, coz neni vzdy realne. Pro kojene deti od ukonceneho 6. mesice do uk. 7. mesice je tam kojeni nebo mleko a jen obed je zeleninove pyre, zelen. polevka nebo maso s brambory.
20. říj 2009 v 08:14  • Odpověz
Anitt, Karca, kdy spachame nejaky ten srazik? :grinning:

U nas dneska spani od 19.30 do 6.15 hod, akorat rano spal prcek na brisku, tak jsem ho porad chodila kontrolovat, jestli dycha a jestli monitor blika :sweat_smile:

Nas dneska ceka opet rehabka a odpolko kontrola u kozni, tak budu asi nejak vecer.
Hezky den!
20. říj 2009 v 08:17  • Odpověz
No vidiš a ta se mi líbí nejvíc :grinning: :grinning: :grinning: No jo, ony jsou ty vestičky všechny takový klučičí, doženu to růžovýma tepláčkama. :grinning: :grinning:

Srazík navrhněte kdykoliv, přizpůsobím se. Akorát příští týden mám takovej plnej, je tam svátek.
20. říj 2009 v 08:31  • Odpověz
Ahoj holky, tak my už taky víme, proč je Týna pořád nemocná a trvá to pokaždý tak dlouho. Má nález v nosíku - zlatého stafylokoka a to hodně silného, pak má strašně slabou slizniční imunitu, takže všechno hned chytne a je náchylná na bakterie a taky má slabé astma a náběh na alergie. Takž fakt super. Ale jsem ráda, že vím, proč se s tím pořád rveme a nelepší se to.
Bohužel nám zatím nemůže být pomoženo, protože je Týnka moc malá. Nejdřív prý budeme něco podnikat v roce. Takže bude chudák trpět ještě čtyři měsíce. Bééé.
20. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz
Hojte holky

Kremco to je hrozny :frowning2: . Tak at je vam brzo lepe a muzou vam nasadit nejakou lecbu.
20. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz
bobas: bohužel léčbu až v roce. :frowning2:
20. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz
To je hrozne kremco a doporucila ti neco dr. na tu dobu nez se to bude moct resit?
20. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz
bobas: izolovat ji od všech nemocných a dala nám zatím kapičky do nosu a kdyby se kašel do 14 dní nezlepšil, tak dostane dýchadlo na to astma. Jinak zatím nemůže nic dělat. Bohužel.
20. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz
To je priserny. Tak vam budem drzet pesticky a at uz vam je ten rok a muzou male nejak pomoct :frowning2:
20. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz
bobas: dík
20. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz
Kremca-tak to je hrozný :astonished: Taková maličká a už tak trpí?chudinka.Mně alergie zjistili až ve 12 letech-najednou se objevily a pak i asthma,takže vím jak je to šílený,ale pro tu maličkou to musí být strašný :frowning2:
20. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz
kremči to je teda hrůza to je mi moc líto ach jooooooo to si teda nezasloužíte ani jedna sakra :unamused: ty se tak moc snažíš s odsáváním a jsi tak šikovná a vše zvládáš a do toho tohle. ach jo to je teda spravedlnost. ale vy to zlvádnete. jsou na tom děti mnohem mnohem hůůůůř to je potřeba si uvědomit. určitě ta léčba bude učinná a budete mít pokoj. držím moc palce
20. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz
Taky držím Týnce pěstičky.škoda,že ta imunita s toho tvýho mlíčka,když tak pořád odsáváš nezabrala víc.

Jinak ahojte holky.

Venku je zas škaredě,tak zas asi budem trčet doma,už mě to neba :angry:
20. říj 2009 ve 14:25  • Odpověz
*z toho
20. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz
Holky dík za podporu, snad bude brzy líp a ona z toho vyroste. Já mám taky astma, takže k tomu má předpoklady, ale že už takhle malá, to by mě fakt nenapadlo. No, ale naštěstí to není tak hrozné jak ta zlataá mrcha v nosíku. Ta ji trápí nejvíc.
Budu si muset najít vždycyk na středu, kdy chodím do práce hlídání, abych ji nemusela brát s sebou mezi ty chrchlající děti. No a doma nastříkám pokaždý nějakou desinfekci, když přijdou žáčci, aby to od nich nehcytla. Doktorka hlavně říkala, že ji musím chránit od marodů a bacilů než budem moct něco podniknout.
20. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz
Ahjo Kremčo a ještě k tomu se to tak blbě kombinuje s tvojí prací.
20. říj 2009 v 15:05  • Odpověz
Ahoj holky,

u nás od rána nešel proud, byla plánovaná odstávka. Akorát nešlo ani topení, tak je malá nabalená jak eskymáček skoro :grinning: Byly jsme juknout v Metropoli na kombinézky a teda hrůza a děs. Nikde nic nemají, tak zkusím něco na mimibazaru... Fakt jsem zklamaná, chtěla jsem jí to dát k dnešním půlročním narozeninkám :slight_smile: No, ale má krásnou čepici, tak aspoň něco :slight_smile: Jinak spinkala od půl desáté do půl čtvrté a pak až do 10.40 :grinning: Takže super. Jo a dneska zblajzla celou malou skleničku zeleninky s kuřecím masem. Zeleninku samotnou mi v půlce plivala, ale s masíčkem to jí jede :grinning: Asi bude po nás masožrout :grinning:
Hrusti, moc děkuju za ukázkový jídelníček. Musím to všechno prostudovat, jsem z toho už trošinku na paličku... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Karco, včera jsem ti zapomněla napsat tu cenu té pedikúry. Většinou se to pohybuje okolo 300Kč - nevím, kolik v Praze... - ale my tu na vesnici platíme 100Kč.
Kremco, chudák Týnuška :frowning2: To je hrozný, že s tím teď ani nejde nic dělat...
20. říj 2009 v 16:07  • Odpověz
Ty jo, 100,-, no tak to je zadarmíčko. To bych chodila každej tejden :grinning: :confused:
20. říj 2009 v 16:58  • Odpověz
to jo, karco, taky má plno až do ledna :grinning: Příště jdeme až 14. prosince - je o to fakt zájem :slight_smile:
Jinak přidala jsem fotečky té naší malé šikulky :grinning:
20. říj 2009 v 17:09  • Odpověz
Baf, holky.
To by, výlet... Byla jsem se známýma v Šluknovským výběžku...jestli znáte zeměpis :slight_smile: Musela jsem teda ráno vstát, ale stálo to za to. Procházka krásnou klidnou vesničkou a pak kebap výbornej u turků :grinning: Byla jsem z toho grogy, že jsme to s Berunou po příjezdu zalomily :sweat_smile:
Mně dělá pedikúru sestřenku, dělá střední na kosmetičku, takže v rámci praxe to mají za 130K se vším a dělá to pěkně, je už ve třeťáku :slight_smile:
kremco, jéjéj, to je děs, Týnča chuděrka, mrcha jedna v nose, co tam dělá???????
karci, jj, tepláka jsou tepláky, šatky jsou jen na příležitosti :wink: Ale jsou moc hezký, anitt :wink:
20. říj 2009 v 18:32  • Odpověz
20. říj 2009 v 18:34  • Odpověz
AHoj holky,
jsme zpatky :slight_smile: Dneska to bylo narocny, ale na rehabce pani jen koukala, kdyz ji tam Honzik peroval :grinning: No ale vyfasly jsme takove docela osklive cviky, jsem zvedava, jak to budu s prckem cvicit :unamused:

Kremca, tedy chudinka Tynuska! To je hrozny, ze tem prckum clovek nemuze nijak pomoc :frowning2:

Jinak po ceste od kozni dr jsem udelala dobry kup u ting-tongu, koupila jsem moc pekne puncochacky, jedny staly 99 Kc, a pak zimni kombinezku za 299 Kc :grinning: No a vecer mamca volala, ze taky koupila kombinezku :grinning: Takze budu prodavat jednu, co jsem koupila na MMB v predstihu, kdyby nekdo mel zajem, tak vyfotim. Je khaki-oranzova, za 180 Kc plus postovne :wink:
20. říj 2009 v 18:50  • Odpověz
Jinak jsem se docela zdesila po precteni tohohle clanku, protoze mi dr rikala, ze pokud bude mit prcet 4 hodky po ocku teplotu vyssi 37,5, tak mam dat cipek. Priste uz ho davat nebudu, jen kdyz bude mit vysokou horecku :confounded:

http://www.zdravky.cz/zpravodajstvi/z-domova/paracetamol-snizuje-ucinek-ockovani
20. říj 2009 v 18:52  • Odpověz
hrusti, ale u honzíka byl podán z důvodem, na začátku píšou, že preventivní podání ho může snížit... Tak jak to je????? :astonished: :astonished: :astonished:
jinak tady něco dojemnýho :

http://tn.nova.cz/zpravy/regionalni/dojemne-setkani-za-terezkou-prisla-jeji-zachrankyne.html
20. říj 2009 v 19:06  • Odpověz
Andy, ja nevim, priste mu dam cipek az kdyz bude mit teplotu nad 38 stupnu, jinak ne :unamused:
20. říj 2009 v 19:22  • Odpověz
ahojky holčiny my dnes byli doma protože se mi rozjela rýma tak jsem se kurýrovala a doufám žeto prcek nechytil.

jinak nedělejte si hlavu z takových článků každý den vědci přijdou na něco a to by se z toho člověk za chvilku zbláznil. prostě podat když je to nutné a hotovo :wink:
20. říj 2009 v 19:49  • Odpověz
Anitt, drzim palecky, at to prcek nechytne, to by ho pak dr nenaockovala :unamused:
20. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
no právě ach jo to je načasovaný fakt super. snad to bude ok dělám co můžu . nic jinýho mi není jen ta rýma no
20. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.