• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Ahoj holky, vse nej Verunce k sesti mesicum. :slight_smile:

Kremca, to je mi moc lito. :frowning2: At se Tynuska drzi, nemate to holky vubec jednoduchý. Snad aspon trochu zaberou ty kapky.

Andy krasny vylet, byl tam snih? Aspon jste se odreagovali.
Hrusti super, ze na rehabce maleho chvalili. :slight_smile: My davame teda ty prikrmy blbe :grinning: Dopoledne davam UM a az odpo ovoce. Tak to asi prehodim. :wink:

Anitt tak at si brzo fit. :slight_smile:

U nas stoji pedikura 250.
Dneska jsem si koupila dvojku manzelek, tu jednicku jsem prokaučovala tak ji budu muset asi objednat pres Primu.

Dneska jsme byli zase plavcit, bezva akorad se malymu nelibilo plavani na boku tzv. na ousko :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jinak v pohode, cakal rukama do vody az sem nic nevidela :grinning: a ted vecer Italstina, zacina me to hrozne bavit, prijde mi to vsechno takovy logicky. :grinning:

Dneska nam prisla zimni bunda a zitra by mel dorazit ten fusak, konecne hurá.
20. říj 2009 ve 20:17  •  1 dítě  • Odpověz
hrusti: s tím paracetamolem je to pravda. Mudra mě na to upozorňovala. Takže tentokrát má článek pravdu, když říká, že se nemá nic dávat preentivně. Nicméně ale, když vidíš, že má dítě vyšší teplotu - skoro těch 38, tak už se to dát může. Je to lepší, než kdyby to mimčovi vylítlo.
Honzík je šikula.

Dík holky za podporu.

anitt: ať jste brzy fit.
20. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz
zuzi, samo, že Verunce vše nej k půlročninám :grinning:
misi, asi taky začnu chodit na Italštinu :grinning: Sníh tam byl, jako všude, ale už to leze dolu, hurááá.

Jo, chtěla jsem se zeptat, rozčilujou se Vám prcci taky? Beruna teď začla vrčet, když se ji něco nelíbí a třeba i dost nahlas, jako kdyby se rozčilovala, no dělá to u věcí, který se ji nelíbí. Už nebrečí, když ji vypadne dudlík, už vrčí jak tatínek :grinning:
20. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz
holky, děkujeme za přáníčka :slight_smile: Hrozně to letí, je to strašný :slight_smile:
Andy, mě se Veru taky rozčiluje a dost hlasitě to dává najevo :grinning: Ale je to rozhodně lepší než to brečení :grinning:
20. říj 2009 ve 22:08  • Odpověz
Anča taky vrčí :grinning: :grinning:
20. říj 2009 ve 22:23  • Odpověz
Eliášek se taky rozciluje :grinning:
20. říj 2009 ve 22:34  •  1 dítě  • Odpověz
Zuzí-Verunce pusinku k pidi narozkám :dizzy_face:

Andy-moja se vzteká,že dupe nohama a řve :grinning: Dnes si trénovala pištění :grinning: ale to je bžunda,když to není ve 4 ráno :grinning:

Nakonec jsme ven šly a v poho.Ve Schleckeru jsem koupila příkrmy s masem a Nutrilon č 2 .Dva kusy+magický hrneček od aventu jako dárek za 250,--Tak to stálo 678,-(ten Nutráč) :wink:

Hrusti-co ta mistička,asi jsi přehlídla otázečku?Jaká je prosím tě?Z té Hypernovy?dík

A dobrou kočky :slight_smile:
20. říj 2009 ve 22:47  • Odpověz
Jsem to asi napsala blbě:2 nutrilony a hrnek byl k tomu zadarmo.TAK :grinning:
20. říj 2009 ve 22:49  • Odpověz
Mně to rozčilování a vrčení teda přijde srandovní, když toho teda není moc, to něco objeví a tak si to trénujou, no hlavně, aby z ních pak nebyly vzteklounci :grinning:
jo, zuzi, hezké nové fotečky :slight_smile: Veru má teda dlouhý vlas :sweat_smile:
20. říj 2009 ve 23:01  • Odpověz
a neteče nám teplá voda, plánovaná odstávka, jako masakr spláchnout se celá ledovou vodou :astonished: Ještě, že to dělám pravidelně na nohy tak, prý nejlepší prevence křečáků, mám k nim docela dispozice :pensive: Tak raději preventuju :wink:
20. říj 2009 ve 23:03  • Odpověz
tak já vydrhla celou koupelnu, už to chudinka potřebovala :slight_smile: Vždycky vezmu jen to nejnutnější, ale teď jsem to vzala z gruntu :grinning: Umyla jsem nádobí a jsem na sebe pyšná :sweat_smile:
Andy, taky se mě Petr ptal, jestli ji neostříháme :grinning: Tak jsem mu řekla, že do roka se děti stříhat nesmí, tak na mě koukal, jako kdybych spadla z jahody na znak :grinning: A na Verunku pak, že z ní bude do roka hipízák :grinning: A děkujeme za pochvalu. Ještě jsem tam šoupla jednu fotečku s novou čepičkou :grinning:
20. říj 2009 ve 23:40  • Odpověz
Zuzíku, Verunka je teda fakt boží. A ty vlásky má od malinka fakt děsně vtipný, je to prostě mimozemšťánek vysílající signály.
21. říj 2009 v 07:14  • Odpověz
Ahoj holky,
ja jsem vcera zalehla, bolelo mne trochu bricho a zacala jsem spinit a to mi pred tydnem skoncila ms. Tak nevim, co to zase je :unamused: Jsem ale docela utahana, asi nejaka podzimni depresivni unava :wink:

Zuzi, Verunka je takovy Rakosnicek :grinning: Sikulka! Verunce opozdene vse nej k pul rocku :slight_smile:

Andy, Honzik taky vrci a vzteka se, kdyz se mu neco nelibi. Jj, uz to nejsou zadna miminka, ale vycurane deticky :grinning:

Buni, k tomu Hamanku je takova mensi plastova misticka s napisem. Neni nejaka luxusni, ale na prikrmy se hodi :wink: Meli ruzne barvy ... zelenou, oranzovou a dal uz nevim :grinning:

Karca, Anitt, tak muzeme spachat ten srazik prespristi tyden, pokud bude Anittka v Praglu. Potom zase nemuzeme my, protoze ma Honzik 9.11. posledni hexu a obavam se, ze bude mit teploty, takze budeme asi par dni doma :wink:
21. říj 2009 v 08:13  • Odpověz
Psala Vikula, ze se porad nemuze dostat na Konika, nevim cim to je. Pry se ji po nas moooc styska :slight_smile: Budu ji od vas pozdravovat :wink:
21. říj 2009 v 08:14  • Odpověz
ahoj holky,

tak dnes jsem se nějak moc nevyspala :confounded:

Kačka se vzbudila ve 22(jen kojo) pak byla vzhůru od 3-4:30 a bylo mejdlo a taky pištění (ted piší furt)Je to šílenej ultrazvuk :grinning: A ted vstávala před osmou,ale pak určitě ještě zalezem,ale musí se unavit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ted mi tu šmíruje přes ruku.Baba zvědavá :grinning:

Odpo.razíme do Ikei,tak se těším :dizzy_face:

Zuzi-krásný fotečky.Veru je taky pěkný číslo :grinning: :grinning:

Hrusti-díky moc-tak doufám, že dodali zásoby a Hamánek s miskou ještě bude :slight_smile:
21. říj 2009 v 08:29  • Odpověz
Hrusti, tak jů, počkáme, jak se vyjádří Anitka se srazíkem a co ostatní Pražandy, Zuzíku?
21. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
Ahoj holky,
už vas dočítam od včerejška,nestíhám..

kremčo to musela chytit v te nemocnici,tam je tech potvor mraky,,mamka si ho z tama taky donesla a brala pak nejake silne atb..je škoda že musíte čekat,taky se ti to všechno skládá :unamused: tak se drž a snad už žadné nemoci,musí to byt hrozné

zuzí ja davam..5h mliko,pak 9 mlíko,12 obed,kolem 3-4 ovoce a večer mlíko
ovoce dopoledne nedavam,nechce pak obed,tak davam taky odpo,myslím že je to uplne jedno

anit taky nemoci,achjooo,to je furt neco..
andy takže sis užila,super a hod fotečky
miši plavete už ve velkém bazenu? to vám zavydím,my do roku nesmíme kvuli infekci
hrusti kolikrat cvičíte,že vas už nenechají byt..ale pochvala určite potešila
:slight_smile:

my jsme meli včera neuroložku,pry je moc spokojená a ubrala nám cvičení na 3x denne..a pry když občas jen 2x tak se svet nezboří :wink: akorat jsem zvedavá co na to řekne naše rhb,jestli nebude mít jiny nazor
21. říj 2009 v 10:23  • Odpověz
Ahoj holky,

tak já jsem zase usnula až v půl pátý :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malá byla v noci asi třikrát vzhůru a trošičku plakala, ale na jídlo se vzbudila až ve čtyři a pak spinkala do desíti :slight_smile: Teď se tu přemisťuje na hrací dece a snaží se přijít na to, jak funguje lehátko - je to náš objevitel :slight_smile: Odpoledne s ní ale zajdeme k dr., protože začala docela kašlat, nevím, z čeho. Za 14dní máme jít na poslední hexu, tak ať je zdravá... Jinak vám všem moc děkujeme za přáníčka a za pochvalu fotek :wink:
Hrusti, tak Vikulku taky moc pozdravuj, škoda, že jí koník nefachá :frowning2:
Karco, se srazíkem zatím nevím, záleží na tom, kde to chcete pořádat :grinning: Ale ráda bych vás viděla - to jako jóó :grinning:
Peti, tak to jsou skvělé zprávy, že vám ubrali cvičení!!! :wink: Za chvíli nebudete potřebovat už žádné, uvidíš :slight_smile:
Buni, užijte si nákup v Ikee, jedete pro něco konkrétního?
21. říj 2009 v 11:29  • Odpověz
přejeme Verunce opoždene vše nej k pul ročku :wink:

zuzí to tvoje spaní je desné,už s tím bež k dr,budeš uplne k,.o jak s takhle funguješ?
21. říj 2009 v 11:39  • Odpověz
peti, ono je to jednou za čas, nevím, co to je. Můžu se v posteli uzívat, ale nezaberu :frowning2: Funguju v pohodě, já jsem zvyklá chodit spát pozdě a naštěstí Veru spinká dlouho, tak se vyspím s ní. Ale dneska s ní zalehnu i po obídku, venku je hnusně, takže stejně ven nepůjdeme, navíc s tím kašlem :frowning2: Ach jo.
21. říj 2009 v 11:50  • Odpověz
Ahoj holky,

mluvila jsem s Vikulkou, na srazík by šla taky, akorát by chtěla Eden, že tam malýho šoupne do dětskýho koutku. No, taky jsem zvědavá, jak to Ančí vydrží, přeci jenom už nevydrží jen sedět a čučet, chce ležet, šahat, hrát si a tak... Takže určitě asi tentokrát pobudu kratší dobu, aby nebyla nevrlá. No ale to vy na tom jste určitě stejně, né-li hůř, máte přeci jenom starší dětičky.

Jo, s Viki jsem krafala a připálila oběd :slight_smile:) a to má manža zrovna narozeniny :grinning: :grinning:
K.
21. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz
Ahoj holky,
ted jsme se vratili z rehabky, co nam napsal neurolog, to je ta druha pani fyzio, co neplatime a dostali jsme OBROVSKOU POCHVALU :dizzy_face: Pry je prcek napred, musim ho krotit, aby zatim jen peroval a nevzpiral se na cele nozicky, aby je nemel ploche nebo do X :wink: Konecne mam pocit, ze to cviceni k necemu je. Kolikrat uz jsem to chtela vzdat :unamused:

Peti, taky gratuluju ke ko u neuro. My mame cvicit 3x denne, ale ja to stiham tak 2x. Dneska rikala ta pani, ze se mame prijit v pulce listopadu ukazat a je dost mozny, ze uz to bude naposled :wink:
21. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
Karca, ja jsem taky pro Eden. Mam to blizko, na Andelu jsme byli minule, tak je to spravedlivy, aby tentokrat Anittka prijela za nami :wink:
21. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz
hrusti no super :slight_smile: ja to pořad říkám že je rychlík :wink:
nam včera ta neuroložka říkala že to cvičení hrozne pomohlo,taky mi už to leze krkem,ale musím vydržet,u nas je to jiné no..v utery mame rhb tak jsem zvedava co ona na to řekne..

karči ja pravidelne palím obed prckovi :grinning: furt dřem kastroly :wink: rozvařím mu to a jdu neco delat,nebo zkysnu tady a je to hned :grinning:

holky pozdravujte vikulku :wink:
zuzí tady svítí sluníčko,zima je,ale da se to vydržet..malí ted usnul a po vyspaní a svačine pujdem ven..davate už fusaky? a jak moc potom oblíkáte?
ja davam podzimní fusak,punčošky,kalhoty,body,tenkou mikinu,bundičku podzimní a čepku..a říkam si jestli to není malo..

jo a ješte jsem zapomela napsat,že včera ve školce našla uklízečka tu naušnici :slight_smile: Elin dnes nesla bonbošku
a koupila jsem malemu ty botky na zimu do fusaku,za 170kč s kožíškem a šnerovaním a za odmenu na ceste od neuroložky plyšovou kostku na hraní :grinning:
21. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz
Peti, ja davam ted prckovi takovou tu zavinovacku/fusak do autosedacky, je to docela teple, tak to ma misto deky, nanoznik, puncosky, body, vyteplene kalhoty, slabou mikcu a teplou bundu a fleecovou cepicku.

To je super, ze se nasla ta nausnice :slight_smile:
21. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz
Dneska jsem udelala Honzikovi ke svacince banan s UM, takovy bananovy shake a jak mu to smakovalo :grinning:
21. říj 2009 ve 14:57  • Odpověz
tak holky, u nás se dějou věci nevídané :grinning: Vždycky po příkrmu malá usne, to jo, ale buď mně u prsa nebo na mně. Dneska snědla celou skleničku, tak jsem jí ani prso nedávala a říkala si, že jí zkusím dát do postýlky, co udělá. No a ona během dvou minut vytuhla :confused: Je to neuvěřitelný, vždycky, když jí položím do postýlky (večer a nad ránem), tak nejpozději do 10minut spí. Jsem se bála, jak to bude těžké ji naučit samotnou v postýlce a ona to vzala takhle dobře. Jsem hrozně šťastná, fakt že jo :grinning: No a v postýlce spala dvě hodinky, tak jsem si dáchla s ní :slight_smile:
Peti, já dávám slabé punčocháčky, vyteplené kalhoty, body s dl. rukávkem, slabší mikinku, tlustou mikinu, podzimní čapku a včera jsem dala i takové ty novorozenecké rukavičky. Ty měly úspěch, malá je měla oslintaný během minuty, takže šly dolů :frowning2: Pod ní dám jednu fleesovou deku a přikryju jí další dekou. A stejně měla včera červený nosánek a studený ručičky :frowning2: U nás teď už taky svítí sluníčko, ale předtím to bylo takové to hnusné pošmourno, kdy člověk chce být jen v posteli :grinning:
Karco, tak Eden ani nevím, kde je - jen vím, že je od Zličína docela daleko :grinning:
Hrusti, gratuluji k rehabce, upřímně nevím, proč na ně chodíte, když Honzík dělá takové pokroky :confused: S tím vzpíráním na nožičky si mě trošku vyděsila, malá se na ně taky vzpírá :frowning2:
21. říj 2009 v 15:47  • Odpověz
Ahojky, tak u nás je krásne, dopoledne jsme byli venku s kamoskou.
Petrach to je super, ze vas na rhb tak chvali jste moooc sikovni. :slight_smile: S tou nausnici je to super :slight_smile:
A Hrusti vy taky :slight_smile:
Já oblikam prcka stejne jako vy. Puncochacky, kalhoty, body, mikca a zimni bunda, cepicka, nekdy davam rukavicky a salku. A dam ho do nanozniku a zabalim do deky.
Dneska uz mi prisel konecne fusak mam ho na poste, tak si ho musim jit vyzvednout jak manza dorazi.
21. říj 2009 v 15:54  •  1 dítě  • Odpověz
Zuzik u nas to bylo taky tak. Dokud byl malej v kosi, tak uspavani, hongani a stejne rval, kdyz jsem ho tam dala. Jakmile zacal spat v postylce u sebe v pokojiku mam klid. V dopo i odpo kdyz se mu chce spat ho tam frknu a jdu pryc. A on za chvilku usne, vecer to samy. Vidis jaky mala dela pokroky s tim spanim, za chvilku budete uz v pohode. :wink:
Malej miva venku taky studeny tvaricky a ruky ma tak napul. Ale kdyz mu chytnu pod deku tak tam ma krasny teplo. Eli si rukavicky neslinta, zatim, ale stve ho ze nemuze brat poradne do ruky hracky :grinning:
21. říj 2009 v 16:03  •  1 dítě  • Odpověz
hoj holky, hlásím se od mamky, ale už jedu domů, jely jsme vlakem...
zuzi, tak to je fajné :slight_smile: Malá Ti začne hezky spinkat :slight_smile:
hrusti, gratulka rehabce, Honzík je šikula :slight_smile:
A já jsem pořád unavená, to je děs :frowning2:
21. říj 2009 v 16:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.