• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Achojte holky,
předem se omlouvám, že vás taky zanedbávám, ale fakt není moc času, ale to vy víte samy že :wink:

Dnes jsme se vrátili s Natálkou od našich a po cestě nazpět jsme byly okouknout nové obchody v Brně v Olympii, fakt centrum jak prase. Hned jsme očíhli pultanelu a koupili jsme Natálce kombinézku. Jinak, fusak už dorazil s vypadá hezky, tak se těším až ho vyzkoušíme.

U rodičů bylo trochu smutno, protože jim umírala kočička, byla na tom už hodně špatně, tak dnes přijel doktor a konstatoval silný zánět dělohy a že jí dává tak dva týdny a že se hodně trápí, tak jsme poprosili doktora, aby trápení ukončil :frowning2:
ale určitě už jí je líp.

Jinak jsem nemocná, chytla jsem od ségry chřipku, tak mám v krku polepšovnu a v nose taky :unamused:
21. říj 2009 v 17:02  • Odpověz
Ahoj holky,
tak dnešní noc zase horší - kašlala od 4 do 7. :frowning2: Mudra ale říkala, že je to tím teplem, které doma máme. Nejde nám totiž vypnout centrální topení. Ale pán slíbil, že to co nejdříve nechá spravit. Tak doufám, že jo.

petrach: já když náhodou jdeme teď ven, tak dávám pučošky, podvlíkací body, halenku, slabší mikinu, kombinézu, zimní čepku a zimní fusak. :slight_smile: Mám strach jí dát míň. Ale až bude zdravá, tak mudra říkala, že ji začneme pomalu otužovat. Tak doufám, že to bude brzy.

Jo a rozhodla jsem se, že jí vždycky na středu, kdy prostě musím do práce, jí najdu chůvu. Dnes ji hlídala teta a dobrý. A normálně mi za odpolko sehnala i chůvu - paní bydlí hned ulici vedle a když jsem přišla, tak už se u nás s Týnkou seznamovala. A super. Budu jí dávat 500 za to odpoledne. No, ale aspoň bude malá pryč od zachrchlaných dětí a bacilů. Jsem moc ráda. Tak aspoň nějaká dobrá zpráva. :slight_smile:

hrusti petrach: kluci jsou šikulíci. :slight_smile:

karča: já na srazík asi nebudu moci s tou mojí marůdkou, i když mě to mrzí. Ale kdybych šla, tak bych taky musela malou pustit někam do výběhu. :grinning: :grinning: :grinning: , protože v kočáře teda určitě nevydrží. :grinning:

bemo: chudinka kočička

zuzík: už jsem psala - malá se naučí. :slight_smile: a budeš mít lehárko. :slight_smile:
21. říj 2009 v 17:32  • Odpověz
bemo chudak kocicka :cry:
Holky co mate ten fusak Emitex, na co je ta volna cast vzadu za hlavou? Nejak na to nemuzu prijit. Jinak je krasne teplounky tak tam ani nebudu malemu davat puncosky kdyz bude tech sest nad nulou. A mate asi vsichni ten spodek oddelany, ze? Malej se tam vleze tak mi prijde zbytecny ho tam mit.
21. říj 2009 v 17:40  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky sluníčka,

jsem tu jupíííí,tak se mi stýskalo :cry: Moc děkuji Karce za pomoc...

Já jsem pro srazík,ale já jedu jen tam kde mohu vypustit krakena :slight_smile: Nechce být v kočáru :angry: Jak se naučil stát a pochodovat tak jsem ztracená
21. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz
misi ten fusak se dá natáhnout u některých kočárků za opěradlo,ale u nás to nejde a klouže to,ale nějak jsem to přidělala a jde to
21. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz
kremčo aspon neco se daří ,ale teda ta cena :angry: vyplatí se ti to vubec,možna jen nemám ponetí o cenách :astonished:

ja maleho taky asi hodne navlíkam,dnes mel tradične body,punčošky,tenkou mikču,tepláky,bundičku a podzimní fusak a byli jsme na procházce s kamaradkama a ty me říkali že mu stačí punčošky,body a flaušová jkombineza a fusak :astonished: že to tak davali,brrr dyt i ja bych zmrzla,asi bude po me :grinning:

vikulko ahoooj,chybíš tady :wink:
bemo samozřejme taky :slight_smile:

je to mazec s tema detma a holky BUDE HUŘ :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
Jsem tak ráda,že tu mohu být :grinning:
21. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
Vikul, kde byla chyba??? Proc ti to neslo???

Misi, ten fusak od Emitexu ma takove presky a tema jde pridelat ten fusak ke kocarku, aby neklouzal. Ale ma to ted ta nova kolekce, ta letosni to myslim nema :wink:

Ja jsem se dneska vypravila s kamoskou cvicit a kdyz jsme prisli do fitka, tak uz meli hodinu obsazenou, tak jsme skoncili v pizzerii u sklinky lambrusca :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz
hrusti ja bych tem druhy program taky brala :grinning: lepší ne? :wink:
21. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz
Peti, jo, bylo to fajn, akorat manza cichal kour, kdyz jsem prisla domu :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
Tak to já dnes cvičit začala :stuck_out_tongue_closed_eyes: A zítra se nehnu,byla jsem v posilce,zase jsem přibrala a nevejdu se do kalhot :astonished: Nechápu......

Chyba byla na stránkách koníka....Prý to někomu šlo někomu nešlo :unamused:

Jsem ráda,že je Honzulka tááák šikovný a dostává pochvalu.My dostali taky u dr. a příště prý přijde sám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Máme 9100g a 73cm a do závěru dr. napsal,že psychomot.vývoj je nadprůměr :grinning: :grinning: Já říkám,že máme ďáblíka
21. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
petrach: cena je to ještě v normě. Prostě si ten den vydělám o 500 míň. Ale za její zdraví mi to stojí. Přemýšlela jsem o tom celou dnešní noc a PánB ůh dal, že mi teta hned chůvu našla, která je fakt velmi milá.

vikul: já mám taky takovou dračici. :slight_smile: I když o kilo a půl těžší :grinning:
21. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz
Hrusti jj presky vim to je jasny, zajimala me ta plachta ale stejne sem nepochopila na co je to dobry. Ja mam radsi kdyz ma malej strisku nez ze bych mu to navlikala dozadu aby byl vystaven vetru desti :grinning:
Jinak uz ho mam nandany na kocarku a malyho do nej zitra fuknu jak pojedeme na plavco, aspon mu nemusim davat puncochacky, strasne me to prudi. Ja je jako mala nesnasela a nejak mi to zustalo :grinning:

Vikul to leti neni mozny ze malej uz ma osm mesicu, jste sikulky. Hrusti dobry program :grinning:
Holky co mate s tim lambruskem? Co to vubec je v zivote jsem to neslysela az tady :grinning:
21. říj 2009 ve 21:19  •  1 dítě  • Odpověz
misi, lambrusco je takový limonádový víno :grinning:

vikul, ahoj, štůfa je šikula :grinning:

Jinak někdo dal do babyboxu sedmiměsíčního chlapečka, to nepochopím, vždyť k tomu mimču už má člověk vztah a tak. Jako pořád lepší než něco jako s tou Terezkou, ale takhle starý...?
21. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz
Misi, tak si ho s manzou kupte a uvidis :grinning:
21. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz
Miši letí to letí :slight_smile: Lambrusco mi také mooc chutná

Andy jj je to šikulík a máme z něho velkou radost

To je hrozné opusti dítě v 7 měsících :cry:
21. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz
Kremco a kolik ta dračice měří????
Malá je stále nemocná???
21. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz
Mě ten fusak přišel včera a vybrala jsem černo béžovej,aby mi ladil s kočíkem :wink: A ta plachta se dá přetáhnout přes hlavu?????
21. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz
Jo, to jsem se chtěla zeptat... Mažu Kristýnce ten tymián teď slabounce ráno na nosík a pod, večer, i na hruď, vždy slabounce, protože má zase na půl rozjetou rýmu a trochu chrchlá...., Tom to zase někde chytil. Nevadí to, že ji to takhle mažu? Dělám to fakt slabounce, nechci aby byla zase nemocná :frowning2:
Lambrusco je výborný :slight_smile:
21. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz
Co to máte za tymián??
21. říj 2009 ve 21:38  • Odpověz
To je taková mastička, zázračná, co se dává při rýmě, kašli, bolení bříška atd. Holky s ní mají dobrý zkušenosti a já ted už taky :slight_smile:
21. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz
Kde se to dá koupit??? JInak krásné fotečky z vítání občánků :slight_smile:
21. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz
vikul, jj, díky :slight_smile: Péťa, myslím to koupila v lékárně, já to mám přes dealerku www.just.cz snad jsem to napsala správně :grinning:
21. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz
jj to zní dobře jen tam nemají ceny :unamused:
21. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz
nemají no, ale já mám katalog a tam už je mají :slight_smile:
21. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz
A ty mi to nepovíš :grinning:
21. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz
Tak jsem si to nasla na netu, ze je to červene perlive vino, tak to ja moc nemusim :sweat_smile: To ja radsi Rulandské šedé, výběr z hroznů od Hrabala :grinning:
Vikul videla jsem na strankach detskeho raje ze to maji pres korbicku pretahle. My zas mame tmave modry a svetle modry uvnitr, taky mi krasne ladi :grinning:
To je strasny s tim chlapeckem, to je jako bych ted dala pryc Eliho, to si vubec nedokazu predstavit. :frowning2:
21. říj 2009 ve 22:14  •  1 dítě  • Odpověz
Tohle mám taky ráda, ale nemůžu to, páč to je pro mě nebezpečný... Tuhle jsem si otevřela lahvinku, že si dám tak 2skleničky....no a vypila jsem to celý :grinning: ještěže Kikina to vycítila a spala do 5 do rána :grinning: Jinak to lambrusco mají i bílé :slight_smile:
Jj, taky jsem na to myslela. Někdy Kikině se srandy říkám, že jestli bude zlobit půjde do babyboxu, ale ve skutečnosti si bez ní život už nedokážu představit :dizzy_face:

vikul, tak záleží, co chceš vidět za cenu? Za tu mastičku jsem já dávala 330Kč a pak je ještě sprej podobný a ten je o malinko dražší, myslím 380Kč :wink: :slight_smile:
21. říj 2009 ve 22:21  • Odpověz
tak my jsme teď měly hodinový hysterický záchvat :frowning2: Teď je u mě a už se uklidnila, vůbec nevím, proč plakala. Začalo to u přebalování a skončilo před chvílí :frowning2: Ale asi se chce jen chovat, protože už se uklidnila. Ale když ji vrznu zpět do postýlky, tak je to strašnej pláč - ten předvedla naposledy u píchání oušek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Úplně sípe :frowning2:
Vikulko, ahoj :slight_smile: Teda Štůfek je taky pěknej rarášek, on už chodí? :confused: To je opravdu nadprůměrný vývoj :grinning:
Bemo, chudák kočička, ale teď už jí nic nebolí :pensive:
Andy, to je docela síla s tím chlapečkem :pensive: Nějak nechápu, jak ho tam někdo mohl dát, když už je takhle starý - když si vezmu, že bych dala Veru pryč... To by mi asi urvalo srdce, mně se po ní stýská jen když si ji Petr vezme na výlet k rodičům nebo do krámu. Tohle mi fakt hlava nebere...
Hrusti, to jste měly dobrý náhradní plán :grinning: Zamlouvá se mi líp než váš původní záměr :grinning: Já zase ulítávám na J.P.Chenet Medium Sweet. Je takové jemně perlivé a je naprosto luxusní :grinning: :grinning: K tomu nakrájený sýr nebo olivy, sakriš a já doma nemám ani olivy ani sýr a vlastně ani tohle vínko :grinning: Ale chutě si umím udělat, to jo :grinning:
21. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz
andy me mast stála 300 a sprej 350kč,asi jak kde a mám to přes dilerku taky,když tak mužu koupit a poslat :wink:
klidne maž,tím neublížíš..
s tím chlapečkem..asi byl nekdo v hodne složite situaci,jinak by ho nedal a osobne myslím,že pro nej proste zase přijde,že se přihlásí :frowning2: jinak to není k pochopení,ja už bych bez maleho nemohla byt..

vikul ty jo,ty máš doma rychlíka :slight_smile: dr musí byt pekne v šoku :wink:
zuzí nejsou to zuby nebo bříško? u nas to bylo odpo,to samé,nevedela jsem jak ho uklidnit,brečel i na rukách..ale ted večer byl samí usmev a vykladaní :slight_smile:
21. říj 2009 ve 22:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.