• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Ahoj holky,
tak jsem koukala na Dům Snů, Top Star a jdu spinkat. Jo, včera jsem byla večer na paličku, tak jsem po usnutí Anči vyrazila sama do kina na "Chci Tě, chceš mě" a super, kdo má rád Hollywodsky zamilovaný komedie, tak doporučuju, kino se chechtalo a já ani nechtěla, aby film skončil, je to takové jednoduché, ale dobré na oddech a úplně jsem normálka zapomněla na celej svět kolem mě :slight_smile:.
Teď jsem sežrala půl pytlíku chipsů a je mi nějak divně, blekotka.
Ančí je tuhoň, byla jsem u sousedky, má holčičku o rok a kus starší, takže byla Ančí od 15 hodin vzhůru a úplně se vyšťavila, večer už pak jen seděla a čučela a neměla sílu ani na protesty při převlíkání :slight_smile:).
Taky máte po dětech absťák když usnou?
Viki, vítej zpět, jo, při klábosení s tebou jsem připálila oběd, odmočuju teď hrnec, abych ho vůbec vydrhla :astonished:
K.
21. říj 2009 ve 22:40  • Odpověz
Ahojí Zuzí,

třeba Verunce rostou zoubky.Jj už to pomalu začíná.Myslím,že bude chodit tak do toho 10měsíce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já mám doma m''ulera a veltlínské zelené.Miluji suché :slight_smile: Přijeď zapaříme :grinning: :grinning:

Andy to mi stačí.Chtěla jsem to vědět jen pro zajímavost :wink:

Zuzí co ten srazík přijedeš???
21. říj 2009 ve 22:41  • Odpověz
Karco ty mě vždy tak rozesměješ :grinning: Tlemím se ještě teď :stuck_out_tongue_closed_eyes: A co bylo dobrého????Jo škvarek....promiň zapoměla jsem :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 22:44  • Odpověz
Jdu na kutínky...Bůh ví kdy budeme mít budíček :pensive:

Zítra se těšímmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 22:47  • Odpověz
no, nevím, čím to bylo, každopádně jsem ji vyrourkovala, ptze dneska nekakala a snad to bude dobrý. Teď jsem ji nakojila a půjde do postýlky. My jsme jí dneska asi nabourali režim, ptze jsme v půl sedmé jeli na nákup a ona usnula v sedačce a spala půl hodiny. A ona je zvyklá spinkat tak kolem páté a pak je až do osmi vzhůru. To se vždycky unaví a pak padne za vlast... Njn, tak budu zítra chytřejší. Jsem myslela, jak ji krásně uspím při kojení a prdlačky - je čilá až až :grinning:
Vikulko, juknu, kde je Eden a písnu, jestli přijedeme. Ono, jak neřídím, tak se mi nechce cestovat přes celou Prahu MHD, víš? :wink: Juknu na to a dám vědět, viděla bych vás moc ráda :sweat_smile:
Peti, já taky věřím tomu, že ho tam někdo odnesl v afektu a zítra si uvědomí, co udělal a půjde si pro něj... :pensive:
21. říj 2009 ve 23:12  • Odpověz
tak to bylo skutečně bříško - už se u nás spinká :grinning:
Karco, Anička na té fotce vypadá fakt nějak velce :grinning: Kolik je té holčičce vedle ní? Mně přijdou stejně velké :grinning:
Jinak, koukala jsem na Eden a vychází nám to tak na hodinku cesty MHD :stuck_out_tongue_closed_eyes: se čtyřma přestupama :frowning2: Tak nevím, nevím, jestli to dáme. Na kolikátou hodinu byste ten srazík viděly?
Tak já jdu bydlet do peřin, snad usnu líp než včera :grinning: Dobrou a klidnou noc všem! :wink:
21. říj 2009 ve 23:53  • Odpověz
Dobré ráno holky,
Viki, bramborová kaše a losos (ten to naštěstí přežil), ale kaše.... :confused: .
Zuzíku, té druhé holčičce budou v únoru 2.
K.
22. říj 2009 v 07:30  • Odpověz
ahojte milacci,

teda vikul kde se flakas :grinning: No jeste ze uz ti to jede.

My mame (teda ja mam ) dneska volno, ale moc si ho asi neuziju. :wink: Za chvili valime do poradny, kde Mel rupne vahu :grinning: Pak na stavebni, katastr, koupit nejake darky, plavani a myslm ze domrtva doma vytuhnu :grinning: Ne -ja se nedam.

Jinak Melinku ted opravdu zacaly trapit zuby. Pres den jakz takz ok - jen trosku protivka obcas ale pred spanim tak 2 h nemuze zabrat a smeje se, pak zniceho nic strasny zalostny plac a tak dokola. Mrchy zuby - jeste nema ani jeden venku. Jo a rika tata :angry: Celou dobu do ni hustim mama a ona presny opak :grinning: Uz jsem ji videla stat i bez drzeni kdyz si vzala balonek a zapomela ze se nedrzi - ale spis to byla asi nahododa. Chtelabych uz chodit dopredu ale je jak robot - jeste ji asi kycle nechcou pustit - se vzdycky rezu kdyz na ni koukam.

Karco ten film zkusim sehnat na dvd - ja se u takovych americkych sladaku vetsinou taky dobre odreaguji :grinning:

Uzijte si srazik. Jdu zkouknout fotecky a docist vas.
22. říj 2009 v 08:48  • Odpověz
AHoj holky!
U nas tedy noc nic moc. Honzik se cely pocural, i postylku, tak jsem ho musela v noci preliknout, vzala jsem ho k sobe do postele, ze postylku prevliknu az rano, ale prcek me tahal za vlasy a delal blbiny, takze jsme usnuli az buhvi kdy a budicek v 6.30 hod :unamused:

Karca, ja jsem si koupila na dvd zoufale manzelky a budu koukat na ne, abych se trosku odreagovala :slight_smile:

Jaani, ty jsi tedy nezmar :slight_smile: Tak pak nahlas miry :slight_smile:

Zuzi, jak ses vcera vydesila, jak jsem psala ohledne tech nozicek, tak fyzio mi to rikala kvuli tomu, ze prcek kdyz je vzepreny na 4, tak neni na celych chodidlech, ale na spickach a to je spatne. To by pak mohl mit ploche nohy nebo iksovky, tak kvuli tomu ho musim usmernovat. Je to dulezite i kdyz zacne prcek chodit, aby chodil po celych nozickach a ne po spickach, pak je lepsi koupit treba backurky, aby ho nutily mit celou nozicku na zemi. Haha, to jsem zase chytra, co :grinning: Tak uz radsi mlcim :grinning:
22. říj 2009 v 09:04  • Odpověz
Hojte holky

Tak ja mam doma umrcence. Furt jen nadava. Uz me asi rupne hlava. Fakt se zacinam tesit az bude sedet a nebo lozit dopredu. Tohle jeho vztekani ze mu neco nejde je hrozne :angry:

Musela jsem zkouknout fotecky ale cekala jsem nejakou novou u vikulky a janinky a ono nic :slight_smile:
22. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
Ahoj holky,

tak noc u nás proběhla v klídku :slight_smile: Teď je prcek na hrací dece a já snídám :grinning:

Jani, tak hlavně, ať Melince ty zuby vylezou co nejdříve a moc dlouho ji netrápí :grinning: Teda, pod pojmem volno si představuju něco jiného :grinning: :wink: Užijte si plavání a hlavně, ať jsou na úřadech milí :slight_smile: A ať vám dopadne dobře ko, napiš pak Melinčiny míry :slight_smile:
Hrusti, tak to jsi toho moc nenaspala :frowning2: Tahání za vlasy je asi jejich oblíbená činnost, ale je fakt, že někdy to dost bolí :grinning: Zoufalky jsem si taky koupila, ale nějak nemám čas je zkouknout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Bobas, tak držím pěsti, ať ho tohle mrčící období brzy přejde, věřím, že je to na paličku :frowning2:
Karco, aha, na té fotečce ale fakt vypadají skoro stejně velké... Asi to zkresluje :grinning:
22. říj 2009 v 11:00  • Odpověz
Ahojky, tak jsme zpet z plavca. Jani vy to mate jen jednou tydne? Ale volno si fakt predstavuju jinak :sweat_smile:
Na plavani super, malej vykladal i ve vode a cakal ruckou. Pak vytuhl v kocarku s novym fusakem, byla jsem tam hodinu na recepci, ucila se pak jsem mu v polospanku oblekla bundu nez jsme dojeli k autu uz zas spal a doma jsem ho jen predelala do postylky a porad spi. :grinning: No on se bezpecne vzbudi jak budu mit uvareny obed, na to on ma cuch :grinning:
Karco fakt vypadaji skoro stejne velke :grinning: Ale kamoska jak ma o dva mesice starsiho chlapecka tak uz jsou taky skoro stejne tezci, ono se to pak hodne srovnava. Ja bych sla do kina na Bobule2, ale radsi chodim s mojim nez sama a to hned tak nebude.
Bobas at to brzo prejde, me to taky straaaasne leze na nervy, kdyz tak malej zacne, vzdycky mi prijde, ze mi snad praskne hlava.
Jani at uz ty zuby mate, jedna pani z plavani rikala, ze jeji holcicce rostou vsechny 4 zaraz, ani kvuli tomu minule nebyly. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hrusti a co pouzivate za plenky? Me se to teda jeste nestalo.
Zuzik hysterak nezavidim. U nas byla noc celkem taky o nicem, vecer se porad prevaloval a mnancel, hodne pil a v noci se dost budil. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 ve 12:07  •  1 dítě  • Odpověz
baf :grinning: Jsem tu a všechny zdravím.

Malej teď usnul já si ohřála párek a těď jsem si dala ke koníkovi kávičku.Dnes jsem si domlivila tady u nás cvičení s dětmi a jdeme zítra v 9,00hod :slight_smile: Těším se už nevím co s tím drakem...Bude to každý pátek a je to pro lezousí děti :stuck_out_tongue_closed_eyes: TAk jsem zvědavá :slight_smile:

Holky to vypadá na zoubky.My to měli také a vylezl tak za měsíc,ale budil se tak ten týden pak měl jeden týden teplotky a protivku a pak byl klid a vylezl.Ani jsem o tom pomalu nevěděla :slight_smile: Myslím,že nám rostou už nahoře,strašně slintá a okusuje vše co mu přijde pod ruce.Včetně skleněného stolu v obýváku :grinning: Ten má mejraději a skřípe :angry:
22. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
malej má také rýmu a to už druhou po 14dnech.Teď jsem ho musela odsát a znova usnul,to se divím :unamused: Teda myslím :wink:
22. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
tak jsem mu musela odsát ještě jednou :frowning2: chudinka malá...dala jsem mu pod hlavu ještě polštář a spinká
22. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz
já si ti píšu normálně sama :frowning2: No nic jdu jinám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz
Ahoj holky,

vikul: malá měřila před měsícem 75 cm a vážila 10350g. Teď ale jak už je měsíc nemocná si myslím, že nic moc nepřibrala, protože málo papá. Zub nemá žádný.
22. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz
tak to je o 2cm větší :slight_smile: Doufám,že budete brzo zdravé.Musíme se jít projít ven,tak večer papa
22. říj 2009 v 15:01  • Odpověz
:slight_smile: Ahoj zlatíčka,
kremčo Tynka je desne dlouhá,po kom to má???
vikul skus ten timian,nam moc pomohl...
bobas pevné nervy..
malí me tu furt tuká :grinning: pořad mažu a ted drtí sluchátka,tak snad z nich neco zbude..
hodím par fotek a mažem zase ven,už jsme od dvanacti na zahrade a procházce,je tu nadherne tak toho využijem
22. říj 2009 v 15:57  • Odpověz
Achojte holčiny,

tak vás jdu zase na skok pozdravit. Natálka spinká, ale každou chvíli by se měla vzbudit.

Dala jsem do albíčka fotku z pondělka.

Jinak jsem ležák, nebo spíš bych měla být ležák, ale nechce se mi.

Konečně máme fusak a já už se nemůžu dočkat, až ho ozkoušíme v terénu :grinning:
Dnes je sice hezky, ale mám zákaz od manžela jít ven. V noci dokonce spal u Natálky a já byla v obyváku, akorát mi ji jednou donesl na kojení, tak snad to nechytne, i když mi stejně přijde nějaká umrčenější :unamused:

V sobotu jedeme ke tchánovcům v neděli máme vítání a další víkend oslavu narozenin a plavčo a pak druhou oslavu, takže se fakt moc moc omlouvám, že vás tak zanedbávám.

Peti, Šimunek je krasavec, má nádherná očíčka, do těch se zamiluje nejedna holka :wink:
22. říj 2009 v 16:45  • Odpověz
Jo a ještě jeden tip, v hypernově mají v akci pampersky ty tři balíky v krabici za 489,- Kč my jsme brali vel. 3. a bylo tam 150 ks a vel. 4. je 132 ks :wink:
22. říj 2009 v 16:48  • Odpověz
ahoj holky, tak my dnes byly u dr,. s výsledky z eeg a tak jsem Kiku jen tak pro zajímavost zvážila a má 6825g :astonished:, dala 255g za 10dní... Takovou ji neznám :astonished:
teď jsme byly ještě na 3 hodinové prochajdě s jednou maminou tady odsad a já jsem úplně vyřízená :unamused:
22. říj 2009 v 16:50  • Odpověz
Ahoj holky,
Petrach, krásný fotečky Šimůnka, ten má řasičky.
Bemo, taky nádherný fotečky, jsem k tobě dlouho nekoukala, tak jsem se kochala dlouho. Vy teda máte akcí, jako zamlada :grinning: :grinning: , vy vlastně jste mladý, hehehe, nebo aspoň ty :slight_smile:.
Andy, krásná váha. Já se teď taky vrátila z prochajdy a Anče chrní. Měla bych luxovat, ale DLABU NA TO!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
K.
22. říj 2009 v 17:01  • Odpověz
TAk jsem zpátky z prochajdy a bylo to moc fajn.Bylo parádní počasí :slight_smile: A malej už je spokojenej,protože už nemusí být přikurtovaný k kočárku a řádí jako černá ruka :grinning:

Pétí Šimonek je opravdu moc krásnej a už taky pěkně řádí v postýlce :slight_smile:
22. říj 2009 v 17:36  • Odpověz
Andy super váha už nás doháníte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 v 17:37  • Odpověz
Jdu se pokusit uvařit véču....Kapříka s brambůrkem :slight_smile:
22. říj 2009 v 17:37  • Odpověz
no ja tu nasi vahu radsi psat ani nebudu - by jste se lekli :grinning:

No tak si teda sednete at to s vama neslahne- my mame 10200gr :grinning: DR se radovala - poklabosili jsme a jsme na tom Vikulko jak vy - motoricky na rocni ditko, takze mame prijit az v roce :sweat_smile: Videla ji i v akci a rikala ze parada - osobne si myslim ze hodne pomaha i to plavco protoze tam ma pohybu hodne a naucili nas zapojovat ty spravne svaly.

Peti Simula ma fakt krasne kukadelka - to bude koren :wink:

Bemo jak to tak sleduju tak uz jste taky vybaveni na zimu :grinning:

No my pred chvili prijeli - jeste jsem koupila mojemu darky na vanoce, vyzvedli jsme ho v praci a ted pujdu uskladnit kotel veci do pytlu co uz je Mel male. Ty jo - ani nechapu kolik jsem toho mela ve skrini narvane - jsem to protridila a porad je tam nejak moc veci - asi prestanu nakupovat :grinning:
22. říj 2009 v 18:33  • Odpověz
tak jsme ted dorazili z venku,dnes bylo fakt super..
holky díky za pochvalu..

bemo Natalka ma krasnou bundičku,moc jí sedne ta barva :slight_smile:
jani to jsou super zpravy od dr :slight_smile: holky vy máte rychlíky detičky :wink: vaha taky užasná,jenže vy jste i dlouzí,tak musí važit víc

andy vy nas doháníte s vahou :grinning: akorat my nemužem dohnat vaši míru :grinning: ty jo 3 hodky :wink: taky jste se dobře provetrali,ja to prohodila kafíčkem na vzduchu a s Elin detským hříštem
vikul u nas bude taky teplá večeře hééééč :wink: Eliška chce krupici :grinning: :grinning:
tak jdu teda vařit no :wink:
22. říj 2009 v 18:44  • Odpověz
Hrusti me se teda mala taky jeste neprocurala - no pouzivame pampersky, ale stat se to muze s kazdou plenou - staci ji mene stahnout a je to venku - uz se me to parkrat stalo kdyz jsem ji dala spatne.Plena byla sucha a zbytek mokry :grinning:

Ted me normalne udelala hronzou vec. Byla v jidelni zidlicce a nejak se ji podarilo v tom otocit, a stoupnout - mam ji i vyfocenou ale to uz ji drzel Peta aby nespadla. :confused:
22. říj 2009 v 18:45  • Odpověz
je krupici - tu si taky udelam - jsem jinemela ani nepamatuji. Ale asi az zitra - dneska jsem rychle udelala spagety :sweat_smile:
22. říj 2009 v 18:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.