• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
tak my budeme mít dneska asi bezva usínání :frowning2: Přes den naspala slabou hodinku, ani po obídku nespala, takže se obávám, že večer bude přetažená jako blázen. No, třeba překvapí :slight_smile: My máme k večeři sekanou s brambůrkem, mňamka :grinning:
Peti, Šimůnek je naprosto kouzelnej, ty jeho očíčka jsou fakt nádherná!!! :dizzy_face: V postýlce předvádí taky pěknou akrobacii - je to šikulka. A Eliška je taky kočka, budete si muset pořídit flintu :grinning:
Jani, teda Melinka je fakt kus baby :sweat_smile: Je dobře, že je Melča takhle akční - je to super, jaké dělají ti naši prckové pokroky. To plavčo určitě pomáhá, kdesi jsem o tom četla i článek :wink: Vánoční dárky pro manžu závidím, to já ještě ani nevím, co mu koupím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Andy, no tak to je paráda, že Kikča takhle přibírá!!! :dizzy_face: Jen tak dál. Dneska jsem si na tebe vzpomněla s tím jídlem. Malá mi vůbec nechtěla jíst příkrm, hrozně u toho vyváděla, tak jsem byla trošku s nervama v kýbli. Fakt tě obdivuju, že jsi to vydržela. Mně stačil dnešek a byla jsem vyřízená... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kdybych to měla každý den, tak nevím, jak bych to zvládla :frowning2:
Vikulko, kapříka závidím. My ho budeme mít až na Vánoce, to mi chutná úplně nejvíc :grinning: Teda, jestli ho taťka do té doby uloví :sweat_smile: :confused:
22. říj 2009 v 18:56  • Odpověz
no jo, peto, šimula je fešák... Nechce naší Kikinu za ženu? :grinning:
bemo, sluší Vám to s malou jako vždy :slight_smile:
No, Kikina nabírá kašičkou, to je jasný, ale pořád ji každý říká, že na půl roku je drobek, takže klidně nabírat kašičkou může dál :slight_smile:
jaani, Melinka je číslo a váha teda pořádná, ale ona se spraví :slight_smile:
22. říj 2009 v 19:02  • Odpověz
zuzi, neboj, Veru usne určitě pěkně :slight_smile: Jj, s tím jídlem to byl někdy boj, teď už je to lepší, ale někdy taky zápasím. Hlavně jsem byla v šoku, jak jsme byli dnes s tou maminou venku, tak její chlapeček za asi 3min. vypil 120ml, to mě Kikina pije tak min.10min. :astonished:
22. říj 2009 v 19:05  • Odpověz
andy, no, to usínání bude asi fakt peklo, ptze teď už asi 15min spí :frowning2: Ach joooo... To jsem teda zvědavá, když tak bude zase noční pařba :sweat_smile:
22. říj 2009 v 19:22  • Odpověz
Peti, koukama jsem na fotecky a Simunek je sikula. Koukala jsem, ze ma v postylce taky peknou hrackarnu :slight_smile:

Misi, my pouzivame Huggies. Myslela jsem, ze manza vecer prckovi spatne dal plenu, ale dneska se mi pres den taky pocural. Zrovna kdyz jsme byli se znamyma v herne a nemela jsem sebou ciste prevleceni, takze jel domu v mokrem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Odpolko nespal, tak byl pretazeny, asi hodinu jsem ho ted uspavala, fakt byl taaaaaak protivne :unamused: Ale uz se snad spi a ja pujdu za chvili asi taky. mam toho dneska plny kecky :unamused:
22. říj 2009 v 19:37  • Odpověz
Janinko, co si koupila manžovi k Vánocům?
22. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
andy klidne,ale musíme ji dorust :grinning: delkove :wink:
hrusti taky se me zda že toho tam má čím dal víc,už přemyšlím že pujdem do te ohradky :grinning: to je kramu a kramu

zuzí třeba překvapí a bude spát non stop :wink:
me to předevčírem malí udelal,usnul misti v 17h až skoro v 18h,vetšinou da 20 minut a pak jde ve 20h spát a on už se neprobral,tudíž spal opet v punčoškách :grinning: no a manža si me vychutnal,že mu říkám že ho nepřevlíkl a sama ho tak nechám :wink:
22. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz
Jani už jsem to psala včera 9100ga 73 cm a vývoj ¨PM máme nadprůměr!!!

Malej dnes usnul krásně tak doufám,že to vydrží alespoň do třech :unamused:

Zuzí tak to jsi měla zakřičet dřív,nechali bychom Ti :grinning:
22. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
holky a to se me zda ze mala pres bricho zhubla :grinning: Ma jen kyty ale brisko zadne :grinning: No na to ze je vetsinou jen kojena tak dobry - to pry neva, ale me by to nevadilo ani kdyby to mela z jidla - hlavne ze je spokojena. No dr rikala ze ona vam i hodne spi ze? Ze to jde videt ze je pohodarka, ktera se napapa, vyspi, mezitim udela akrobacii a zas pokracuje a ono to tak fakt je :grinning:

Ju dalsi parecek se tu spojuje? Teda Kikina bude mit pekneho korena to je fakt :slight_smile:

Karco no ja zatim pokoupila obleceni - rifle, takovou super teplou mikinu a 2 trika s dl.rukavem, ale jeste nekoncim :grinning: No ja mu chci koupit jeste jeden darek ale ten je zatim tajny - kdyby mu to nahodou nekdo chtel vyklabosit - jen podle toho jestli me prijde proplacena ta dovolena :grinning:
22. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz
Zuzi co mala - usnula? Teda drzim palce aby jste dneska meli krasne usinani a spani. Ja soupla naseho aktivistu do postylky, dala jí flasu a vypadalo to ze usne ale ted zas stoji a dela blbosti - takze klasicka noc. Za chvili bude plakat ze ji budou bolet zuby a zas si uzijem :grinning: Je to kazdy vecer jak pres kopirak :grinning:
22. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
Vikul ja vim - ja to vcera cetla - jsem psala ze jsme na tom vyvojove asi hodne podobne :grinning:
22. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz
Ahoj holky,

My včera byli v té Ikei a Hypernově a pěkně jsme utráceli :grinning:

Zuzi-potřebovali jsme úchyty na linku co před tím neměli a koupili jsme bryndáky,talířky,misky a spoustu věcí a v Hypernově už tu Hamánkovou misku neměli,ale vzala jsem tam kaše-Hami a příkrmy a taky ty plínky,jak psala Bemo,ale výhodnější jsou v těch balíkách-to stálo jen 299,- 96ks což vychází na plínku levněji :wink:

Bemo taky jsme včera byli v Olympii :grinning: Je to tam fakt obrovský-neslyšela jsi tam šíleně pištět dítě???To bylo asi naše :grinning: :grinning: Jinak krásná fotečka v zimním :slight_smile:

Já dnes vlítla do Kíku (jako procházka) a koupila Kačence zimní kombinézku za 400,-je krásná,teplá a já jsem moc ráda,že už nám nezmrzne,protože co jsem měla 4 kombinézy doma,tak ty jsou jí malé :stuck_out_tongue_closed_eyes: No nechala jsem tam 919,- já do těch obchodů nesmím chodit,taky tady má hader a já furt něco přikupuju,ale snažím se kupovat už jen větší :wink:

A dnes jsme měly po 1.ovocný příkrm Jablíčko a moc se netvářila :stuck_out_tongue_closed_eyes: A včera masovej příkrm a ten jí jel :wink:
22. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz
Peto-šimula teda vyrostl :astonished: Je to velkej kluk a ty očička tééééda :wink:

Jani-ty seš dračice :grinning: po kom to ta Mel asi má??? :grinning:

Viku-téda vy už chodíte?Si to nedovedu představit,že K.za chvíli taky bude.Ted už se snaží lézt,ale já ji chci stále najít tam kde jí položím ,ale toje omyl:grinning: :grinning:

Andy-super,že Kikča tak hezky přibírá,jsem zvědavá na tu našu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Karco-na ten film bych taky šla :slight_smile:
22. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz
Tak dobře, petul, tak to ber jako hotovku, jo? Kikina si ho vezme :grinning: On ji doroste, toho se nebojím :confounded: I když teda nevím jak to vezme Hugo od ajicka :grinning: Prej už má 5 zubů :astonished:
jaani, tak my teda máme taky doma pohodářku, nají se, vyspí se, pošermuje si, zanadává, zaklikuje :grinning: je fakt, že když někomu říkám, že spí od 9 do druhýho dne 10, tak kouká. Budí se jen na jedno jídlo a teď , co se nám tatík odstěhoval do obýváků, tak spí docela i klidně celou noc, jen k ránu začne kroutivou, ale to si ji vezmu k sobě a je to lepší :slight_smile:
22. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz
Buni pomalu,ale jistě ano :astonished: Dnes už udělal kolem stolku tak 3-4krůčky a už si za stoje sedá na prdítko...to ,že se vždy pustil a letěl dozadu a většinou se uhodil :frowning2:
22. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz
ahojky holčiny tak jsme doma

dnes máme za sebou poslední hexu a pneumokoka a zatím dobrý davídek váží 8120g a měří 71cm takže taky kousek :grinning: dr ho chválil a jak hezky hačá už skoro sám a drží se na nožičkách takže asi brzy bude taky tapy tapy :grinning:

n eden nevim jestli dám sockou uvídím na kdy se dohodneme a kdyžtak mě hodí manža. jen uvidíme jestlinevypukne ta chřipková epidemie to bych se pak trochu bála do centra. :unamused:

jinak před chvikou zase houkal monitor , planý poplach ale málem mi vyskočilo srdce fuuuj hrůza :unamused:

sháním nějakou kombinézku doufám že v cherokee v sobotu něco objevíme
22. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz
Anitt byla bych ráda a myslím,že všechny kdyby jsi dorazila :slight_smile: Není ten Eden tak strašný na to cestování :wink:

8150g jsme měli přesně v půl roce :slight_smile: Jste skoro nastejno :grinning:
22. říj 2009 ve 22:20  • Odpověz
no snad to dáme :wink:

jinak prcek je poslední dva dny zse špatnej ve spinkání. tak doufám že se to zlepší

vikul jaké je to sedátko do vany je v tom štůfek rád ? přemýšlím nad ním taky

jinak už jsem koupila nutroš dvojku a odpoledne máme zařadit přesnídávku :slight_smile: takže v sobotu kupuju mixér a konečně začnu pořádně kuchtit pro davídka :slight_smile:
22. říj 2009 ve 22:29  • Odpověz
To sedátko je super.....MAlej si tam může hrát a já se nemusím bát.Dělal tam strašné blbiny :grinning:

Kryštof pořád nestojí o ovoce,ale chutná mu jogurtík bílej
22. říj 2009 ve 22:40  • Odpověz
jdu spát tak zítra pááááá
22. říj 2009 ve 22:44  • Odpověz
tak u nás je mejdlo v nočním proudu, chjooo... Teď se pokakala, tak jsem ji přebalila a hraje si s tatínkem... Za chvíli jí dám asi cucnout prsa, tak snad se unaví a usne. Od půl devátý do čtvrt na deset jsem ji nechala v postýlce, ale to teda řvala jako blázen, tak mi jí pak bylo líto a vyndala jsem jí.
Buni, jejda v Kiku mají kombinézky? To jsou skvělé zprávy, tam se asi taky vydám. V Cherokee mě žádné kombinézky neuchvátili - mají teda krásné, ale debilně řešené :angry:
Anitt, gratulace ke ko, jak Davídek zvládl hexu a pneumokoka najednou? Davídek má krásné míry :wink:
22. říj 2009 ve 22:56  • Odpověz
zuzi tak snad brzy mejdlo b ude u konce ne? my už chrníme já dokoukám manželky a jdu taky

daví to zvládá super tak jsem ráda , dr nám řekla jeslti nechceme i meningokoka tak nad tím zauvažuju no
22. říj 2009 ve 23:02  • Odpověz
AHoj holky,
u nas dneska noc kupodivu dobra, ani se prcek nepocural :grinning: Asi byl vyrizeny z te herny vcera :grinning:

Anitt, neboj, to zvladnes. Jestli pojedes z Barrandova, tak na Karlavku prestoupis na 24 a ta jede az na Slavku.
Jinak holky, uz se vi nejaky presny termin, nebo zatim nee???

Buni, tedy s tema kombinezama to mame stejne. Mela jsem doma dve, ale jedna mu uz je akorat, kdyz mu dam pod to slabe teplacky a slabou mikinku, tak jsem mu objednala jednu pres MMB a nakonec jsem koupila jednu u tamanu. Ja tam sice moc nenakupuju, ale tuhle za 299 Kc jsem tam nemohla nechat :grinning:

Vikul, vy jste tedy rychlici :grinning: To uz davas jogurt? Od kdy se muze? Od uk 8. nebo 9. mesice?
23. říj 2009 v 07:42  • Odpověz
Prckovi zatim ovoce chutna. Vcera mel banan,umixovala jsem mu ho s UM jako bananovy shake a jak si pane mlaskal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. říj 2009 v 07:43  • Odpověz
Ahojík holky :slight_smile:

Tak jsme byli s Nelinkou trochu předčasně na 8 měsíční a má 9,48kg a 69,5cm :slight_smile:
23. říj 2009 v 07:46  • Odpověz
Ambret, Nelinka je pekny kousek zensky :grinning:
Jak to jde v praci? Ted pred vanocema asi bude v praci casto, co? A spokojena?
23. říj 2009 v 08:39  • Odpověz
Ahoj holky,

ambret taky je vas kus :grinning: teda handy musíme zabrat,nebo je nedohoníme..
ambret a jste zdraví a co prace?

anit tak to je moc dobře že jste bez reakce,super :wink:
zuzí zase mejdan,kdy usnula?

ja si ted dam kafčo a fičím nakoupit a balit Elin k našim na víkend :wink:
23. říj 2009 v 08:47  • Odpověz
dobré ránko,

zuzi-ale není to KIKA.je to tento Kík-
http://www.kik-textilien.com/cz/produkty/deti/baby/

a jdu ještě ležet.K.zas měla mejdlo od 2:30-4:00 a já pak nemohla zabrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
Janinko, to máš velice hezký dárečky, blbý je, že mýho manžu oblečení nezajímá, takže mu sice vždycky něco koupim, ale myslim, že to bere asi tak, jako když já najdu pod stromkem nabíjecí baterky.

Hrusti, datum srazíku zatím není, já můžu ten týden kdykoliv po obědě. Ale jak to tak čtu, tak tam nakonec budeme ve třech, zájem není veliký.
23. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
Karca, no muj manza chce kupovat taky technicke veci, na obleceni ohrnuje nos, takze je to tezky mu neco poridit, aby se mu to libilo. Ale uz jeden darecek pro nej mam, za chvili pro nej klusu na postu :slight_smile:

S tim srazikem my nemuzeme stredy a ctvrtky, to mame plavco a cvico :wink:
23. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.