• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Karca u nas je to to samy :grinning: Stejne dostane pyzamo a tricko z Bushmana. On by chtel tak novy brusle na hokej ale na to ja fakt nemam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Buni to mate taky vesely noci :unamused:
Anitt gratulace ke KO, holky to si ze me delate srandu, ze uz vam budou vsem ditka sedet. U nas to jeste nevypada.
23. říj 2009 v 10:11  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky,

u nás se usnulo ve čtvrt na jednu... Vstávalo se před devátou, takže to docela jde :slight_smile: Dneska je u nás asi po týdnu fakt hezky, tak toho využijeme a po obědě půjdeme ven.
Buni, jj, tenhle Kik jsem měla na mysli. Mají tam docela hezké věci :slight_smile:
Na srazík přijdu ráda, jen se obávám té cesty MHD :frowning2: Ale nemůžeme 4.11, to jdeme na hexu...
Já na Vánoce vždycky kupuju oblečení a ještě nějaké nářadí nebo něco takového, Petr je velkej kutil a má asi deset sad různých šroubováků a klíčů a stejně si vždycky ještě nějaké vyhlídne :grinning:
23. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
23. říj 2009 v 11:26  • Odpověz
Baf, Kuk, Ahojík :grinning:

Supr kombinéza hned tam počlu mamku,ale myslím,že jsem podobnou objednala a už ji mám na poště
Anitt díky za odkaz :slight_smile:

Karco já se na srazík moc těším a myslím,že nás bude 6 pokud umím počítat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Hi,hi

Dnes noc super vzbudil se v jednu a pak se tam jen mlel a papkal ve čtvrt na sedm a vstávali jsme v půl osmé :grinning:

Zuzí doraž :slight_smile: Prosímmmmmmmm
23. říj 2009 v 11:40  • Odpověz
Hrusti jogurtík snad kolem to 8 měsíce,ale bílej...Tvaroh a mléko se nesmí
23. říj 2009 v 11:42  • Odpověz
vikul ale je to až od 26 at tam mamka neběží zbytečně :wink:
23. říj 2009 v 11:46  • Odpověz
jj všimla jsem si :grinning:
23. říj 2009 v 11:52  • Odpověz
Tak co jak je ti??
23. říj 2009 v 11:52  • Odpověz
kukla jsem na odkaz, me se nelibi ty odepinaci tapky na nohach. Mam pocit ze tam musi foukat :grinning: Holky a vy budete davat prcky do kombinezy a jeste do fusaku? Nebude jim horko?
23. říj 2009 ve 12:06  •  1 dítě  • Odpověz
je mi dobře jen pořád řešíme s manžou nějaký problémy ohledně bydlení atd už jsem to tu psala :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to na prd
23. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz
S prací jsem asi skončila. Včera jsem vyhodila kamarádku, už se na ní vůbec nedalo spolehnout a začala buzerovat holky tak už moje míra trpělivosti přetekla a vyhodila jsem jí. Něco držkovala, tak jsem jí vzala tašky a vyházela jsem jí je před barák. Tak se zkusím domluvit, zda by šli dělat jen víkendy a když ne, tak budu muset přestat pracovat :frowning2:
23. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
Ambret si stejne dobra, zes ji nechala u vas bydlet, kdyz mate tolik deti a tak malej byt. A nejaky vecerni smeny tam nejsou? Ze by pohlidal manza?
23. říj 2009 ve 13:00  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj holky,
my dneska noc super, baštilo se až po šesté a spinkalo do desíti :slight_smile: jinak mám doma maroda, t. je děsně zle a to je pořád, musela jsem na něj zavolat mámu, ale stejnak dr.nechce, to je hrůza, má horší imunitu jak malá :frowning2:
ambret, se ti divím, žes měla trpělivost :unamused: a jakotože máš nové foto? :wink:
23. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
Holky hurá Kryštůfek si hraje z hračkami už asi 10min :slight_smile: To vůbec nechtěl ajen stát a stát :grinning: A ve 14 hod si ho bere poprvé můj děda s manželkou.....Jsem zvědavá kdy a jak přijedou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz
ahojky,

je skoda ze tan odkaz na kombinezu se k nam dostal az ted.Ja nemohla sehnat tu s odepinaimi tapkami. :wink: Anitko je fakt krasna.Ja ji misi chtela kvuli tomu ze uz stopro budeme chodit tak aby to slo oddelat.Takze uz sem koupila jinde ale taky krasnou a koupila jsem uz i krasne zimni botky.A jeste asi koupim jedny :wink:

No ja se manzovi zatim s darkama odvdecila - vzdy mu k tomu koupim i nejakou techn.vec - i letos mam neco vytipovane co vim ze chce - jenze nechci to tu zverejnovat - jestli chcete hodim do ip. :grinning:

Ambret ty jo stejne jsi dobra ze jsi to s kamoskou tak dlouho vydrzela a treba to s praci jeste nejak pujde skloubit.
23. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz
ambret melas velkou trpelivist,tak snad to pujde nejak domluvit,byla by to škoda :unamused:

miši jak bude -10 tak určite kombinezu i fusak :wink: oni se nehybou jako my a neboj,my sedet ješte dlouho nebudem..nesrovnávej :wink: maš doma šikulku

jani a ty už jsi doma z prace?, ty jsi fakt nezmar :wink: ja už bych byla k.o. a ty máš energie
23. říj 2009 v 15:04  • Odpověz
Peti - jj prijela jsem po jedne, nakrmila Mel a ted chrni tak jdu poklidit a pak pojedem k tete. Hm bohuzel jsem si docela dost prace vzala domu - no jeste ze je vikend, takze mam o zabavu postarano. A to bych potrebovala uz konecne dat do kupy fotky. No jenze tady hori termin takze se neda svitit :grinning:
23. říj 2009 v 15:12  • Odpověz
Misi, manža je celý týden pryč. Odjíždí v pondělí ráno a vrací se v pátek večer.

Novou forku mám proto, protože mi je pořád mažou, takže každou chvilku dávám jinou :angry:
23. říj 2009 v 15:35  • Odpověz
Andy už jsme byli s Týnkou na té nefrologii, dostala na noc ten sprejík do nosu a na den prášky a stejně je každé ráno počůraná :frowning2: Včera jsme byly na UTZ ledvin a tam taky vše v pořádku. Doktor nechápe kde se to v ní pořád bere že tolik čůrá :astonished:
23. říj 2009 v 15:40  • Odpověz
Ahojík,

tak já za tu chvilku uvařila,vysála,vytřela a poklidíla :slight_smile: A jěště mám časíkna Vás než mi přivezou draka :grinning:
23. říj 2009 v 15:48  • Odpověz
Jinak musím Ti dát za pravdu s těma ťapkama :wink: my už budeme taky stopro chodit :stuck_out_tongue_closed_eyes: A mě přišla dnes a je nádherná tm. modtá a v kapuce má heboulinký kožíšek :slight_smile: mám strašnou radost
23. říj 2009 v 15:50  • Odpověz
Vy už řešíte vánoce,dárky a já si to ani nepřipouštím :unamused:
23. říj 2009 v 15:51  • Odpověz
tak my jsme sr vrátily z prochajdy, vzala jsem to rovnou do krámu a koupila si na večer Cinzanko - budu taky pařit :grinning: Jen jsme to vzaly naší oblíbenou cestou a nějakej aktivní zemědělec tam jel s hlínou nebo s hnojem a mám celej zadělanej kočárek :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Taťka nám ho musí umýt. Teď si půjdu udělat čajíček a k němu si dám koblihu :grinning:
Ambret a na víkendy by to nešlo zařídit? Je škoda o práci úplně přijít... S tou kamarádkou se nedivím, žes ji vyrazila...
Anitt, super odkaz, právě takovou sháním, to tam hned 26týho naběhnu :grinning:
Vikulko na srazík dorazím ráda, ale záleží na tom, na kdy to plánujete :wink:
23. říj 2009 v 16:01  • Odpověz
už jsou dvě hodky venku :slight_smile: To teda čučím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2009 v 16:10  • Odpověz
už je vidím v dáli :slight_smile:
23. říj 2009 v 16:15  • Odpověz
tak jsme byli dvě hodky venku Davídek spinkal, koupila jsem si zoufalky sice jen disk č 2 ale to neva znám to už stejně na zpaměn. douklízím obývák a spodní patro mam vygruntováno ufff :stuck_out_tongue_closed_eyes: uvařila jsem pizzu z domácího těsta takji chladím aby se trochu zatáhla :wink:

zuzík jj asi budme mít všichni stejnou kombinézku , je fakt super akámoška ji měla a prý je teplounká. těším se na ní a za ty prachy :slight_smile:

v neděli jsem objednaná konečně na nehty nechám si gelovky at se o to nemusím starat :wink:

daví se mi zdá že trochu pokašlává doufám že je to jen tím jak jsem vytírala zvířila prach. snad jooo

ted piju kafčo od janinky mnam mnam budu muset zase objednááát :slight_smile: manža mi ho totiž chlastáááá :grinning:
23. říj 2009 v 16:39  • Odpověz
zuzík ještě mě napadlo pokud pojedeš na srazík od zličína že by jsme se u anděla sešly a jely spolu :wink:
23. říj 2009 v 16:40  • Odpověz
zítra nám je půl roku to je mazec fakt :sweat_smile:
23. říj 2009 v 16:41  • Odpověz
karca: já bych se moc ráda srazíku zúčastnila, ale včera jsme si střihly pohotovost s laryngitidou. Já nevím, že ta holka musí vyzkoušet hned od raného věku všechno. :- /
23. říj 2009 v 17:57  • Odpověz
ambret: já tak třeba zkusit hlídačku, ale to by se ti asi nevyplatilo, že?
anitt: hezké kombinézky. Já naštěstí dostala od kámošky - taky s odepínacíma ťapkama a do fusaku nefouká, takže to nevadí. :grinning:
Já bych si taky dala nehty, ale při prvním brnknutí do strun by bylo po nich. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže mám ty svoje ošubrované šmudly a musí mi to stačít. :slight_smile:

misi: jojo, já ji dávala do kombinézy a fusaku už teď, jak byly ty zimy.
jani: to tvoje kafi tenkrát bylo super. Normálně jsem po něm odsála dvojnásobnou dávku mlíka, že jsem nestačila valit oči. :slight_smile:
23. říj 2009 v 18:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.