• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Ahojky maminko a nastávajicí maminko,všem novým miminkám Jarňáčkům moc gratuluji.Je to krása jak se to tady rozrůstá,už jen chybíš ty karco,ale máš to za pár.Ještě jsem četla o Anittce,už se ví kdy bude mít termín?Pořád k vám nažehlím,a čtu co mě taky zhruba za pět týdnů čeká :slight_smile: Ale jak tak vidím,máte tady strašně moc hodné miminka,tak doufám,že i ten náš klučík bude taky hodňoučký. :wink:
23. dub 2009 v 09:12  • Odpověz
ja uplne zapomela pogratulovat Zuzikovi - tak moooooc GRATULUJI.

Tady je nejak mrtvo potom co jsme se vsichni stali maminkami :grinning:

To me mrzi ze Hrusti ma takove problemy s kojenim, ale asi to chce fakt zkouset. Vim ze jedna holka na jine diskuzi mela strasne problemy a nemela ani kapku mleka (rodila predcasne) a rozjelo se to asi az po dvou mesicich. Do te doby zkousela odstrikavat a porad prsa "mordovala" a musela kupovat mleko z nemocnice - nechtela prikrm ale ted koji naplno a staci :wink: Tak Hrusti drzim moc palecky.

Je prcek se me budi - chce asi papat. Posledni dobou spi krasne - 7 h pres noc vkuse, potom se vzbudi za 3 hodky a pak tak pres den se budi po dvou. :grinning:

Je to nas andilek. Ja uz stihla uklidit, navarit (rajskou s masovymi kulickami)a jeste delam sekanu jelikoz me z rajske zbylo maso. Vcera jsem cely den natirala v domecku trubky a malovala (v cervnu se maji stehovat najemnici) tak si pujdu dneska jeste maknout aby jsme to stihli nejak nachystat. Dneska jedeme pro kuchyn kterou jsem tam sehnali. No proste jeste prace jak na kostele - navic je tu pod mrakem a asi bude prset tak dneska nemuzu ani malovat by mi to nevyschlo :frowning2:

Co jinak holky chystate dneska delat? Opatrujte se - jeste za vama juknu.
chtěla jsem napsat ahojky maminky :sweat_smile:
Dobré ránko, janinko teda 7 hodin? Tise závidím :grinning: Jinak ses teda vubec nezmenila, je videt ze mas zase energie na rozdavani :grinning:
Me zacalo v noci bolet v krku takze spis se budu dneska setrit. Na jine diskusi mela jedna holcina anginu a prisla o mliko. To bych fakt nechtela :frowning2:
23. dub 2009 v 10:47  •  1 dítě  • Odpověz
Hojky maminky.
Petko ja pres den odstikavam co hodinu a pul, abych se rozkojila a v noci na to prdim a prkladam maleho. Jo a kdyz pres den krmim tak na radu dr mrnouska zvazim a pak nakojim, pak zase zvazim a dokrmim z flasky. Malej je uzasnej ze se tak snazi mamince pomoct :wink:
23. dub 2009 v 11:55  • Odpověz
Ahoj holky,

tak o Anitce zatím nic nevíme, ona je v kontaktu s Vikulkou, tak snad nám pak Viki řekne. Já dneska byla na kontrole, nic se nechystá, takže jsem v klídku, další kontrola za týden.

Dneska mám sraz s kolegyní z práce, tak asi zajdeme někam na mlíčnej kokteil. Jinak se mi nic nechce, jsem lenoch, ale musim se dokopat, takhle by to nešlo. Vezmu si příklad z hyperaktivní Janinky :slight_smile:.

Misi, doufám, že neulehneš, hezky dneska odpočívej, člověk je asi náchylnější bacilům, jak je vyčerpaný...

K.
23. dub 2009 v 11:57  • Odpověz
ahoj holky! koukam, ze kazdyho trapi nejak mlicko a papani :unamused: jen jaaninka to má úplne v pohode. ja mam ted malou na ruce. dneska uz spapala 190ml mlicka, sikulka. sice na 4x, ale snazi se, beruna jedna. prikladala bych ji i k prsu, to ma taky snahu, ale vysiluje ji to a pak sni min. tak nejdriv at zacne poradne papat a pak se budu snazit o kojeni a verim, zé ti nejak zmáknem.
peto, zajimalo by me jestli ty naše miminka dostávají i napít, kdyz odstříkáváme? když se říká že to první mlíčko v prsu je na napití, tak my to teda máme smíchaný...
misi, tak snad to bude jen neco malyho a ne angina. odpocivej :wink:
andrej, anitt prej snad v útery :slight_smile:
23. dub 2009 v 11:58  • Odpověz
bobas, máš šikulu taky ne :wink:
23. dub 2009 v 11:59  • Odpověz
jo, holky, chrápou vám někdy mimča?
23. dub 2009 ve 12:01  • Odpověz
Tak jsem dostala zprávu od anittky, zítra prý jdou na to :slight_smile: Tak ji všechny moc držte pěstí, protože ty přináší štěstí :dizzy_face:
23. dub 2009 ve 12:15  • Odpověz
Andy jj, malej ma rymu pernamentne takze pak premyslim jestli je to pes, manzel nebo prcek :slight_smile:
Holky co bojujete s kojenim drzim palecky. Clovek by v tehu nerekl ze to bude tak narocny, ze? Ale mam pocit ze skoro kazdej s kojenim bojuje at uz na zacatku nebo pak.
23. dub 2009 ve 12:17  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj holky,

Andy-ta naša vydává zvuky jak starej chlap,se tomu až smějem :grinning: Taky má pořád rýmu,ještě z porodnice,jak tam byl průvan,tak kapem Libenar :wink:
23. dub 2009 ve 12:50  • Odpověz
Andy jj je to moje zlaticko. :slight_smile: Jeste aby se to mlecko delalo mamince tak jak ma a jsem spokojena jak zelva. :wink:
Anittko mooc drzime pesticky. A zitra na tebe budeme moc moc myslet a cekat na zpravicku :slight_smile:

No a me prej ceka v sobotu navsteva od manzela segry a cele jeji rodiny. Ale dobra zprava je, ze jsem se domluvila s manzelem a pokud bude prcek v pohode tak 8.5. jedeme k nasim na moravu. Hrozne se na ne tesim a oni na nas taky. Moje mama uz resi co vsechno musi uvarit kdyz prijedem a tak. No a malej uz ma smontovanou u me v pokoji postylku. No proste babicka se nemuze dockat tak uhnala pocitam brachu at ji snese a smontuje. No a ona jak ji znam tak ji vydrbala a dala do ni matraci a tak :grinning:
23. dub 2009 ve 12:53  • Odpověz
Anittce držím na zítřek pěstičky :wink:
23. dub 2009 ve 13:16  • Odpověz
Zkoukla jsem Vaše fotky a mimísků...
buni, kačka je kočka a Ty máš krásný břich. To já už taky skoro nemám, -14kg, ale Ty ho máš hezčí pořád :slight_smile:
petrach, Šimůnek je bobánek jako ta naše bobaška :wink:
jaani, Melinka je kouzelná, jako vždy.
vikulce a Štůfkovi to sluší.
misi, vypadáte moc spokojeně. Eliášek už jew pořádný miminko :dizzy_face:
karca, hezký břižinko :slight_smile:
23. dub 2009 ve 13:55  • Odpověz
Ahojky jsem tu jen na skok,protože jsem vám chtěla napsat,že Anitt zítra jdou na to :slight_smile: Ale Andýsek mě předběhla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak a už jen Karca a je to hotové :slight_smile:

Byla jsem dnes cvičit a jsem uplně vyřízená a všechno mě bolí :astonished: A zítra to bude ještě horší :pensive:
23. dub 2009 ve 14:42  • Odpověz
Já to Hrust říkala,ale oni na to v porodnici moc nereagovali :frowning2: Tak snad jí poradí ta laktační sestra a pujde to.
Tak já musím běžet,jedeme domu tak musím zabalit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Večer se ukážu
23. dub 2009 ve 14:46  • Odpověz
Drzim moc Anittce palecky at to krasne zvladnou. vikul ty se mas taky bych uz sla cvicit.
peti jak jsi psala o te polivce, hodis mi sem recept prosim te? zkusim ji uklohnit, snad to zvladnu :grinning:
23. dub 2009 v 15:26  •  1 dítě  • Odpověz
hojky maminky a tehulko :slight_smile:
dneska jsme meli očni vyšetřšní a mame to pořad stejne,což je dobře,že se nic nehorší,takže kontrola za 14 dní a melo by to byt dobré
potkala jsem tam 2 holky co jsme spolu meli deti na jipce a medialu a pekne jsme pokecali a vymenili si skušenosti

andy ja myslim že by žizen nemeli mít,to mliko se smíchá,ja tím vždycky ješte třepu než liju kolik potřebuju
a teda chrapeme taky,občas mu odsavam nosík,moc tam toho nemá

anittce držím pesti a ješte ji pisnu sms
k hrusti a mliku,ono po tom cisaři se mliko dela pozdej,to mi řekla laktační hned,nejmin o 3 dny a víc,takže at to nevzdava
bobasku ono se to rozjede,delaš to dobře,jde to určite už poznat ne?
misi my cumel mame jen když ma hlad,nebo ho bolí bříško,jinak ho plive,moc ho nechce
jani ty seš nezmar a jak to všechno stíhaš :wink: Melinka je zlatíčko
vikul ty se nemorduj,maš toho doma malo??
23. dub 2009 v 15:35  • Odpověz
Misi holka zlata lezkaj at jsi fit. Ja byla taky 4 dny nahromade ale poctive jsem lezela jen pul dne, ale uz jsem ok :grinning: Jen drobecek to odemne chytl a je trosku zahlenena a kucka.Ted me usnula v naruci po papu :slight_smile:

Anitce moc drzime s Melinkou palecky - teda pesticky, kdyz palce prinasi smulu :confounded:

Buni uz mas cas aspon vic papat?Nebo te mala porad tak zaneprazdnuje.

Andiku Monicko jak se mas? Je fakt ze Melinka je zlaticko ale i ruzky ji nekdy vyskoci. Jsem byla jeste umyvat v domecku koupelnu a jeste neco dotirala a hlidala mamca a porad me volala ze mala se krouti a vzteka, ale pokazde jsem prisla tak se zklidnila, takze to asi bude pekny maminkac :angry:

Holky uz se vam ditka snazi lozit? Mala se vcera pred koupanim zaprela nohama a o par centaku se potahla dopredu - jsem koukala pekne vyvalene.

Karco jenom odpocivej a cerpej sily na porod - ze me si priklad neber - ja jsem hyperaktivni blazen a v duchu se modlim aby prcek nebyl po me :grinning:

Bobasku uzij si o vikendu navstevu a pozdravuj na Morave - odkud z Moravy pochazis? Kdyby to bylo pobliz tak muzes skocit na kafco :wink:

Vikulko ahojky - moc ti to se Stufkem slusi - jak se mate?

Jinak vsem kdo ma problemy s kojenim preji aby se to srovnalo - holcicky vydrzte a uvidite ze to bude dobre.S Melinkou na vas moc myslime.

jejda ja se zase rozepsaLA - TAK NECHAM PROSTOR JINYM :grinning:

jU A ZDRAVIM JESTE pETRACH A VSECHNY NA KOHO JSEM ZAPOMELA
23. dub 2009 v 16:06  • Odpověz
Ahoj holky,
jste moc hodné, že jste na mě tak myslely. Já měla číslo jen na Marek, Hrusti a Anitt, tak jsem hned po porodu psala Marece, ale nevěděla jsem, že i ona je v porodce :slight_smile: Nás dneska s Verunkou pustili z nemocnice, tak si nás taťka užívá doma. Bohužel, ráno jsem se dozvěděla, že mi umřela babička, takže toho mám nějak dost. Dostala jsem pěkné deprese :frowning2: Porod jsem měla celkem v pohodě, psala jsem to i Vikule...
V neděli kolem půl jedné v noci ze mě něco odteklo. Nebylo toho hodně ani málo, tak jsme raději vyjeli. Test na plodovku byl sice negativní, ale dr. se něco nezdálo, tak si mě tam nechali do rána. Ráno na vizitě mi už jiná dr. řekla, že půjdu na kontrolní UTZ a že se potom uvidí. Tak jsem šla na UTZ a tam mi sdělila, že mám málo plodovky :-/ a že by to směřovala raději k porodu. Takže mi zavedla k hrdlu tabletku a čekali jsme, co to udělá. Neudělalo to nic moc, ani kontra nebyly. Tak jsem šla odpo pro druhou tabletku k hrdlu. Ta už mi způsobila mírné kontrakce, ale ne nijak pravidelné. Tak se cca v 21hod rozhodlo, že mi dají uklidňovačku a že se mám pořádně vyspat, protože následující den bude den D :slight_smile: No, tak jsem byla v klídku, po injekci usnula jako miminko a ráno v 8hod mi pimář zavedl už do hrdla další tabletku. Za tři hodinky na to mi píchli vodu, protože jsem byla otevřená na 4 prsty, ale žádný extra bolesti jsem necítila. No a za hodinku od píchnutí vody mi dali klystýr a už se jen čekalo. To bylo nejhorší :grinning: Ty kontrakce ke konci už byly fakt dost silný a já říkám sestřičce, že se jim tam asi pokadím a ona na to: Vás to nutí tlačit? A já jí povídám, že už dlouho. Tak jsem se dozvěděla, že vlastně jim rodím za pochodu a snažím se to prodýchávat. Po pár zatlačeních byla malá na světě. Jsem akorát hodně sešitá, takže docela trpím, ale za tu cenu bych to dala ještě jednou :slight_smile: Petr byl se mnou a byl úžasnej. Na konci brečel, tak jsem byla dojatá z něj. Malou mi hned po porodu dali do inkubátoru, ale večer mi ji přinesli a byla se mnou až do odchodu. Až budu mít čas, tak vám sem dám fotečky. Dneska jsem fakt nějaká mimo.
23. dub 2009 v 16:10  • Odpověz
Zuzik krasne popsany porod. Jsem tak dojata ze me stoji chlupy na rukach :grinning:

Jsi holka sikovna a krasne jsi to zvladla :wink: Uz se tesim na fotecky
23. dub 2009 v 16:14  • Odpověz
zuziku moooc gratulujeme i se Šimonkem,přejem obema hodne zdravíčka a at jsi brzo fit!!!!
s tou babičkou je to moc smutne,mrzí me to za tebe,je škoda že ji nevydela,ale určite z vas mela radost z obou,tak se snaž moc nesmutnit,ikdyž vím,že to není lehke,když odejde nekdo,kohos mela rada..drž se mamino!!!!
23. dub 2009 v 16:52  • Odpověz
jani me se teda Šimula stehuje i ze zavinovačky,nevim jak to dela,mel byt ješte v bříšku,tak ma ten vyvoj jinde než ho mate vy,jdem v utery na neuro,tak jsem zvedava cio a jak,ale iluze si nedelam,chbvilku potrva,než se srovna z vrstevníkama
jkešte se chci zeptat,mivate škytavku? Šimula hodne,tak nevim proč,odřihnout ho davam a plinku ma suchou :unamused:
23. dub 2009 v 16:55  • Odpověz
Peti my skytavku mivame obcas taky. Nekdy to ma mala z toho ze je ji zima a nekdy kdyz se prepije - to nepomuze ani kdyz si odrihne :grinning:
23. dub 2009 v 16:57  • Odpověz
Ahojík holky :slight_smile:

Nějak za vámi nestíhám chodit :frowning2: Dneska jsme bez malé, vzala si jí do zítřejšího dopoledne na rozmazlování. Jsem od ní pryč teprve 7 hodin a už se nemůžu dočkat až bude zase doma
23. dub 2009 v 18:12  • Odpověz
Petko Malej ma taky docela casto skytavku. Asi je to tim krmenim z lahve. Protoze kdyz bumba s prsa tak ji nema :grinning: Je super ze simunek je v pohode. Jo a zavinovacku jsem uz vzdala malej z ni furt utikal. Proste ji nechce :grinning:

Zuzik tak moooc velka gratuluce. Hlavne, ze jste holky v poradku. Na fotecky se moooc tesim. :slight_smile:

Jani ja jsem od vrchu mam to 50km do olomouce. Jsem ze Šumperka takze bych mohla dat sraz max s Misi a to taky doufam v lete udelam az tam budu na tech 9 dnu. Ted budu rada ze jsem rada a nahrne se k mame cela rodina :grinning:
23. dub 2009 v 19:01  • Odpověz
holky psala jsem z anittkou a jsem z toho uplnr nameko,už se teším na fotky Davidka,pry nam je tatka hnedka doda..uplne ji vydim,jake to bude krasne :slight_smile:
ted už jen karča a mame po překvapkach :grinning: takže karčo u tebe to bude dvojite překvapko,když nevíme co maš v bříšku :wink:

bobas a chyta ti i prso,když mu davaš z flašky? ja jsem to přestala skoušet,možna to byla chyba,jen me vadilo,že nevím,jestli neco vypil,je ješte hodne spavec,ikdyž ted 3 dny je třeba 2 hodky hore,tak se pestujem a Elin mu vyklada pohadky a on se culí :wink: hlavne je hore mezi 1-3 v noci,což se mi vykladat teda nechce :grinning:
23. dub 2009 v 19:54  • Odpověz
ja chci pokecat a není tu ani noha :grinning:
23. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz
23. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.