• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
kremčo to zas Tynka ma laringitídu??? :astonished: to snad ne :unamused:
23. říj 2009 v 18:10  • Odpověz
petrach: už je to tak. :frowning2: Myslela jsem, že mě klepne. Jako by toho nebylo dost. A mudra se tváří, jako že se nic neděje. Prý, ona je pořád jen nachlazená. A ani ji nenapadne po měsíci změnit léky. Tak jsem nakoupila bylinky a zkouším to jinou cestou. Uvidíme. Zkazit víc už se to nedá. Koupila jsem lotusový kořen a kuzu - japonské bylinky - na doporučení jedné fajn paní. Má to prý mít zázračné účinky. Tak jsem zvědavá.
23. říj 2009 v 18:14  • Odpověz
Holky omlouvám se, že vám sem pořád píšu jen o nemocech, ale já už ani ničím jiným bohužel nežiju a ani nemám komu se svěřit krom vás, protože krom práce, kde jsou děti vlastně nikoho nevídám. Ještě tak doktorku se sestřičkou. :frowning2: Tak se na mě nezlobte.
23. říj 2009 v 18:15  • Odpověz
Kremca, vzdyt od toho jsme tady, aby sis nam postezovala. Mas toho moc a chudak Tynka je porad nemocna, to musi byt na palicku. Hlavne, aby vam nejpozdeji v tom roce dr pomohli a Tynka mela klid :wink:

Anitt, ja jsem koupila podobnou kombinezku u vietnamcu, ale hraskove zelenou. Normalne tam nenakupuji, ale za ty penize jsem ji tam nemohla nechat :wink:

Ja mam zitra zase anglictinu, vubec se mi tam nechce :unamused:
23. říj 2009 v 18:35  • Odpověz
hrusti já byla taky už ze soufalství u tamanů ale neměli nic tak koupím tu v lidlovi
už máme to odstrkovadlo je to bomba akorát asi zešílím z toho co to vydává za zvuky :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 18:46  • Odpověz
anitt, já ještě vůbec nevím, jak pojedu. Koukala jsem na spojení a nejlíp mi vychází, když pojedu z Řep tramvají, přestoupím na Kotlářce a pojedu až ke Slavii. Takže se Andělu vyhnu. Ale ještě to musím všechno vychytat. Jak ty tam z Andělu pojedeš?
Kremco, teda to je fakt už pech. Je mi Týnušky hrozně moc líto, takové malé tělíčko a musí bojovat s tolika nemocema :frowning2: Ach jo. Tak hlavně, ať bylinky zaberou, musíš být už na paličku :frowning2: Drž se!!!
23. říj 2009 v 19:16  • Odpověz
anitt a co to vydava za zvuky? Malej si normalne dneska hral s Tatrou :slight_smile: odstrkoval ji po pokojiku a plazil se za ni :grinning:
Vikul to jsi mela super, to je parada mit takhle klid na uklid.
Kremco chudacku to je mazec. Z tebe uz musi byt doktorka jak si vse vyzirate :frowning2: Budeme na tebe myslet at ty bylinky zaberou :wink:
JJ to je jasny ze pokud vam prci budou chodit coby dup tak jsou oddelavaci tapky idealni. Muj prinesl z prace tasku veci od jedne kolegyne, je tam i podobna kombineza ale malej ji ma tak tak a svetr uz pod ni nedam takze nic a jsou tam moc hezke dve bundy ale ty mu budou tak na jare. Skoda.
23. říj 2009 v 19:17  •  1 dítě  • Odpověz
zuzík tak to pojedeš kolem anděla kde já nasedám na tramvaj to znamená že by jsme se tam mohly sejít a jet spolu

misi vydává to nějakou písničku arůzný blbiny no paráda mám se na co těšit

Davídek měl ted 37,5 po odečtu tak jsem to zakřikla tak dostal čípek teda jen kousek nedá se nic dělat noa už chrní tlamička moje. dnes měl poprvé přesnídavku jablíčkovou :slight_smile: a mooc mu chutnala :wink:
23. říj 2009 v 19:28  • Odpověz
Kremčo, drž se zlatíčko, to musí být tak těžký. Ale neboj, zase bude líp. Zase se to otočí.
23. říj 2009 v 19:32  • Odpověz
kremčo je to síla teda. snad ty bylinky pomůžou já už nevím co by jsi mohla zkusit . ach jooo. kočička malá takové trápení ale určitě bude brzy lépe a imunita se zlepší. zvladnete to a v roce už se začne pořádně léčit. to je za chvilku
23. říj 2009 v 19:34  • Odpověz
Anitt to už dáváš čípek???já bych ho dala až od 38 po odečtu :wink: Zatím je to v normě.....

Kremco také mi je Vás upřímě líto a Týnuška zlatíčko je tak statečná :frowning2: Už by to moho stačit!!!!

TAk a kdy dáme ten srazík????
23. říj 2009 v 19:35  • Odpověz
vikul mě dr řekla že nemám čekat pokud je to po očkování .jinak čekat do 38 :wink:

navrhnete data já uvidím kdy pojede manža zase do pryč :unamused: jezdí ted pořád
23. říj 2009 v 19:36  • Odpověz
Tak to jo nevěděla jsem,že to je po očkování :wink:

Já bych to viděla u nás tak kolem 15hod.A termínek navrhněte vy :slight_smile:
23. říj 2009 v 19:43  • Odpověz
Vikulko, s hodinou souhlasím :grinning: Dřív se asi nevykopeme :grinning: Já nemůžu ve středu 4.11, to jdeme na hexu :wink: Jinak je mi to buřtík :grinning:
Anitt, no, to pojedu přes Anděl, vidíš to mě nenapadlo :wink: Tak se můžeme srazit v MHD - to bude stylové :grinning:
23. říj 2009 v 19:59  • Odpověz
Vikul, kolem 15 hod. Tak dlouho :confused: To tam budeme jen chvilku :sweat_smile:
Prespristi tyden muzu pondeli nebo utery. Pak mame cvico, plavco a rehabku :wink:
23. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
tak to můžeme dát na 14hod. Já tam pojedu hodinu :frowning2:
Holky, Verunka si před chvílí hačla z pololehu a seděla sama asi pět minut :dizzy_face: :sweat_smile: Fakt nádhera. Vůbec se nekinklala, sahala si na patičky, zkoumala je - no paráda!!! Jsem z ní úplně odvařená. Byla si tak jistá, šikulinka naše :slight_smile: Jo a já dneska dostala kytičku. Včera mi Petr něco řekl, tak jsem mu dneska nebrala telefon a dostala jsem tři nááádherné růže :grinning: Potěšilo mě to, ptze on na kytky fakt není, dá mi ji max. k narozeninám a svátku :grinning:
23. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
kremčo vím jak ti je,tohle jsme si užili u Elišky :unamused: to bylo pořad,nebylo tydne,kdy nemela horečky..u vas je to í tím kokem,ted netuším jaky že to byl,ale to je jedno,ja bych taky skusila všechno a uplne te chápu..snad to pomuže..a jak Nikolka? ta se drží? to s ní nemužeš ani ven že jo?

zuzí poptřeba občas dát lekci :wink: a doufám že dnes bude Veru spinkat a jinask moooc gratuluju..
tohle tema je nejak moc plné šikovnych a desne rychlích detí :grinning: to sem si teda vybrala s naším tempem vas nikdy nedoženem :grinning:
23. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz
Jojo holky, je to na paličku. Fakt si připadám jak v lékárně nebo ordinaci. Všude samé preparáty a bylinky a přístroje. Ještě inhalátor mi chybí a už mám plnou výbavu. :slight_smile:
petrach: zlatý stafylokok. Nikča je taky nachrchlaná, ale až te´d poslední týden. Jinak se držela. Dnes ji ex odvezl na Moravu k babičce na týden. Měla jsem jet já i s malou, ale bohužel mudra nedovolila. Tak když bude líp v týdnu, tak bych jela i s Týnkou za ní do konce týdne. Potřebovala bych to jak sůl.
zuzi: ať ti Veruš spinká. :slight_smile:
23. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz
Holky moc děkuju za podporu. Ani nevíte, jak mi to pomáhá a dodává sílu. Jdu uspat Týnuš.
23. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz
Kremca at ti krasne spinka´. Petrach zalozime si svoje tema :grinning:
My teda vecer des bes. Snad to nejsou zuby. V sest uz byl na zabiti, ze chtel spat, rychle jsem ho okoupala, ani kasi jsem mu nedelala, jen nutros a stejne se kroutil v postylce, rev, nekolikrat pokus aby spal a usnul pred chvilkou u me v naruci na mici. Dneska ma sluzbu manza, chudak :sweat_smile:
Zuzik to je krasny s tema kytkama. :wink:
23. říj 2009 ve 21:45  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, koukám, Vy jste udrbané...
ambret, tak to asi proto, že na ní nejsi Ty, ale holky :unamused:
kremca, chudák Týnunka, takhle malá a tolika nemocná je mi ji líto, snad se to brzo spraví a bude se moct nějak léčit aspoň :unamused: Věřím, že to musí být na palici :frowning2:
peto, tady jsou děti fakt na před, já co mám kamarádky, tak to takový extrém není, takže to mě uklidňuje, Kikina se vyvíjí taky normálně, ale taky pak srovnávám no. Ta mamina, co jsem s ní byla včera, má chlapečka, je mu něco přes 5 měsíců a ještě se ani neotočil na bříško a je taky krásňoučkej, zdravoučkej, akční... :slight_smile: a v termínu.
Jinak u nás bylo dnes zas, Tom chytl migrénová zachvát, zvracel, nevnímal, neviděl a říkal mi, že prej jde pro něj zubatá, že mu ještě tak nikdy nebylo... úplně lapal po dechu, chrchlal hleny, jako jsem fakt měla strach, nechtěl ani doktora, že tam nedojde, tak jsem volala jeho mamce, tak přišla a byla tu. Pak ho to nakonec přešlo, ale v pondělí jde bez diskuzí k dr. a na rozbory krve, protože to je pořád něco s ním :frowning2:
zuzi, Verunka je šikovná holčička :wink:
23. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz
Andy ten je teda pekne nezodpovednej :angry: Chudak mala, hlavne at to od nej nechytne. Vim zes psala, ze toho hodne prechazel. To muze byt od toho, usadi se to pak nekde a je to mnohem zavaznejsi. Muselo to byt desny. Hlavne at jde na to vysetreni.
Ted jsem koukala na MMB za kolik se tak prodava korbicka od x-landru, chci ji prodat i s fusakem. Doufam ze ji nekdo koupi :sweat_smile: A asi tam nakonec hodim i nejake veci. No uvidime jak to pujde.
23. říj 2009 ve 22:20  •  1 dítě  • Odpověz
misi, to uý mi taky bylo řečeno, že je nezodpovědnej, prý jak jeho táta :frowning2: a jak to s ním bohužel dopadlo :confounded:
a za kolik budeš korbu prodávat?
23. říj 2009 ve 22:24  • Odpověz
krásný večer holky,

Tak nakonec jsme s Kátou spinkaly ještě od 10-12 takže jsem ten deficit dohnala a dnes se musím pochválit-jsem se vyšvihla a umyla všechny okna + žaluzie a záclonu v obýváku vyprala :slight_smile: Manžel naštěstí přišel z práce brzo tak chvílema u práce na PC hlídal. :slight_smile:

Jo a K.dnes po 1.pérovala na kolínkách,ale jen chviličku :dizzy_face:

Kremco-ach jo,vy máte teda smůlu na ty nemoci :frowning2: držím Týnce pěsti na boj s bacilem :wink:

Miši-my spíme jak kdy,ale ty mejdla jsou teda příšerný a já se pak proberu a je to na houby,že pak nemůžu zabrat a pak spím tak na půl oka :frowning2:

zuzi-jj.já jen abys nejela třeba do Kika s nábytkem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mají tam opravdu hodně pěkných věcí :slight_smile:

Holky,jak stříháte malým nehtíky?Já teda vždycky ve spaní,ale dnes jsem jí chtěla ostříhat na nožičkách a ona ne a ne usnout,pak už zabírala a pak tu někdo začal tlouct ořechy,tak se probrala ještě víc a pak už si chtěla zase hrát,tak jsem ji uložila do postýlky a nechám to na zítra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2009 ve 23:00  • Odpověz
andy žadny chlap nejde k dr dobrovolne :unamused: ale muselo to byt desný,to veřím..musíš ho dokopat :wink:
kremco aspon si Nikča užije zmenu a ty budeš mít víc voljnejc..aspon kdyby ti nekdo pomohl,at mužeš na chvilku vypnout :unamused:

miši ja dnes četla tema kdy se mají začít deti otačet a do 6 mesícu je to v poho a jsou i deti v 8..a naši jarnačci nam tady chodí :grinning:
ja už jsem se uklidnila,vydím že pokroky delá,holt je to lenoch,je ho dost :wink: a když je spokojená neuroložka tak je mi hned líp..synovec se otočil v 6 mesících a v roce začal lozit a jaky je ted dablík,ma 14 mesícu a začíná chodit,zatím za ruce :wink:

miši tu službu zavydím,ja jsem dnes nahodila ,aby v noci vstal muj a pry by se nevzbudil :angry: bodejt,když tlemí do tv do 1-2 hodky :unamused: to má nekdo život..tak zítra uvaří ,nebo nebude mít obed :wink:
23. říj 2009 ve 23:08  • Odpověz
Hrustíku ono to už není tak jednoduché,ale pokud to bude možné pokusím se dřív :wink: Musí se vyspinkat, v kočáru už usne jen venku v tescu se mi to minule nepovedlo a byl protivný :unamused:

Zuzí gratulace k sezení Verunečky ja šikulka :slight_smile:
23. říj 2009 ve 23:12  • Odpověz
Buni já na nohách střihám tak na půl...to ho lochtá a na ručičkách je šikulka to drží :slight_smile: Do jedné mu dám něco podržet a druhou stříhám :wink:

Jinak my máme mejdlo :confounded: Dnes se vzbudil obvzlášť brzo na papůůůů
23. říj 2009 ve 23:32  • Odpověz
no, holky, nám se vrátila stará Verunka :stuck_out_tongue_closed_eyes: usnula v devět, ale v půl desátý se probrala s řevem. Já myla ndobí, tak jsem si říkala, že usne. A prd, dvacet minut řvala jak kdyby ji na nože brali :angry: Pak už sípala, takže jsem ji zase uspávala na sobě a to trvá až doted :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Když ji dám do postýlky, tak zase spustí a ani po půlhodině nepřestane. Spíš výdycky nabere na intenzitě,až se zalyká... Takhle to bylo i včera. To jsem se radovala, jak krásně usíná. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Fakt se na to vybodnu, tohle není normální. Já už na nic skoro nevidím a madam je čilá jako blázen :frowning2:
24. říj 2009 v 00:57  • Odpověz
Ahoj holky,
u nas dnesni noc horor. Jsem uplne k.o. Maly se probudil kolem pul 11 a zacal silene rvat, chtel jen chovat, nechtel do postylky, takze nakonec jsem si ho vzala do postele a spala s nim. Akorat jsem se vubec nevyspala, protoze se tam porad mlel. Trochu nudla a pokaslava, ale jinak nic. Sahala jsem mu do pusy na zuby a nic nevidim :pensive:

Vikul, ja vim, ze to neni jednoduchy. U nas je zase problem, ze prcek chodi brzo spat a uz tak od 17 hod zacne knucet a byt protivny, tak se snazim byt nejpozdeji kolem 17 hod doma, protoze v kocarku je jeste vic protivny nez doma :unamused:
24. říj 2009 v 07:14  • Odpověz
ahojkky tak my máme tepůotu :unamused: 38 po odečtu ach jooo zrovna na jeho půlrok jestě ppčkám a když to nepřejde pojedeme kdr :frowning2:
24. říj 2009 v 07:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.