• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Jéé, Zuzíku, to je hezké s tou kytičkou.

Jéje Andy, to jsem netušila že má Tom takové problémy? Není to nedostatkem spánku?

Já stříhám Anče nehty u jídla.

Tak srazík třeba 03/11/09 15 hod?
24. říj 2009 v 08:28  • Odpověz
Anit a když dáš čípek, tak to neklesne?
24. říj 2009 v 08:29  • Odpověz
no právě neklesá :frowning2: už jsem volala do motola pokud se to nezlepší mám e dorazit strašně se o něj bojím
24. říj 2009 v 09:17  • Odpověz
Dobré ránko,
anitt: to mě mrzí, že Davídek taky. Možná to bude ta šestá nemoc - to jsou horečky dva až tři dny a pak vyskáče vyrážka po tělíčku. Tak se držte a ať je líp.

Dnes Týnka spinkala vcelku dobře. Uspala jsem ji v náručí a dala rovnou k sobě do postele místo do postýlky. Celou noc jsem jí vždycky prostříkla po krmení nosík Vincentkou a kašlala vždy jen chvilinku po papání, když se jí to tam uvolnilo. Ale ráno to zase byla salva. Tak jsem nahřála vařené brambory a má je na hrudníčku.
Já stříhám nehty když je potřeba normálně za bdělého stavu. Někdy je to boj, ale zvládáme. )

zuzi: to je pech s tím spaním.

petrach: jak dlouho vám tohle u Elin trvalo? Kdy začla být normálně fit?
24. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
anitt: když mu teplota neklesne, tak můžeš střídat nurofen s paralenem. Dáš nurofen a za 2-3 hodiny můžeš dát paralen a pak normálně v intervalu zase nurofen. Střídáním se zvýší účinek. Ale to určitě víš.
24. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
kremco teda ty si s beruskou uzivas. Ale neboj-dostane se z toho.Musi to byt na palicku :frowning2: S Melinkou posilame uzdavujici pusinku. :wink:

Ach jo anitko vy jste taky nemocni. Chudak Davidek. Drzime palecky aby teplota co nejdriv klesla. :unamused:

Zuzi teda manza si te ale umi udobrit. :confused:
24. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
Ahoj holky! My spinkaly docerla v poho, akorát před šestou sebou mlela, takže chápu hrusti, ono když sebou melou, tak je spánek na houby. Mohlo se mu, ale něco zdát, proto začal brečet :unamused:
zuzi, no jo, s tím spaním to je na houby. A co zkusit, 5, 10, 15? To je, že necháš brečet 5min. pak přijdeš uklidníš pohladíš, položíš? Vžřdy takhle prodloužit... Také se bude zalikat?
anitt, to je mi líto... A Vy jste měli zase hexu s pneumokokem, že? To se pak stává totiž častějc, že jsou horečky, když je to tak najednou :frowning2: Neboj se, to bude dobrý, 38 ještě není tak strašný, ale já bych s ním tak zajela pokud by to dýl neklesalo. Budete mít ještě nějakou dávku toho očkování?
Já nehtíky stříhám za bdělého stavu, taky je to boj, ale dá se to :slight_smile:
karci, no jo, o n je hroznej migrenik, ale tohle jsem s ním ještě nezažila :frowning2:
24. říj 2009 v 11:01  • Odpověz
No me u nehtiku mala drzi a kdyztak ji dam neco do ruky a ona se zabavi. U nas je problem jen s prebalovanim - ji vyslecu a uz nechce plenku - se vzdy toci..tak uvazuji ze nakoupim ty plenkove kalhotky - to jde nasadit i ve stoje kdyz ditko dela blbosti :grinning:

Hrusti s nama dnes mala spala taky :grinning: Ale bylo to proto ze jsem ji zapomela dat do postylky a vtuhla jsem behem vteriny :sweat_smile: Jenze ona v noci cestuje a kolem 4 rano slysim takove knourani a lezela napric mezi nami a muj byl na ni navaleny tak byla utlacovana a asi se ji to nelibilo tak jsem ji soupla do postylky :grinning: U nas ted zas chvilku klid, zuby si asi daly pohov - uz by ale mohly jit ven. :grinning:

No u nas se to zvlada v klidu - zatim bez teplot, vlastne mala me jeste teplotu ani zadnou nemoc zatim nemela, tak doufam ze to vydrzi co nejdyl, jak to tak pozoruji tak kazde ditko uz bylo nejak nemocne. :frowning2:
24. říj 2009 v 11:03  • Odpověz
holčiny hurááá je bez teplotky dala jsem mu jeden čípek pak usnul na hodku a ted měl en 37,3 před odečtet takže super doufám že se to už nevrátí

andy je to poslední dávka a reagoval na ní nejhůř :frowning2: uf aspon že to máme za sebou
drnám ještě ríkala proti meningokovi ale nevím nevím jestli toho už není moooc

nehtíky stříhám po jídle nebo když spinká jinak to nejde a u nohou je to vždy booooj

my jsme zatím vůbec nemocní nebyli jen po tom očkování to tentokrát neklaplo ale už snad bude lépe ťuk ťuk ťuk
24. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz
anitko super zpravy - no jeste ze tak :slight_smile: No ja to beru jak okolo moje kamosky maji porad nemocne deti,tak se divim ze to nase jeste nechytla - prece jen porad jsme mezi lidma :sweat_smile: No urcite se nam to ale nebude vyhybat vecne :wink:
24. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz
Ahoj holky,

kremčo u nas to trvalo opravdu dlouho,opravdu na hromade pořad byla od zhruba 6 mesícu do 1,5 roku,ale to fakt byla třeba 3 dny v pořadku a pak zas neco..a po 1,5 roce jsme zmenili dr,ta nová nas pohonila všude možne,alergie,imunita atd.nasadila leky a bylo líp..i tak byla potom hodne často nemocná,srovnalo se to až kolem 4 let :frowning2:
ale ui vas to bude tím kokem,nemá imunitu,aspon vaše dr zná příčinu,jen aby ji už mohli lečit no :unamused:

anit my meli po očkování taky horečky,zítra už bude v pořadku,tak se drž :wink:
Davídkovi všechno nej nej k 6 mesícum :slight_smile: :wink:

u nas se nehty stříhájí v pohode,ješte že tak..akorat na noze ho to lechtá :grinning:
holky u nas se včera spalo od 20-6h :astonished: už jsem byla nervní,že ani jest nechtel..ale včera přes den moc nespal,3x max 30 minut a top mu nestačilo..
ted dal zas 30 minut a už vykládá :grinning: tak nakrmíme a valíme ven se vyvetrat
24. říj 2009 ve 14:46  • Odpověz
Ahoj holky!
Jsme zpatky z angliny :wink: Manza rikal, ze pry prcek cele dopolko spinkal, asi dospaval tu noc:wink:

Anitt, to je super, ze je Davidkovi lip :slight_smile: Nas ceke posledni hexa začátkem listopadu, tak mam taky hruzu, jakou bude mit reakci :confounded:

Karca, 3.11. se nam hodi, akorat se tedy zdrzime jen tak hodku a pul a pak pocestujeme zase zpatky, aby nebyl moc protivny:unamused:

Dneska se prerizuje cas, jsem zvedava v kolik budeme zitra vstavat :confused:
24. říj 2009 ve 14:57  • Odpověz
tak Davídek spinká a doufám že až ho zse změřím bude ok uplně trnu pořád ho kontroluju. je to hrozný ten strach :confused:

peti smekám před tebou ty jsi byla v nervech nejvíc už od narození jsi fakt dobrá jak jsi to zvládla. obdivuju tě
děkuju za přání kDavídka půlroku :slight_smile:
24. říj 2009 v 15:02  • Odpověz
Anitt, Davidkovi vse nejlepsi k pulrocku. Ten strach o dite je fakt hrozny, clovek, ktery nema deti si to ani neumi predstavit :confused:
24. říj 2009 v 15:21  • Odpověz
anit to jo,ted ho pořad muchluju,nesnesu když brečí ..když si spomenu čím prošel :frowning2:
ted swe z toho prcek vyspí u bude líp,uvydíš :wink:

holky objevila jsem kontakt na paní co delá kalendaře i s tiskem,A4 první kus 320kčř a další už jen 180kč..kdyby jste chteli,pošlu mailem,budu večer davat dohromady fotky a objednám..
24. říj 2009 v 18:19  • Odpověz
Peti, posles mi prosim kontakt na ty kalendare. Chtela bych je nechat udelat mym a manzovym rodicum k vanocum :wink:
24. říj 2009 v 18:29  • Odpověz
hrusti pošli mi di ip mail,jinak to neumím :wink:
24. říj 2009 v 18:37  • Odpověz
Holky, já nechávala taťkovi dělat kalendář tady a taky je to levný, dělala jsem takovej ten stolní s 54 fotkama, ale dělají i nástěnné a za 239,- A4
http://www.mujkalendar.cz/A43P.php
24. říj 2009 v 18:56  • Odpověz
peti tak to je super cena , já je loni nechala dělat takyk vánocům a stálo to 600 ale bylo to super a byli nadšeni

Davídek má opět teplotu ale už ne tak velkou celý den se držel a ted měl 37,5 po odečtu tak užjsem čípek nedala nebo jsem měla?? nechci to prehánět co myslíte?
24. říj 2009 v 18:57  • Odpověz
anitt, já bych mu ho nedávala, pokud není nějak ukňouranej, protivnej :wink: S tím strachem o dítka, taky říkám, že kdo nemá dítko, tak nechápe :unamused: Jinak samo, že vše nej k půl roku. Já bych ho nenechávala tak moc očkovat, je toho fakt moc a čím víc jsou, tím víc ten organismus zlenivý. Já třeba vůbec nechtěla pneumokoka zároveň s hexou. Ale pokud u toho budeš mít teď rozumný odstup třeba půl roku až rok, tak jo. Nejhorší je, že ten meningokok, ta očkovací látka je asi jen na 50% těch typů meningokoka a zrovna ne na ty, co tu jsou nejčastějc... :frowning2:

Já byla s malou na procházce ve městě, teď je po menší véče a jdem koupat, od zítra ji tou změnou času budu dávat spinkat na 8 a vše dělat o hoďku dřív, ale musím se samo dokopat jít spát v 11 :grinning:
24. říj 2009 v 19:55  • Odpověz
http://www.novinky.cz/domaci/182532-matka-chce-zpet-chlapce-odlozeneho-v-babyboxu.html

tak, holky, kdo tu říkal, že ho maminka bude chtít zpátky, měl pravdu....
24. říj 2009 v 19:56  • Odpověz
24. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
Ahojík ,Já bych nedala :wink:

Jinak 3.11 se hodí :grinning: Tak si píšu a těším se....Hrusti já se to dozvím až tak v poledne,ale myslím,že bychom třeba stihli i dřív :wink:
24. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz
tak už spinká brouček jdu čučet na bobule zatím pa a doufám že noc bude ok
24. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz
Ahoj holky,

my dneska byli na celodenním výletě - objížděli jsme s tchánovcema hřbitovy :frowning2: Malá to zvládala dobře, ale teda já už příště na celý den s tchánovcema nikam nejedu. Už během první hodiny jsem měla sto chutí začít na ně řvát, jestli jsou normální :angry: Ty názory, to je fakt mazec!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě jsme s nima jeli v jednom autě a malá byla na zadní sedačce uprostřed, já z jedné strany, tchýně z druhé a pořád na ni civěla jak na svatej obrázek. Jsem z ní byla na palici, ono to tak nevyzní, to se musí vidět :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nevím, kdo se ptal, ale my nehtíky stříháme za bdělého stavu, mám ji opřenou zádama o sebe a stříhám :grinning: Ona pozoruje, co jí jako dělám, ale drží :grinning: Na nohou stříhám na přebalováku, to taky drží :slight_smile:
Peti, teda vy jste si s Eliškou taky užívali :frowning2: Ještě, že to máte za sebou. Šimulka snad tak nemocný nebude :slight_smile:
Anitt, vše nejlepší Davidkovi k půl roku! :wink: Hlavně zdravíčko, doufám, že už teplotky nadobro ustoupili :grinning:
Hrusti, teda to jste taky měli noc. Já právě s malou taky nerada spím, protože se nevyspím. Bojím se, abych jí nezalehla a hlavně je hrozně roztahovačná :grinning:
Andy, to jsou skvělé zprávy o tom chlapečkovi... S tím Tomem je to teda docela drsný, to bych se o něj taky bála :frowning2: Měl by si dojít na nějaké vyšetření :confused:
Karco, takže platí. 3.11. v 15hod se sejdeme v Edenu :grinning:
24. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz
TAk to sis Zuzí udělala skělej den :grinning: :grinning: A příště už to neuděláš :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Anitt snad to bude ok.Jinak jak dávají ty bobule tak já jsem je poprvé viděla v den porodu :slight_smile: Pustila jsem si je u švagra,abych se nenudila :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nám takovej zvláštní pocit :astonished:
24. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz
Joooo a Davídkovi vše nej nek k půůůůl roku :dizzy_face:
24. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
jsem dnes nějaká hotová,pujdu na kutě....Snad bude noc ok :slight_smile: dobrou noc
24. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz
andy ja to vydela v tv novinách,myslela jsem si to a jsem rada za toho prcka :slight_smile:
zuzí teda ty víletnice jedna :grinning: žes radši nedostala bolehlav :wink:
vikul třeba počneš druhé :grinning: u bobulí a když už jdeš spát :astonished: :grinning:

tak jsem objednala ten kalendář,mají to krasne v barve..
hrusti už to máš v mailu :wink:
24. říj 2009 ve 23:05  • Odpověz
je ja zapomela pogratulovat Davidkovi k pul rocnimu vyroci - tak napravuji :grinning:

Tak to tak vidim ze jezisek letos bude rozdavat same kalendare :grinning: Ja mam v planu taky, ale udelam si je sama - chci pro kazdeho jiny tak to bych se nedoplatila. :sweat_smile:

Je super ze s tim chlapeckem to tak dobre dopadlo, no na jednu stranu se te zenske nedivim - radeji tak nez kdyby s nim mela bydlet pod mostem, aspon myslela na jeho dobro narozdil od te hyieny co nechala mimi v parku :angry:

Zuzi ty mas docela slusnou alergii na tchanovce :grinning: No me staci tchyni taky videt jen obcas a nekdy rostu ale ja se zas ozvu kdyz se me neco nelibi :grinning:
24. říj 2009 ve 23:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.