• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
ahoj holky,
to snad není možne že jsem první :grinning:

jani ja bych ten kalendář neudelala sama,jsem kopyto :wink: pc není muj kamarad a jsem samouk
zuzí jaká byla noc?

my jsme chrneli do 8.15 :astonished: uplne jsem hledela..jen v 5hodin si dal mlíko,jinak spinkal,v tomhle je zlatíčko,akorat přes den nespí,max 30-40 minut :unamused:
dnes jedem k našim po obede,manža je v praci,tak až přijde..
a me se vuuuubec nechce vařit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás noc v pohodě. Usnula v půl jedenáctý a spala do osmi :slight_smile: Já šla spát kolem jedenácté a fakt jsem vyspaná :grinning: Sice už jsem v pět byla vzhůru a nemohla jsem zabrat, ale nakonec jsem to zase zabalila :grinning:
Jani, no, je fakt, že co se narodila malá, tak to vnímám ještě hůř... Hrozně mi vadí, když si chce tchýně malou jen půjčit. Nevím, proč :frowning2:
Peti, mě se taky nechce vařit, nevím, co udělám...
25. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
ahojky holčiny my jsme bez teplot ufff snad je to za námi a už žádné očkování alespon pár měsíců

zuzík naprosto tě chápu ani nevíš jak až se uvidíme budme mít společné téma

peti krásný spánek já jsem nechala Davídka manžovi a spala do ted poprv=é co ho máme¨
s manžou pořád hádky ohledně bydlení a asi půjdu k našim záčíná se mi zdát že se v tom snad vyžívá že se tady trápím. odříznutá od všeho a on mi řekne že s ním nemůže ani nechce nic dělat tak nevím co se s ním děje :pensive: jsem z toho dost na nervya těším se až odsud s Davídkem odjedeme. je to dost smutný no
25. říj 2009 v 09:46  • Odpověz
peti ja uz tu taky otravuji-jsem se zdesila ze jsem spala do pul 10 a pak jsem si uvedomila ze e vlastne pul 9 :grinning:
25. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
Peti co varis? Ze by jsi me dala inspiraci. :grinning:

Ted me volala Adela ze Elinka chytla tu sestou nemoc - ze 2 dny mela 40 horecky - chudinka, dneska se pry uz osypala tak by mela byt ok. :unamused: Byli jsme spolu v poradne tak se ptala jestli jsme to taky nechytly. Holky myslite ze by to mala mohla chytnout i v 8mi mesicici? Jedna holcicka to pry chytla ted a je stara jako my. :confounded:

Zuzi ja jsme na tom stejne - ja taky rostu kdyz si chce tchyne pujcit malou, ale ja mam k tomu bohuzel duvody - ti pisnu do ip.

Anitko to je me lito. Na me s manzou pusobite jako dokonaly par a z fotek bych rekla ze by pro tebe udelal prvni posledni. Je to smutne - nejde to prece jen nejak vyresit?Nebo myslis ze do nej ryje dalsi strana - resp.tchyne? Hlavne aby jsi byla stastna a netrapila se.
25. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
Jinak gratulace Davidkovi ze uz je zdravy - sikulka je to :grinning:
25. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
AHoj holky,
u nas dnesni noc lepsi nez vcera, ale prcek se vzbudil v 5 hod noveho casu a nechtel spinka, ani po mlicku. Tak si ho vzal manza a ja jsem se dospala. Vcera jsem byla hrozne utahana. Asi budu muset zacit bastit nejake vitaminy nebo tak neco, protoze mi prijde, ze mi neco chybi a ja jsem pak takhle hrozne utahana. Vcera jsem vecer byla rada, ze stojim na nohou :sweat_smile:

Jani, to jsi dobra s tim kalendarem. Ja jsem si sice stahla ten program, ale neslo mi to a nemela jsem cas poradne prostudovat ten navod, tak to asi necham na nekom jinem a kalendare objednam.

Anitt, to je mi lito, ze se s manzou hadate. Doufam, ze to brzy prejde. Jed na chvilku k vasim, mas tam zname a nas a urcite ti bude lip a manzovi to snad taky trosku zacne v hlave srotovat.

Jani, muze to chytnou Melca i ted, nejvic je to snad do roka. Jinak dneska delam tortilly plnene kurecim masem a zeleninou, takove domaci ceske burrito :grinning:

Holky, hezkou nedeli. Nam dorazili na navstevu nasi, tak se jim jdu venovat :grinning:
25. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
Hrusti uzij si navstevu. No ja si zusim stahnou taky nejaky programek a kdyz to nepujde tak udelam jednoduchy kalendar ve photoshopu - jen fotku a dny - chci ten na stenu takze nejakou rychlovku kdyztak :grinning:
25. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
jani nakonec delám guláš s knedlíkem :wink:
krasne kalendaře ke stažení jsou i na mimibazaru nebo baby cafe :wink:
adele jsem se dnes dokopala konečne napsat a psala o te šesté nemoci :frowning2: no chytit to Melinka muže,uvydíš..jak začnou horečky je to ono,ale do 4 dnu je po všem..

anitko jsem rada že je líp,s manžou me to mrzí :unamused: ono všude je občas neco..ja byt tebou odjedu na par dní k rodičum,pokud tam máš zname tak se odreaguješ a manžovi bude smutno,uvydíš..
u nas co ma muj novou praci,tak zas houby pomuže s deckama,pořad nekde lítá a už jsem taky naštvaná,včera jsem mu nechala maleho a šla ke tchyni makat do obchodu,at se taky snaží a ani jsem neuvařila :wink:

hrusti užij si vaše a až bude čas hod recept,to vubec neumín uvařit :astonished:
25. říj 2009 v 10:31  • Odpověz
Ahoj holky, andy nevim asi kolem dvou tisic i s fusakem. Anitt to je dobre, ze uz je Davimu lip. Vcera byl divny den, ja jsem taky manzovi vycetla prvni posledni, pritom se o malyho stara jak muze. Ale taky me nekdy vsechno desne toci. To bydleni uplne chapu, to uz bych lezla po zdi. Ale chlapy teda aspon ten muj je desna konzerva, stehovani nesnasi. Taky jsem nadhazovala stehovani do vetsiho ale nejak to neproslo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A vse nej Davidkovi :slight_smile:
25. říj 2009 v 10:33  •  1 dítě  • Odpověz
petrach posles mi prosim taky ten odkaz na kalendar? diky
Zuzi teda to byl fakt super vylet :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja to nesnasim a po hrbitovech zasadne nejezdim, jen si prochazkou zajdu na hrob babicky, tu jsem mela moc rada, ale takove ty povinne navstevy kdy ty zemrele ani neznam, to ne.
25. říj 2009 v 10:35  •  1 dítě  • Odpověz
je to težké in tady žít chce já ne. není tady fakt nic a nikdo a ted teptv vidím jaký je to problém i do budoucna .ale on mi na to řekne i když ho prosím že stím nic delat nebude ani kdyby chtěl. prostě nemůže ani nechce já myslím že by to šlo , stačí chtít
25. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
jj vzdycky staci chtit :angry: asi bych se ho zeptala jestli chce abys byla stastna a pokud rekne ze jo tak mu rict ze tam byt stastna nemuzes
25. říj 2009 v 10:58  •  1 dítě  • Odpověz
miši pošli mi mail do ip :wink:
anit ja te chapu,me tu bylo ze začatku hrozne,ale ted už tu znám spoustu holek,přes Elišku jsem se seznámila,ale my jsme taková veliká dedina a vy mesto a o to je to horší,lidi se vubec neznají a nebaví..
me by bylo taky smutno :unamused:
25. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
misi zkoušela jsem už všechno je to fakt hrůza je jak zabedněnej a neddá se zlomit.
někomu to možná přijde směšný ale já jsem tady stále sama. on je v práci od rána do večera a tak dva až tři dny na služebkách , není tady žádné vyžití pro prcka nejblíž 5km a to je jen pěšmo nebo barierovým busem co jezdí jednu za 20min přes dálnici takže tak min 30min :stuck_out_tongue_closed_eyes: není tady nic kam bych se podívala holky tady znám dvě ale tomuse neříká kamarádky ty mám v praze ael kdo by jezdil za mnou? i kdyby ty holky chtěly nestihnou to sem makaj do 5hod. ten byt má 155m2 a to než uklidím můžu začít znova, na to mi řek že mi pořídí ukízečku :angry: nechápe že každá ženská si chce svoje hnízdečko udržovat sama!!!!!!! a ještě 4.p bez výtahu takže tahám dost těžké váhy denně a to jsem po několika operacíhc kdy bych už fakt neměla tahat nic. jsem zoufalá a jemu je to jedno jediná odpověd je že máme fixaci hypo do r. 2012 a do té doby s tím nic nemůže ani nechce dělat. a když se zeptám když vydržím do r. 2012 pak se odstěhujeme? tak mi řekne že neví co v tom roce bude :angry: a že mi to nemůže slíbit takže jemi jasný že ne. je mi z toho zle . v úteý jede zase na tři dny pryč tak budu u našich. jeden dense půjdu s mamčou projít na staromáček atd druhý den s Davídkem na cvičení pro miminka a třetí den bych chtěla se sejít s kámoškou a pak se musím vrátit sem a čekat na další den kdy budu v Praze. s manžou už ani komunikovat nemůžu protože se to vždy stočí k hádce tak radši mlčím. už nevím jak dál a jsem vyčerpaná .
25. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
navíc ted jak bylo davídkovi špatně jsem si uvěddomila jak je to daleko do nejbližší kvalitní nemocnice. Brandýská nemocnice je vyhlášena nejhorí v ČR takže tam nikdy takže až bude davídek nemocnej musíme ho tahat přes ucpanou dálnici do Prahy to je jedna z důležitých negativ :frowning2:
25. říj 2009 v 11:15  • Odpověz
Anitt to je smutny. S tim fixem je to blby, to fakt nejde nic delat, jinak jsou tam vetsinou mega penale, ale slo by kdyby nekdo tu hypo od vas prevzal i s tim fixem, to taky jde. Ale chapu jak to myslis, kdyby aspon rekl, ze se pak domluvite a mrknete na neco v praze. Tak velkej byt to je zahul na uklid. Ale hlavne je blby to patro bez vytahu a ten mezonet. A kdyz jste to kupovali tak uz jste o mimcu uvazovali? Ja prave chtela prizemi kvuli mimcu abych nemusela nic tahat.
25. říj 2009 ve 12:05  •  1 dítě  • Odpověz
já jsem to nechtela a on že jo a hptovo a že mi pomůže.mhhhh jenže ted je poříd pryč a já sama-......
25. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz
anitt, teda to jsem nevěděla, že je to u vás až takhle blbý :frowning2: Myslela jsem, že jste v pohodě... S tím bydlením tě úplně chápu. Já jsem tady taky sama, za kamarádkama jezdím busem, jinak tu jsou samí důchodci nebo maminky rusky hovořící :frowning2: Ale u nás je to něco jinýho, protože tu bydlíme v domečku, který potom připadne nám a vlastní bydlení si nyní nemůžeme dovolit. Myslím si, že pokud jsi tam nešťastná, tak by s tím manžel měl něco dělat. S tím výtahem tě obdivuju. Já když jezdím za kamarádkou, tak tam jedu výtahem do 2. patra a vůbec nechápu, jak tam maminky narvou sebe, kočárek a nákup :confused: To je prostě na palici. A kór když jsi po několika operacích, to mi od něj přijde docela sobecké :frowning2: Ty jsi tam celý den zavřená a on když přijde domů z práce (jak jsem pochopila, dělá v centru Prahy), tak chápu, že si užívá ten klídek. Ale když v tom žiješ každý den bez možnosti někam vypadnout, tak to musí být hodně na hlavu :frowning2:
25. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz
zuzík přesně. je to šílený a hlavně to neustálé vysvětlování ale prostě to nechápe :frowning2: už vás tím nebudu kočky zatěžovat je to náš boj a uvidíme jak dopadne ale děkuju za vše
25. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
ahoj holky, opět sobotní noc a u nás mejdlo, ona je snad naladěná na horečku sobotní noci. Tom mi říká, že to má po mně, protže já chodila vždy v sobotu tančit :grinning: Vzbudila se ve 3 a do 7 pořádně nezabrala, samo, že já šla spát o půlnoci, takže jsem z toho byla dost na nervy :unamused: Když už zabírala po 2hod., tak pak se zas probrala :frowning2: No, vstávaly jsme v 11, ale radějí bych ten spánek měla dohromady než takhle na půl :confounded:
anitt, to je dobře, že jste už bez teplot :slight_smile: S tím bydlením. Tě chápu a rozumněl by Ti i můj Tom. Já jsem totiž z jednoho menšího městečka v Jizerkách a Tom je z Liberce, a u nás ve městě pracoval v servisu. Poznali jsme se, když se tenkrát rozváděl, tzn., že se dělila celá půlka majetku, respektive víc dostala ex s klukem, Tom papírově malej plat, já chodila do školy, nezbylo mu na byt v LB, tak si koupil 1+1 tam u nás. úplně tam trpěl, protože tam byl vlastně celej den sám, jen ta práce. Já dělala pak krátký dlouhý, takže pak to měl fakt na pailci. No, nakonec po necelých dvou letech jsme šli do LB, protže on tam měl z toho úplně deprese, prostě nebyl zvyklej... A Ty jsi v mnohem horší situaci, máš malý mimo, nechodíš do práce, nemáš auto..chjo :frowning2: Manžovi se tam třeba líbí, ale měl by o tom alespoň kvuli Vám se zamyslet :wink:
25. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz
Ahojte holčinky,

jdu vás opět pozdravit. Je to frmol, dnes jsme měli Vítání občánků a bylo to moc hezké, jak to půjde dám fotky do alba.
Včera jsme byli na návštěvě, tak od bratrance příští rok přibude další holčička :slight_smile: tak se těšíme.

Máme novinku, Natálka se dnes neuvěřitelně rozpovídala a hádejte co první řekla a teď to stále opakuje, ano, samozřejmě "TÁTA". Je to krásný :slight_smile:
25. říj 2009 v 16:09  • Odpověz
25. říj 2009 v 16:41  • Odpověz
tak my jsme byli i s tatínkem na prochajdě a užili jsme si to :slight_smile: Pak jsme jeli nakoupit a v obchodech už mají vánoční výzdobu - to je fakt mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes: K obědu jsem nakonec udělala gyros s hranolkama...
Bemo, moc hezké fotečky. Fakt vám to tam všem sluší a upřímně nevím, kde chceš hubnout - vždyť jsi jako proutek :confused: :sweat_smile:
25. říj 2009 v 18:38  • Odpověz
berunka má 39st.po odečtu :frowning2: ach jo, chuděrka.. co jí je? z ničehonic... sice trochu pčiká, ale rýma nikde, i baští dobře, je sice malátnější, ale jinak nic. volala jserm na pohotovost a mám dát panadol, když nepomůže, tak čípek, a když nepomůže ten, tak tam přijet :frowning2:
25. říj 2009 v 19:43  • Odpověz
andy ježíš ty děti sen ám v těch teplotách střídaj a co ta šestá nemoc??? hele uvidíš zkus čípek ten je prý šetrnější a nám zabral pak uvidíš když se ti nebude zdát jed do nemocnice a nečekej
25. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
anitt, to jo, já bych to na ní ani nepoznala, ona má pořád tu svoji náladu, ale zdála se mi nějaká horká, tak jsem změřila a jen jsem koukala :astonished: Pro čípek jel Tom, zatím jsem právě dala ten panadol rychle a pak, když bude mít nad 38 ještě, tak dám ten čípek. Taky si myslím, že by možná šestá nemoc?
25. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
bemo moc vám to sluší :slight_smile: fakt neblazni s hubnutím--Natalka je tam moc krasne vyfocená :wink:
andy a co u vas? tady to řadí,drž se,skus střídat čípek a sirup,třebas to fakt bude ta šestá,nic jí jinak není??

my jsme byli u našich pro Elišku,odmítala jet domu :grinning: planuju jak bude ted to volno se jet podívat do Zlína,otevřeli tam rodinne zabavné centrum..
25. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz
petrach, no, není, ale mažu ji tím tymiánem, trochu chrčí, ale to už tak týden, a když ji namažu tak je dobrá vždy, tak nevím? jen se jeďte podívat, vždyť nikam skoro nejezdíte :wink:
bemo, taky jsem koukala na ftoečky, opravdu vám to moc sluší :wink:
25. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz
holky ted nám zase pípal monitor už nevím co s tím je t ted pořád ale mám pocit že trochu nedoléhá matrace nebo už nevím zkusím tu desku dát pod prostěradlo a na to deku aby to nebylo tvrdé jinak mě už raní mrtvice fakt
25. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.