• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Ahojík holky :slight_smile:

Letím vás jen pozdravit a jdu lehnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz
anitt, to Ti doporučuju, od té doby, co to tak mám, tak to nepíplo ani jednou a to už je přes 5měsíců. A nepípne ani, když jde mimo ni, jen když je z postýlky, tak hned huláká :wink:
ahoj ambret :wink:
25. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz
anit my ho máme taky na matraci a tlustou deku na tom a ješte zavinovačku,na te jen leží a netlačí ho to a taky ješte neřval,bude to tou matrací,nemate kokos??,

ambret ahojík :slight_smile: co pak jsi k.o.?
andy jezdíme max po nejbližší rodine,s malím nechci trajdat a hlídaní nemáme..ve čtvrtek chci na sraz s holkama s nedonošenatek,tak doufám že bude manža mít volno a pohlídá..pro me je povyražení i jít do prace mezi lidi,tak jsem dopadla :grinning:
obchody obražím po ceste od dr,když tchyne čeká v aute s malím,takže rychlovky,ješte že mám ten net :wink:
25. říj 2009 ve 22:17  • Odpověz
tak holky, ve středu se u nás bude stěhovat, budeme mít konečně 2+1 :dizzy_face: HURÁÁÁÁ :grinning: Mám už v Ikee vyhlídnutý gauč, musíme pořídit plovoučku nebo koberec, to ještě váháme a musíme vymalovat. No, zkrátka si to musíme zařídit k obrazu svému, ale už se na to moc těším...
andy, doufám, že už Kikče klesla teplotka. Tady ty nemoce teda řáděj... :frowning2: Tak hlavně, ať jsou prcci co nejdříve v pořádku.
anitt, teda ty si s tím monitorem taky užiješ :confounded: Já bych měla pokaždé infarkt. Zkus to udělat tak, jak píšeš, snad to pomůže...
peti, tak to je fajn, že si taky na chvilku orazíš na tom srazíku :slight_smile:
25. říj 2009 ve 23:02  • Odpověz
Ahoj holky,
dneska u nas noc docela dobry, ale vstavali jsme opet v 5 hod a nechtel od te doby spinkat :angry:

Andy, jak je Kristynce?
Anitt, tedy ten monitor zlobi :unamused:
Zuzi, nam doporucovala na rehabce koberec, ze se po nem detem lip leze, protoze na plovoucce jim to klouze a stejne bys musela na plovoucku kupovat puzzle nebo nejaky maly koberec na hrani. Ale zase se to asi lip uklizi :wink:
26. říj 2009 v 06:36  • Odpověz
Ahojky holky,

tak my nějak nezvládáme přesun času. Natálka usnula už o půl šesté a vstávali jsme v pět, tak snad to nějak časem upravíme.

Andy, tak to je teda nadělení, snad bude Kristýnce lépe.
My jsme taky pořád trochu marodný, já furt kašlu a mám rýmu a Natálka taky soplí, ale naštěstí to není zelené.
Akorát máme v sobotu plavání, tak zvažuju zda to neodvolat.

Anitt, to jsou trable s tím monitorem, jaký máte?
Já si na něho naštěstí nemohu ztěžovat, ale prý to může dělat ta matrace.

My máme doma taky většinou koberce a když jsme u tchánovců na parketách či plovoučce, tak se tam Natálka vždycky rozjede jako placka :grinning:

Peti, tiše závidím srazík, taky bych někam vyrazila, ale teď budeme mít taky hodně akcí :wink:

Mám tu sestru, tak jdu trochu poklidit a věnovat se jí.

Zatím pá holky :slight_smile:
26. říj 2009 v 08:10  • Odpověz
Hojte holciny

Teda jste toho nakecali ze uz ani nevim na co jsem chtela reagovat :grinning:

Davidkovi opozděná gratulace k pul roku.
Zuziku ja sem nad tim premyslela taky pred rokem a nakonec vyhral koberec. Je sice narocnejsi na udrzbu, ale mame pod nim molitan takze je to teploucke a malemu se na nem vazne leze docela dobre. Teda leze on se zacina plazit a je to desna legrace :grinning:
Andy tak aby to nebyla ta sesta nemoc jako jsme meli mi. Malej mel fakt tri dny teploty dost vysoke ale dalo se to srazet prave paralenem a nurofenem. No a dva dny po tom co mu zkoncili se osypal a to zmizelo az tak do tri dnu uplne. Holt jsme ten tejden nevytahli paty z bytu, ale me malej moc nespal ani pri tech teplotach :slight_smile:
Hrusti to vstavani znam mame to taky.
Kremco to je hrozne ty nemoce at uz je brzo lip. :slight_smile:
26. říj 2009 v 08:13  • Odpověz
Anit, hodila jsem Ti to i IP, ale monitor takhle reaguje, když dochází baterky, zkus tam dát nový.
26. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
Ahoj holky, počítám se šestou nemocí... Páč jak píše bobas, po léku má 36 něco a přestane působit a tradá 39 a nic jiného ji není, kdyby měla zánět či tak, tak to jen tak nesleze úplně. Takže budem doma noooo. Teď měla 36 přesně po odeču, udělala jsem v pokoji chladnějc a ona se k tomu odkopala, tak snad nebude ještě nastydlá :unamused:
Jinak jsem četla o té šesté nemoci, a není to šestá proto, že je na 6měsících, ale proto, že ji způsobuje nějakej virus 6, teď nevím přesně ten název a mají ji nejčastějc děti od 6 do 24 měsíců :slight_smile:
26. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
ahoj holky,

uspávám a tukám :grinning:
nam ten posun vubec nic nevyvedl,malí rano vstal o hodku pozdej než obvykle a posunul si to celé :astonished: mela jsem z toho obavy a uplne hledím,dnes spal zas do 7,takže dobryyy

andy tak uvydíš,aspon by to nebylo žadne nachlazení..chtela jsem se zeptat,objednalas už tu krmící židličku?
zuzí to se bude zařizovat :wink: my máme v patře plovoučky a stejne jsme dali Elišce do pokojíku koberec,oni se pořad valí po zemi a je to studené..dole máme koberce a jen v chodbe lino,ja bych už ted dala taky koberce,vytíram stejne denne,je na tom všechno vydet,hlavne prach..koberec vyčistíš parkrát do roka..no nevím..jsem zvedavá jak se rozhodneš :wink:
26. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
tak jdu dopsat...
peto, jj, objednala už ve středu a zatím ani mail o poslání :unamused: taky jsem včera objednala fusak a pak už můžem jít do sporťáku :slight_smile:
plouvočku nenávvidím, teda aspoň tu co máme my, všechno je na ní vidět i blbý tři vlasy a hlavmě, když se bosý projdem, tak šlápoty :unamused: . Já bych dala koberec, ten mi jako pete přijde na údržbu lepší :slight_smile:
malý už asi zase teplota nahoru, už zase teplá :unamused:
Já jsem Kristýnce nic neposouvala, bude už chodit spát v osm a vstávat do devíti :slight_smile:
26. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
přesne jak píše s tou plovoučkou,vytřu,manža přijde ze sprchy a ja zuřím..je to hned všechno vydet a ve finále to da víc prace než drhnout koberec :unamused:

přemyšlím nad novou židličkou na vanoce,ta po Elin je už dezolát,a hlavne už musí sedet a je to desne velky krám.-.tak počkám jak budeš spokojená
26. říj 2009 v 10:02  • Odpověz
jj, plovoučku nebrat, a když tak nějakou luxusější, kde to na ní není tolika vidět, tu má mamka a je fakt, že na ní toho moc vidět není.
peto, snad ji, co nejdříve pošlou, už se těším na Pintu :slight_smile:
26. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
Andy tak to budete mit tu sestku. Musis vydrzet ono to fakt odejde tak nahle jako to prislo. A tu vyrazku pak neres. Ja teda maleho koupu denne. ale v dobe kdy mel tu vyrazku tak jsem ho koupala jen v ciste vode dokud to nezmizelo. Nechtela jsem to nicim drazdit. :wink:

Petko je to jak pises segra ji ma v obejvaku a nadava kudy chodi. Prohlasla ze uz by to vzivote neudelala takovou blbost. Kdyz malej triskne hrackou tak to jde na ni hned videt. A to nebyla zadna levna plovoucka a prej je to hrozny ze tam by mohla vytirat furt. Ja mam teda lino v kuchyni a v chodbe. Jsem za to rada kvuli aste :slight_smile:
26. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
Tak holky, jsem šla dát Kiku lehnout, protže jsem ji měla v náručí a místo toho, aby koukala a byla vzepřená jako vždy, tak byla jen položená, tak že si jdu s ní lehnout a vytuhla jsem taky asi na půl hoďky a to ona byla vzhůru, jen tak koukala, dudlala a teď usnula.
Přišla nám nová zimní háčkovka, tak pak musím malou vyfotit :slight_smile:
bobas, já ji taky včera neokoupala, vykoupu ji taky jen v čisté vodě dnes večer na rychlovku, když nebude mít horečku. Byli jste u dr.? Já právě nevím, zda tam jít plašit, na pohotovost jsem volala, tam nám řekli co a jak a nic jinýho na ní neshledávám a léky pomáhaj. Tak nevím :unamused:
My máme v předsíních dlažbu, v kuchyni taky, plovoučku v ložnici, v pracovně a obýváků koberec. Ta dlažba je nejlepší, je tmavá a není na ní hned vše vidět.
26. říj 2009 v 11:15  • Odpověz
me prave kdyz jsem volala na pohotovost tak rekli at jdu druhyy den k dr. Tak jsme tam sli, ale ona me jen rekla ze to je na 90% ta sestka a at jdu domu a srazim teplotu. A prave me rikala at ho vzdy vecer rychle oplachnu z toho potu. Je teda pravda ze jsem ho vzdy jak se spotil prevlekla do cisteho a jak skoncila vyrazka tak jsem prevlekla jak postylku tak postel protoze se nam valel po posteli tak aby bylo cisto. Takze navsteva dr je v celku zbytecna pokud je to ta sestka tak te stejne posle domu at srazis horecky. Jo a musi mit dostatek tekutin kvuli tem teplotam. To u nas nebyl problem ten pil furt. Porad bojujeme ale stim ze nic jineho nez vodu nechce a dr me prekvapila kdyz rikala ze na ty teploty je to snad i lepsi. a at ho nenutim do caje kdyz nechce. Ze ta voda je lepsi tim ze neni vubec slazena :wink:
26. říj 2009 v 11:23  • Odpověz
holky u nas čaj ani voda nejede :unamused: vubec nevím jak to do nej dostat,začína celkem jíst už i obedy celé,jen občas se ješte stane že stavkuje a nechce to zapít..pokud dam mliko tak to veme,jinak nepije :confounded:

andy šla bych k dr až se osype,musí to zapsat do karty a tak..
26. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz
ahoj holky,

Tak u nás se taky nějak přesun času nenaboural do režimu :wink:
Káta začala říkat TATA je to super a MAMA odsunula do pozadí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak nevím čím to,ale nějak ted hodně spí,hlavně dopoledne(ted taky)nikdy tak spavá nebyla.Jenom doufám,že jí nic není,protože nechce ani moc jíst a včera nechtěla ani mrkvičku s brambůrkem a výživy jí taky nějak nelezou.
Včera jsme byly chvíli venku a knourala,asi měla najednou hlad a doma vyžahla 130 ml a ještě ctěla,ale jak jsem to donesla tak už né...pak teda trochu ublinkávala,ale musela mít šílenej hlad,protože tolik ona nedává :pensive:

Zuzi-prosím tě jak jste měli tu reakci po TBC na ramínku,měla jsi to mačkat?Malé se to objevilo až ted (dost pozdě)Tak jsem strhla stroupek-byl jen takový průsvitný a už i odchlípnutý a bylo tam spoustu zelenýho hnisu,tak jsem ho vymačkala(malou to nebolelo) a pak zavolala dr.a prý to nemám mačkat a ve čt.se přijít ukázat,má i zduřelý pravý prsíčko,ale možná je to jen sval,jak se víc točí přes pravou ruku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Malou nechám aji zvážit,protože mi přijde,že jí lezou žebra jak málo baští :cry:

Holky-co máte doma marůdy,at jste brzo zdravoučcí,je to fakt na hlavu,když je to mimčo nemocný :pensive:

Davídkovi vše nej opožděně :slight_smile:

Anitt-s tím bytem to máte teda na houbeles-tě chápu,bych to taky nedávala,já jsem tu taky pořád sama i když se manžel snaží a sice máme výtah,ale taky vše tahám v rukách do 4 patra,protože se nám tam kočár nevleze,tak musí být v kočárkárně-je to opruz.A ty navíc ty operace.No,taky tu nikoho neznám,ale snad se příští rok na písku seznámím.
26. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz
Teď měla berunka 39,8 :frowning2: Dostala čípek a za 2min. začla kadit žádná dr. na telefonu, tak jsem nevěděla, co dělat, zase se jí nechci předávkovat a nebo nechat při teplotě, tak jsem ji pak dala jen 1,5ml panadolu, má dostávat 2,5ml, tak snad jsem nic neudělala špatně, ale přeci ten čípek se nemohl tak rychle rozpustit, proto nemám ráda čípky :angry:

buni, Kačenka je taky nejedlík, to mi taky moc nezabaštíme, tak 100ml přes den, na noc a v noci tda baští hodně, zkus ji dávat kašičku láhví, třeba slabší, to dělám já, dám to tak i v noci, kdy jí nejvíc, ať není taková chudá jak byla :wink: Kačenka je šikovná, to u nás se zatím eeeeuje a pořřád. Teda dnes ne, je úplně apatická :cry:

bobas, já ji změnila savičku, koupila borůvkový čaj a teda je to lepší, ale i tak jsem do ní od včera devíti dostala jen 70ml čaje, ale ta dr. říkala, že ji mám dávat aspoň po lžičce, tak tak bych do ní 70ml rozhodně nedostala, takže to docela jde, plus teda 330ml mlíčka, tak to se taky počítá jako tekutiny snad :unamused: Te´d zabštila 100g příkrmu, sice jsem ji to tam musela dávat, pusinku neotvírala, ale když to tam měla, tak to spolkla v klidu.
26. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz
Andy chudinka malá :cry: určitě jsi to udělala správně,když ten čípek vykakala tak se nestačil rozpustit :wink:
26. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz
holky,jak staré může být UM když ho K.nevypije a já ho dám do ledničky?3 hodky a pak vylít?A domácí příkrmy v ledničce můžou být jak dlouho?

Andy kašičku zkusím,ale musím koupit tu větší savičku,protože ted jsme teprv přešly na č.2
:grinning:
26. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz
andy ja na tu dobu prikrm vysadila na to jsem nemela nerva. Jo a kdyby se ti zdalo ze min cura tak ji klido nacpi vodu strikackou. :wink:
26. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz
andy nechceš radči k doktorce je to dost vysoká teplota
26. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz
jj, holky, už tam letím, to už jsem si řekla hned jak to tam zase vyskočilo... Jen malá pořád spinká, musím ji vzbudit.
bobas, čůrá pořád stejně, možná i trochu víc.
buni, um asi 3hoďky. Ale dřív to prý vše dělali najednou ráno v porodnicích, dali do lednice a taky se nic nedělo. Já si spíš myslím, že to nedoporučují kvůli tomu, aby nebolelo bříško. Příkrm ve skleničce v lednici 48 hod., uvařený jen 24hod. :wink:
26. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
Aha,tak to já mám i uvařený jídlo v lednici 2 dny :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ona někdy tu celou sklinku nesní a tak jí to dám druhý den a zbytek mám v mražáku.

Pak napiš co říkala dr.

Dnes mi K.naštěstí snědla hodně příkrmu,tak ještě že tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2009 v 15:41  • Odpověz
Ahoj holky,

dneska jsme vstávaly v devět, pak si malá ještě na hodinku dáchla a po obídku jsme šupajdily do Lidlu pro tu kombinézku :grinning: Koupila jsem žlutou a je fakt hrozně krááásná. Anittko, děkuji za odkaz :wink:
Peti, no já jsem právě zvyklá na koberce a Petr na plovoučky, takže to bude docela boj... :grinning: Mě se teda plovoučky hrozně líbí, ale s tím uklízením nevím, nevím...
Andy, teda držím palce, to je docela vysoká teplota. Dej pak vědět, jak jste dopadly u dr. S tím pitím vás chápu, já jsem vyzkoušela čaje, vodu a nakonec jí chutná třetí čaj, co jsme koupili :grinning:
Buni, no, volala jsem tenkrát své dr. a ta řekla vymáčknout. Když jsme přišly do kalmetizačního centra, tak mi řekly, že se to mačkat nedá - tak si vyber... :unamused: Každopádně, já jsem to vymáčkla a Verče se ulevilo. Stejně by jí to co nejdříve ruplo. Ale pak když mi vynadali v tom centru, tak jsem se toho ani nedotkla :slight_smile:
26. říj 2009 v 16:12  • Odpověz
buni a ty bydlíš kde vlastně? kačenka je šikula a velká taky dost vyrostla vid? kdyby aspon ten byt byl blízko u metra tak ani neceknu ale na metro je to 35min po dálnici kde je věčně zácpa a bouračky takže nikdy nevíš jak dlouho ti cesta potrvá a to je psycho. metro je super to je všude za chvilku tak nevim. no snad to nějak vymyslíme zítra jedu do prahy na tři dny manža letí zase na služebku

jinak jsem v sekáči koupila super hadříky pro malého krásné tričko next pak vestičku ty rádi nosíme a tepláčky krásné bez flíčků jako nové za 140kč. takže v sobotu jdu zas :wink: měli tam i jeden overálek ale moc se mi nelíbil zato krásné jako nové růžové za pár kaček ale nádherné fakt
26. říj 2009 v 16:13  • Odpověz
zuzík rádo se stalo :wink: my máme bio čaj jabkový bez cukru a Daví ho miluje fakt je super a koupila jsem ho vlékarně :wink:
26. říj 2009 v 16:16  • Odpověz
anitt, tak ten máme taky a vůůůbec jí nejel :frowning2: Tak jsem koupili jablečnou Sunarku, je tam ale cukr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2009 v 16:25  • Odpověz
Zuzi-tak jsem to měla jen potírat heřmánkovým vývarem a už na to taky nebudu šahat,ale hnisu tam měla dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Anitt-bydlím v Brně,ale ted bydlím v jiné čtvrti než jsem bydlela u rodičů a tady právě nikoho neznám i když daleko to nikam nemám-Brno není tak velký jak Praha :wink: ale kolikrát chci jít jen na chvíli ven kolem baráku a né cestovat MHD a to musím jít sama :unamused:
26. říj 2009 v 16:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.