• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Holky, to jsem se naštvala, letím s malou k dr. s tím, že tam je a ona tam nebyla :astonished: Má teď 38,1C a to vlastně neměla lék skoro, protože čípek pravděpodobně vykakala a panadol jsem dala 1,5ml, protže jsem se bála. Tak snad to nevyletí už moc do ráno, kdyžtak úojedu na pohotovost.
My máme borůvkovej od hippu, tak granulovanej, vždyť je to jedno, tam jde spíš o zoubky, když jich pak bude víc, aby se ty čaje s cukrem nedávaly, kvůli kazivosti :wink:
26. říj 2009 v 16:45  • Odpověz
andy tak držím pesti at je jí líp..a pokud to zas vyletí tak jed,bude tvuj večer doma,at na to nejsi sama?

my jsme skoušeli fenikloví čaj od hippu,v lete ho dal ted ne a ted mám medunku s jablkem a taky nechce,vypije si tak 450ml mlíka za den plus obed a svačinu..dnes snedl zase celí obed,už par dní jí líp a ovoce to baští,až se mu delají boule za ušima..
buni ja vařím vetšinou tak že dodelávám před objedem a dam mu ten den a nekdy i druhý..zbytek mrazím..

dneska mi došel na mail nahled toho kalendáře a fakt super,takže zítra ho zaplatím a da to tisknout..za 5ks chce 1000kč a mam poklizene babičky i prababičky :wink:
26. říj 2009 v 17:25  • Odpověz
To je hezky řečeno, poklizené babičky a prababičky :slight_smile:

Zuzíku, nějak mi uteklo, kam se stěhujete, pryč z domečku? Já myslela, že tam budete (myslim s babičkou) na dožití, nebo ne?

Anit, co dělá tvůj manža, že tak hodně cestuje? Já bych se ustejskala.
26. říj 2009 v 18:24  • Odpověz
nene, karco, z domečku od babičky a dědy se nestěhujeme, jen nám uvolnili ještě jednu místnost a tu budeme zařizovat :slight_smile: Teta s mámou se domluvily s babi a dědou, že za jejich života přepíšou polovinu domečku na mámu, teta dostane chatu a tím pádem tady budeme moci časem přistavět atd. Teď to tu bylo takové složitější, ale tohle to snad vyřeší :grinning:
peti, my jsme měli taky ten fenyklový od Hippu, nejdřív jí šmakoval, ale teď ho dost silně bojkotovala, až tak, že ho vůbec nepila :grinning:
26. říj 2009 v 18:42  • Odpověz
karči stavěj a provozujou hotely takže makačka sice za slušný prachy ale ....... na úkor nás no.... :frowning2: je mi smutno dost často to si piš
26. říj 2009 v 19:48  • Odpověz
Tak to je zajímavý s těma hotelama, netypický. Ale musí to být fakt těžký být tak často sama, ještě ke všemu někde, kde se Ti tolik nelíbí. :frowning2:
26. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
Ahoj holky,
vy jste toho nakecaly :grinning: Ja jsem dorazila ze cvica a jsem k.o. Prcek opet dneska manzovi rval, kdyz jsem mu ho predala. Ach jooo, se z nej asi zblaznim :unamused:
26. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz
Ahojky Zuzik to je super s tou mistnosti :slight_smile: Zarizovani je vzdycky nejlepsi.
Andy at je male co nejdriv lip. Chudatko maly. My taky malo pijeme :frowning2: Mela jsem caj od Teekane pro deti ten novorozenecky a ted mam Hipp fenyklovy ale vypije denne tak 30ml. Ale dopoledne davame jeste mlicko tak tekutin ma snad dost.

Anitt mas to tezky, ja jsem z toho nestastna kdyz manza jede sem tam nekde. Ted pojede v listopadu na 14 dni pryc, to bude des bes.

Bobas mam dotazek, mas zkusenost s Halti ohlavkou? Cetla jsem na to silenou chvalu, tak uvazuju, ze ji koupim, Scotty je desnej tahoun a s kocarem je to nekdy dooost narocny ho ukocirovat.

Holky my mame dneska za sebou hroznej zazitek. Ani nevim jestli to mam psat. :cry: Malej byl na pohovce v kojicim polstari, ja sla do pokojika pro dudel a nez jsem prisla, byla to fakt vterina tak malej prekonal ten polstar a pristal na brisko na koberci pod pohovkou. Rev strasnej, jeste jak zvedl hlavicku tak se trosku prastil do konferencniho stolku. No ja byla na infarkt. Bylo mi uplne spatne, malej plakal ja ho utesovala. Má chudak trosku fialovy nosik a odrene pod nosikem asi jak se poskrabal o koberec. Byli jsme i u dr, manza prijel driv z prace a zavezl nas tam. Maleho prohlidla a nastesti to vypada ze je v poradku. Mame ho jeste pozorovat. :frowning2:
26. říj 2009 ve 21:15  •  1 dítě  • Odpověz
misi, to je mi moc líto, co se vám stalo. Hlavní je, že je Eli v pořádku. Ale vím, jak ti bylo, člověk hlavně přemýšlí, co by kdyby... :frowning2: Aspoň já to tak měla, když mi malá spadla z přebalováku. Měla pak pár dní bouličku na hlavě, ale byla v pořádku. Dr. mi řekla, že takových úrazů ještě bude - tak to jsem se úplně osypala. Vím, že je to pravda, ale ta představa mě už teď straší :pensive:
Já zase dneska měla šokanec. Malou jsem nechala na zemi na hrací dece a šla jsem do kuchyně udělat si snídani... Vrátím se a Verunka nikde... Až pak jsem zjistila, že se nějakým záhadným způsobem dostala pod lehátko a hraje si tam nerušeně na bříšku s kelímkem... Nebyla vůbec vidět, si udělala vlastní bunkr :grinning:
26. říj 2009 ve 21:37  • Odpověz
Míšo-ježiši,tak snad to bude ok. Chudáček malinkej:confused: Já mám právě z tohoto noční můru,protože ona se tak točí a válí sudy,že jí je jedno jestli je na zemi nebo na sedačce,máme tu samou co vy a zdá se mi to i tak dost vysoko,protože se vždycky přetočí tak,že by spadla na hlavičku :cry: Už několikrát jsem jí chytala,naštěstí jsem vždycky blízko,jinak jí dám radši na zem,je to fakt sekunda :unamused:
26. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz
Ta pohovka je vysoka asi 40 cm, jsem to merila, protoze se dr ptala. To neni tak hrozny a pod tim koberec ale stejne by se ve me krve nedorezalo. :confounded:
Navic malej od vcera zacal napul lozit, rukama normalne a nozky tak zvlastne posunuje, leze i normalne ale tak dva lezy a hodne to jeste kombinuje s pasenim. I tak se ale dostane kam chce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takze ho mam strach nechat i na zemi v obyvaku. Budu ho muset davat hodne do detskeho tam neni tolik nebezpecnych veci. Nas pes z toho ma taky radost, malej ho porad pozoruje a snazi se za nim dostat, jakmile to Scotty zmerci tak se dekuje :grinning:
26. říj 2009 ve 22:10  •  1 dítě  • Odpověz
misi, jéžíš, hlavně, že Elík je oki a dobře dopadlo. Ty dětičky už jsou nějaký mrštný :unamused:
My byli nakonec na pohotovosti, princezna už měla skoro 40 a další čípek vykadila. tam jí vzali crp jestli to nejsou ledviny a nic nenašli, prej asi nějaká viróza, ale dr. vůbec nenapadla ta šestá nemoc, ale je fakt, že to nikdo nemůže říct jistě, až teprve když vyskočí ta vyrážka, že? Teď už dávno spinká prdelka :slight_smile: Po čípku, co ji tam dali měla jen po odečtu 37,1st.
Jo a téma čaj. Když viděli, že ji dávám granulovanej, tak se málem sestřička zhrozila a říká, že se ani nediví, že ho nechce. Prý mám dávat slabý obyč černý, nechat louhovat max.minutu pak dát do flašky půlku a dolejt vodou, může i trošinku přisladit a je fakt, že ji to docela šmakovalo. Prej, že ty granule jsou hodně barvinovaný :unamused:
26. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz
Andy ´to je super ze uz je ji lip pusince. Drzte se. Tak zas clovek vi neco noveho o tom caji.
26. říj 2009 ve 22:21  •  1 dítě  • Odpověz
tak u nás je po dvou dnech zase mejdlo :grinning: Spala dvacet minut a je čilouš, o mně se to říct nedá :slight_smile: Jsem k.o., ale asi si pustím zoufalky a snad za chvíli usne. Když tak mám tři celé epizody, tak mám do rána o zábavu postaráno :grinning:
Andy, tak snad už ty teploty dají pokoj a Kikča bude v pořádku. S tím čajem jsi mě docela dostala. :confused: Zítra to zkusím. Ale teda nechápu, proč to teda prodávají, když je to takovéhle svinstvo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Buni, to máš recht, já taky malou několikrát chytala, už je potfůrka mrštná a je to fakt mžik a úraz může být na světě... Ach jo, člověk se těší, až budou akčnější a pak by si zase přál, aby byli jen ležící miminka :grinning:
Jo a založila jsem Verunce třetí album, tak mrkněte, jestli chcete :slight_smile:
26. říj 2009 ve 22:40  • Odpověz
Zuzi-krása,ty punčošky máme taky,ale v modré a ve zkoumání jsme taky nastejno :grinning:

Miši-jj není to moc,ale na hlavičku by to byla šleha i když my máme taky koberec :pensive:

Holky valím chrnět dobrou :zipper_mouth:
26. říj 2009 ve 23:01  • Odpověz
Ahoj holky!
Jak je prckum? Dobry?

Andy, me rikala dr., ze za tu sestou nemoc pry se da schovat skoro vsechno, proste kdyz se nevi a dite ma horecky, tak se rekne, ze je to sesta nemoc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlavne, aby bylo Kikce lip. Ty jo, o tom caji jsem to vubec nevedela. Ja mu ted delam jablecky sackovy caj Babio.

Misi, co prcek? Ja jsem rada, ze jsme poridili tu ohradku, protoze ho tam dam a vim, ze bude obouchany maximalne od sprucli. On uz je taky akcni. Prave, kdyz jsme se rozhodovali, tak jsem rikala, ze tu ohradku poridime max. do pul roku, pak uz ne, protoze by v tom nechtel byt :wink:

Holky, hezky den!

Jo, u nas se dneska psalo jen do 4 hod. :angry: Asi ho uskrtim :sweat_smile:
27. říj 2009 v 08:36  • Odpověz
hojte holky

Misi hlavne ze je malej v poradku. Jinak ta ohlavka funguje a je docela dobra takze muzu jen doporucit. Hlavne pokud je pes tahoun a neda si rict tak ti to ulehci praci snim :wink:

Andy je dobre ze je berusce lepe. a jak pises sestku vetsinou potvrdi az ta vyrazka. jinak teploty muzou bejt i od zoubku :frowning2:

hrusti tak to u nas se dnes spalo kasa :slight_smile: malej vstaval az v pul pate na jidlo coz jsem se divila no a ofiko budicek byl po osme hodine. Fakt jsem koukala. takhle me jeste nespinkal nikdy. jo ato usnul v pul osme jako vzdy :wink:

pridam fotecky
27. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
Ahojky, bobas dik, poridim a dam vedet :slight_smile: Scotty je desnej tahoun. Malej je v pohode, dneska jsem byli plavat a poprve se potapel. No ale moc se mu to nelibilo. Nerval ale strasne nadaval :grinning: Ale pro me to bylo neco, vubec mi to nedelalo dobre jak ho instruktorka vzala a sup s nim pod vodu, uplne ve me zatrnulo. A to si myslim ze nejsem nijak precitlivela. :grinning:
hrusti teda to jste meli brzo budicek :stuck_out_tongue_closed_eyes: U nas ted noci super, posledni krmeni vetsinou kolem desate ale to uz spinka a pak vydrzi az do rana. :slight_smile: jen jeste obcas kolem dvanacte davam dudel.
27. říj 2009 ve 12:11  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj holky, tak my teď ráno tbez odečtu 37,1C a za 3 hoďky zas přes 39, tak dám čípek, tan samo, že vykadila, tak jsem ji na to dala panadol, dala mlíčko, říhla si a blijanec... No a co teď, že? Nemůžu ji přece nechat v horečce a když si nejsem jistá, že ten panadol nevyzvracela? Tak jsem ji ještě 2ml dala. Pak zase kadila a už to měla řidčí.Myslíte, že to může mít z těch léků? Teď jsem ji tam četla a usnula a spinká.
bobasku, krásně spinkala Mareček. To mě teď spinká skoro celý den a nebo dudlá a jen kouká :cry:
Holky, ten čaj je asi jedno jaký, hlavně ne ten granulovaný, on asi neubližuje, ale výhra to s ním asi taka není, kdyby byl závadnej, tak ho samo neprodávaj. Mně jen ta sestra řekla čajík, co dělaj tam na dětským mimčům a co jim šmakuje :wink:
misi, vidíš jak se Elík naučil hezky spinkat :slight_smile: Mně by taky vadilo, kdyby mi Kikinu takhle instruktorka šupla pd vodu :astonished:
zuzík, máte hezký fotečky, jako obvykle :slight_smile:
27. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
Ahoj holky,
miši teda :unamused: jsem rada že je Eli už ve sve kuži,ono se to fakt stane hned,ja taky maleho občas nechám na gauči,dam ho dal a pro neco si jdu a kolikrat si říkám že ho už dam do postylky a stejne to udelám zas..

andy a jak je dneska Berušce?
hrusti co u vas s tím spaním? u zuzky už jsme si zvykli..zuzí to nemá taky lehke s tím spankem

u nas naštestí v noci pohoda,už se nebudí snad 2-3 mesíce,až kolem 4-5 hodky na mlíko a zas spí..ted teda spíš po 3,to je tím posunem,ale jinak fakt vubec..

jo a dneska jsme meli rhb,přečetla si kartu a zapis od neuroložky,takže mame normální neurologicky nalez,diagnozy co mel po porodu už nejsou žadne a odpovída gestačnímu veku..pry nektere deti už to v jeho veku dohání i kalendařne,ale u nej je to dost povahou,je pry jen líny :grinning:
mam uplne steach tomu veřit a pry i kdyby jsme cvičili i 6x denne,tak on bude delat jen to co zrovna chce :wink:
27. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz
Ahoj holky,

tak u nás noc docela v pohodě, usnula kolem jedenácté, ráno ve čtyři papání a spala do půl desáté. Teď je poobědní siesta, tak půjdu umýt nádobí a pak musím vyžehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: S tatínkem pak vyrazíme do Ikey nakoupit pár drobností a zítra nastane stěhování :grinning:

Hrusti, teda vstávat takhle brzy - to by byla moje smrt :sweat_smile: Já jsem radši, když jde spát později, než aby vstávala v takovou nekřesťanskou hodinu :grinning: Obdivuju, že to zvládáš!
Andy, tak co Kikča? Už je po teplotách?
Misi, to se ti nedivím, že v tobě zatrnulo, když ho instruktorka potopila. To by ve mně hrklo taky, ale já jsem přecitlivělá :grinning: Já sama potápění nesnáším, nedělá mi to vůbec dobře...
Bobas, moc hezké fotečky. Mareček je fakt velikej kluk. Do toho koše si vlezl sám nebo jsi mu pomohla? :confused:
27. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz
holky krasne fotky :slight_smile: ti prdolci nám tak rostou před iočima :slight_smile:
27. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz
Hehe zuzi nevlezl ja sem na tom bobku sedela a nevim proc ale manza sedel kousek ode me a ja sla nam udelat cajik no a rikam pockej az se to malej nauci otevrit a bde tam lozit. Tak manza nevahal a nacpal ho tam se slovy ze az bude zlobyt tak ho tam zavre. A vyfotil ho :grinning:

Andy me malej i kdyz ma teploty tak je nejakej akcni. Ale vim ze segry malej to snasi uplne stejne jako kikca tak si nelamej hlavu. Ja mit teplotu tak taky jen spim a piju :wink:

Petko moc gratuluji ke KO :wink:

Misi dej vedet ja to na hafana pouzivala na cvicaku a dobry. No ale nase zvire je hrozny pro pamlsek udela cokoli klido i stojku ale jak nemas nic v ruce tak te dlabe. Hrozne jsem se pobavila jak davali tu polepsovnu mazlicku jak to vse zenou pres pamlsky. je to super ale ikdyz jsem ji treba dvakrat pamlsek nedala a pak dala. proste aby ji stacila jen pochvala ode me tak mura dela to ze me ocicha a pak zkousi jestli poveli myslim vazne :grinning:. Takze kdyz hobudes ucit netahat pres ohlavku je to lepsi a bejt tebou tak tech pamlsku jako odmeny az tak moc necpu. oni jsou nekteri stejny jako ta nase potvurka :wink:
27. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
Peti, Zuzi, no to spani je poslednich par dni sileny! Dneska dopolko spal skoro 2 hodky a ted pred obedem opet usnul, spal skoro hodinu, pak jsem ho natvrdo vzbudila na jidlo. At si nemysli, ze kdyz rano tak brzy strasi, ze to bude dohanet pres den. To tedy ne!!!

Andy, zkus dat studeny obklad na ruce a nohy, mela by se ta teplota srazit. Ten sirup drazdi nekterym miminkum zaludek, Kikca je blinkaci typ, tak se nedivim, ze ti ho vyblinkala :frowning2:

Peti, gratulace ke kontrole. Jste se Simunkem sikulini!!!

Jinak my to spani mame mozna od zoubku. Vcera jsem se mu s kamoskou koukala do pusy a pry to vypada, ze nam rostou ty spodni dva zubaky. Tak jsem zvedava, kdy na nas vykouknou :confused:
27. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
Bobas Scotty je taky zravej, ale na tahani to nefunguje. Kdyz jdu bez kocarku tak si ho zkrotim i na obojku ale s tim kocarem, on potvora vi ze mam plny ruce a zlobi. Polepsovnu mazlicku jsem videla jednou a jen kousek, je to v blby cas, vetsinou jsme nekde pryc nebo venku. Kazdy pes ale neni zraci :slight_smile: ale ta cvicitelka co tam je je pry moc dobra, jsem slysela.
Jinak super fotky. :wink: Me se nejvic libi ta líbací :grinning:
Hrusti tak aby uz byli venku potvurky jedny. A mate klid.
Andy a nemuześ male dat jeste jeden cipek, kdyz ten prvni hned vykadi?
Petrach moc gratulujeme k rhb jste faaaakt sikulky. :slight_smile:
Zuzi pak musis vasi novou mistnost nafotit :wink: Ona nam instruktorka rekla ze je potopi, vse nam vysvetlila. Ale i tak :slight_smile:
Jani tobe to nevadilo?
27. říj 2009 ve 14:11  •  1 dítě  • Odpověz
Jéé, zoubky, tak at brzy vylezou :wink: Teplota zase 36,8 po odečtu teď. To jsou hrozný skoky, prej tohle umí jen ledviny říkal dr., tak nám dělaa rozbor na ně a prej to je v poho, tak jestli to nebude ta šestka tak se pujdu oběsit :astonished: Teď jsme baštily malou skleničku příkrmu a nechala jsem ji v klidu v sedačce, ať to trochu stráví. Ona už skoro vůbec neblinká, to už musí být, ale asi máš pravdu hrusti, já ji ho tam dala skoro na lačno :pensive:
27. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz
Andy tohle mel malej taky jednou vysoko podruhe zase nic. Ale fakt dva dny a konec jako by se nechumelilo uz jsem to zacala svadet na zoubky kdyz se me dva dny po teplotach osypal. Jen vydrzet. :wink:

Misi no asta ma jedny oblibene a pro ty ti fakt udela vse ale ne za kazdej pamlsek to zase neeee :grinning: . Ale co vim tak to chutna snad kazdemu pejsku neni to totiz suche. Jmenuje se to uzene packy a vyrobce je mlsoun. Je to levne a hafani to fakt muzou ve velkem. Ale jsou lepsi ty v kbeliku nez z krabicky tam jsou nejake vysusene tvrde. Je to v podstate zahustena melasa a ja kdyz otevru kbelik tak asta je okamzite u me ikdyz je na druhe strane bytu. http://www.dafiko.cz/pochoutky-mlsoun/vyrobky-pro-psy/55-packy/ Jo a ja je kupuji v obi maj je docela levne. Ale nejdriv zkus nejakej obchod se zviraty jestli to maj kusove nebo ti muzu poslat :wink:
27. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
ahoj holky,

teda ted mam opravdu nestihacky - v praci je to na magorinu - rozjidime pro vyvoj novy plan.system tak me asi chvilku potrva nez to vubec vsechno poberu a skolitel je v anglictine takze mam zabavu :grinning: No uz to ale skoro je - jeste ct,patek bude terno ze se to bude trosku jinak delat a pak bych mela mit podle vedeni volnej :sweat_smile: No vcera jsem u toho sedela do pulnoci takze vas jsem cetla pri tom abych neusnula :grinning:

Andy ty jo ja bych se zblaznila kdyby mala mela takove horecky.No snad uz dnes bude lip a bude to ta sesta nemoc. JInak odpoved ti pak hodim do ip - nejak nestiham :grinning: No dej vedet jak je berusce - moc na ni myslime. JO a holky kolik se teda odecita z teploty? Ja uz si to nepamatuji - teplotu jsem merila tak pred pul rokem naposled :confused:

Bobas Marecek je cely ty ze jo? Ta fotka jak olizuje pesina Marecka e super - Kikina to taky dela - a uplne se v tom vyziva protoze vi ze pak nadavam :grinning:

Zuzi super ze budete takhle rekonstruovat - ta mistnost navic hodne pomuze. My jsme ted taky v 2+1, sice obr pokoje ale i tak porad rikam ze me jeste jeden pokoj chybi, ale zas kdyby jsme meli mistnost navic tak mozna ani nechceme stavit :slight_smile:
27. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz
Ahoj holky,tak my dnes spaly 10 h v kuse,jsem jí nebrala na kojení ve 23,že se tak do 1h vzbudí sama a ona si tam začala povídat až v 6h :astonished: :grinning: No prsa mě už pěkně bolely :grinning:

A pomalu si jdu dočíst....
27. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz
misi ja kdyz instruktorka soupla melcu poprve pod vodu tak to ma segra natocene a ja se rezala jak blazen. Mam tam uplne vydesene oci a vypadam jak kdybych ji chtela nadat :grinning: No ale nejhorsi pro me bylo kdyz jsme ji mela dat pod vodu sama, to jsem byla posrana az za usima. :grinning: A ted uz v pohode - ted uz se tesim az budeme pod vodou plavat pres cely bazen :slight_smile: Neboj - zvyknes si a jak bude Eliasek pod vodou jako doma tak te to bude bavit daleko vic :wink:
27. říj 2009 ve 14:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.