• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
jo a zitra objednavam dalsi davku zdravych kavicek a ostatniho zbozicka tak kdyby jste neco chteli tak pisnete do ip.

Jo Monco od pondelka uz maji k prodeji i kapsle - konecne :grinning:
27. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz
Jani ani ne malej je desne podobnej pry od manzela tatovi. Ale numuzu potvrdit ja ho neznala a on umrel v dobe kdy jsme s manzou byli teprve asi 3 mesice. :frowning2: Ale byl celej ja kdyz byl mensi ted me prijde ze jde fakt do manzela :slight_smile: Jo a to rozcilovani nad olizovanim mame stejne. A stejne jde a musi mu umejt alespon ruce. Furt chodim s ubrouskama jak cvok :grinning:
27. říj 2009 ve 14:59  • Odpověz
..jo a dnes ráno jsem jí doma vážila a podle všeho má za 3 týdny jen 20 dkg nahoře :frowning2: :frowning2: :cry:
27. říj 2009 v 15:04  • Odpověz
Buni tak malo? A jinak je spokojena?
Jani kdyby nataceli me tak by to bylo to samy. :grinning: No to nechci videt az ho budu potapet ja. Fuj. Me to bavi hodne uz ted, ani bych to potapeni nemusela :grinning:
Bobas ja taky porad cistim, oblicej ma zakazanej ale ruky mu olizuje dost :sweat_smile:
27. říj 2009 v 15:30  •  1 dítě  • Odpověz
Miši-jj.nějak málo jí,hodně spí a taky se dost hejbe,ale jinak mi přijde ok-zečala ted hodně povídat.Přes den se do ní snažím po chvílích cpát (nabízet)alespon prso a flašku někdy ani nechce na dopití a sní tak půlku malé skleničky.2x snědla celou,ale víc jak 120 ml mlíka(na noc)nevypije.Ve čtvrtek jdu k dr.tak se musím zeptat co s tím :unamused:
27. říj 2009 v 15:58  • Odpověz
Kam jste se všichni poděli? :confused: Jarňáčci na druhé straně-no teda :grinning:
27. říj 2009 v 18:50  • Odpověz
Holky, tady je tedy mrtvo :confused:
Jak je marodum?
27. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
Ahojky zlatíčka,

tak jsem zase konečně doma :slight_smile: Hrustíku bohužel jsem to dnes nezvládla :unamused:
27. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
Vikul, to jsi tak hooodne nakupovala, joo :wink: :grinning:
27. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
Tak máme pupínky a jsme od 13hod. bez horečky, jen teď vyskočila teploltka :slight_smile: Ale teda zítra snad bude už úplně bez teplot, když máme vyrážku.
27. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz
Dala jsem nějaký fotečky a poslední je její bříško a prosím, bobáska, kdyby se mrkla jestli to je opravdu ta spávná vyrážka, i když teda jde to hůř vidět :unamused:
27. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
Ahoj holky.

tak my jsme stále marodný a dnes se k nám přidal i tatínek aby nám to nebylo líto, akorát má horečky a angínu, no prostě super. Sobotní plavčo už jsem odvolala.

My dnes taky trošku nakupovali a sice v ikey, tak jsem si udělala radost dekoracemi :wink:

Jinak asi pomalu ale jistě končím s kojením, mlíčka je míň a míň. Kojím tak 4x-5x denně a v noci 1x a prsa nijak zvlášť naplněný nejsou, spíš naopak. No, nedá se nic dělat :frowning2: ale hodně mě to mrzí.

Doma je teď zase bouřlivá nálada. Samozřejmě hádky kvůli tchánovcům.
Normálně včera večer přijeli, manžel mě o jejich příjezdu vůbec neinformoval, prázdná lednice a tcyhně zase urejpaná až na půdu. Já už fakt nevěděla co dělat, tak jsem si šla lehnout.
Pak jsem to manželovi vytkla a on mě seřval jak malé dítě a řekl mi, že si můžou jeho rodiče přijet kdy chcou a on se mě na souhlas vůbec ptát nemusí. No chápete to? :angry:
27. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz
Hrusti,Andy-pěkný fotečky a čepičky :wink:
27. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz
Bemo-jejda,ty nemoci :pensive:
Já už taky kojím míň a taky mě to mrzí,ale co naplat,vydržely jsme dlouho :wink:
No,já bych mu dala,že si můžou přijet bez zavolání kdy chcou :angry: Tohle mě dělala moje máma a dost mně to vadilo,že se před tím neozvala.Pak jsem si s ní o tom promluvila a ted už dobrý. :wink:
Manžel je teda drsnej,jak s tebou mluví :confused:
27. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz
Taky jsem hodila pár fotek :wink:
27. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz
Bemo to si dela manza srandu? To ja bych byla vytocena az na pudu. A oni u vas spi? To jednou udelali tchani a ja byla tak nasr...... ze jsem se s nima skoro nebavila, tchyni jsem rekla, ze se meli ohlasit, videli to na me jak sem nastvana tak si to priste rozmysleli a od te doby se to nestalo.
Andy tak snad to brzo prejde a bude dobre.
Ja byla na Italstine ale dneska jsem nejaka jeta tak mi to ani neslo a pak jsem byla na gyn, mimo jine jsem ji rikala jak mi desne padaji vlasy, tak jdu na testy na stitnou zlazu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a cekala jsem tam pres hodinu. To uplne nesnasim.
A divala jsem se na tu ohradku a na MMB maji krasnou drevenou za 1239,- tak asi pristi mesic objedname.
27. říj 2009 ve 21:24  •  1 dítě  • Odpověz
No to právě moc nééé :unamused: MAlej špatně spinká přes den tak jsem musela do parku :frowning2: A nikam jsem ho nechtěla vozit,když byl protivný.....Rostou mu další zoubky nahoře :frowning2:

Andy tak to vypadá na šestou nemoc :frowning2: chudinka...

Misi neboj bude v pořádku,ale chápu a vím jak ti je.. já byla taky vyřízená,když mi spadnul z postele :cry:

Bemo kojila si dlouho jsi¨šikulka
:slight_smile:
27. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz
Já jsem poslední dobou unavená a podrážděná :frowning2: Mám pocit,že jsem na všechno sama a také se dost hádáme :pensive:

Malej pořád někde leze po vejškách a já jsem pak úplně hotová :frowning2: Musím se stím vyrovnat a zvyknout si,že to nebude jak dřív :wink: A hlavně to dělá i ta zima,kterou nenávidím!!!!!!!!!!!!!!!!
27. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz
Asi podzimní depka :cry: :cry:
27. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz
holky taky depkuju a už jsem dala i 2 panáky,mlíko nemlíko.. :frowning2:

dneska jsem byla u zname neco zanest,kecali jsme ve dveřích,ma chlapečka 6 mesícu,neleze a nechala ho v patře na dece na zemi se starším brachou a nejak se dostal na schodište a spadl..slyšeli jsme desnou ranu a ona letela a už se nevratila..tak jsem byla nerv a za pul hodky psala smsku jestli je vše o.k.-tak psala ve 20 h že jsou na detské jiopce na pozorování :frowning2: :frowning2: otřes mozku,modřiny a boule..ja si top tak vyčítám,ani nevyte jak,že jsem ji bavila :unamused:
27. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz
TAk to je hrozné :unamused: chudinky...A ty si to nevyčítej.
27. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz
Já si půjdu lehnout,ale ještě přemýšlím zda nepořídit ohrádku :astonished: Bojím se,že¨tam nebude chtít být :confounded:
27. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz
Ahoj holky,

tak my byli v Ikee a koupili jsme tam stolek pod TV, lustr a nějaké dekorace :grinning: Ještě tam máme vyhlídnuté světlo do dětského pokoje a lampu do nového pokoje. V Globusu jsme koupili barvy a zítra Petr začne malovat, už se moc těším :slight_smile:
Bemo, teda ten tvůj manža je dost dobrej :angry: Ach jo, nemáš to s ním občas lehký... Ale tyhle řeči by mě teda vytočili do běla a byla by tichá domácnost.
Vikulko, nic si z toho nedělej, já mám taky někdy pocit, že jsem na všechno sama... S Petrem se teď občas taky hádáme, ale jsou to prkotiny, takže to moc nehrotím. Ale někdy mi řekne věci, které mě hodně mrzí :pensive:
27. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz
ježíš, Peti, to je strašný :cry: Tak hlavně, ať je malej v pořádku... Nemohl ho tam dát ten starší brácha? Jak by se tam jinak dostal. Nic si nevyčítej!!!
27. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz
Zuzí děkuji :slight_smile:
27. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz
bemo, manža je hustej... To mi něco připomíná. Někdy mám pocit jak, kdybychom měly kopie doma. Taky na mě kolikrát řve jak na caparta a kolikrát s mě před tchýní snaží udělat horší ještě :angry: Že by, ale někoho pozval bez ohlášení na jídlo nebo na noc, to by zase neudělal, ale kolikrát s mámou přijel a nic mi neřekl. Posledně jsem je viděla z okna, tak jsem rychle začla fungovat jako, že jedu od rána do večera :grinning: Je to tím, že jsou prostě od nás o dost starší. Teoreticky, když jsme s nima začly být, byly jsme sotva po pubertě, tak si nás trochu utvořili i k obrazu svému a teď jsem ji nelíbí, když máme svoje názory a dokážeme se ozvat :angry:

vikul, jj, depka, taky mívám teď často, zima nesvědčí lidský duši :frowning2: Já mám teda malou ještě tam, kde ji položím, ale taky to začne.Nejhorší to bude až začnou běhat, to pak bude.
27. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz
bemo no jo chlap,mu nedojde že chceš mít uklizeno a navařeno,at není co kritizovat..občas by potřebovali bacit všichni..
vikul třeba Elin v ní byt nechtela,ale pokud sem šla třebas vešt pradlo,otevřít poštačce atd..tak holt musela..pak se stane neco takového a človek si to vyčítá..
ješte mám obavy že se na me zlobí i kamoška...nebo asi ne,ale bude to mít spojené se mnou..
27. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz
peto, jéjéj, to si nevyčítej... Za to Ty nemůžeš, to spíš by si to měla vyčítat mamina, že ho nějak nezabezpečila, ale stát se může cokoliv, nepočítala s tím :frowning2:
27. říj 2009 ve 22:09  • Odpověz
jdu dát ješte jednoho a odsat a vylít mlíko,no doufám že uslyším v noci maleho..moc nesnesu..
27. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz
neboj, petul, chlapeček bude jistě v pořádku.. :wink:
27. říj 2009 ve 22:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.