• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Už se stalo a bude to ok,uvidíš :wink:

Přidala jsem ještě fotečky z domova a dnes u babči :slight_smile:
27. říj 2009 ve 22:19  • Odpověz
jinak krásné fotečky :grinning:
27. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz
Jejda Peti, tak to je taky příhoda, snad bude malej v pořádku. Ale ty si nic nevyčítej, vůbec za to nemůžeš. Vykládat jste si chtěli obě, prostě se hold stalo. Uvidíš bude to dobré.

Misi, taky drsná příhoda s tím přistáním na bříško, mě tak taky spadla Natálka a sice z toho křesílka od FP a ani nemukla. Ono těch pádů ještě bude.

Andy, úplně mi mluvíš z duše. Byly jsme tak trochu děcka, vyvalený ze staršího chlapa a tak jsme ho měly jak svatej obrázek a pak jsme taky dospěly do vlastních názorů, které se jim občas nelíbí.
Ale fakt někdy nemám slov z toho jak se mnou manžel mluví a co si ke mě všechno dovolí :angry:
Nejvíc mě na tom štve to, že se s ním nedá mluvit, on si vždycky jede jako samostatná jednotka a ostatní se kolem dokola musí přizpůsobit a mě už se vážně nechce. A to co tady předvedl s tchýňou včera a jak se mnou dnes mluvil, to už je vážně moc i na mě, jako že já toho fakt snesu hoooodně a to je asi ten problém :unamused: !!!!!

Příští týden máme jet ke tchánovcům a já každý den přemýšlím jak se z toho vyvleču, dejte mi tip :grinning:
27. říj 2009 ve 22:25  • Odpověz
TAk už opravdu brou :grinning: A zítra páááááááááá
27. říj 2009 ve 22:28  • Odpověz
Petrach to je strasny. Ale ty za to nemuzes!!!!! Mela ho zebezpecit ta kamoska, ale zas chapu ze se to muze stat, zvlast po me nedavnem zazitku. Hlavne at je v poradku! Prosim napis jak to dopadlo.
Vikulko my se taky obcas chytnem, to kazdej. Nedepkuj mas sve zlaticko, to ti nahradi slunicko venku :grinning:
Ja jsem pro tu ohradku na sto pro rozhodnuta. Prave na to kdy ho nebudu moc hlidat, at si muzu skocit na zachod, uvarit a tak. Chci prave nejakou vetsi, myslim ze kdyz bude mit tu drevenou tak mu snad bude jedno kde se plazi. Dneska uz sel po cedeckach, musela jsem ho oddelat.
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 ve 22:28  •  1 dítě  • Odpověz
Misi dík :slight_smile: :slight_smile:
27. říj 2009 ve 22:30  • Odpověz
Holky,taky ted mívám depky,ale já jsem podrážděná z počasí,nemám tu tmu ráda :unamused:

Vikul-Krikri,už fakt pěkně valí podél nábytku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 ve 22:35  • Odpověz
Peto-tak to je síla,na jipce jo?No,pak podej info,ale ty za to fakt nemůžeš.Frťana si dej i za mně :wink: :sweat_smile:
27. říj 2009 ve 22:37  • Odpověz
Buni jako prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 ve 22:39  • Odpověz
Mně stačí že mi furt šahá na noťas,když ji mám na klíně a mobil a časáky a noviny a ubrousky si strká do pusy a ty výmyky co dělá při přebalování,nechci vidět ty prdy,až bude jak štůfek :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 ve 22:42  • Odpověz
vikulko, Kryštůfek je fakt rychlík :confused: :sweat_smile: Takhle krásně ťapkat, to je paráda :grinning: Teda až na to hlídání, no :stuck_out_tongue_closed_eyes: Začne nám to všem, ach jooo :grinning:
peti, pak dej určitě vědět, jak to s malým vypadá... A hlavně si opravdu nic nevyčítej, vždyť jsi za to nemohla... :pensive:
buni, ta tma je příšerná, to je fakt... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já mám zimu ráda, ale takovou tu ladovskou - sníh až do pasu, sněhuláky, koulující se děti a pozorovat toto všechno přes okno u rozsvícené svíčky se svařákem v ruce :grinning: :grinning: :grinning:
28. říj 2009 v 00:02  • Odpověz
hojte holky

Andy jj takto vypadalo u nas. Tak to asi ta sestka bude :wink:
Peti to je sila ,ale ty za to nemuzes. dej vedet co je s tim prckem
28. říj 2009 v 08:06  • Odpověz
Ahojky holky,

už třetí noc Kryštůfek spí nádherně tak alespoň tak :slight_smile: Dnes se probudil na jídlo v půl druhé a pak až v šest :slight_smile: Doufám,že to vydrží,protože předtím vstával co tři hodky :angry:

Zuzí je a prý bude ještě hůůůř :confounded: Ale já si myslím,že snad NÉ
28. říj 2009 v 08:10  • Odpověz
DNES MÁME PIDI NAROZKY :stuck_out_tongue_closed_eyes: JEŠTĚ TÝDEN A BUDEME MÍT 9 MĚSÍCŮ :astonished: :astonished:
28. říj 2009 v 08:11  • Odpověz
Ahoj holky!
Vikul, at prckovi brzy vyroste zoubek. My jsme taky protivny :unamused: Koukala jsem, jak Krystufek uz tape. Pozor, at netape na spicky, at nema krive nebo ploche nozicky. No a s tim hadanim, no u nas je to taky na houpacce. Chvili dobry, manza se snazi a pak se to opet zajede do starych koleji a ja si prijdu, jak kdyz vsechno delam sama a nikdo mi nepomuze :unamused:

Bemo, to je fakt sila, co si to manza dovoluje! Ty jo, uplne se ve mne vari krev. Tohle si nastesti tchanovci nedovoli. Navic prijet vecer, kdyz mate male dite, to fakt nechapu!

Peti, ja tedy nechapu, ze tvoje kamoska nechala prcka pod dozorem dalsiho prcka. Nic si nevycitej, mela ho nejak zabezpecit, nebo si ho vzit k sobe dolu, aby na nej videla. To neni tvoje chyba!

Dneska mam dopolko domluvenou masaz a zitra kadernici. Manza hlida :grinning: Uz se taaaak tesim :dizzy_face:
28. říj 2009 v 08:13  • Odpověz
Ahojík holky :slight_smile:

Hrusti, tak si to pořádně užívej plnými doušky :wink:

Vikul, Štůfek je šikula :wink:
28. říj 2009 v 08:44  • Odpověz
Ahoj holky,
hrusti teda ty budeš určo krasná,pořadne si to vychutnej..a zajdi pak ješte na kafíčko :wink:
vikul Štufek bude tornádo co? on je tak akční,ty joo ..pokom je prcek? už z nej roste batolatko,žadne mimino..

tak psala kamaradka že malí už by i jedl,že zatím muže jen čaj,pořad zvracel,že už je mu líp..tak snad to bude dobre,honilo se mi to celou noc hlavou co se mohlo stát...
miši uplne vydím ten tvuj strach,když Eli spadl :frowning2: jsem tak ráda že se mu nic nestalo..
zítra pujdu prckovi koupit nejakou hračku jako bolestné od tetky..
28. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
Ambret někdy až moc velkej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Jak se to dělá,když potřebuji poslat balíček a paní mi peníze nebude posílat předem.Dobírka,ale tu zaplatím já????Nebo jak

Nebo já to pošlu a ona to zaplatí potom všechno???
28. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
ahoj holky,
Týnušce už je líp. Pomohl sirup na roztažení průdušek, co jí dal pan doktor na pohotovosti, ale stejně jí mudra v pondělí dala ATB. No, doufám, že už se to nevrátí. :-/
Bohužel jsem kvůli stresu zas skoro přišla o mlíko. Chjo. :frowning2:

andy: ať je malé líp.

vikul: jojo, posílá se to na dobírku. Já to dělala tak, že jsem si to nechala ocenit podle váhy a o poštovné jsem dobírku navýšila. Proč bych to měla platit já, že? A vím, že se to tak normálně dělá.
Taky nám bude za chvíli 9 měsíců. Toto letí. A ohrádku - no, jestli je Štůfek divočák jak Týna a podle toho obcházení asi ano, tak ji nekupuj, protože v ní nebude chtít být. Já mám v obýváku cestovní postýlku s hračkama, ale jak si ji tam jen na chvilku dovolím odložit a ona nemůže kam sama chce, tak je děsný řev. :grinning: Takže si ušetři peníze a kup mu něco lepšího než vězení. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

petrach: to je hrůza, chudáček malý, ale ty za to nemůžeš. Já taky nechala jednou Nikolu hlídat Týnušku a ona místo hlídání skakala v šatech a Týna mi spadla z postele. Děsný.

bemo: já tchánovce taky nemusela. A my u nich i bydleli. No, taky to podle toho dopadlo. Už nikdy víc. Fuj.
28. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
dobré dopolko,
tak my noc nic moc, pořád sebou šila a chtěla dudlana :unamused: vyrážka se hezky vybarvila, jsou to spíš flíčky decentně krupičkový a horečka a teplota nikde :slight_smile: nevím proč ta Kikina taky musí všechno mít :grinning:
kremco, to je dobře, že taky Týnušce už je lépe, mám radost :slight_smile:
hrusti, závidím :slight_smile:
28. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
kremčo ja po včerejšku taky skoro bez mlíka..budeš ješte odsavat,skoušet to roujet? ja už odsavam minkrat a bud bude nebo ne..UM už mam koupené kdyby neco..9 mesícu je nahodou na odsavaní krasnych :wink:
jsem rada že je Tynušce líp..i Krystínce.. :slight_smile:
28. říj 2009 ve 14:59  • Odpověz
Holky, jsem zpatky. Bylo to moooc fajn. Po masazi jsme sli s manzou a Honzikem na obidek do pizzerie a po prijezdu domu jsem si s prckem schrupla 45 minut. Docela mi to bodlo :slight_smile:

Kremca, z mlicka si nic nedelej, uz kojis hodne dlouho. Jsi fakt dobra!

Nevim, kdo to tady psal o ohradce, myslim, ze Misa. To ma asi vyhlidnutou stejnou jako mame my. Ja jsem ji kupovala pres MMB a je myslim 120 x120 cm. Je super, jsem rada, ze ji mam, kdyz varim nebo uklizim, tak tam supnu prcka a nebojim se, ze si nekde ublizi. Maximalne bude obouchany od sprucli :grinning:
28. říj 2009 v 16:07  • Odpověz
petrach: zkouším to ještě rozjet. Mluvila jsem o tom i s mudrou a ta říkala, že to mám ještě zkusit, že na UM je času dost. Takže teď odsávám znovu po 4 hodinách. Ale dám max 130ml, což není ani na dávku. Ale naštěstí jak dokrmuju, tak jí to zatím stačí akorát. Tak uvidíme. Ale hrotit to už nebudu.
28. říj 2009 v 16:13  • Odpověz
To jsem ráda Hrustíku,že sis ten den tak pěkně užila :slight_smile: My byli na prochajdě a taky to bylo fajn :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kremco tak Týnce už je lépe???Jsem moc ráda :slight_smile: Já si ohrádku vybrala tady na koníkovi,ale ještě se mi ta pani neozvala byla za 1000kč tak se mi to zdálo super :wink:
28. říj 2009 v 17:44  • Odpověz
vikul: vypadá to, že se snad uzdravuje, konečně, ale nechci to zakřiknout. :unamused:
28. říj 2009 v 17:49  • Odpověz
Držíme palečky :slight_smile:
28. říj 2009 v 17:54  • Odpověz
Vikul, a to budes kupovat ohradku, kdyz prcek uz skoro chodi? To bych se bala, aby ti tam chtel byt. Mne osobne prijde na ohradku uz dlouho :confused:
My mame tuto a jsme spokojeni. Jeden den jsem objednala a druhy den byla doma. A minuly tyden ji ozkousel i napul stojici chlapecek od kamosky a vydrzela to :grinning:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26348445&tab=1
28. říj 2009 v 18:29  • Odpověz
to mi psala i Kremca....Asi máte pravdu :wink:
28. říj 2009 v 18:31  • Odpověz
Koukala jsem na ni je hezká :slight_smile:
28. říj 2009 v 18:32  • Odpověz
Ahoj holky,

tak pokoj u dědy je již odstěhovaný a Petr ho vyštukoval a teď maluje :grinning: Zvládlo se to docela rychle, mám radost, jen to bude nezvyk mít dva pokoje - nevím, co si počnu s místem :grinning: Já jsem celý den hlídala Verunku, uklízela atd., pak jsme byly na prochajdě, no prostě pracovní den :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jsem šťastná jak blecha, že je to z nejhoršího udělané. Petr zítra domaluje a pak musíme do Ikey pro naši vyhlídnutou pohovku a musíme koupit KOBEREC :grinning: Nakonec jsme se domluvili. A pak ještě takové ty drobnosti, co dělají domov domovem a bude to super...
28. říj 2009 v 18:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.