• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Tak az k nam dorazite na navstevu, tak ji muzete ozkouset :wink:
28. říj 2009 v 18:35  • Odpověz
Ahojky, Hrusti jj to je ona, ta ohradka co mama vyhlednutou. Akorad to musi pockat az po manzove vyplate. Zuzik to je super jak se krasne zarizujete. Ja bych chtela koberec do detskeho, ale nejak nejsou penizky.
U nas dopo byl manza hrat fotbal, pak udelal obed a odpo prochajda a jeste jsme jeli neco nakoupit. A vecer jsme chteli jit na lampionovy pruvod. No jenze prcek usnul cestou do obchodu v aute, pak se vzbudil, v obchode cumakoval a pak byl pretazenej a pak byl pekne urvanej, ted se ho manza snazi uspat. Des bes. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takze na lampionak jsme nesli. :frowning2:
28. říj 2009 v 18:55  •  1 dítě  • Odpověz
Tak prcek už spí :slight_smile: Jsem zvědavá vypil jen 100ml kaše :unamused: Uvidíme zda bude spinkat..
28. říj 2009 v 19:49  • Odpověz
kremčo ja jsem začla odsavat už taky\ mínkrat,fakt potřebuju i se vyspat,ted už jen 5x a taky neodsaju pokažde davku,nejvíc v noci a rano,to je po 6 hodkách a pak tak 100-120 víc ne,ale už taky přikrmujem a stačí to..ja už se ted taky nehroutím jak předtím,snad čím je mlíka mín je mi líp či co..a odchazí mi odsavačka,takže jak klekne jsem v haji,novou už se mi nechce kupovat a tou ruční bych nechala ruce v hajku..už tak me desne bolí ze cvičení s malím..

zuzí teším se na fotky pokojíku..a s tím kobercem jste to super vyřešili :wink:
vikul u nas se dnes vubec nechce jíst,co je to dnes za den nevím..nejí třeba 5 hodin a ani se neozve,jindy vříská jak tarzan a dnes nic :unamused:

ja byla ted na 16 hodin s Eli na skautském taboraku,přijímali novačky oficialne i naši Elišku,no byla to krása,jsem i slzu upustila :wink:
šli jsme tam 2km polní bahnitou cestou,ja samozřejme nove rifle a vetrovku,když jdu mezi lidi,že :grinning: bez baterky spatky po tme,naštestí jsme byli se sousedkou a jejím chlapem,tak nás jistil..holky meli zažitek :wink:
bali se tmy a čertu,soused jim vykládal o vlkodlacích,no parada,veci hažu do pračky všechny a Elin ted usnula uplne k.o. :grinning:
28. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
Mně taky malá nechce poslední týden vůbec jíst a ani pít. Je to děsný. Jak ji posadím do židličky nebo se přiblížím k puse, tak spustí hysterák. Fakt nevím, co s ní mám dělat. :frowning2: Má průjmík z léků asi a vůbec nechce pít, tak musím zavolat zítra mudře, co s ní. Natlačím do ní max. 180 ml čaje denně. Víc prostě nedá.

petrach: mně zatím odsávačka drží. A doufám, že ji ještě zdárně prodám až přestanu odsávat. :slight_smile: Je fakt super.

Tak jsem se poprvé dívala na Přešlapy a moc se mi to líbilo. Doufám, že se budu moct koukat i příště, že mě Týnuš nechá. :slight_smile:
Pro dnešek se loučím, jdu chrnět. Dobrou noc všem.
28. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz
TAk tady se spinká a já tu jsem sama samotinká :astonished: No nic pujdeme taky

Kremco ono bude zase dobře,uvidíš
28. říj 2009 ve 22:23  • Odpověz
vikulk netrčíš sama neboj :grinning:
jsem ted dovešela pradlo,douklizela a odsala a už mám pro dnešek splneno :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kremčo skus Kulíška..
me zas zlobí,že Šimula vubec přes den nepije,mlíko má kolem 5 rano,pak kolem 8-9 a pak až večer,mezi tím obed a svaču a nechce nic pít..mám mu dat mlíko? ja už fakt nevím co s ním,aby pil,dnes mel odpo uplne suchou plenu,tak jsem místo ovoce dala mlíko
28. říj 2009 ve 22:46  • Odpověz
holky brouzdám netem,chci koupit malemu na vanoce jídelní židličku,ta co máme je nic moc a desná krabice,muže do ní až by sedel pevne..
máte nejaké tipi na dobře polohovatelnou i když díte nesedí?

teda ta co ma hrusti a karča je super,ale tu mi nepovolí peneženka :wink:
28. říj 2009 ve 22:59  • Odpověz
tak malá už od desíti chrní, tak jsem to tady trochu poklidila, vyvařila lahve, udělala sváču a dala si cinzanko :grinning:

Peti, hodně si chválí židličku od Babypoint - Fábula (myslím, že ji má Vikulka, ale nejsem si jistá...). Pohybuje se kolem dvou tisíc, ale možná ji někdo na MMB bude prodávat levněji. Ta, co mají holky je fakt luxusní, ale je mimo naši cenovou skupinu :grinning: :grinning:
Jinak mě malá taky moc nepije. Jednou denně ji kojím a pak dá tak max. 100ml čaje, ale spíš tak 60... Dneska dala jen 40ml :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nevím, co s ní. Kolik vlastně má mimi vypít denně čajíku nebo vody?
28. říj 2009 ve 23:06  • Odpověz
zuzí ona víc neda ani mlíka?meli by mít aspon pul litru tekutin,vetšinou v mlíce..to da teda taky málo..

jsem objevila na aukru židličku,je to novinka,kolem 2200kč,polohovatelná,otočná o 180 stupnu,neco jako od hrusti,hodne ten stil,no ale není to uplne ono..akorat je to kov a kuže a nam by tu sedla jak pest na oko..
normálne pry v obchode kolem 5 tisíc..
28. říj 2009 ve 23:16  • Odpověz
peti, jednou denně ji kojím (no, kojím, spíš u toho vždycky vytuhne, mlíčka už moc nemám) a pak má Sunar - 4x denně po 200ml - a jeden příkrm na obídek. Sunar vždycky zblajzne jako nic a ještě mlaská, že by si jako ještě dala říct :grinning:
28. říj 2009 ve 23:20  • Odpověz
tak to jo,jsem myslela že nemá vubec mlíko :grinning: to pije hezky :wink:teda taky mlíko

jsem chtela pochvalit manžu,že dnes okoupal prcka a ted jsem vlezla do koupelky a zakopla o přebalovák a kopu hader a ručník :angry:voda ješte ve vaničce..zítra ho zpucuju
28. říj 2009 ve 23:25  • Odpověz
chtela jsem vám dat odkaz na tu židličku,ale neumím to zkopirovat.. :angry:
je to na aukru..Luxusní a nadčasová jídelní židlička SPIN 360
28. říj 2009 ve 23:31  • Odpověz
jo, mlíko má fakt ráda, asi po tatínkovi, ten ho pije skoro po litrech :grinning: S tím koupáním ti rozumím. My to máme doma to samé. Petr koupe a já pak po něm odnáším vaničku, dám sušit osušku atd... Ale mě to netankuje, jsem ráda, že ji koupe :grinning: Ale štve mě s tím, že přijde domů, svlíkne se, nechá to tam, kde se svlíknul a neřeší to. A pak jde a hledá to a já jsem ta hrozná, co to uklidila... :angry: Nedej bože vyprala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. říj 2009 ve 23:33  • Odpověz
zuzí přesne :grinning: pořad jen uklízím a uplne zbytečne,když je pořadek..se delá asi sám :wink:
no a s praním to je furt ,nemám decka pořad přeslíkat.nebudou přece chodit jako čunata..chlap :wink:

jdu už ležet,zuzí dobrou noc a klidnou :slight_smile:

zítra čekám navštevu a musím jít brzo nakoupit,dojedou holky co si píšem z nedonošenátek,už se teším..
28. říj 2009 ve 23:52  • Odpověz
Krásné ránko :grinning:
29. říj 2009 v 07:38  • Odpověz
krásné ránko(deštivé) :unamused:

Tak my jdem dnes k dr.tak jsem zvědavá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak K.se dnes budila-šílený řev a vezmu ju a spí na rameni,tak nevím co to bylo a během 3hodin tak 3x :confused:

Holky,my jsme kvůli hadrům přes židli pořídili němého sluhu do šatny a super,akorát mě jednou za týden manžel požádá o poskládání :grinning: Ale když něco vyperu,tak to taky pak hledá a diví se,že to bylo ještě čisté :grinning: :grinning:

Včera jsme byli v Jysku a koupili jsme si na vánoce vzájemě polštáře a já si vybrala s paměťovou pěnou a je naprosto super,i za krkem mě bolí míň.Sice stál ve slevě 1250,-ale vyplatilo se :slight_smile:

Peti my máme židličku Peg Pérego-Prima pappa,taky z Aukra za 1300,- :wink: Jinak stojí přes 4000,- :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2009 v 08:24  • Odpověz
http://aukro.cz/item795781794_luxusni_a_nadcasova_jidelni_zidlicka_spin_360.html

Peto-mě se líbí ta v modrém provedení,je fakt nadčasová :grinning: Za ty prachy je super a nová :wink: :wink:
29. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
já koupila tu fábulu :slight_smile: za 1600kč jinak stojí 2600.Je taky nová jen 08 a měli pouze zelenou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2009 v 09:09  • Odpověz
Jinak se mi líbí moc asi bych ji pořídila,kdybych neměla už tuto :wink:
29. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
Hojte holky

Tak u nas bude asi od pondeli veselo. Budou nam navazet stavebni material na strechu a od 10listopadu na ni budou delat. Ve smlouve maji 10 dnu coz doufam ze tak dlouho tu nebudou :grinning:. No a kvuli tomu me pred chvili volal tchan ze prej se musi uklidit ten curbes po kanalizaci a vytahnout zumpy. Tak asi bude veselo uz od zitrka :slight_smile: No docela se ale musim rict ze na to tesim konecne budu mit ty stresni okna a budu moct susit pradlo v satne a vetrat jak tam tak v koupene.

Vsem marodum preji brzke uzdrveni. Marecek se naucil prskat tak ze ho ted krmit je fakt zazitek potrebovala bych plastenku. A priznam se ze mu diky tomu davam jako prikrm fakt jen to co vim ze mu chutna. Vcera me slusne ohodil a uz me fakt tekly nervy. Takze jsem mu pak dala mleko. :angry:
29. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
ahoj kočky,

buni ty jsi zlatíčko :slight_smile: dekuju,jen jsem chtela t holky kuknou,je fakt dost dobra a známa ji ted pořídila a je z ní nadšená

vikul a ta fabula je polohovací? i nožičky? ja prave potřebuju neco když ješte nesedí,aby se v tom nehroutil..
buni dej vedet jak u dr..

a ja padím nakoupit,v tom dešti se me vubec nechce,mame to 20 minut do mesta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Elin stavkuje že nejde,že počká doma,tak snad nic nevyvede..
29. říj 2009 v 09:14  • Odpověz
ahojky,

petrach: mně Týna taky nechce pít, rvu to do ní pod tlakem. :-/ Takže nakonec minimálně tu stovku dá.
Já mám tuhle, akorát bez kytiček. :slight_smile:
http://www.dacha.cz/jidelni-zidlicka-peg-perego-prima-pappa-dinner/

já taky Nikču nechávám doma, dkyž potřebuju nakoupit a ona dělá scény. A v pohodě. Mám ji na telefonu, kdyby něco. Už jsem ji te´d naučila chodit i samotnou do a ze školy, dkyž byla Týna nemocná. Takže i to zvládá. A je jí taky šest. Kdy se narodila Elin? Nikča začátkem srpna 2003.
29. říj 2009 v 09:45  • Odpověz
zapomněla sjem napsat, že máme samo růžovou :grinning:
29. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
Ahoj holky,

tak u nás se po dlouhé době spinkalo 12hod v kuse :grinning: V jednu se sice probrala s pláčem, ale než jsem jí udělala Sunar, tak byla zase tuhoňek :sweat_smile: a spinkala do půl desáté.

Peti, ta židlička je fakt bombastická. Vypadá dost dobře, Šimůnkovi se v ní určo bude líbit. My jsme nakonec koupili židličku v Ikey a je dobrá - ale ne tak hezká :grinning:
Bobas, Mareček asi zkouší tvou trpělivost :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mě to Veru dělá jen u jednoho jídla od Hamánku, jinak baští všechno. Asi bude po nás, my taky sníme všechno. Příští týden začínáme s ovocem, tak jsem zvědavá, jaký to bude mít úspěch. Mám tu zavařené jablíčka, snad jí to bude šmakovat. A tenhle týden bych jí měla udělat žloutek, tak asi zítra, rozmixuju to s mrkví, co tu mám a možná s brambůrkem :grinning:
Buni a nemohlo se jí něco ošklivého zdát?
29. říj 2009 v 11:29  • Odpověz
Zuzi no nevim on to dela i kdyz nebasti. Je to proste ohromna legrace. Tak ja jsem vysala a pretahla tepovacem koberce. Uz to fakt chtelo. No nedrbala sem je to zase nee. A ted muzu jit varit ceka me knedlo vepro zelo :grinning:
29. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz
Petí ta fábula je polohovací.Jsou tam 3 polohy
29. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
zuzí ty máš teda pohodu :slight_smile:
29. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz
Holky mate krasne zidlicky, my pak koupime tu z Ikea az malej bude sedet, zuzik neni polohovaci ze? Za ty prachy :grinning: Ale ja potrebuju neco skladneho. My zatim krmime v lehatku. Elimu nechutna teleci, vzdycky sni tak pulku a pak dela jako ze se davi, pritom tam zadne kousky nejsou :angry: Jinak ji taky vsechno.

Dneska jsme byli zase na plavani, potapeni uz lepsi. Uz ani moc nenadaval :grinning: Priste uz budeme potapet sami, to me slehne.
Ja se taky vcera divala na Preslapy, bylo super, desne sem se rehtala :grinning: :grinning: :grinning:
Malej mel taky divokou noc, vzbudil se o pul druhe a vyzahl 190 mlika asi mel. U nas se dohromady s mlikem asi vypije ale zkusim to vic hlidat.

Hrusti ta ohradka, hybe se moc? Jako kdyz s nim bude malej cloumat jestli se bude posunovat?
Bobas vubec nezavidim, ale aspon to budete mit z krku.
29. říj 2009 ve 12:31  •  1 dítě  • Odpověz
jo, vikulko, když usne brzy, tak je to pohoda :grinning:
misi, nene, polohovací není, ale je stabilní a Veru se v ní líbí :slight_smile: Navíc zabere opravdu málo místa, což se nám do toho našeho miniprostoru hodí :grinning: Přešlapy jsou super, konečně něco, na co se dá koukat a kupodivu se u toho baví i Petr :slight_smile:
29. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.