• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
holky, tak jsme přišly od dr. a z dětských nemocí nám paní doktorka odškrtla šestou nemoc :slight_smile: Takže fakt, že jo.
Já mám židličku pintu, je s beruškou :dizzy_face: a je to to samý jako fábula, našla jsem ji za 1850Kč, ale ještě mi nic nepřišlo, jdu tam napsat.
29. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz
zuzik ale mala uz sedi ze?Andy to je dobre tak at jste brzo zdravi
29. říj 2009 ve 13:06  •  1 dítě  • Odpověz
Já si teď stěžovat taky nemohu na spinkání :slight_smile: Andy tak to máš za sebou a Týnka taky :slight_smile: já se toho bojím až to přijde :astonished:
MAlej ted taky chrupká a já se pustila do vaření....polévku a maso v troubě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Uvařila jsem si kávičku a jsem tu

Misi my už se také potápíme a dobrý :grinning: Má vyvalené kukadla,ale nic neříká :slight_smile: Moc se mu tam líbí a i přes to,že jsem říkala,že přes zimu nebudeme tak jsem to zaplatila at pokračujeme v lekci

Tak už je vzhuru :confounded: spal 35min.Ale pujde s babčou ven tak si schrupne tam :slight_smile:
29. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz
Andy tak slava ze je to za vama. Ta sestka je boj, ale prej uz by to podruhe prckove dostat nemeli. Tak snad uz jsme si obe vybrali :wink:

Holky ja jsem dneska nejak akci maso mam v troube za chvili pujdu dodelat zeli, knedlik mam v lednici a to jsem stihla dvakrat vysat protoze jsem ty koberce prejela jen v rychlosti tepovacem. Uz to fakt moc chtelo. Ale pocitam ze vecer padnu za vlast :grinning:
29. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz
jj, jsem ráda. Kikina to zvládla dobře, neplakala, jen spinkala a teď už má druhý den tu vyrajdu, tak do pátku snad bude oki. V sobotu spíme u mé mamky a jdem s Tomem někam na véču a za zábavou.
bobas, je za náma, ještě můžou mít i tu pátou :astonished:
Holky, jste šikuůky, jká ještě dnes neudělala nic. Vaříte, i když maj třeba chlapi teplý jídlo v práci? T. si dává, tak já na to tak nějak přes týdne peču. Jen nějakou rychlovku vždy.
Jo a jak jsem si stěžovala s tou židličkou, tak jdu na maila a tam mail, že zboží odesláno :slight_smile:
29. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

Nelinka taky ylobila s pitim. Koupila jsem lahvicku ze ktere pije sama a je po problemu. Za noc podavam cajik 2x po 120ml a pres den 3x po 120ml :slight_smile:
JInek se nam obevily nejake pupinky, vypada to jak nestovice. Uvidim jak to bude vypadat v pondeli a kdyztak zajdeme k dr. :astonished:
29. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz
kremčo je červen 2003,ješte mladší jak kopukám,ale my jsme dali odklad..no zvládá to sama,ale než dojdu tady z mesta to je na 2 hodky a trošku trnu..ale dívala se na telku a pojedla kilo čokolad :stuck_out_tongue_closed_eyes:

bobas ale už to bude hotové a bude klid,musíš vydržet..to si žive pamatuju všude material a binec,jen aby vám vyšlo počasí a nepršelo

zuzi konečne ses vyspala co? :wink: ono se to bude už jen lepšit

u nas prcek taky prská u jídla,ze začatku jí hezky a jak už nemá velky hlad,tak začne delat blbosti a je to všude..už mu to necpu jako dřív,on si řekne až bude mít hlad.-.

miši tak trenuj doma :grinning: to by chtelo fotku tveho vyrazu :wink:
29. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz
u nás se dělaj kraviny normálně, to mi neotevře ani pusu kolikrát, ale jen ji trochu polechtám lžičkou a už povolí. Malá nemá ráda špenát a řepu :unamused: Telecí jsem ještě nedávala, zkoušela jsem hovězí, ale pak trochu blinkla, tak jsem si říkala, že ještě počkám..
už se těším na naší židličku, mám danou dopravu ppl, tak snad tu zítra bude a berunka bude mít zítra premiéru večer v židličce :slight_smile: To má jako satiisfakci za nemoc. Jak jen tak ležela a smutně koukala :frowning2:
ambret, ta Nelinka taky musí mít všechno :grinning: Jen jsem Ti chtěla říct, s tím čůráním. My Tomášovi teď od 5hod. nedáváme na pít, max.cucnout, když má jo žížeň, jde čůrat před koupáním, po koupání a někdy ho i v noci než jdem my spát jemně vzbudíme a odvedem na wc a už se to nestalo, tak to taky zkuste :wink:
29. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
jj, misi, my už sedíme - do sedu se ale zvedne jen z pololehu, zatím. Ale v sedě se udrží - to jo a hrozně ji to baví :grinning:
peti, to já jsem vyspaná i tak, protože já chodím spát kolem půlnoci a vstáváme tak v deset. Někdy s jednou přestávkou na jídlo, takže spánku mám dost. Ty noční mejdla nemám ráda kvůli tomu, že chci mít večer trošku klid po celodenním maratonu kolem malé....
andy, a jak dáváš řepu? Já ji ještě nedávala, to normálně rozmixuješ nebo rozmačkáš?
29. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz
zuzi, všechno mixuju.. oloupu, uvařím, rozmixuju. Kikina kousky nesnáší :unamused:
29. říj 2009 ve 14:54  • Odpověz
andy, my pitny reyim dodrzujeme, curat chodime pred spanim a jeste hodku pred tim, nepije a stejne je rano postel komplet cela mokra. Uz jsem normalne uvazovala ze koupim ty velike pleny protoze mame uz procurane kde co. Ten sprejik je uplne na nic a to uz jsme meli zdvounasobit davku a stejne je porad mokro
29. říj 2009 v 15:02  • Odpověz
a co ji budit v noci?
29. říj 2009 v 15:03  • Odpověz
To jsme zkouseli taky bohuzel bez uspechu :frowning2:
29. říj 2009 v 15:05  • Odpověz
Byli jsme i na UTZ ledvin a tam nic nenasli
29. říj 2009 v 15:06  • Odpověz
Jejda ambret to je trapeni. A co prace jak to dopadlo?
Andy malej taky nesnasi kousky. Kdyz nahodou omylem neco koupim s kouskama tak to musim jeste
rozmixovat. Jo rada bych zodpovedela tvuj dotaz na vareni ale ja jaksi nevarim nikdy :grinning: Ale asi bych ani tak nevarila, u nas doma byli vetsinou studene vecere, jen sem tam mamka udelala teple chlebicky tak asi tak :grinning:
U nas Eli otvira pusu jako ptacek a kdyz uz konci tak zacne delat blbiny, koukat na obrazek na lehatku za sebou a podobne.
29. říj 2009 v 15:23  •  1 dítě  • Odpověz
Misi v praci jsem se domluvila, ze budu chodit jen o vikendech :wink:
29. říj 2009 v 15:30  • Odpověz
Petrach, to je moc smutný s tou kamarádkou a úplně chápu, jak se cítíš, mně se stalo něco podobného, ne teda tak tragického, ale taky jsem tady takhle kecala s kamarádkou a její holčička se během toho našeho drbání nudila, tak se nějak poflakovala kolem auta a v ruce měla kamínky a pak to kamarádky auto z jedný strany pokreslila, nedošlo jí, že je to nevratné, no, taky jsem z toho měla výčitky, ale rozhodně za to nemůžeme, ale chápu, jak se cítíš, oprava toho auta kamarádku vyjde na 70 000,-, fakt děs, ty děti se musí furt hlídat. Ale čert vem peníze, smutný je to s těma schodama, moc, moc.

Hrusti, krásně si užij den, já byla dneska taky.

Misi, mrzí mě ten Váš pád, no taky to máme za sebou, je to fakt vteřina, že? Neuvěřitelný, jak jsou Ti prcci rychlý, nechápu to.

Andy, tak to fakt byla ta šestá nemoc, vy si opravdu nenecháte nic ujít.

Koukala jsem na tu jídelní židličku SPIN 360 a vypadá fakt bezvadně a je levná.
29. říj 2009 v 16:57  • Odpověz
ta známa už se vubec neozvala co malí,potkala jsem dnes její tchyni,tak pry by je dnes meli pustit,tak bude v pořadku..jen me mrzí že ona si snad myslí že za to mužu ja či co..vedela že přijdu předem a nesla jsem neco co po me chtela,nešla jsem tam kvuli sobe..i tak me to desne mrzí,nechám to uležet a uvydíme

karčo s tím autem to by me taky bacilo,spíš teda manžu..ja ted tyhle veci najak neřeším,po našem rychlém porodu se hodne vecí přehodnotila a pokud nejde o život a zdraví,vše se urovná..

ambret musí to byt i pro ni hrozny..je divne že dr na nic nepřijdou,z nečeho to byt musí a meklo by se to vyřešit už kvuli ní,at si to pak nenese nekde v sobe jako šrám na duši,víš jak jsou deti citlivé..
s tou prací je to super,aspon maš doma víc soukromí když kamoška odfrčela ne?

jo a k vaření,vařím bohužel :stuck_out_tongue_closed_eyes: manža na obedy nechodí,oni jim je vemou max do kastrolu a mají si to nosit domu :angry: není tam na to čas,ale vařím na 2 dny
29. říj 2009 v 17:14  • Odpověz
Ahoj holky,
hlasim se zpatky. Dnesla jsem mela kadernici :grinning:

Peti, ta zidlicka je moc pekna. Urcite ji Simovi poridte! :wink:

Misi, ta ohradka se moc nesoupe, ani kdyz o ni byl opreny 9-mesicni chlapecek. Ale mame ji na koberci. Vy mate plovoucky, ze?

Me taky prcek nechce pit caj, vypije tak 50 - 80 ml caje vic ne. Nastesti vypije 3x denne 200 ml mlika, nekdy i vic, takze tekutin by mel mit dostatek :wink:
29. říj 2009 v 17:51  • Odpověz
Hrusti kadernici zavidim :slight_smile: No prave, my mame plovoucky tak sem zvedava. Petrach to určitě ne, třeba má jen ted spoustu starosti kvuli malemu, uvidis.
Karca ty jo to by me jeblo 70 000 to asi bych jezdila radsi s poskrabanym autem :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 v 18:18  •  1 dítě  • Odpověz
Achojte holky,
zdravím vás a opět se omlouvám, že vás zanedbávám :sweat_smile:

Andy, tak šestá nemoc, ať jste brzy OK. Ale Kikina je šikulka šikovná :wink:
Já taky musím mixovat, vůbec mi kousky nechce jíst. Dnes jsem jí koupila sušenky Sunarka a ty jí jely, ale mrkev či hruška, prostě všechno úúúúplně rozmixovat. Ještě mě od toho MUDr. odrazovala, ale jinak by Natálka nic nespapala.

Mě Natálka naštěstí čajík pije, ale taky míň než v létě, pochopitelně.

židličku jsem taky skoukla, ale je moc pěkná, ale my máme po neteřích tu skládací dřevěnou a jsem s ní moc spokojená :wink: občas ji rozložím na židličku a stoleček a to je pak čóro móro :grinning: :grinning:
29. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz
Jo a dnes mi přišla výhra z babywebu kde jsem vyhrála, jak jsem tam posílala ten svůj článek o porodu a teď máme narvanou lednici výživama od Hami, máme tam asi 21 skleniček, což se mi dost hodí :wink:
29. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
Jak tu píšete o kadeřnici tak já jsem se před týdnem rozhodla o radikální změnu a nechám se ostříhat na podkovu :slight_smile: Už ji chci dlouho,ale bylo mi líto vlásků.A jelikož mě Kryštůfek pořád tahá tak pujdou dolu :confused:
29. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz
Bemo gratuluji k výhře,jsi šikulka
29. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz
bemo to jsou zasoby,super..taky blahopřeju
vikul ta podkova se mi moc líbí,kor když boky jsou delší..taky jsem o tom přemyšlela..

jinak k tomu mixovaní,ja jsem Elin začla jidlo mačkat určite pozdejc než v pul roce,oni si řeknou holky :wink:
29. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz
Mě malej kousky papá až teď tak týden....Jinak předtím ani náhodou,pěkně kašičku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pujdu na kutě dobrou :pensive:
29. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz
teda bemo, blahopřeji :slight_smile:
vikul, já taky dala dolů vlasy kvůli Kikině, teď sice tahá, ale je to o dost lepší.. Mně by, ale podkova neslušela :unamused:
Jo a jak jsem si nechala udělat ty červený melírky, tak Tom nadával, že vypadám jak kanárek, skoro 2měsíce to tak nosila a minulý týden jsem si to obarvila zas na černo a víte, co mi řekl? Že vypadám jak vrána teď :grinning: Že v té červené jsem byla taková živá. Neví, co chce, nejdřív kanárek a pak vrána, asi má rád ptáky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz
andy :grinning: :grinning: bude ornitolog :grinning: no hlavne že nejsi jiné zvíře ne?

ja musímm odsavat a slíbila jsem si jít spat brzo,ne zas o pulnoci,ale me to stejne neda a vlezu zas spatky sem :wink:
večer se mi nechce spat a rano stavat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz
Andy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Hrusti hod foto a Vikul ty pak taky,jsem zvědavá.Já bych taky potřebovala upravit těch 5 chlupů na hlavě,protože to mám furt stažené,jinak by mi ty 2 poslední vlasy Kačka vyrvala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Včera mi vyškubla 12 vlasů,pěkně o bolelo :cry:

Jinak my byly u dr K. váží 7,365g což je opravdu jen 200g za 3 týdny,ale prý to neva,že ted už nemusí mít 500g měsíčně,tak jsem si oddychla a vyrostla 2 cm tj 72,5 cm má ted.Ramínko po TBC ok a vše ostatní taky :slight_smile: :dizzy_face:

To buzení s pláčem bylo i dnes,tak nevím co se děje :confused: :confused: šla v 19h a po půl hodkách řev tak jsme se ještě pochovaly,zasmály a sluply ještě 30 ml a od 21:15 zatím spinká :wink:

zakřikla jsem ted slyším chůůůvu.....
29. říj 2009 ve 22:22  • Odpověz
Peti,židlička je fakt super.I ta Fábula je prý dobrá jsem slyšela.My máme taky polohy,malá nesedí,tak je naklopená :wink:

Jinak my taky bez kousků,ale jak něco jím já,tak by mi to snědla hned :grinning:
29. říj 2009 ve 22:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.