• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Já vařím jen když se mi chce a K.dovolí,ale pro ni musím,nevím jak budu dělat maso,tak zatím kupuju,ale pěkně se to prodraží,ty skleničky.

jo Bemo gratuluju,super výhra,to potěší :slight_smile:
29. říj 2009 ve 22:26  • Odpověz
jo a pak jsem dnes ještě byla v Takku,koupila jsem si 2 mikiny a malé v Tescu oveálky 6-9 měsíců a 9-12 měsíců,tak a může růst :grinning:
29. říj 2009 ve 22:35  • Odpověz
Tak a pokecala jsem si a můžu jít spát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dobrou :wink:
29. říj 2009 ve 22:36  • Odpověz
buni dobrou...
a s masem se to vaří pořad stejne,daš zeleninu a kousek masa,povaříš a rozmixuješ..zbytek popsat a na mrazak..mam už pekny vyber a ted jsme vymyxsleli se sousedkou,že meníme druhy,at mají kluci vyber a nemusíme pořad vařit,ona udelá neco,neco ja a meníme navzajem..
ja mam i sklinky koupene,ale nedavam je denne,jsou fakt desne drahé :wink:

buni a vy máte jaky rip židle?

no už jdu taky :pensive: krasne sny a klidnou nikym nerušenou noc všem :wink:
29. říj 2009 ve 22:40  • Odpověz
Andy, to si mě zase s Tomem pobavila, on opravdu neví co chce, hehehe.

Viki, po podkově jsem taky dlouho toužila a před rokem a půl jsem taky shodila vlasy a měla nádhernou podkovu, byla jsem velice šik, ale zase jsem si nechala narůst vlasy, líp se to udržuje. Ale jdi do toho!!!, že bysme Tě už v úterý viděly novou?

Bemo, gratuluju k výhře, to je super.
30. říj 2009 v 07:39  • Odpověz
Ahoj holky!
My mame doma tatku, tak neni moc cas konikovat. Navic dneska nas ceka jedna oslavicka se znamyma, tak odpolko nebudeme.
Jinak my taky mixujeme. Kousky ma prcek jen kdyz ma ryzi, nejak mi ta ryze nejde moc rozmixovat, ale nastesti to sni. Snazim se varit, ale kdyz nestiham nebo nekam jedeme, tak ma sklenicku. Akorat je rozpapany, takze uz sni vic nez je 190 g ve sklenicce a kdyz pak ma sklenicku, tak ji sni a jeci, ze chce jeste :sweat_smile:

Holky, zadnou radikalni zmenu nemam. Jen me kadernice trosku obarvila na tmavo a na to hodila meliry, abych nebyla uplne blondyna :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Andy, manza ma taky pokazde, kdyz prijdu od kadernice reci, jak vypadam. Ona mi totiz pokazde vyzehli vlasy a doma si je nezehlim, tak vzdycky rika, ze mam na hlave helmu :wink:
30. říj 2009 v 08:53  • Odpověz
Ahoj holky dneska mam nejakou depku. :unamused: Moc sem se nevyspala, malej se v noci budil a vstaval uz o pul sedme :angry: Zas tu hara nejaka fena, pes je polosilenej, strasne my leze na nervy, doma binec.
O vlasech ani nemluvim, porad mi padaji pantenol nejak nezabira :frowning2: Na nic nejsou penize. Ach jo.
Bemo gratuluju, to se fakt hodi. My taky kupujeme sklenicky, masa bych se nedotkla. Obcas mu uvarim brambory s kvetakem nebo neco bez masa ale spis sklenickujeme.
30. říj 2009 v 08:54  •  1 dítě  • Odpověz
Misi, koukam, ze se to dneska pekne seslo, co :confounded: Tak si dej neco dobreho, nebo vyrazte s Elikem na prochajdu, at prijdes na jine myslenky :wink:
30. říj 2009 v 09:21  • Odpověz
Hojte holky

Misi me dnes malej taky certil od pul pate do pul sedme pak jsem ho na ferovku vtahla k sobe pod perinu a spali jsme do ctvrt na devet. Ted si hraje a knoura u toho. uz me boli hlava musela jsem si dat kafe :angry:

Ja teda nevim jak na morave ale tady krasne sviti slunicko tak pujdem pak na chvili ven s hafanem :slight_smile:
30. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
Jo andy a jak ses ptala na vareni tak ja varim skoro kazdej den. Malo kdy mame jidlo na dva dny. Ale manza nema sanci nikam chodit na obedy. Takze to je jedine jidlo teple za den. :wink:
30. říj 2009 v 09:50  • Odpověz
Bobasku to knourani je nejhorsi z toho uplne chytam nerva. Uklidila jsem vestavenou skrin v predsini, vytahla zimni boty a letni schovala a vyhodila blbosti a uz je mi lip. Uklid me nejak uklidnuje :slight_smile: Tady je taky krasne, pes je na terase to jeho kniceni se nedalo vydrzet, takze ma smolika. Ze ja si neporidila fenu :unamused:
Ven pujdem odpoledne, jdu umyt zem, malej spi snad mu to jeste chvilku vydrzi.
Kdepak je Anitka, tady dlouho nebyla.
30. říj 2009 v 10:31  •  1 dítě  • Odpověz
http://www.malvik.cz/Jidelni-zidlicky-7/zidlicky-plastove/Peg-Perego-Prima-Pappa-Diner-09

Peti-něco takovýho,ale my máme z Aukra starší typ.(za 1300,- použitou)Mám fotku v albumu a odpo ti ji vyfotím celou jestli chceš? :wink:

Myslím,že se dá sehnat levněji jak za 4000,- :wink:
30. říj 2009 v 10:52  • Odpověz
Ahoj holky,
ja od rana lítam,budeme mít navštevu,přijede teta po 8 mesících se podívat na malého :grinning: bydlí asi 15km od nás,tak to jiste chápete..tak gruntuju jak o život,at nejsou řeči.buchtu už nestíhám,bude mít kupovany řez :wink:

buni ta je hezká,kukala jsem i na aukro,ale ted tam nic není..ješte skusím mimibazar..manža sice brble at ji nekupuju,ale stejne bude..malí dostane eníze od babiček a kupovat blbiny se mi nechce :wink:

miši me vždycky uklid taky uklidní.. :wink: taky mám občas takové stavy a s tema prachama to máme stejné :angry:
pořad dokola,jsem zvedava kolik bude mít manžaq v te staronové praci,ted dostal poslední vyplatu z te byvalé a hezky ho oškubali :unamused:

bobas u nas teda nesvítí ani nahodou,ale ven se da,je 9 stupnu,tak snad stihnem jít odpo ješte i ven..
30. říj 2009 v 11:21  • Odpověz
Holky tak u nas je nadhernejch 13 stupnu ve stinu a na slunicku urco vic. Jsem byla ted s malym a hafanem na zahradce. Je tam fakt krasne. Asi jak prijde manza tak jestli pocasicko vydrzi tak pujdem na zahradku na cele odpoledne. Malej se me tam vyvetral prisli jsme domu dostal nabastit a ted spinka :wink:
Holky musim si postezovat ja mam fakt sousedy bomba. Jako oni resej to ze nebude srovnanej a zasetej travnik ted na zimu, ale to ze jim pres okapy tece do baraku a maj totalne mokre zdi to jim nevadi. Jsem fakt koukala. No dlabu na to ukecam manzela a udelame jeste odvod okapove vody z te nasi male strisky kterou nam ted budou delat a oni at si klido hnijou. Uz me to fakt nebavi. Vzdycky vymejslej hovadiny, ale to ze je totalne podmacenej komplet barak neresi. Nemluve o tom ze neco vymysli zacnou to prosazovat a pak se na to vykaslou a delame to ja s manzelem. :angry:
30. říj 2009 v 11:34  • Odpověz
ahoj holky, malá měla dnes dobrou noc,moc sebou nešila :slight_smile:
karci, peto, no on má někdy hlašky, že jdu do kolen :grinning:
Mě teda taky rozčiluje, když malá kňourá, to jsem matka :grinning: Hlavně v poslední době se jí nechce být moc samotné nikde, ani na dece, jen v lehátku, ale tam ji nechci moc nechávat. jo, vyrajda už mizí, zítra bude oki :wink:
Mně židlička přijede ve 13hod. :slight_smile:
30. říj 2009 v 11:36  • Odpověz
Ahoj holky,

malá spinkala v noci opět v kuse dvanáct hodin, vstávala v půl desáté :slight_smile: Poslední dva dny je k sežrání, pořád si povídá, je hodňoučká a spokojeně si hraje. Navíc má zase jiné výrazy a všechno zkoumá a udělá na to vždycky takovej ksichtík, že se tady řežu smíchy. Pokoj máme téměř vymalovaný, pak tam jen nastěhujeme náš nábytek a pak musíme někde splašit koberec a taky pohovku a bude to vše :slight_smile: Ještě doplňky, záclony a můžeme bydlet :grinning: Mám radost, že to jde tak rychle.

Bobásku, u nás taky krásně svítí sluníčko, tak jsem dala ven vyprané záclony, ať se holky provětraj na vzduchu :sweat_smile: A ty sousedi s vámi sousedí v bytě nebo máte baráčky? Já jsem to totiž moc nepochopila :grinning: S tím kňouráním tě chápu, to by mi asi taky lezlo na nervíky. Mně se malá spíš strašně vzteká a nejhorší je to večer při přebalování, to má záchvaty - no, hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
misi, depky přejdou uvidíš, s penězma jsme na tom podobně, taky musím přemýšlet, co koupit a co ne... Je to otrava, ale krást kvůli tomu nepůjdu :slight_smile: Já se taky nejlíp odreaguju u úklidu, to úplně vypnu a jedu jako fretka :slight_smile:
Andy, tak to je fajn, že vyrážka mizí a Kikča bude zase v pořádku. Židličku nám pak vyfoť, ať se pokocháme :slight_smile:
Bemo, gratulace k výhře :wink:
30. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz
Zuzik to je velkej barak kde jsou tri byty. dva byty maj jeden vcho a mi mame vchod zvlast. Teda pres nas je pruchod na zahradky. No a jak se dela kanalizace tak se samozdrejme ta ulicka ktera vede ke kazdeho zahradce rozkopala. No a ono je sousedum jedno ze tam je bahno protoze oni maj tu hned u baraku. Vubec jim nevadi ze zrovna mi mame tu uplne dole a tim padem kdyz jdu s astou tak potom ji muzu dat vzdy do sprchy. Takze pro me je rozblacena cesta pohroma. Proto jsme rikali s manzou, ze to zatravnime az na jare kdy ta trava vyskoci rychle. Ale jsem v klidku celkem protoze pokud by to meli delat oni tak to nebude ani za deset let. takze to stejne budeme delat ja s manzelem na jare. Jedine co me stve ze je to spolecnej pozemek a fakt me prijde ze na tom baraku delame jenom mi :angry:
30. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz
Ahojky zlatíčka,

malej ve čtvrt usnul tak jsem pověsila prádlo uvařila kávu a relaxuji
:slight_smile: Jsem zvědavá jak dlouho....Myslím,že tak čtvrt hodky :unamused: Včera taky spal 35min.

No v úterý asi né,protože mám auto v servisu a o víkendu to asi nestihnu :frowning2: Uvidíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Misi taky jsem měla depky a bude hůř :sweat_smile: Já dostala ms tak to také přispělo.Už je to lepší,ale jsem z prcka utahaná a z toho pitomého počasí
30. říj 2009 v 15:36  • Odpověz
Tak nám přišla pinta, už je složená, odpol půjde do akce, bude Kikina svačit. A ještě byl můj v dětským ráji vyzvednout fusak. Nakonec máme taky Emitex combi 3in1, ale celej černej, kvůli čištění a teď na něj ještě vybalím ať mi složí sporťák :grinning:
30. říj 2009 v 15:44  • Odpověz
Andy jen ho zaměstnej :slight_smile:
30. říj 2009 v 16:22  • Odpověz
Už spí hodku jupííííííííííííííííííííííííí
30. říj 2009 v 16:22  • Odpověz
Holky, tady je to samá hnusná depka, tak snad Vám bude brzy líp. Jóó, peníze jsou prevít, přeci jenom když jich je dostatek, tak je to celé takové nějaké veselejší. Já jsem dneska taky nějaká utahaná, ale teď už Ančí nezahmouří oka až do večerky, tak se musim nějak vybičovat k energii.
30. říj 2009 v 16:32  • Odpověz
¨jj to znám :slight_smile: Pádím ke kámošce na kavčo :wink:
30. říj 2009 v 16:51  • Odpověz
Tak ja mam poklizeno :slight_smile: vikul uzij si kafičko :slight_smile:
Andy kvuli udrzbe? me prijde, ze cerna se udrzuje snad nejhur a je na ni vsechno videt :grinning: My mame tmave modrej s vlockou a vevnitr svetle modrej.
Manza jel na jidlo a jak se vrati jedu ke kamosovi na filmy. Uz se tesim co dovezu.
30. říj 2009 v 17:29  •  1 dítě  • Odpověz
Vikul, jsem nejak nepochopila tu poznamku s uterkem? To jako sraz pada, nebo jsem to spatne pochopila? :sweat_smile:

My jsme byli odpolko ve Človickove na oslave. Dneska to byl docela hukot, bylo tam deti jako blazen a prcek spal za cele odpolko ais 20 minut, takze pak byl utahany jako blazen. Ale nastesti jsme stihli jeste nakoupit drogerku :wink:
30. říj 2009 v 19:56  • Odpověz
Nepadá to jsem myslela jako ty vlasy :grinning:
30. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
Aha, tak jsem to spatne pochopila. Ja to pochopila, ze ti nestaci opravit auto. Jsem trubka :sweat_smile: :grinning:
30. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
Nejsi :slight_smile: Taky jsem to mohla napsat jinak :wink:

Já jsem holky popravdě úplně vyřízená :slight_smile: Dnes byl malej pěkně otravnej a vůbec se nechce oblíkat :astonished:
30. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz
Mám tu návštěvu tak si jdu dát flašku vína na uklidněnou :frowning2: Jsem pořád tak nervozní :confounded: A nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
Tak musis ze sebe ten stres a nervozu nejak dostat... treba sexikem nebo cvicenim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.