• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
vikul ja jsem poslední dobou taky nejak podráždená,říká manža..je to i to počasí..
hruti tak nevím nevím :grinning: nejsou jine varianty :grinning:
30. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz
Peti, jo, jeste ta flaska alkoholu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a opit se do nemoty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz
no tak nevím..jsem si dala pár panáku jak spadl ten prcek z tech schodu a prvne jsem neslyšela maleho v noci..teda slyšela,ale pozde,staval už manža :grinning:
30. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz
holky tak jsem zpet a mam spoooostu filmu a jeste neco slibeneho na pristi tyden :grinning: uz se na to tesim.
vikul nechci chutnat. Ja nejsem nervozni ale utahana :grinning: malej ma taky svoje nalady a uz dokaze pekne mnancet kdyz mu seberu nejakou vec co ukoristi :grinning: Nejvic jde po ovladaci a mobilu a notasu :grinning:
Tak baby dobrou
30. říj 2009 ve 21:22  •  1 dítě  • Odpověz
u nás to samé :grinning: To by mě zajímalo,co na tom vidí,že to svítí,nebo co?Já mám věčně rozhašenej noťas :sweat_smile:
30. říj 2009 ve 22:08  • Odpověz
tak my jsme byly odpo u našich, Peťan mezitím domaloval, zítra to poklidíme, rozestavíme nábytek a pak tam budeme dokupovat pičičandičky (koberec, záclony, závěsy, rámečky na fotos atd. :grinning: )
misi a buni, u nás jde Veru taky po mobilu a po ovladači. U PC ji už ani moc nemám, protože mi tam vždycky něco zmáčkne a z toho mám oči navrch hlavy :grinning: A taky jde po hodinkách a náušnicích - je jako straka :grinning:
vikulko, víno ti určitě na chvíli pomůže. To bude tím počasím a taky tím, že ti prcek už dává víc zabrat :rolling_eyes: To se časem uklidní :slight_smile: Já jsem se taky lekla, že nedorazíš na srazík :wink:
no nic, půjdu zalehnout do peřin, Veru už hodinku spinká a tatínek taky, tak nesmím trhat partu :sweat_smile: Dobrou, kočky! :wink:
30. říj 2009 ve 23:08  • Odpověz
Já už mám po návštěvě a mám flaštičku v sobě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je mi dobře...asi jsem alkoholííík :astonished:
30. říj 2009 ve 23:27  • Odpověz
Jdu do vany a do hajánek a zítra na novo :grinning: Jen s tím rozdílem,že jedu do Bene a koupím si něso na sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak dobrou
30. říj 2009 ve 23:29  • Odpověz
Viki, tak to je velkej rozdíl, když bude nějakej obleček :wink:

Mášena teď přitáhla myš, tak jsem se s Ančou zavřela v pokojíku a čekám, až jí sežere, manža jí vždycky čapne živou a vyhodí ven, ale na to já nemám nervy, buď mrtvá, tu vyhodim, nebo radši ať jí sežere, se teď bojim otevřít dveře, aby mi sem nevběhly obě, brrrr.

Holky, tak si Vám děti furt sundavají ponožky? Já dám Anče fusky, přes to ťapáčky a do 5 minut má holý nožky. Je to děs.
31. říj 2009 v 08:04  • Odpověz
Ahoj holky!
Vikul, taky bych si jela hned neco koupit na sebe :wink: :grinning:

Karca, Honzik si sundava capacky, takze nemam sanci mu v tehle zime dat neco na nohy. Ponozky nastesti nee. Doma ma puncochy, takze ponozky nepotrebuje, maximalne slabe s protiskluzem :wink:
31. říj 2009 v 08:46  • Odpověz
dobre ranko,

tak k nam ma dnes dojit tchyne - tak se psychicky pripravuju :grinning:

Vikul to je fajn ze uz je ti lip - on clovek nekdy potrebuje vypnout :wink: No ja se teda zatim drzim a depky nemam - se docela divim protoze v praci toho je moc, Melca ted zacina byt protivka - asi zas obdobi zubu takze vyspana moc nebyvam ale jsem v poho. Ted se vzteka v postylce protoze chce jeste spat a nejde ji to a ja na ni prdim :zipper_mouth: Prece tam hned nepobezim kdyz je uminena a vymysli si.

Jinak ve ctvrtek jsem malou malem utopila - jsem ji supla pod vodu misto na 6 sekund na 8 :sweat_smile: Ale v poho - jen si trosku glogla :sweat_smile:
31. říj 2009 v 09:04  • Odpověz
jo holky vcera jsem si zkusila udelat jeden kalendar a slo to - ani nevim jak se me to podarilo :grinning: Hodim do alba - tenhle bude A3 velikost. Nasim udelam tento a zbytku klasik A4 - a kazdemu chci jine fotky jen nevim kdy to stihnu. :sweat_smile:
31. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
31. říj 2009 v 09:21  • Odpověz
Jani, vypada to moc dobre :wink:

Ja jsem puvodne chtela taky udelat ten kalendar doma, ale byla jsem lina studovat nejaky navod na ten program a bez navodu mi to moc neslo, tak jsem se na to vyprdla :wink: Treba pristi rok :grinning: Nechala jsem to udelat u te pani, co jsem dostala kontakt od Petrach a vypada to moc pekne. Zatim poslala jen nahled ke schvaleni a pristi tyden snad budu mit kalendare doma :slight_smile:
31. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
Jaji, v jakem programu ty kalendare delas?
31. říj 2009 v 09:37  • Odpověz
hrusti delala jsem to v gimpu, ale urco to pujde i ve photoshopu, corelu... jen jsem to zkousela tam a zrovna jsem to zkusila vytisknout i na A3 a je to v pekne kvalite. No ja bych to taky nekde objednala ale kazdemu chci s jinymi fotkami tak to bych se bohuzel nedoplatila :confounded:
31. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
jo hrusti a ty sis nechala nasteny kalendar nebo i stolni? Me se libi i ty stolni ale to nevim v jakem udelat formatu :frowning2:
31. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
Jani, ja jsem si stahla gimp a neslo mi to v tom. Hlavne jsem k tomu nemela stazene ty doplnky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ja jsem objednala nastenne - rodicum ve velikosti A3, babickam ve velikosti A4. No, na stul bych udelala asi A5 :wink:
31. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
jo vidis to me netrklo ze to bude ta A5 :grinning: No ty kity stahnes lehce - jmenuje se to freebies a kdekoliv na netu najdes downloady. Zas s tim nemas praci. Ja asi i ty fotky orezu a vlozim je tam orizle - nevim s tim pozadim se me to moc nelibi - no uvidim jak budu stihat - ted si stahuju dalsi kity tak uvidim co vykouzlim
31. říj 2009 v 11:45  • Odpověz
Ahojky už je to pravdu lepší :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jen mám kocovinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď malej usnul a čekáme na Petrova bratránka.

Karco rozdíl je to veliký,protože když si udělám radost tak se mi hned vylepší nálada.A to se mi dnes povedlo....Koupila jsem si dvoje boty jedny kotníčkové a jedny krásné kozajdy :grinning: :grinning:
31. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz
Jani a bude hůř....Malej se taky vzteká a taky mám podezření,že nám leze v pravo nahoře zub :confused: Ale v noci krásně spinká.

Jani a Melča už ti taky pochoduje okolo nábytku???
31. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz
Jé Viki, to je super, taky si musim něco hezkého brzy koupit, furt jen kupuju na Ančí :grinning: :grinning:

Hrusti, tak už jsem navlíkla Ančí taky do punčocháčů a bude klid. :wink:
31. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz
Ahoj holky,

jani máš to moc pekne udelané,jsi na to šikovná :wink: to ja bych nedala,musím na sobe zapracovat a naučit se toho víc na pc
u nas je malí ted prozmenu zavislák na mamince,kor jak nekdo přijde,tak jančí a chce jen me a navečer když už je hotoví,tak nechce postylku a zas jen me,řve i manžovi,me už z toho hrabe..delali vám to taky deti?
on si třeba hraje v postylce,ja přejdu kolem a jak me zmerčí tak řev :unamused:

vikulko super že sis udelala radost,je to potřeba nemyslet jen na prcky ,ale občas i na sebe :wink:
karčo my taky navlíkame punčošky,nebo polodupky :grinning:

čekám až se prcek zbudí a razíme na navštevu,rano jsem byla v praci a tatka hlídal,at si hoši zvykají oba :wink:
31. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz
Petrach, máš doma závisláčka, to je hezký, si to užívej, že Tě tak miluje. Musí být roztomilej. Lepší, než kdyby Tě nechtěl a byl takhle závislej na tátovi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. říj 2009 v 15:07  • Odpověz
tak jsem nasrana - tchyne neprijde - ze pry dojde zitra ze dneska ma sraz se znamou - tak chapete to? - kamaradi jsou ji prednejsi nez rodina. Nejdriv mela prijit ve stredu, pak dneska a ani se nezepta a naplanuje si to na zitra - co kdyby jsme meli uz jine plany. No manza je taky vytoceny a ja uz na ni nemam po dnesku naladu vubec - asi jsem precitlivela ci co - :grinning: Nebo mam na ni alergii - co ja vim :sweat_smile:
31. říj 2009 v 15:10  • Odpověz
Vikul jj chodi uz vsudee - nastesti nepada ale pekne si da pod sebe rucku a sedne si - je opatrna, ale uz vsude vleze a kramuje. :angry: To chozeni kolem nabytku me nevadi - spis to jeji kramovani - vsude vleze a vsechno vyhazuje. No dneska jsem sla na zachod a z pokojicku dolezla do kuchyne ke kvetinaci a uz bastila hlinu :grinning: Uz se snazi chodit i dopredu ale zatim ji to moc nejde a parkrat uz ustala bez drzeni ale zatim se boji jen tak pustit.

Je ty sis udelala peknou radustku - ja si min.tyden koupila krasny svetr a zimni vestu, no ale stejne nejvic hader dostava melca. Uz jen na zimu ma 2 kombinezy, 2 zimni bundy, 1 oteplovacky a 2 zimni vesty - jsem asi magor :grinning:

Peti dekuji za pochvalu - zvladl by to kazdy - tohle byla rychlovka - budu jeste upravovat - nejak uz se me ten obrazek nelibi, ale vsechno zalezi na case - fakt nevim kdy vsechno co jsem si naplanovala udelat do vanoc stihnu :grinning: Ja manualy nectu - radeji prolezu vsechen program nez na to prijdu - nesnasim cteni manualu :grinning: .Uzijte si navstevu.
31. říj 2009 v 15:16  • Odpověz
Jo k te zavislosti - tak nase se podda - je rada skoro u vsech, ale kdyz prijdu z prace a vidi ze odchazim tak zacne jecet - takze to je peklo se dostat treba jen na zachod. :grinning: Ale ze by to byly hysteraky tak to ne - spis jen tak mrci a natahuje ale jak hned prijdu tak je ok. No se ji nedivim kdyz me vidi jen od obeda :grinning:
31. říj 2009 v 15:17  • Odpověz
Tak jsme se vratili z prochazky. Honzik se pekne vyspinkal, my jsme si s manzou dali svaracek :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Peti, Honzik to ma taky, ze kdyz prijde navsteva nebo jedeme na navstevu, tak prvnich asi 20 minut breci a nechce k nikomu, ale pak se rozkouka a radi. Manza prave nadava, kdyz ma hlidat, protoze vzdycky kdyz jdu cvicit a on hlida, tak prcek mu doma hystericky rve a on je z toho na prasky :unamused:

Jaani, ja taky nesnasim cteni manualu :grinning: Ale na ten gimp jsem nejak nemela naladu, moc jsem to nepochopila, tak jsem to po chvili zavrela a objednala uz hotovy kalendar :grinning: Kdybys chtela, muzu poslat mailem inspiraci :wink:
31. říj 2009 v 16:26  • Odpověz
Hrusti my se taky vratili z prochazky. Melinka byla dneska uz 2x - ja jsem zmrzla jak ratlik. Ty jo fakt je tam klada.Jo tu inspiraci me hod do mailu. Mail ti supnu do ip. Se aspon pokocham. No pujdu na tom vysivat. :grinning: Dneska je u nas zabava co porada segra tak mozna pujdem juknout - jdou i kamosi ale zatim se me moc nechce - do te zimy ven :sweat_smile:
31. říj 2009 v 16:52  • Odpověz
Ahoj holky,

tak my už máme obývák hotový (zbývá jen nová pohovka, koberec, záclony a obrázky a je hotovo). Mám hroznou radost, Petr to zvládnul fakt rychle, jsem ráda, že jsem si vybrala takovýho pracanta :slight_smile: A malá už normálně chrní, jsem v šoku :slight_smile: V příjemném samozřejmě :grinning: A my koukáme v našem obýváku na televizi, to je krása :dizzy_face: Až to bude komplet, tak to nafotím, teď je to takové prázdné, tak chci počkat :slight_smile:
U nás je malá taky dost laxní, co se týče toho, kdo ji zrovna chová :slight_smile: Ale teď má teda naprosto vztekací období, třeba když ji něco seberu, tak začne hroznej virvál... A u přebalování večer je na zabití :sweat_smile: To je fakt umění ji namazat a oblíknout - hrozný, převrací mi "krabici" s kosmetikou, vytahuje z ní všechno, nejvíc tyčinky a já je pak všude sbírám, tahá záclony a pak se vzpírá, abych jí nemohla připevnit plenku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Navíc začíná lézt a začne to pravé peklíčko :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jani, tak to jsi moc šikovná, že sis sama udělala kalendář. Já bych to taky zkusila, ale nevím, jak na to. Jak se dá stáhnout ten program, ve kterém se to dá udělat? Jinak ta stránka na říjen je krásnááá! Melča má na ní dokonalej výraz :dizzy_face:
31. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.