• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Jani kalendar je krasnej, Zuzi gratulujeme :slight_smile: to je super.Vikul sis aspon krasne odpocala :grinning:
U nas je Elimu celkem jedno kdo ho chova nebo hlida :grinning:
My meli krasny den, dopo jsem byla v knihovne a pak jsme s malym chodili po meste, Olomouc ma krasne historicke centrum, tak jsem si vychutnavala architekturu :slight_smile:
Odpo jsme byli na bowlingu, bylo to super. Manza dostal volnaska z prace. Hodila jsem do albicka nejake nove fotky. Malej byl celej den hodnej a navic to krasne pocasi. Zitra maji prijet nasi, tak uz se tesim :slight_smile:
Jani ta tchyne je docela husta. To bych byla celkem vytocena.
31. říj 2009 ve 21:47  •  1 dítě  • Odpověz
misi, to jste měli krásný den :slight_smile: Jukla jsem na fotečky a Eli je rozkošnej! Foto na tatře je super! :dizzy_face: A je ti hrozně podobný!!! :wink:
Já jsem zapomněla napsat, že dneska Veru měla poprvé ovoce - jablečnou "homemade" přesnídávku a teda netvářila se úplně nadšeně :grinning: A pak jsem jí dnes dala poprvé žloutek s bramborem a mrkví - taky made in home - a to se tvářila vyloženě nakakaně, co jí to jako cpu za blafy :grinning: Člověk se s tím patlá a ani to neocenila :grinning: Ale zbaštila to, to jo, asi poznala, že nic lepšího nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz
Miši-krásný fotky a s tou tatrou fakt bomba :grinning:

Zuzi-to jste šikovní,že už tak hezky bydlíte.Mně taky ten drak všechno bere u přebalování :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mám na ní zatím trik-vše dám pryč a zabaví jí na chvíli kartáč na vlásky :wink:

Já jsem dnes malé vařila vepřové se zeleninou a bramborem a povedlo se,tak jsem ráda a zbytek jsem rozdělila do skleniček a šup na mražák.Včera měla domácí hrušku a šupla jsem jí do toho 2 lžičky kaše a ta mlaskala :grinning:
Zítra se chystám udělat jablíčko :slight_smile:
Pak jsem ještě za Kačenčiny asistence smažila květák,tak jsem to krásně zvládla,když mi tak pomáhala :dizzy_face:
My už začínáme hodně pérovat,takže za chvíli ji v místnosti neudržím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zuzi my žloutek ještě neměly,jsem zvědavá jak se bude tvářit,zatím jí vše krom prvního ovoce a špenátu jelo :wink:
31. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz
Jani kalendář bude nádhernej,už ted je to krása :slight_smile:

Já jsem se dala po večerech do malování Kačenky,tak snad to taky do vánoc dodělám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz
buni, ty maluješ? :confused: To nám pak sem hoď nějaký obrázek, ať se můžeme pokochat :slight_smile: To já maluju hůř jak prvňáček - vůbec jsem takový manuální nemehlo :frowning2: A jakou část z vepřového masa jsi vařila? Já vůbec nevím, jak to maso doma uvařit, hlavně kolik... Buni, malá sní všechno - dneska teda se nejdřív netvářila vůbec nadšeně, ale nakonec to zblajzla :slight_smile: Už se těším, až jí dám banán :slight_smile: Ale když mají něco nového, tak se to stále musí dávat za sebou tři čtyři dny, že?
31. říj 2009 ve 22:37  • Odpověz
Holky tak ja jdu zalehnout k mojemu k telce. Na zabavu jsme nakonec nesli - jsem ztvrdla u pc - ale mam dalsi dva mesice do kalendare v albumu :grinning: No ted uz fakt musim jinak dostanu vynadane ze sedim jen u pc.

Zuzi parada ze uz mate obyvacek - no pak jak budete mit komplet tak hod fotecky.

Misi teda to auto je super - eliasek je sikovny ridic a podle fotek jeste ani neboural :grinning:

Buni tak pak hod taky fotos tvych vytvoru - malujes krasne - uz jsem videla jednou u tebe v albumu ty obrazy. :wink:
31. říj 2009 ve 22:41  • Odpověz
jani, teda ty jsi hračička, jukla jsem na další měsíce a fakt paráda!!! :dizzy_face: Akorát Melinka od té doby nějak vyrostla, že? :sweat_smile:
Já jsem taky hodila pár fotos, tak když budete mít chuť, mrkněte :wink:
31. říj 2009 ve 22:47  • Odpověz
Zuzi,je to jen z fotek,ale když se to povede,tak jsem nadšená :slight_smile: pak vyfotím :wink:

Jani-šikulka :slight_smile: jj.už jsem dávala do alba své výtvory :sweat_smile: Ten medvídek Pů,co jsem malovala v těhu se Kačí moc líbí,pořád se na něj směje a výská :grinning:

Ted jsme měli před chvilkou v pokojíčku budíček,Kačenka se probudila a u kojení jsem slyšela jak v ní chrčí a nemůže se pořádně nadechnout,tak jsem jí odsála vysavačem a to se samozřejmě probrala a pak i poblinkala tak jsem jí vyvýšila pod hlavou a ted už zase chrupká,tak snad jí to chvilku vydrží :unamused:

My ještě čučíme na bednu,to budu zas ráno nadávat,jak jsem utahaná :grinning:
1. lis 2009 v 00:32  • Odpověz
Zuzi-koupili jsme vepřové řízky(libové)jinak můžeš krůtu,kuře,hovězí,králíka.Tak jsem nám jeden plátek odtrhla od huby-zítřejšího oběda :grinning: a uvařila v koj vodě s květákem do měkka a pak pomixovala a do toho dala pomixovanou mrkev a bramboru.Ochutnala jsem to a dobrý,tak snad to bude Kačce chutnat.Ta sklenička s masem kupovaná mi ani tolik nechutnala,ale beru si z té chuti vždycky mustr,jak to má asi chutnat a dělám to zatím od oka :wink: Z jednoho plátku masa,1 malé brambory,1 skleničky 125g mrkve a 1 skleničky květáku(vše domácí) jsem nadělala 4 skleničky 125g :wink:
1. lis 2009 v 00:42  • Odpověz
bre ranko,

tak Mel me ted vymazala prispevek nez jsemho odeslala :grinning:
1. lis 2009 v 08:56  • Odpověz
holky zkoukla jsem Vasr fotky a je to neuveritelne jak ty nase deti rostou.

Buni Kacenka vypada uplne stejne jak kamosky dcera a v te zidlicce jak je napsano pul roku je uz uplne velika a takova rozumna.No na tech obrazcich neco bude. Ja jak je malovala na zed tak se ji taky moc libi a taky nejvic meda pu, oslik a prasatko. Se jich chce vzdycky dotknout a smeje se na ne :grinning:
1. lis 2009 v 08:59  • Odpověz
Zuzi verunka je taky kocka - teda ale pekny dablik to musi byt - uplne ji to jiskri z ocicek :wink: Si musis uzivat :grinning:

No je to neuveritellne jak Mel roste - jak jsem koukala na fotecky tak jsem tomu nemohla uverit. Hlavne jaka byla normalni chuda a ted jake ma kyty - me na predchozich fotkach prisla jako anorektik :slight_smile:
1. lis 2009 v 09:01  • Odpověz
No Mel uz tu lice po posteli a nechce uz spat a to do obeda vetsinou jeste spi. :sunglasses: Co dneska budete holky delat? Ja urco vytahnu ty moje sviste na prochajdu ale nevim kdy dorazi ta silena tchyne tak si zas nemuzeme nic planovat. Dneska mela dorazit teta tak to musim kvuli tchyni zrusit - fakt na ni po vcerejsku nemam vubec naladu a to jsem se na ni docela tesila, ale ted jsem jeste trochu nastvana. Prijede jednou za rok a jeste se chova takhle a da prednost kamaradkam - no comment :confounded:
1. lis 2009 v 09:03  • Odpověz
Ahoj holky,
tedy vy jste toho nakecali :grinning:
Zuzi, super, ze uz mate bejvacek. Tesime se na fotecky. A s tim domácím vařením si nic nedělej, Honzík se na to ze začátku taky moc netvářil a jak ted pekně baští. Ted mu zrovna ke sváče vařím jablíčko a přidám do toho banán :wink:

Jani, pekne tchyni zrus, kdyz ona nemela cas vcera :grinning: :sweat_smile: My dneska vyrazime na prochazku a asi konecne zavezeme ty veci do kojenaku. Mam to tady pripravene uz jak dlouho, ale nebyli jsme schopni tam dojet :sweat_smile:
1. lis 2009 v 10:05  • Odpověz
Ahojky holky,

tak včera byl docela dobrej den.Petr uvařil večeři prcek ucnil v půl osmé a já měla konečně klídek :stuck_out_tongue_closed_eyes:

JJ Jani to máme stejné nalého jsem také naučila si sednout a pochopil to rychle,ale bojím se v kuchyni.Máme tu totiž dlažbu a to by byl pád dost nebezpečný :confounded:
Já kytky musela dát nahoru :frowning2:

Dnes prcek vstával něco kolem půl osmé tak to bylo příjemné a neřval,ale hrál si...Tak jsem se válela trošku déle :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kdy máme ten srazík??v úterý?
1. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
Vikul, v utery odpolko :wink:
1. lis 2009 v 10:57  • Odpověz
:grinning: těšíme se
1. lis 2009 v 10:57  • Odpověz
teda u nas je taaak hnusne :frowning2:
1. lis 2009 v 11:46  •  1 dítě  • Odpověz
brý poledne :slight_smile: tady je taky fuj počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

U nás noc hrůza,spát jsem šla pozdě a nemohla usnout a ve 2 ráno zase pláč,ale naštěstí hned usnula a budíček po 6h,ale byla jsem stále KO.Pak si dáchla asi jen hodku a tatka si ji nakonec vzal,ale furt pištěla a tak,takže jsem stejnak nemohla spát.Ted po obídku chrupčí a i když jsem měřila teplotku a měla jen 37,3 tak se mi zdá že na ni něco leze :frowning2: pořád pšiká a chrčí jí v nose :unamused:

Jani-tak tu holčičku od kámošky blejskni,chtěla bych ji vidět a kolik jí je roků(měsíců)? :slight_smile: Moja vypadá jak já když jsem byla mímo :wink: S těma obrázkama taky,chce na ně šahat,ale mě nedělá dobře když těma nehtíkama rejdí po papíru,vždycky mi trnou zuby :grinning: :sweat_smile: Jinak Kačka se umí tvářit :grinning: ona je taková žížala,je hubená,ale za to měří už 72,5 cm a váha 7,365g :slight_smile:
1. lis 2009 ve 12:42  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím se od mamky. My byli včera s Tomem na rajzu, to dopadlo :grinning: Jsem vypila snad 2láhve bílýho, mám výpadek paměti... Ale zatrsala jsem si, pobavila a je mi fajn :grinning:

Na fotečky juknu doma, tady bych se načekala.

buni, chuděrka Kači, snad se z toho nic nevyvrbí :unamused:
1. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz
Ahojte holky,
tak jsem vás prolítla :wink:

Jani, nádherný kalendář, moc moc chválím, taky se chci k tomu dokopat, ale jsem lenora lenošná :grinning:

My teď spinkáme hrůza a děs, budíček v půl paté, Natálka s úsměvem na líčku a máma s opuchlýma očima marně přemlouvající své dítě k darování alespoň půl hodinky odpočinku navíc, vždyť toho nechci zase tak moc :grinning: :grinning:
ale je to marný .... :grinning:

Zuzi, super, že se tak nádherně zabyslujete, závidím, já se těším až se zbavíme za dva roku hypotéky a začneme utrácet :grinning:

Andy, tak to je skvělé, že jste si vyrazili, je to potřeba. My jdeme v pátek, tak se těším. Uvidím zda budu ještě kojit, pokud ne, tak mě střízlivou nedostanou :grinning: i když teď mě položí i když si jen čichnu k flašce :grinning:

Buni, tak to jsme na tom podobně, my jsme naštěstí bez teplot, ale máme rýmu. Když to taháme vysavačem, tak to nebere konce a je řev, chudinka malá. Jinak jste pěkní dlouháni.
1. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz
Ahoj holky,

tak my dnes byly s Veru u příbuzných, co ji ještě neviděli a Petr mezitím doma lítal jako hadr na holi a máme tu krásně poklizeno :slight_smile: Dneska spinkala do půl osmé, včera usnula v půl deváté :dizzy_face: O půlnoci teda byla vzhůru, ale po krátkém protestu znovu usnula. Já si ráno vyluxovala, uvařila obídek a Verunka dnes zblajzla celou skleničku jablečné přesnídávky :sweat_smile: A pak dala celou sklínku mrkvičky s bramborem. Zítra bude zase masíčko, to si pošmákne. Je to hrozná popelnice, sní úplně všechno - zatím :wink:

Andy, tak to je skvělý, že jste se šli takhle odreagovat, je to potřeba. Já ani Petr na tanyny moc nejsme, ale za tři týdny máme dámskej srazík v pizzerce, tak tam se hrozně těším :slight_smile: To si dám i vínko, i když teď moc pít nemůžu, mám pak těžký nohy a bolehlav :frowning2:
Jani, tak jak to dopadlo? Dorazila nakonec tchýně?
Bemo, teda, to by mě zabilo vstávat takhle brzy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsi dobrá, že to zvládáš.
1. lis 2009 v 18:33  • Odpověz
čus pařmenky :grinning:

tak malej spí a já jsem nakoukla před tím než se pustím do žehlení.Dnes jsme byli dvě hodky venku a při té příležitosti jsem tatínkovi šla zapálit svíčku :cry: Je mi pořád tak strašně smutno,že to snad není ani možný.
Malej má taky pořád rýmu.Používáme ten stérimar s mědí a je moc dobrej a ten si tam nechá stříknout :confused: Je dražší,ale super....

zítra jedu do Prahy na plavčo a zustaneme tam do úterý na ten srazík.Tak nebudu na netu.Tak poud něco pište na mobil :wink: Ale doufám,že nám setkání vyjde a bude to fajn
1. lis 2009 v 18:53  • Odpověz
vikul uzijte si plavani :slight_smile: u vas na plavcu ryma neva? U nas rikali ze s rymou nemame chodit :confused:
Teda Andy dve lahve? To ja bych byla uplne mrtva. Muj limit je sedmicka. A to uz su pekne. :grinning: Bemo o pul pate to je mazec a to jste normalne vstali? Malej se treba taky probudi nekdy o pul seste ale ja nereaguju necham ho si povidat a on pak jeste vytuhne, vubec tam nejdu.
Zuzi hezky fotecky. Ten srazik bude urcite super :wink: aspon se odreagujes.
Buni to je dlouhanka ale na nas nemá :grinning: Ale zas je malej chlap.
1. lis 2009 v 19:04  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj kočky,

odpo jsme s Šimulo skukli fotečky :wink: nejvíc se mu líbil Eliašek,vykladal a vyskal když ho vydel..
buni máš krasne fotky i zuzík..to budou nevesty :slight_smile:

jani nebyli jste včera na prochazce u vas ve meste? se me zdalo že jsem te zahlídla :sweat_smile: meli jste večer teda peknou kosu :grinning: museli jsme si pujčit od brachy kombinezu,at nám prcek nezmrzne :grinning:

zuzí jsem zvedava na váš obyvak,to je super co? tak ho zapijte :wink:
andy tedaaaaa :grinning: jde vydet že mi starší ročníky nestíháme vašemu tempu :wink: aspon ses odreagovala
jani co tchynka? dorazila?
vikul ja ti veřím že se ti styská :frowning2: možna i proto je ti ted pořad tak mizerne,ono je to jedno s druhým..jsou dušičky

miši mate krasny fusak,sedí pekne ke kočarku..nanožník nedavaš? me přijde že je desne kratky,že na ne bude fučet,ale malí je v kočaře spokojeny a me se fakt super jezdí :wink:
1. lis 2009 v 19:55  • Odpověz
Misi, ano, vstáváme většinou v půl paté, někdy v pět a když je Natálka moc hodná, tak "až" v půl šesté :grinning: ale to je málokdy, takhle to máme od minulé neděle, kdy se měnil čas.

My taky nešli na plavčo kvůli rýmě.

Vikul a co to prosím tě je ten stérimar? Nás už rýma trápí přes týden a když odsáváme tak to je boj a hlavně nemůže Naty pořádně pít, tak už fakt nevím co koupit. Máme jen nějaké kapičky pro novorozence, ale to je jako nic.

Já už taky čekám kdy to se mnou sekne, ale co nadělám že.Natálka začne povídat ale já dělám jakoby nic, ale jak spustí "táta" atd. tak je mi jasné, že se mohu převléct :slight_smile:

Jo a zítra mám narozky, tak jsem dostala od manžela oblečení co jsem si vybrala a parfém :wink:
1. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
Bemo, tak zkus koupit Nasivin pro kojence a vytrit tim Natalce nos, ale jen vytrit, nekapat. Ten Sterimar je morska voda ve spray, co se strika do nosu :wink:

Peti, jak oblikas prcka do te kombinezky? Ja jsem prave premyslela, jeslti ji dat nebo ne, nakonec jsem mu dala teplou bundu a vyteplene kalhoty na puncochace a supla do zimniho fusaku :slight_smile: Ale u nas zima taky pekna :unamused:
1. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz
hrusti punčošky,body a tenkou mikinu..fusak co jsem objednala nedorazil,pry nemají skladem,tak jsem se naštvala vytahla beranka po Elišce,je jako novy a desne teply,jen promokne,není to šustak :unamused:

bemo tak to přeju předem hooodne moc štestíčka a zdravíčka a hodne darečku :wink: ja mam 10 taky :grinning: akorat o par let víc než ty :wink: manža je šikulka že te tak obdaroval :slight_smile:

jinakjsem při ryme stříkala do nosu Mar sprejík a za chvilku odsala,krasne to uvolnuje..a nasivin jen max 3x denne,skus tu timianovou mastičku na kořen nosu,jo a ješte jsem mu stříkala ten Eukasol sprej na pyžamko a nebesa,to taky krasne protahne nosík
1. lis 2009 ve 20:24  • Odpověz
Petrach to jsi me pobavila :grinning: Ze by novy kamarad? :grinning: Fusak je super, nanoznik uz nedavam, povrch je sustakovej, nepromokavej. Mame oddelany konec, jde jeste prodlouzit.
Bemo kdybych zitra zapomela tak vse nej nej ty stirko jedna :grinning: To je mazec tohle znameni, mam jedno doma. :wink: krasny darky jak se parfem jmenuje?
S tim vstavanim jsi svetice, to ja bych teda nedala. A to nadavam kdyz se malej vzbudi o pul sedme :sweat_smile:
Zima hnusna, malej dneska nebyl ani venku. Byla jsem jen se psem a brrr.
1. lis 2009 ve 20:36  •  1 dítě  • Odpověz
hoj holky,

peti a kde jsi me videla - ja te nevidela :grinning: JJ byli jsme na prochazce a kosa byla poradna - ses ke me mela znat - by jsme poplkali :slight_smile:

No ja uz kombinezku taky davam, ale takovou slabsi - je to chlupatka a Mel v ni vypada jak prerostly ledni medved :grinning:

JJ tchyne dorazila a docela v poho - no pak ji zas tak pul roku neuvidime, ale jde videt ze s tim novym pritelem ji to svedci a drzi se. Takze jsem za to moc rada - vypada spokojene a ani uz nema takove blbe kecy jako ze chodim do prace a nevenuji se melince...
1. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.