• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
bemo vse nej k narozkam - teda az zitra ze - no tak dopredu :grinning: Ja jeste fusak nedavam ale zas davam tu kombinezku, pod ni jen puncosky, ponozky, body s kr.rukavem a mikinku a deku s nanoznikem a ´kdyz jsem ji dnes vytahla tak uplne hrala - no dostala salu a zimni cepici :wink:
1. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz
Tak to já mám fusak,nánožník a od včera i kombinézku :slight_smile:

Bemo je to ta slaná voda s mědí a je to super....Zeptej se v lékarně na stérinar s mědí :wink:
1. lis 2009 ve 21:21  • Odpověz
Misi rýma nevadí pokud není žlutá nebo zelená.Ale pokud je průhledná tak to neva....Také jsem si to myslela :wink:

Pétí opravdu to na mě padá a hlavně přesně před rokem jsme začali jezdit po dr. :cry: A v prosinci začal s chemo :pensive:
1. lis 2009 ve 21:24  • Odpověz
Tak holky,u nás už to vypuklo :frowning2: Celý den byla taková uknouraná a večer měla teplotku 38 stupnu.Měřím digitálem tak nevím jak a co se odečítá?Poradíte?

No rozhodně dostala Panadol a od 20:00 spinká :pensive:

My máme fusak doma,ale zatím taky nedávám,protože jsem zjistila že se mi do korby s fusakem nevleze,sama se tam v kombinézce sotva vměstná :sweat_smile: Taky budu muset dát za chvíli asi sporťák...

Já dávám body s dl.rukávem,punčošky,podkolenkový botičky,mikču a kombinézku,čepku a rukavky :wink:

Holky,jak snáší veše dítka rukavice?

Bemo a Peto přeji dopředu k narozkám vše nej nej a hlavně zdravíčko a spokojenost :slight_smile:

My máme ve středu pidi narozky 7 měsíců...toto valí :astonished:
1. lis 2009 ve 21:50  • Odpověz
buni slibila jsem ti tu fotku - no nasla jsem jednu a mam ji v albu: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=320584&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1 No akorat tady me na tvoji kacenku tak moc podobna neprijde ale v urcitych uhlech jo - hlavne tam jak je tvoje na te zidlicce - jak sedi a kouka tak to je jak kdybych videla Ellinku :slight_smile:
1. lis 2009 ve 22:09  • Odpověz
Holky moje moc děkuji, jste hodné :wink:

Parfém je od Nina Ricci - Love By Nina a moc krásně voní, manžel se vždycky strefí :slight_smile:

Já lustruju na aukru a sháním obraz do obyváku, ale jsem moc rozmlsaná a tak se mi vždycky zalíbí nějaký za 15 až 40 tisíc :astonished: a to bych asi nedala, jen kdybych nevěděla co s penězi a to rozhodně vím :slight_smile:

Jdu na kutě při představě, že za chvíli vstávám :astonished: se mi už teď otevírá pusa

Dobrou noc :wink:

Peti vše nej nej a kdy je máš?
1. lis 2009 ve 22:17  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

Peti, taky se přidávám s gratulací a přeji vše nej nej :wink:

My máme pidi narozky zítra- 8 měsíců :astonished:
1. lis 2009 ve 22:25  • Odpověz
Taky jsem přidala do alba jeden Scrapík s Nelinkou ještě přidám na ukázku nějaké listy kalendáře :wink:
1. lis 2009 ve 22:29  • Odpověz
Peti ty mas taky narozky? Je tak to jsem nejak prehledla - tak obr gratulace k dvacetinam :grinning:
1. lis 2009 ve 22:32  • Odpověz
ambret mas to moc pekne udelane.

Holky tak jsem po dlouhe dobe (no spis po nekolika mesicich :grinning: ) vozila aspon nejake fotos do albumu, tak se kdyztak juknete jak rosteme :wink:
1. lis 2009 ve 22:36  • Odpověz
jani jeli jsme autem okolo vas..teda Elinka je celá mamka,nebyt Tebe tak pomalu nevím jak vypadá :grinning:
info pro holky..s její maminkou jsme pobyli v nemocnici se Šimonkem :wink:

narozky mám až 10,ale dekuju..

ambret vas už je taky plny kočar,máš to krasne udelané,holky vy jste talenti :slight_smile:
Nelince k zítřejším pidi narozkám přejem hlavne zdravíčko a štestíčko :slight_smile:
1. lis 2009 ve 22:38  • Odpověz
Peti prijde ti ze je Elinka na Adelu? Me prave prijde ze vubec :grinning: Prijde me ze s ni nema nic - vlasy mela ze zacatku do rezava ale uz ji tmavnou tak ty taky uz ne :grinning:
1. lis 2009 ve 22:41  • Odpověz
nic jdu chrnet - jsem nejaka grogos :slight_smile:
1. lis 2009 ve 22:44  • Odpověz
Tak jsem hodila 3 listy na ukázku
1. lis 2009 ve 22:45  • Odpověz
Ambret jsi sikulka krasny :slight_smile: jani paradni fotky, s tim notasem jsem se dobre rehtala a koukam ze ma Melca jeste min vlasu nez my :grinning:
1. lis 2009 ve 22:46  •  1 dítě  • Odpověz
Misi díky za pochvalu :slight_smile:

Jani, Melča už je pěknej čertík jak tak koukám. To my ještě pořád jen ležíme a přetáčíme se. Ale už se skoro do sedu přitahujem za špriclíky u postýlky, máme 6 zubů a říkáme bába a hop hop
1. lis 2009 ve 22:49  • Odpověz
Jani Melča je taky řízek :grinning: Už by si rozuměli víc :grinning: Přijeď!!!! :wink: :wink:
1. lis 2009 ve 22:59  • Odpověz
Holky dlouho tu nebyla Anitt....Asi na nás hází bobek nebo začali taky chodit :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2009 ve 23:00  • Odpověz
Ambret šikula :slight_smile:
1. lis 2009 ve 23:04  • Odpověz
jdu na kuťánky tak dobrou a Buni at je malé brzo lépe :slight_smile:
1. lis 2009 ve 23:05  • Odpověz
Taky půjdu do hajan, ještě rychle kouknu na MMB a jdu spát. Tak dobrou všem :wink:
1. lis 2009 ve 23:05  • Odpověz
tak u nás je to zase děs. Navečer nespala, takže usnula v osm, ale od devíti je zase vzhůru a řádí jako černá ruka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď to teda vypadá nadějně, že usnula, tak snad :slight_smile:) Tatík nám vytuhnul v půl desáté a my tu trčíme :slight_smile:
Bemo, vše nejlepší k zítřejším narozeninkám. Hlavně zdraví a rodinného štěstí :dizzy_face: Třeba dostaneš od Natálky dáreček v podobě pozdního vstávání, aby ses trošku vyspala :wink: Manžel je hodný, že ti koupil takové krásné dárečky :slight_smile:
Buni, já měřím teplotku taky digitálem v zadečku a odečítám 0,5 stupňů. Takže, když měla Kačka před odečtem 38, tak po odečtu je to 37,5 a to je v normě. Miminka mají mít 36,5 - 37,5 stupňů :wink: Teda, takhle nám to říkali v porodce a je to i napsané na návodu u teploměru :grinning:
Jani, bezva fotečky :grinning: Melinka má neuvěřitelná kukadla. Ta fotka v židličce je hrozně hezká, u nás to taky tak vypadá, když krmí tatínek :grinning: Je fajn, že návštěva tchýně dopadla dobře a že je v pohodě, chlap dělá divy - někdy k dobrému, jindy k horšímu :frowning2:
Ambret, krásný kalendářík :slight_smile: A Nelince vše nej k jejím zítřejším narozeninkám :wink:
1. lis 2009 ve 23:07  • Odpověz
vikulko, já myslím, že Anittka odjela k rodičům, ptze její manžel jel na služebku :wink:
1. lis 2009 ve 23:08  • Odpověz
Tak to my se zbavíme hypotéky za 20 let, takže užívání až v důchodu.

Já tak nabaluju Ančí do kočárku, že si řikam, co jí budu oblíkat, až budou mrazy, teď má punčošky, body, na tom flísovou mikinu a flísový tepláky, tlustý ponožky, kombinézu, peřinku a celá je zapnutá v té tašce a chudák se nemůže ani hnout, jak je tam napasovaná, ale spinká hezky. No ale až začnou mrazy, tak fakt nevim, co jí oblíknu.

Bemo, všechno nejlepší k narozkám.

Buni, Anče rukavičky nevadí.

Ty jo Ambret, kalendář moc pěknej, holky vy jste nějaký všechny moc šikovný.
2. lis 2009 v 09:14  • Odpověz
Ahoj holky,
u nas dneska silena noc. Prcek mel vecer dvakrat hystericky plac, vubec nevim proc, ale nastesti pak usnul a spinkal. Uz jsem si nejak odvykla na ty hystericke place co mel z prdiku, tak me to zase trosku rozhodilo :confounded:

No, my jsme nastesti hypoteku stacili splatit kdyz jsem byla tehotna, ale ted uvazujeme o nove pac chceme kupovat chatu nebo chalupu, tak uvidime :confused:

Karci, ja Honzikovi rikam, ze je jako vanocka. A to Ancu takhle nabalujes do teple zimni kombinezy? Nebo ma jen takovou slabsi? Ja prave Honzikovi davam puncosky, body, mikcu, vyteplene kalhoty, na nohy takove plysove tapicky, teplou cepici, teplejsi bundu a davam ho do fusaku. Ten fusak mi prijde teploucky. Ale az bude vetsi zima, tak ho zabalim do kombinezky, akorat nevim, jestli pod tu kombinezku staci slabsi teplacky se slabsi mikcou. No uvidime....
2. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
Hojte holky

Tak u nas uz se zacalo marodit. Malej to asi dostal od manzela. Zacal desne chrchlat takze jsme byli dnes u dr. No a mame jen jitrocelovej sirup a tod vse. Malej je bez teplutek a nema ani rymu. Basti stejne a pije snad jeste vic jak pil. Takze prej to mame preckat a doma hodne vetrat :wink: No uz aby se mu to bud rozjelo na plno a nebo to preslo. Je to hnus kdyz chrchla nemuze si poradne odkaslat :frowning2:
2. lis 2009 v 10:59  • Odpověz
ahoj holky,

bobas už i u vas? začínají ty nemoci pekne řadit,tak at je prckovi brzo dobře
buni a jak u vas Kačenka? ja meřím digitalem v podpaží a neodečítam,ze zadečku 0,5 stupne
ambret ty jsi ta\ky šikulka :wink:
anitka bude u rodiču :wink: aspon vydechne a nabere síly
jani me se zda podobná,ale každy najde co hleda :grinning: znáš to

mam manžu doma,kuchtí v kuchyni a už me hleda kde jsem :angry: človerk nemá chvilku klidu a prcek opet vyvadí :unamused: asi má hlad,tak pádím
2. lis 2009 v 11:16  • Odpověz
ahoj holky, co to čtu takovjech marůdků zase, :frowning2: Ať je brzy lépe. Doufám, že Kikina má vybráno.

jaani, Mel je kouzelná a kde má vláskyy? :slight_smile:

misi, Eli je pohodář, že? :slight_smile: Jo a nemysli si, já zase taky tolika nevydržím. Jsem hodně tančila a měla do toho pizzu, jinak by mě taky odvezli už po tom množství :grinning:

hrusti, nerostou mu zoubky???

Já dávala do teď Kikině, body s dlouhým, svetřík, bundu teplou, punčochy, kalhoty, kozačky, zimní čapku a přkryla jí silnou dekou až po bradu a přišla mi teda teplá, ale zase je ještě v korbičce, ale my byli venku naposledy minulý týden a to nebyla ještě tak strašná zima. Dneska už jde samo do fusaku, ale pořád máme korbu, jen nevím jak jí tam vecpu s fusakem :unamused: Jdem ven teď nachvilku, kolem čtvrý, kdy stává je už skoro tma a to je na houby :unamused:

bemo, vše nej.
2. lis 2009 v 11:21  • Odpověz
Achojte holky, moc vám všem děkuji.

Zuzi, ty jsi to fakt trefila, dnes jsme vstávali v půl osmé :astonished: mám to ale geniální dítě :grinning:

Holky, dáváte ten fusak emitex s tím prodloženým spodkem, nebo ne? Mě se tam Natálka pořádně ani nevleze, když to mám zkrácené.

Zatím pá, až bude čas, dočtu vás :wink:
2. lis 2009 v 11:44  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravím a přeji všem co mají velké či malé narozky vše nej nej, hodně štěstíčka a hlavně zdravíčka. :slight_smile:
My se oficiálně po měsíci a půl skoro hlásíme opět mezi zdravé. Jupíííííí. Doufám, že jí to vydrží.
Já Týně oblíkám body, punčocháče, oteplené kalhoty, ponožky, svetřík a podzimní bundu a samo čepici a takhle ji šupnu do fusaku. Zatím jí zima nebyla - musí se holka otužovat. :slight_smile: A pokud bude zdravá, tak jdeme příští týden konečně na druhý synflorix.

A všem marodům přejeme brzké uzdravení a ať se vám bacily vyhýbaji.
2. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.