• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Ahojík holky :slight_smile:

U nás je hnusně. Celou noc pršelo a prší doteď.

Nelče je dnes 8 měsíců :slight_smile:
2. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz
holky nejak opet nestiham. Takze vsem preji krasne narozeniny a hlavne hodne stesticka zdravicka a lasky. Nic vic neni tak dulezite. :slight_smile:
2. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz
ahojte maminy,

tak se hlasim doma z prace. Mel chrni a me boli prso jak je plne :sweat_smile: Dneska razime opet na urady ale nastesti jen overit podpisy, tak to je v poho :grinning:

No s tema vlasama me ani nemluvte. Petuv deda je z toho na prasky a pokazde se me pta proc nema vlasy :grinning: Ze je jak chlapecek ale co ja vim? No ona nejake ma, ale strasne svetle - na vrchu ma kratsi ale tak 1-2cm jsou ale jak jsou svetle tak ani nejdou videt :wink: No doufam ze nebude plesoun naveky :grinning:

Hrusti treba to jsou vazne ty zoubky - me tohle mala taky obcas dela - smeje se a z niceho nic zacne plakat - dela to obcas i ve spani, ale spi dal - tak ja myslela ze to jsou zuby kdyz teplotu nema a jinak je ok. :confounded:
2. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz
jani: Týně už nějaký ten chlup narostl, takže už není tak plešatá. :slight_smile: a včera jsem jí na ofinu, kterou má nejdlší zkusila dát sponečku - no, stejně hned sklouzla. Ale bylo to pěkný. :grinning:
2. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz
Kremco promin ale proti nam mate ciro jak hrom. Tyna ma moc pekne vlasky :wink: Bych se nezlobila kdyby nam nejake pujcila :grinning:
2. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz
Hrusti, kombinézu má teplou, já nevim, bojim se, aby jí bylo teplo a když jí vyndavám, tak není spocená, tak nevim, kdyby měla klasickej fusak, tak se třeba tak nebojim, ale u té tašky nedokážu odhadnout, jak hodně hřeje a hlavně, peřinka byla minule nahoře studená, i přes to, že je přes ní ještě ta taška.
2. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz
tak my jsme z procházky dom, je tam pěkná zima teda :unamused: teď jsem Kikině udělala papáníčko a už dobaštila a je u mě a pořád mi ubližuje. tahá mi za vlasy, plácá do hrudi, štípe do brady, to začíná brzy :grinning:
já právě malou tak nechci moct oblíkat, pořád říkám, že bude hůř, ale saMO, ŽE MRZNOUT JI NENECHÁM, KDYŽ BUDE studená, tak přioblíknu :wink:
nám už taky konečně narostly nějaký vlásky.
kremco, tak snad týnka už bude zdravá.
2. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz
když jsme u těch vlásků...dala jsem do alba sebe, když mi byly 3 měsíce... tak já nevím po kom ta naše holka je :grinning: :grinning:
2. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz
Monco teda ty jsi byla vlasata - no na fotce sice videt nejdes ale vlasy jo :grinning: Jo mohla by jsi me supnout odkaz na tu Lenicku co plete ty cepice - bych nechala Mel na zimu nejakou - dela i rukavicky a saly ze jo?
2. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz
Andy, ty si měla červený vlasy?
2. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz
Ahoj holky, vse nej Bemo k narozkám :dizzy_face: Vse nej Nelince k pidinarozkam :dizzy_face:
Andy ty jo to je vlasu :slight_smile: me to neva ze jich moc nemame, aspon po plavani nemusime fenovat :grinning:
Jani tak hodne zdaru na uradech at neni moc lidi.
kremco moc gratulujeme ze jste zdravi :slight_smile: to je super.
my jsme dopo byli u jedne sousedky odpo u druhe. A doma nic udelane :grinning: No malej spi a az se probudi pujdeme na prochajdu.
2. lis 2009 ve 14:58  •  1 dítě  • Odpověz
Maj to být takový hodně tmavý ty moje vlasy na tý fotce :grinning: Ono to je přefocený, tak to jde blbě vidět :grinning:
Já jsem čekala, že malá je bude mít po mně tolika, ale je vidět, že má 99% genů z tatíka, tak nejsou ani vlasy :sweat_smile:
misi, ale to je fakt, nemusíš nic foukat :slight_smile:
zuzik, teď jsem si vzpomněla, že Petr už chtěl stříhat malou, viď? Já taky slýchávám, že se to nemá, ale mně je prje stříhali už na půlroce, se nedalo jinak :sweat_smile:
jaani, já to musí vylovit, hned to pošlu.
2. lis 2009 v 15:20  • Odpověz
http://kubajda-hackovani.shop1.cz/

jaani a myslím, že ti vytvoří vše podle přání :slight_smile:
2. lis 2009 v 15:24  • Odpověz
:slight_smile: Monco diky - prosim te a ma ta zimni cepice podsivku nebo je jen tak? Ja bez podsivky asi brat nebudu - se bojim ze me v tom zbrzne - jsem totiz nekde videla ty hackovane s podsivkou ale nevim kde - mela tam myslim flees, nebo neco takoveho hrejiveho - ty tu cepku mas tak me pls porad :slight_smile:
2. lis 2009 v 16:11  • Odpověz
jaani, já tam nemám nic, ale samo, že na zimu ji to dávat nebudu. Teď má ještě přes kapucu od svetru a kapucu od bundy. Možná, ale když ji písneš, tak se s ní domluvíš, ona Ti i tu podšívku udělá.. Uvidíš :wink:
2. lis 2009 v 16:19  • Odpověz
jj zkusim - nebo juknu na mmb - tam to nekde s tou podsivkou myslim bylo :wink:
2. lis 2009 v 16:30  • Odpověz
tak jsem píchla někdo kolo od kočárku :astonished:
2. lis 2009 v 17:20  • Odpověz
Ahoj holky,

tak dneska má Verunka fakt skvělej den. Skoro pořád má hysteráky. Chtěla jsem jí dát několikrát prso a co u toho dělala za scény, to jsem ještě neviděla. Když jsem ho zandala, tak se uklidnila, ale pak ho zase viděla a bylo zle :unamused: Asi nějaká averze nebo co, ale jsem z toho docela vydeptaná... Teď tu řádí na hrací dece a je na chvíli klid. Dneska za celej den spala půl hodiny, tak jsem zvědavá na večer... To zas bude show :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já malé oblékám punčošky, tepláčky, ponožky, body s dl. rukávem, sl. mikinku, čepici a kombinézku. A nebo jí dám punčochy, zateplené kalhoty, body s dl. rukávem, sl. mikinku, tlustou mikinu a čepici a zabalím ji do deky. Teď teda máme fusak - beránka ještě po mně :grinning: - a tam nevím, jak ji budu oblíkat. Peti ty máš taky fusak s beránkem, jak tam malého oblékáš, prosím tě?
Andy, jj, Petr ji chtěl stříhat už před měsícem, ale já jsem mu to zatrhla :slight_smile: Holt bude v roce hipízák, no. Já byla taky, měla jsem vlasů ještě víc než Verča, ale ne tak dlouhý :grinning:
Kremco, to je fajn, že je Týnka už zdravá, hlavně, ať jí to vydrží, prdelince :wink:
Hrusti, včera večer měla Veru taky hysterák a já jsem si taky už odvykla, tak to dost špatně snáším :unamused:
2. lis 2009 v 17:48  • Odpověz
kremčo to je super,jen at to dlouho vyrží to zdravíčko :slight_smile:
zuzí ted chrní v kočarku a ma punčošky,body s dlouhym rukávem,mikinu a kombinezu,fusak..
teda už nespí,musela jsem pro nej a tukám s ním :grinning:
andy vešli jste do korbyčky s fusakem?

ambret máš krasne deti,holky jsou šikulky :slight_smile:

my jsme byli venku hodku a pak spal ješte na zahrade u dveří.moc nechce přes den spát,tak 45 minut a hotovo,ale aspon v noci spí krasne..dneska se od rana pořad přetačí,nejak ho to začlo bavit či co :grinning:
2. lis 2009 v 18:09  • Odpověz
tak jsem se naštvala že není manža ochotny trajdat po darcích a objednala u berušky malemu 3 darky :wink:
mluvící klíče,autíčko a kroužky skladací na tyči :slight_smile:
sem zjistila že nakupuju pořad jen Elišce a mali nemá skoro nic :unamused:
2. lis 2009 v 18:42  • Odpověz
Holky, kde to zítra je v tom Edenu?
2. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
Ahoj holky,
hlasim se rychle po cviceni. Opet mam uplne propocene obleceni a po cviceni jsem vypadala jako kdybych prave vysla ze sprchy :grinning:

Peti, u Berusky maji super vecicky. Zrovna vcera jsme tam s manzou koukali na mercedes-sklapecku :slight_smile: Jake jsi objednala auticko? Ja jsem tam Honzikovi koupila auticko od FP se zviratkama a vypada super!

Karca, asi zitra v pizzerce, ne? Plati ta 15 hod? My tam mozna budeme driv, chci mrknout do Tesca na zimni bundicku pro prcka :wink:
2. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz
Jo, jinak dneska jsme koukali s kamoskou Honzikovi do pusinky a uz nam prosvitaji ty dva spodni zubaky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz
Hrusti gratulace k zubum :slight_smile: Ja doufam ze jeste chvilku u nas vydrzi, kdyz slysim co je s tim za starosti :sweat_smile:
Uzijte si srazik :slight_smile: Hrusti jinak super pocit, ze? Ja to miluju, kdyz jsem z tancovani uplne mokra a pak se osprchuju to je tak prijemny pocit :grinning:
Ve stredu se prijede jedna pani podivat na korbicku a fusak, tak mi drzte palce at to prodam, zatim se mi ozvala jen ona a jedna pani jen na fusak, ale radsi bych to prodala dohromady a navic bych to nemusela posilat postou.
Petrach krasne darecky :wink: Ja byla vcera v HM a uplne jsem slintala jaky tam maji krasny veci na maleho. Tak snad pristi mesic.
2. lis 2009 ve 21:06  •  1 dítě  • Odpověz
Misi, no dneska mi to poceni bylo skoro neprijemne, protoze jsem se porad hrozne potila a mohla bych cvicit zabalena do rucniku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Kamoska si dala jeste karnitin, tak na tom byla jeste hur nez ja :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2009 ve 21:26  • Odpověz
hrusti proč ti smazali fotku :astonished:
autíčko od fischer price,vlastne vše :wink:

miši tak at to klapne..ono je fakt lepší to prodat ted dokud bude debra cena a pozdej až bude druhe mimi koupit druhy kočar..

ja ty darky chci koupit,dokud na ne mám odloženo víš :wink: pak se prašule rozkutalí a bude po nich
2. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz
Peti, ja jsem si ji smazala sama :slight_smile: Z te druhe diskuze, kde chatuju s holkama z Krce, jsme se prestehovali na Damu, protoze tam je diskuze uzamcena a nemuze je tam nikdo smirovat, tak jsem si smazala i fotku z profilu v ramci louceni s konikem :wink:
2. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz
zuzi, a proč se vlastně nesměj ty vlásky stříhat???
peto, no, tak tak, ale vešla se tam, nesměla mít boty :unamused: Já už taky musím objednat ty dárky.
hrusti, taky gratulka k zubům, aspoň víš proč tak plakal :wink: A už to snaad bude dobrý.
misi, tak snad prodáte. Taky bych tu chtěla H&M, normálně tu nikde není... Hlavně, že tady je všechno 5x :frowning2:
karci, už baští Ani příkrmy?
2. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz
hrusti, to jako znamená, že už se s koníkem na dobro loučíš? :confused:
2. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz
Andy, definitivne ne, budu porad chodit za vami :wink: Ale do te druhe diskuze uz chodit nebudu, vsechny jsme se presunuly jinam :wink:
2. lis 2009 ve 21:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.