• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Já jsem se lekla, že se chceš tady skončit :sweat_smile:
2. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz
Ahoj holky,

díky za info o teploměru,ted už to budu vědět :wink:

Jinak u nás dnes už lepší,jen trochu kašle,pšiká a má soplík.Taky jsem vyslala tatku koupit ten Stérimar,tak zítra vyzkoušíme :slight_smile: Dnes mi taky přes den skoro nespala,jsem se šla naložit do vany jak usnula a za chvíli řev,tak jsem vylítla a ona úplně vzlykala :cry:

Odpo jsem chtěla ven,ale zas jí nechci ještě tahat do mrazu,tak jsme si spolu lehly a spinkaly 2 hodky,sice se pořád probouzela,ale já hned nasadila dudla,pohladila a spaly jsme dál...cítím že na mně taky něco leze,tak snad se to nezhorší :unamused:

Nelince vše nej k pidi narozkám. :slight_smile:

Hrusti a to už tam teda žádnou fotečku dávat nikdy nebudeš? :confused:
2. lis 2009 ve 21:56  • Odpověz
jé Jani,chtěla jsem manželovi ukázat fotku té holčičky,jestli si někde neudělal ještě sviště,že je tak podobná a ona je fuč,ale Melince to moc sluší .....i bez vlásků :slight_smile: Já měla chmýří do 2 let a i ted mám řídký vlasy :grinning: Kačka tam naštěstí něco málo má,když už mě tak šíleně pálila v těhu žáha :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. lis 2009 ve 21:59  • Odpověz
tak u nás už se spí a teď mi tu pořád řve chůvička a on to je taťka, kterej chrápe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Dneska ale byla protivná, jukla jsem se jí do pusinky a vypadá to, že se jí klube zoubek :slight_smile: Ale je hrozně ubrečená, já to hrozně špatně snáším, když pláče a já nevím proč :cry: To asi všechny, že?
andy, vlásky se jim nestříhají prý pro to, že se tím zkracuje život... :confused: Nevím, no, pověrčivá sice nejsem, ale do tohohle se mi moc nechce :slight_smile:
buni, s tou štítnou žlázou na tom něco bude, mě pálila jako blázen a mám doma vlasáčka :grinning: Je dobře, že už je Kačce líp, hlavně, ať už je zdravá úplně :wink: Já bych i ven šla, ale v tomhle hnusu se jen ráno kouknu z okna a nejraději bych byla celý den zachumlaná v peřinách. A tady dneska celej den prší, doufám, že to do rána nezmrzne, to by mě švihlo...
hrusti, tak jsem to nějak nepochopila. To ty holky na koníkovi někdo šmíroval, jo? :confused: Tu fotku sis tam přeci mohla nechat :wink:
2. lis 2009 ve 22:18  • Odpověz
andy, jako stříháním se jim zkracuje život - jsem to napsala jako trubec :grinning:
2. lis 2009 ve 22:19  • Odpověz
no je pravda že na koníka chodí hodne lidí číst :unamused: že se tu neda napsat všechno pokud nejste uplne inkognito..
me teda chodí číst co vím do nedonošenátek a tady o tomto tematu doufám nikdo neví ,a když jo at si počtou :grinning:
ja chodím na předčasne nasrozené i jinde a je to fakt víc osobnejší než tady,ale zas tady mi holky moooc pomohli po porodu a koník je taková srdeční zaležitost..

hrusti a my te chceme vydet,tak nahod fotos nove šup šup jooo :grinning: :grinning: :grinning: ne že se na nas vykfakneš :angry: :grinning:

buni to jer dobře že je líp,jen aby se to nerozjelo i tobe,ted to fakt řadí :unamused:
2. lis 2009 ve 22:27  • Odpověz
Zuzik kdyby mel malej dlouhy vlasy tak mu je klidne ostriham, ja toto neznala, rekla mi to az kamoska, ale poverciva nejsem. Hrusti to je dobre, ze zustanes jeste s nama :slight_smile:
Buni tak at je vam lip, my jsme byli dneska venku az tak kolem pate ale to uz je tma tak je to naprd, malej totiz spal od pul treti do pul pate.
Petrach jj to znam radsi taky kupuju hned, pak uz nemusi byt kacky. Ja druhy neplanuju takze budu rada kdyz se to proda.
2. lis 2009 ve 22:27  •  1 dítě  • Odpověz
tak já asi brzo umřu :frowning2: Mě mamka fakt na 6měsících prvně stříhala :unamused:
Taky mě pálila žáha jak čert a žádnej vlasáč teda není :grinning:
buni, ona by Vám pomohla ta tymiánová mast, ta je fakt zázračná. Nikdy mi nic na rýmu nezabralo jako toto.
Já zítra nemůžu ven, mám píchlý kolo od kočárku a Tom ho bere do práce na spravení :confounded:
zuzik, to je jasný, když nevím proč brečí, tak mě to trápí. Malá brečela u mamky hodinu, když jsme odešly prej a to jsem byla poblíž a ani by mi to nezavolala, kdybych ji nevolala já. Tak jsem hned jela, ale to už byla v poho, spinkala. Pak se prej asi o půlnoci vzbudila a koukala, ale jinak nic a za hodinu zase usnula. No jo, už vnímá a je fakt zvyklá jen na mě.
2. lis 2009 ve 22:28  • Odpověz
Já teda taky nepíšu úplně všechno, taky mě tu pár lidí šmíruje :angry: škoda, že se to tu nedá zamknout :sweat_smile:
2. lis 2009 ve 22:31  • Odpověz
Zuzi-jj já to úplně nesnesu,když kačka brečí,ale když se jeden čas vztekala jako že trucovitě,tak jsem na ni s klidem koukala co jako a ona přestala :wink:

a odsaju a jdu chrupkat..dobrou :slight_smile:
2. lis 2009 ve 22:31  • Odpověz
buni, dobrou, taky půjdu, nakázala jsem si sedět na pc nejdýl do 11 a zatím dodržuju :grinning:
2. lis 2009 ve 22:39  • Odpověz
misi, Veru má vlásky dlouhé hlavně na temeni, tak tam to tolik nevadí, ale ofinku už má taky do půlky čela a když jí bude vadit do očíček, tak ji ostříhám :slight_smile: Aby svět okolo lépe viděla :slight_smile:
andy, my jsme rupli kolo od kočárku snad při třetí vychajdě, tak Petr jel do potřeb pro cyklisty shánět kolečko a kupodivu sehnal :grinning:
buni, to ona má taky takový stavy, kdy se fakt jen vzteká a to je taky na mašli. Poslední týden se to naučila, že když se jí něco nelíbí, tak se propne do luku, udělá z obličeje krabici a začnet vřeštět, jako kdybych jí trhala hlavu. Dělá to hlavně u večerního rituálu olejíčkování atd., takže mám olejíček všude, jen ne na ní :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
S tím šmírováním je to na prdlačku. Já vím, že mě sem nikdo kontrolovat nechodí, to bych asi byla vytočená na maximum. To je jako lézt někomu do mobilu nebo do mailu :angry:
Já půjdu asi taky brzy chrnět, jsem nějaká grogy :frowning2: Tak dobrou noc všem!
2. lis 2009 ve 22:49  • Odpověz
holky dobrou :pensive:
2. lis 2009 ve 22:53  • Odpověz
Tak já už taky musím je 22:59 :grinning: Dobrou.
2. lis 2009 ve 22:59  • Odpověz
holky, tak já jsem teď najela na album jedné maminky a ta tam měla nahrané i první minuty po porodu. Natáčel to tatínek z chodby přes prosklené dveře, jak přivážejí čerstvé miminko k ošetření po porodu. Tatínek tam pláče štěstím a já tu řvu s ním a pořád vzpomínám na ten svůj porod. Holky, já bych si to chtěla tak moc zopáknout :dizzy_face: Teda jen ten porod, ty první týdny moc ne :sweat_smile:
2. lis 2009 ve 23:09  • Odpověz
Já možná taky budu v Edenu dřív, taky chci do Tesca, ale nevim, jak to bude Ančí vycházet se spaním. Ok, sraz tedy v pizzerii.

Andy, Ančí je zatím jen kojená, ve čtvrtek jdeme na kontrolu, tak nám Mudr. řekne co a jak a asi od pátku začínáme. Chci taky přestat kojit, tak snad to všechno bude probíhat hladce.

Hrusti, pocení Ti závidim, já na sport z vysoka teď prdim, ale to se zase podá... Jestli prosvítají zoubky, tak to budou během 2 dnů na světě, nebo aspoň Ančí to tak měla.
3. lis 2009 v 07:11  • Odpověz
Dobrý ránko mamči :slight_smile:

Jů srazík, taky bych vás chtěla zase vydět, ale to bohužel nejde :frowning2: Tak si ho hezky užijte a udělejte zase nějaké fotečky ať mám na co koukat :wink:
3. lis 2009 v 07:42  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem si dala do profilu fotecku Honzika. Doufam, ze budete spokojene :wink: Fotecky budu davat, ale spis prcka. Ono je to blbe, ze tady do tech albicek jde dat jen 3x50 fotecek, to je docela malo. Akorat mi ted prcka moc nefotime, musim donutit manzu, abys nas na nejake prochajde vyfotil v parku s barevnym listim :slight_smile:

Karca, ja taky uvidim, jak nam vyjde spinkani. Vcera jak bylo zatazeno, tak Honzik spal asi 3,5 hodky. Akorat manzovi opet rval v buse pri ceste domu, pry se ho tam nejaky pan ptal, jestli nema prcek hlad. Manza vzdycky nadava, ze musi s prckem jezdit sam domu, kdyz mam cvico :unamused:
Ja chodim s kamoskou, sama bych se fakt nedokopala, se znam :sweat_smile:

Holky, nepsala nekomu Anittka? Jestli dneska jde? Mam ji napsat?
3. lis 2009 v 07:53  • Odpověz
Jee, ted jsem koukala, ze Anicka ma stejne teplacky jako Honzik :grinning: Karca, jsi je kupvala ve Spencerovi, ze :wink:
3. lis 2009 v 07:55  • Odpověz
Hrusti, fotky Honzíka ti budou mazat :angry: Mě taky mazali fotky holek, tak jsem tam musela dát svojí. Nechápu, proč tam nemůžou být fotky dětí :astonished:
3. lis 2009 v 07:55  • Odpověz
Ambret, aha, tak uvidime, jak dlouho tam ta fotka vydrzi. Kdyztak tam dam jinou :wink:
3. lis 2009 v 08:23  • Odpověz
Hrusti, jojo, ze Spencra, jsou perfektní, že jo? A nejsou dranhýnnnn DRAHÝ, mi tady do toho šahá Ančí :grinning: :grinning:

O Anit nevim :unamused:
3. lis 2009 v 08:29  • Odpověz
No ja jsem se docela naucila v M&S nakupovat, maji tam pekne veci a cenove prijatelne. Koupila jsem tam jeste Honzikovi na vanoce takovy set dzinu-tricka ze sobem a cervene mikinky za penizky od tchyne. To bude fesak :dizzy_face:

Anittce zkusim napsat :slight_smile:
3. lis 2009 v 08:35  • Odpověz
Tak jsem dala Nelču do postýlky a začala jsem vařit oběd pro nás a pro Nelču. Jsme teď doma sami bez manži, přijede až za 14 dní
3. lis 2009 v 09:09  • Odpověz
Tak jsem ted musela zrusit bazen pro prcka, meli jsme zacinat zitra. Ale vcera mi volala sestricky z gyndy, ze mi vysla nejak spatne cytologie a jeste mi tam nasli nejakou breberku, tak si mam prijit pro nejake prasky. Takze s prckem do bazenu nemuzu a manza nechce chodit. Ach jooo, docela jsem se tesila :frowning2:
3. lis 2009 v 09:41  • Odpověz
Hrusti a ty si byla znovu na kontrole na gyndě? Já byla jen po šestinedělí a teď nevim, že bych měla znovu jít.
3. lis 2009 v 09:49  • Odpověz
Neboj, bazénku si ještě Honzík užije.
3. lis 2009 v 09:50  • Odpověz
Karca, ja jsem tam byla po sestinedeli, ale dr mi rikala, ze ten cipek neni jeste uplne cisty na odbery, tak jsem tam byla znovu zacatkem rijna a teprve vcera mi volali vysledky. Tedy oni volaji jen kdyz ty vysledky nejsou o.k. Jinak nevolaji a ko po roce.
No, mne to spis stve, protoze jsem chtela s prckem nekam vypadnout a mame tam jeste nevycerpany kredit 1800 Kc, co nam tam dobil manza a nevim, jak si to vycerpame. Od ledna chci zase chodit na cviceni maminek s miminkama :wink:
3. lis 2009 v 09:55  • Odpověz
Je to škoda :(, ale manža by taky nechodil.
3. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
Tak ted psala Anittka, ze dneska nedorazi :frowning2:
3. lis 2009 v 10:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.