• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Bemo, natali, jo? Tak to se nedivim, ze ji musite koupit :grinning:

No, hodne lidi rika, ze je podobny me, pusinku ma ale po Vaskovi. Ja osobne v nem vidim meho tatku-dedu :sweat_smile: :grinning:
3. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz
baf :slight_smile:
3. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz
my ven s rymou chodíme,líp se jim dycha,když ji teple oblečeš bude jí dobře,akorat s teplotou se nesmí :wink:
vikul kde ty se tady bereš :astonished: :grinning:
3. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz
Andy teda tvuj je teda nekdy na zabiti :angry: Holky kolik vas tam na tom srazu bylo? Na foteckach je jen vikula a hrusti :grinning:
My taky chceme sedacku bez isofixu, v aute ho nemame nebo aspon o tom nevim, ale asi ne. Me se libi Maxi Cosi Tobi, taky dopadla v testech dobre.
Bemo ta Natali se mi taky moc libi.
Ja byla dnes na italstine a pak sla s kamoskou plavat, to miluju kdyz prijedu domu a malej uz spi, nakrmenej a umytej :grinning:
3. lis 2009 ve 21:53  •  1 dítě  • Odpověz
Tak už je to dobrý, holky, měl asi blbej den v práci bo jinak já nevím :grinning: Byl se provětrat v garáži, te´d mi opravil a dofoukl celý kočárek, předělal na sporťák a ještě mi tam dává fusak, ale to jsou záhady :astonished: Ale nadával, že Beruna bude nemocná, že jsem ji měla nechat ještě v korbě... A jako na procházku s ní bude chodit on za vzteku, ne? :confused:
My budem mít chicco sedajdu, tu prodávaj u Toma v práci, takže vezmem tu nejlepší :wink:
Vám tak málo přibírají?? Mně posledně přibrala 255g za 10dní, jako jsem nechápala. Asi má tendenci Vás všechny teď dohnat :grinning: Ne, určo záleží jak se pohybují i. Kikina je sice taky pořád v pohybu, ale ještě tak neexperimentuje jako třeba Natuš :grinning:
peto, to je dobře, že se Šimonek, tak krásně předvedl :wink: Je to náš pašák :slight_smile: Chlapi jsou někdy fakt blbci, chtělo by to na ně hůl :grinning:
buni, to je dobře, že nemá teplotku. A snad bude i brzy po rýmě a kašílku :wink: A ty honem cibulový čaj :slight_smile:
3. lis 2009 ve 22:14  • Odpověz
Holky, váhám mezi těmito dvěma, ta fialová je naprosto dokonalá, ale nikde nemůžu najít, jak dopadla v testech :frowning2:

http://www.eshopbaby.cz/katalog/starlight-sp-autosedacka-storchenm-hle-p718/

http://www.myspulinek.cz/detail.php?zbozi=1595283
3. lis 2009 ve 22:16  • Odpověz
peti, tak to je super, že vám kontrola dopadla dobře :slight_smile: Určitě si ty lidi ještě pamatuje, já to viděla minule, když dr. měsíc po očkování na Veru promluvila a ta začala řvát jako na lesy. Pamatovala si, že jí udělala bebí :grinning: Zítra tam jdeme znova na půlroční prohlídku a zřejmě i pro nějaký sirup, kašel nepřestává :frowning2: Ale teploty nemá - naštěstí...
andy, tak hlavně, že ti to kolečko sehnal a dofouknul :slight_smile: Oni i chlapi mají své dny :grinning: Akorát někdo je má častěji :slight_smile: Je dobře, že se to urovnalo. Jen nechápu, kde Tom chce, abys ji vozila, když se vám do korbičky za chvíli stejně nevleze :slight_smile:
fotky ze srazíku jsou super, všem vám to tam moc sluší :slight_smile: Škoda, že jsem nemohla jít taky :frowning2:
3. lis 2009 ve 22:32  • Odpověz
3. lis 2009 ve 22:37  •  1 dítě  • Odpověz
Andy ja bych do Chicca sedacky nesla, v teste jedna z nich dopadla desne. :unamused: No hlavne ze tvuj uklidnil a muzes jezdit :slight_smile: Ja bych si to taky asi nespravila.
Zuzik je krasna ale taky netusim. Holky budete kupovat novou sedacku? Manza huci ze by jsme i pouzitou, ale ja mam strach aby nebyla bourana nebo tak. Co myslite?
3. lis 2009 ve 22:45  •  1 dítě  • Odpověz
Zuzik tu druhou autosedajdu mame doma :grinning: -tu cervenocernou od romera :wink:
3. lis 2009 ve 23:02  • Odpověz
jo a ja ji objednavala tady: http://www.prejetesi.cz/romer-evolva-1-2-3-plus-ellen.html byla jsem tam maximalne spokojena - pan me i volal a jelikoz nemeli tu co jsme si vybrali (lonsky model) tak nam nabidl tuhle za cenu te lonske tak jsme i neco usetrili a na druhy den jsme meli doma :wink:
3. lis 2009 ve 23:05  • Odpověz
Misi ta modra vypada moc pekne. No ja bych do chicca taky nesla a z druhe ruky bych sedacku taky nekupovala - z tohohle mam docela lufty - co kdyby nahodou :unamused:
3. lis 2009 ve 23:12  • Odpověz
misi, my budeme určitě kupovat novou, přece jen je to na dýl než skořápky (tu jsme měli z druhé ruky) :wink: Navíc jíi Verunka jako dárek od našich k Vánocům, takže ji máme vzít určo novou :slight_smile:
jani a jsi s ní spokojená? Ona právě dopadla dobře v testech, tak asi půjdu do ní. Sice ta fialová je hezoučká, ale co je to platný, když nikde nemůžu najít, jak dopadla v testech :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2009 ve 23:12  • Odpověz
Zuzi jj jsme s ni moc spokojeni. Jedine co bych mozna uvitala je misto na hlavicku - vis co kdyz mam ted Mel navlecenou a ma vestu s hunatou kapuci tak je tam vylozene zaborena a neotoci pomalu ani hlavu, ale ono je to i tim ze nemame normalni dite ale obra :grinning: Jinak je fakt super. No vim ze Storchenmuhle je taky super znacka - kvalitou a bezpecnosti neco jako romer, tak bych se toho taky nebala :wink: A za nimi nejak jsou pry maxicosi... tak me to aspon rikal jeden pan co se v tom orientuje.
3. lis 2009 ve 23:20  • Odpověz
Tak jsem mrkala na ty testy a fakt ta chicco nic moc :unamused: Já teda z druhé ruky taky nechci. Ta rommer fakt vychází výborně, kterákoliv :slight_smile:
Akorát jsme teď předělali kočárek na sporťák a teda nejsem vůbec spokojená a pokosím se podívát po nějakým jiným sporťáku, mám to dovoleno, ale nesmím být v mínusu :confounded:
3. lis 2009 ve 23:25  • Odpověz
jani, fakt? Teda, tak to mám hroznou radost, že jsou stejně kvalitní, to asi do ní půjdu :grinning: Ještě mě napadlo, že na těch stránkách, které jsi sem dávala, je kontakt. Tak tam možná zkusím zavolat, jestli by mi poradili. Co myslíš?
Andy a co je s tím sporťákem, že ti nevyhovuje? Má ho i Misi a ta je s ním spokojená nebo se pletu? :confused:
4. lis 2009 v 00:20  • Odpověz
Dobré ráno holky,

tak jsem zase koukala na fotečky a jsou ty naše děti krásný, všechny bych si je hned vzala domů :grinning:, to by byl mazec.

Já teď budu kupovat zábranu do dveří, aby až Ančí začne lézt, tak abych jí mohla izolovat v pokojíku, bude mít takovou větší ohrádku :slight_smile:).
Budeme kupovat tuto, už se na ní moc těšim:
http://www.nej-kocarky.cz/scarlett-zabrana-do-dveri-bunny/
Na MMB jí jedna paní má za 1199,-, tak ušetříme.

Děsně se mi líbí taky tato, ale je drahá jako prase:
http://www.babylife.cz/zabrany-do-dveri/farlin-bezpecnostni-zabrana-na-schody

K.
4. lis 2009 v 07:48  • Odpověz
Ahoj holky!
Jak je marodum? Lepsi?

Karin, haha, po vcerejsim sraziku kupujes ohradku mezi dvere, ju? :grinning: :grinning: :grinning:

Jo, ta bunda, co jsem Honzikovi koupila ma hrozne uzke rukavy, tak ji zkusim jet dneska vymenit. Ach jooo :confounded: A to je vel. 9-12m :angry:

Venku je mega hnusne fuj fuj fuj :confounded:
4. lis 2009 v 09:58  • Odpověz
Hojte holky

Tak u nas uz je lip. Jen se mladej rozhodl ze dneska asi jist nebude. No tak na nej kaslu a cekam kdy si rekne o jidlo :grinning: Neni to zadna podviziva takze kdyz jedno jidlo vynecha nic se nestane :slight_smile: . Ale kasel a chrchlani uz je o hooodne lepsi takze parada. :slight_smile:

Koukala jsem ze srazek jste si uzili. :wink:
4. lis 2009 v 10:12  • Odpověz
Hrusti, to víš, musím být připravená a taky chci hodit postýlku o patro níž, po tom co vyprávěla Viki.

Ta bunda mě mrzí, škoda, za co jí vyměníš, když měli jen jeden typ?
4. lis 2009 v 10:26  • Odpověz
ahoj holky,
jsem začala malou dávat spát nejdýl do půl devátý, s tím, že by mohla nejdýl do půl desátý druhýho dne být vzhůru a ona si ta mrška stejně spí do deseti :grinning: a maminka s ní :grinning:
karci, to máš dobrý, že Ti stačí udělat ohrádka ze dveří :grinning: A co Vám ta vikule povídala, že najednou takové zvraty :astonished:
bobas, to je dobře, že je lépe :slight_smile:
zuzik, mně se moc nelíbí jak to tam drží jen na těch patentech a taky, že když tam není to madlo a byl by nějakej náráz tak to docela vyletí nahoru, sice samo, že bude připoutaná, ale i tak to s ní trhne teda řádně :unamused: A pak už to jsou blbosti, nedá se už nic dát do koše atd. :confounded: No jo, to je koupě kočárku bez toho, abych si ho prohlídla :frowning2:
4. lis 2009 v 11:20  • Odpověz
Ajoj holky,
tak koukám,že jsme odstrašující případ!!!!No jen se na to připravte,už Vám to brzo začne :grinning: :grinning: :grinning: Hi,hi

Jinak hlásím,že dnes je malej moc hodnej tak se třeba blýská na lepší časy :wink:

Máme nemocnou Vikulku...Prochladla včera na prochajdě a má injekce a klid na lůžku v teple!!!

Včera se mi to moc líbylo,ale už to není ono :unamused: že??

Jinak dnes jedu ke kadeřnici tak mi držte palečky,ať to není moc velký šok :slight_smile:
4. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz
Andy máme doma satana!!! :grinning:
4. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz
Karci, nakonec jsem si nechala vratit korunky a mrknu jeste jinde. Ale co jsem koukala, tak v jinych obchodech maji bundu na maleho v rozmezi 800 - 1000 Kc, coz mi prijde dost, takze asi mrknu i po nejakych bazarcich a kdyz nic nesezenu, tak bude mit holt jen kombinezu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Vikul, tak pak hod fotecku. Jsem zvedava. No jo, nejlip jsme se vykecaly, kdyz byli prckove jeste v brisku :grinning:
4. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz
Ahoj holky,

tak dnešní noc hrůza, celou noc jsem měla zimnici, takže jsem do tří nespala a pak se probrala malá a měla po odečtu 38,2. Hrozně kašle, v devět se probrala a měla 38,7, tak jsem jí dala čípek. No a já jsem si taky měřila teplotu a mám 39 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je mi děsně a teď čekám, kdy se malá vzbudí na jídlo, protože naposledy jedla v devět a od té doby chrní. Takže jsme marodi komplet, za chvíli přijede Petr a jedeme s malou k dr. A zítra vyrazíme k dr. my :angry: To je fakt na palici...
hrusti, taky jsem koupila bundu, kde byly úzké rukávy a to byla stejná velikost... Tak jsme jí šli vyměnit a v pohodě...
karco, ta ohrádka vypadá dobře, my taky budeme muset nějakou pořídit...
Nejhorší je, že do Verunky nemůžu dostat absolutně žádnou tekutinu kromě UM :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nic, jdu si udělat čaj a vezmu si rohlík, snad to pomůže aspoň na ten žaludek :frowning2:
4. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz
Zuzi, tedy az je vam brzy lip!!!
4. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz
ahoj holky,
zuzí aspon že pije um,to je jedno co,hlavne že pije,tak snad vam dr neco napiše,je to blbí že jste marodní oba,to se blbe s malou lečí a kor když maš horečku :frowning2:

karčo ohradky moc pekne,ja přemyšlím taky kolem krbu,že budem muset dat..
vikul teším se na novou imič :grinning:

s tema detma v tomhle veku se blbe nekde sedí,oni chtejí prostor no,až budou capkat date srazík nekde u piskovište,kafe v termosce a budete zas kecat :grinning: ale ješte to chvilku potrvá :grinning:
zrovna včera jsem si spomela jak jsme psali před rokem a o čem :wink: to je zmena co?

andy co máš za značku kočarku? hiod fotku ju? zvykneš si,ty koše jsou všude prtate,to me štve taky že tam muj nakup fakt nevleze..dycky nakoupim a tašku dat tchyni a jak jede na přestavku,tak mi ji doveze :grinning:
buni a jak je u vas holky?

my jsme stihli diopoledne jít ven se vyvetrat a ted už zase prší :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ja chtela jít ven,asi pujdu i z dešníkem,nebo doma zcvoknu,Eliška vyhrava Dadu na celou chalupu,malí nechce byt v postylce,jen na dece a furt se točí :grinning: a a mosty jak Eliašek
4. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz
delá mosty
4. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz
andy máš za ukol nafotit židli i s beruškou a napiš jak jste spokojení ju????
4. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz
Chudinka Vikulka a že nemá nějaký kabátek, že by mamka šatila jen synáčka?

Viki povídala, jak se jí malej jen tak ze dne na dne posadil v postýlce a začal se šplhat na ty šprucle, tak jsem radši nechala Ančí dát o patru dolů, protože stát se to teď, tak může lehce přepadnout přes těch 20 cm, nebo kolik je to nahoře v té postýlce.

Viki, držim palce s holičem, už se nemůžu dočkat fotečky.

No vidiš Hrusti, tak to já bych bez zimní bundičky nemohla být, kolikrát Anču jen čapnu, navlíknu bundu a přeběhneme k sousedce, nechce se mi jí pokaždé soukat do kombinézy.
4. lis 2009 v 15:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.