• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Ahoj holky, dneska jsem vas zanedbavala. Meli jsme sraz mamin u kamosky doma. Ma uplne malinkou Lucinku, tak jsem si zas pochovala miminko.
Karca nechapu proc jsou ty zabrany tak drahe. Je to stejne drahe jako ohradky, v Ikea taky maji kolem tisicovky. Tak nevim jestli mam koupit ohradku nebo taky tu zabranu do dveri. Malej ma taky pokojicek, ale zas tam mam komody kde ma obleceni a az zacne otvirat supliky tak to budu muset furt uklizet tak nevim.
Petrach Andy ma taky x-landra. Ja jsem s nim teda spokojena a madlo tam prece je. Teda nevim jak by malej mohl vyletet kdyz je pripoutanej. Navic jeste nesedi tak ho vozim na lezeni. S tim kosikem je to pravda ale kamoska ma casual play a taky to neni zadna vyhra. :grinning:
Karco malej taky dneska klecel v postylce a ruce nahore na postylce. Musim manzovi rict at to hodi dolu.
ChudaK vikulka tak at se brzo uzdravi a tesime se na fotky noveho ucesu.
4. lis 2009 v 16:13  •  1 dítě  • Odpověz
Karca, my bundicku mame, ale jednu ve vel. 6-9 mesicu, tak jsem chtela koupit jeste jednu novou, co by mohl nosit po vanocich. Jeste nekde mrknu.
Jo a dneska jsem tedy mrkala, protoze Honzik se SKORO posadil. Sel z perovani zadkem do strany, zacala si jako sedat, ale pak asi nevedel co dal nebo co, tak se zase vysvihnul a mrsknul sebou na zem na bricho :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ty voe, jsem tedy mrkala. To mu to nebude dlouho trvat a bude sedet :sweat_smile:
4. lis 2009 v 16:49  • Odpověz
Hrusti to malej delal uz pred trema tydnama a porad nesedi :grinning: Ale treba budete sikovnejsi. :grinning:
4. lis 2009 v 17:56  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravím zase po čase. Malá je od pondělí uschopněná, tudíž snad zdravá. Akorát jí pořád zlobí kakání. Mám podezření na alergii na BKM, takže půjde ještě jednou na alergo testy. Vyskákala jí po jogurtu na obličeji vyrážka podobná komářímu kousnutí a na ručkách se udělal ekzém + ten průjem. Takže uvidíme, co řeknou testy.
Já fakt nevím, proč ta moje holka musí mít každou kravinu kolem. Bééé.
Ale jinak je už fajn. Dneska tu byla paní na hlídání, tak to zvládly. :slight_smile:

Sedačku dostane na vánoce tuhle:
http://www.malvik.cz/Autosedacky/autosedacky-9-36kg/Zopa-Carrera-2010
Chtěla jsem taky Romer, ale je drahá, tak jsem koupila tuhle. A je fakt super. Už ji máme ve skříni a čeká na Ježíška. :slight_smile:
Marodům přejem brzké uzdravení.
Bemo: fotky pěkné.
Srazík závidím. Škoda, že jsem taky nemohla. Tak snad příště.
Musím zas mazat. Týna je opět smrdutá. :grinning:
4. lis 2009 v 18:14  • Odpověz
kremco ahoj - no super zpravy jsi nam sdelila - hlavne ze uz je berusce lepe. Moc moc zdravime a libame :wink:

No a ta sedacka vypada vyborne - urcite se v ni bude Tynusce moc libit. My chteli dat puvodne taky az na vanoce ale vajco uz ji bylo male tak se nedalo svitit a nemohli jsme to oddalovat :grinning:
4. lis 2009 v 18:35  • Odpověz
:slight_smile: Týna se do vajíčka ještě vejde, a to i když má 10,5 kg jistě. :slight_smile: Ale do Vánoc to ještě vydrží, protože autem jezdím jen v úterý, když vozím Nikču do lidušky a případně na nákup. Takže těch pár jízd vydrží. Ale samo jsem jí ji hned zkoušela a byla spokojená. :slight_smile:
A kolik váží Melča?
4. lis 2009 v 18:38  • Odpověz
Kremco mela 10,2 dva tydny zpatky, takze tech 10,5 uz ma urco taky :grinning: No lidi rikaji ze neni tlusta, ale ma hodne macate nohy - ma fakt kyty ze by se z ni najedlo cele mesto - vypada fakt srandovne kdyz stoji :slight_smile:

Jo a hrusti teda musim pochvalit Honzika jaky je to sikulka - to se ani nenadeje a bude litat po byte :confused:
4. lis 2009 v 18:49  • Odpověz
Ahojte holky,
tak dnes máme taťku na Slovensku, tak mám na vás čas, konečně :wink:

Dnes jsem lítala jako hadr na holi, tak mám ze sebe dobrý pocit.

Jani, krásné fotečky, konečně taky vidíme aktuální Melinku, vždycky jsem nakukovala do Tvého albíčka a hledala nové fotky. Má nádherný očíčka. Ale mě taky nepřijde tlustá, kolik měři?

Manžel dostal včera sprda v práci a sebrali mu třináctý plat, který vždycky padnul za dárky, tak jsme teď namydlený :unamused: . Ještě že jsem Natálce už nakoupila.
4. lis 2009 v 19:48  • Odpověz
tak my jsme byli u dr. a ta jí na plicích nic nenašla, uff. Trošku teda pořád pokašlává, ale je to lepší. Na teplotky nám dala Ibalgin sirup, ale říkala, že to můžou být klidně zoubky... Zato já s Petrem jsme na tom mizerně. Petr buchcá jako tuberák, to je hrozný a já sice nebuchcám, ale mám teploty kolem 39. Když si vezmu Paralen, tak je to lepší, zítra jdeme oba k dr. Jsem jak když mě bací do hlavy, motá se mi hlava, neunesu pomalu ani skleničku s vodou, jak mě bolí ruce a taky nohy. Nejhorší je, že si nemůžu dáchnout, když je tu malá, tak se těším, až večer usne a já se natáhnu :frowning2:
4. lis 2009 v 19:52  • Odpověz
Ahojky tak se hlásím doma a vlasy krátké :sweat_smile: Ale dobrý jsem spokojená,ale nemám to tak jak jsem to chtěla tak příště to dopilujeme,to už nebude takový šok :wink: Jsem zvědavá na Petra :slight_smile:

Malej dnes dobrý jen u sestry plakal asi,že to tam tolik nezná.Teď tu snaží rozebrat puzzle co má na zemi :angry:
4. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
zuzi: já měla takovouhle chřipajznu krátce po narození Týnky. Teta mi poradila skořicový čaj - kávovou lžičku zalít horkou vodu, lžíci medu a citron. To vypít co nejteplejší na ex a šupnout do postele. Normoš jsem byla do hodiny mokrá jak myš a celou noc jsem se potila úplně děsně a ráno to bylo o 50% lepší. Tak jsem dala ještě jednu várku a bylo po chřipce. Nebo ještě se doporučuje zázvorový čaj. Můžeš vyzkoušet. Držte se.
4. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
vikul hod fotecku do alba at te muzeme obdivovat :grinning:
Zuzik tak se drzte, to je blby kdyz jste nemocni oba i manza :frowning2: Tak snad mala brzo usne a odpocines si.
Bemo a co udelal? My letos nebudeme nic kupovat, s brachou jsme se domluvili, ze to letos vynechame a nasim a tchanum dame kalendar s malym. :wink:
Kremca moc hezka sedacka. Ja na maxi cosi cetla ze staci koupit novou az mu bude precnivat hlavicka, tak to mame zatim cas. :slight_smile:
4. lis 2009 ve 20:13  •  1 dítě  • Odpověz
jj hodím až se vyfotím :grinning:
4. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz
Jé Misi, ale to neni vůbec špatný nápad. Asi to taky tak uděláme. Letos jsou ty výdaje nějaký divoký, čím to asi bude že.
No, podle něho průšvih žádný, šéfovi se nelíbilo, že marodil tak dlouho s tou rukou, přitom by mohl být ještě doma a ještě něco se mu nezdálo, no každopádně nám udělal pěknou čáru přes rozpočet. Ale nedá se svítit. Nějak se to zvládne. Hold letos obdarujeme jen naší přítomností :slight_smile:

Vikul, Ty jsi už šla na tu podkovu?
4. lis 2009 ve 20:26  • Odpověz
Bemo chtěla jsem,ale neudělala mi to tak jak jsem chtěla :slight_smile: Ale líbí se to.Dávám fota
4. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz
Vikul, pekny, akorat si na tebe budu muset zvyknout :grinning: Aby se Petr nedivil, co ma doma na jinou zenskou :grinning: :wink:
4. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz
vikul dobrý :slight_smile: moc ti to slusi :wink: a podkova nakonec teda nebude?
Bemo ja si myslim ze to rodina pochopi. Vanoce prece nejsou jen o darcich :slight_smile:
4. lis 2009 ve 20:55  •  1 dítě  • Odpověz
jééé vikulce to sluší :slight_smile: :slight_smile:

hrusti to se teda Honzík rozjel,už by jste meli přestat cvičit :grinning: moc ti to přeju a gratuluju

kremčo to jsou super zpravy,až na tu alergii,to bybyl pech,ono se to časem vytratí.Elin ji mela taky,ale musela bys to ted moc hlídat no..sedačka je moc pekná,to bude ježíšek :slight_smile:

zuzí to je pech,my tak jednou oba marodili i s Elin když byla mimino a bylo to desné,musí ti byt desne zle,tak zalehni a snad bude malá spát..ješte..co tak kdyby chvilku pohlídali babi s dedou,to by nešlo,at si oddechneš??

bemo tak to by me pekne naštvalo,kor když si to udelal v praci,ty joo dnes si všichni dovolujou ,ví že není prace,tak berou peníze :angry:

my jsme se s brachama taky domluvili že nic davat nebudem,ale s manžovou segrou to nejde :unamused: takže bodou mít jen drobnosti,rosdičum a babičkám kalendáře a rodičum ješte teda taky nejakou drobnost,asi kosmetiku..
naši třeba davají deckám celkem drahé darky a chci at mají taky neco pod stromkem,překvapení..mamce vetšinou udelá nej radost knížka :wink:

miši me se jezdí taky super,dyt to drží celé dobře..težko říct jak to andy myslela :astonished: s košem si nepomuže,velky mají jen 3 kombinace
4. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz
ooo děkuji :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já se červenááááám :grinning:

Podkova bude,ale příště :wink: Mám to tak,ale málo :slight_smile: a budu to chtít víc :astonished: Už to nebude takový šok
4. lis 2009 ve 21:24  • Odpověz
Bemo tak s tim manzelem me to mrzi - no ja budu rada kdyz dostanem vyplatu - jinak materska to aspon jisti :grinning:

No je fakt ze fotky jsem ted flakala ale ono je to tim ze porad jen fotim a pak to jen stahnu a uz neroztridim tak ted uz se s tim pomalu brcham a davam do kupy, tak az nahazu vse na rajce tak pak hodim vodkaz :wink:

Jinak s darkama - my si se sourozenci uz nedavame. Se segrama uz dlouho ne a s brachou od lonska, ale zas petovemu brachovi jo. Davame jen nasim a to vetsinou nejaky spolecny a pak nejakou malickost k tomu.Loni jsme jim zaplatili relaxacni vikend v hotelu a letos nevime tak mozna dostanou to same jen v jinem wellnes hotelu ale zatim to nejak neresim - no ani na to neni cas :unamused: A zas jsme na to ctyri sourozenci tak to nevyjde nejak hrozne.Ale bemo vubec se tim netrap - ja osobne na dary moc nejsem a daleko vetsi radost mam z toho kdyz je rodina pohromade - a nebo kdyz me nekdo neco vyrobi. Staci me jedno obycejne vlastnorucne vyrobene prani a mam z nej vetsi radost nez napriklad z televize :grinning:

Zuzi tak snad mala bude zase brzy ok. Ted je to mazec s tema nemocema - vsude neco a ty se taky vykuryruj. No ja se taky necitim nejlip - ne ze by me neco bylo ale jsem unavena a to uz je co rict :grinning: To uz jsem jak chora :sweat_smile:
4. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz
No a bemo natalka ma taky obr kukadelka - jsem vcera mela zapnute tve album a videla to mamka a rika je co to ma Melinka za cepici a ja rikam ale to neni Melinka ale Natalka :grinning:

Nic loucim se a vypinam pc - jeste musim umyt nadobi a sbalit veci na zitrejsi plavco
4. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz
jani bodejt,lítaš z prace do prace :wink:
4. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz
My jsme měly dneska rozlítaný den :frowning2: Byly jsme testnout sporťáka a v akci je docela dobrej... Docela mi vadilo, jak je tam daný to na ležení, že když se do toho bouchne, že to hodně vyletí nahoru, ale my jsme to zase testovali bez miminka, že? takže to je pak jiná :grinning: No jo, mně by se líbil Maxi-cosi kočár, ale milionáři nejsme :sweat_smile: Pak jsme ještě s mamkou byly na hřbitově a u tety, popřát sestřence k narozkám. Malá je nějaká neklidná a navíc zítra musíme na rehabku v 11:00.
hrusti, Honzík je šikulka :wink:
vikul, sluší.
zuzi, to je mi líto, takový choření :frowning2: snad to ,co nejdřív přejde.
Vy tady pořád strašíte s dárkama....no....když Vánoce jsou pořád taaaaaak daleko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 ve 22:11  • Odpověz
Karco Vikulka má kabátek!!!!A krásný s kapuckou :grinning: .Dostala ho minulé vánoce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2009 ve 22:19  • Odpověz
Jdu chrnět tak brou noc :pensive:
4. lis 2009 ve 22:20  • Odpověz
hoj holky,

Tak my dnes měly pidi narozky 7 metrů :astonished:

Peto-díky za optání.U nás má malá rýmu a kašle a já jsem jak po mladejch,ale zatím se držím. :rolling_eyes: Dnadka jsme se na doporučení(od tebe)šly projít,i když počasí je teda fujky,ale pomohlo nám to se vyvětrat

:slight_smile:

Vikul-přijde mi,že vypadáš trošku starší,ale sluší ti to :wink: Jo a koupila jsem malé ten Stérimar-bébé a stříkám jí ho,ale nic jí pak z nosu neteče,tak to má asi ještě malou rýmu,ne?Nebo jak to má správně fungovat?????
Jinak boj je to jak o život,jí to tam stříknout :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nesnáší,když jí šahám na obličej :sweat_smile:

Ted před chvílí jsme měli hysterák ze spaní,vůbec nevím proč,asi prdíky a hlad do toho či co,ale už zas krásně spinká a já už taky můžu jít

:slight_smile: dobrooooou
4. lis 2009 ve 23:01  • Odpověz
Dobré ránko holky,
tak my jsme dnes měli zase budíček chvilku po páté hod. ale už mi to ani nepřijde, člověk si tak nějak zvykne, protože mu stejně nic jiného nezbude.
Myslela jsem, že nechám malou kecat v postýlce jako vždycky, ale nalepila se na šprušle hned ke mě a kecala mi skoro do ucha, tak mě to úplně rozesmálo :grinning: není nad to vstávat s úsměvem :wink:

Vikul, moc Ti to sluší, fakt jsi kočka. Co na to říkal manžel? Ty jsi měla taky dost dlouhé vlasy, že.
Já si pořád užívám to, že je mám za chvilku vysušené a nemusím dělat drdoly a sbírat vlasy po zemi.

Misi, prosím Tě, ten kalendář si budeš dělat sama v PC, nebo u někoho?

Jani a ty budeš dělat kalendář s Melinkou asi sama že?

Buni, Kačence vše nej, hlavně zdravíčko k těm včerejším sedmi měsícům.

Já jsem dnes definitivně skončila s kojením. Včera už si Natálka jen symbolicky cucla a dnes už tam opravdu nic nebude :frowning2:
No, nedá se nic dělat, ale štve mě to. Ale já se svými zásobami mléka mohu být vděčná, že jsem kojila až do teď, když si vzpomenu, jak mi v porodnici speciální laktační poradkyně řekla, že nikdy kojit nebudu, tak je to vlastně dost úspěch.
5. lis 2009 v 08:00  • Odpověz
Dobre ranko

Tak u nas to je lepsi malej uz tak nechrchla. No ale pro zmenu mu asi zase zacali rust zoubky protoze zacal desne zlobit s jidlem. Me fakt picne :frowning2: . Do toho ja mam teda rymu ze bych se oni mohla oprit.

Vikul slusi ti to moc :wink:
kremca to je super ze uz jste v pohode :slight_smile:
Zuziku tak preji hodne sil.Je na prd ze marodite oba. U nas uz je alespon manza v poradku takze si ted maleho vic bere :slight_smile:

Jo holky a vanoce rodicum uz mame a detem krom jednoho uz v podstate taky. Takze slava a uz na to dlabu chci nasetrit korunky na tu autosedacku pro maleho :wink:
5. lis 2009 v 08:01  • Odpověz
Jo a jinak malej se me uz treti den krouti do sedu tak jsem zvedava kdy se mu to povede. Asi taky budem muset dat brzo postylku dolu :grinning:
5. lis 2009 v 08:03  • Odpověz
holky děkuju a taky mě to přijde,že mě to dělá starší,ale zase ta kadeřnice říkala,že mladší....Ale cejtím se víc ženská :wink: Nosila jsem to pořád sepnutý :unamused: TAk to bylo stejně nijaký :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Manžel prý dobrý :slight_smile:

Buni malému teče ta slaná voda a pak se mu to krásně uvolní.
5. lis 2009 v 08:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.