• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
ahoj holky,

buni přejem Kačence hrozne moooc zdravíčka,jsem to zas ostuda,že píšu až ted :unamused:

bobas to maš dobry s tema darkama,ja mam zatím vetšinu našim deckám,pak budou ty kalendáře a ješte musím dokoupit.hlavne nevím co manžovi,on oblečení neuznava,ale stejne tam bude :grinning:

dneska se musím dokopat neco uklidit,bud kuchyn,nebo okna,jako že generalku,na vanoce teda gruntovat ve velkém nebudu :wink:
5. lis 2009 v 09:27  • Odpověz
Ahoj holky!
Kacence dodatecne vse nej k 7-mesicninam :slight_smile:

Peti, ja jsem se taky na generalni uklid vyprdla. O vikendu jsem umyla okna, jeste vyperu zavesy a zaclony a pred vanocema to tady nejak posolicham a bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: Stejne za 5 minut neni videt, ze jsem uklizela :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My mame dneska cviceni s maminkama a miminkama. Se mi nejak nechce. Sla jsem vecer dlouho spat a jsem jak pratena kladivem po hlave :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2009 v 09:35  • Odpověz
ahojky,

vikul: prima účes, já taky šla v minulý rok na podkovu, moc se mi to líbilo a pak už jsem jen zkracovala a zkracovala a te´d jsem skoro úplně na krátko. Ale zas to trochu nechávám růst. :slight_smile: I když je s tím teda o hodně míń práce než s dlouhýma. A hlavně s tím rarachem co mám. :slight_smile:

petrach: a jak si poznala, že má Elin tu alergiii? Jak se to projevovalo? Týna se po jogurtu celá opupínkovala a má pořád průjem nebo hodně řídké kakání od té doby, co jogurt jí.
5. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
mela vyražku a tím jak byla pořad nemocná,tak nas poslali i na alergologii a tam na to přišli,brali jí krev a delali alergii na vše možne,,ješte mela i na bílek,citrusove plody,vetšina je už v pohode,jen třeba ty citrusy moc nesmí,jinak oleze..
5. lis 2009 v 11:19  • Odpověz
Týna půjde na krev příští týden kvůli tomu znova. Tak doufám, že nic nenajdou a bude to dobré. Už by toho fakt měla moc. Niki má taky alergii na bílek, oříšky a peří + nějaký pyly, ale to nepočítám, protože to se ztratí.
5. lis 2009 v 11:32  • Odpověz
kremčo jí paradoxne vadili jogurty,mlíko ani ne,ale jogurty ,davali jsme jí mlíko čerstve od kravy a to nevadilo,takže to není jen tím mlíkem,ale i pasterizací a i to se vytratí pokud ji bude mít,vetšinou to odezní s vekem..třebas ji mít nebude :wink:
5. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz
Hrusti urcite se vam tam bude libit, to je tak vzdycky kdyz se nekam nechce. Vse nej Kacence dodatecne :slight_smile:
Jani jaky bylo plavco? Eliasek uz umi na povel krasne zadrzet dech a jde krasne po vodu. Dnes nam ho posilala instruktorka. Pristi tyden posledni lekce ale hned zaciname pokracovaci. Ale zdrazily od pristiho roku :frowning2: Od ledna jsem nas jeste napsala, ale pak uvidime.
Kremco chudak holky, vy to mate v rodine ty alergie? V kolika se to Niky projevilo?
Ja zadny generalni uklid na Vanoce nedelam, jen bych chtela letos neco upect jestli me malej necha :sweat_smile:
S tim kalendarem zkusim neco vytvorit, tady je celkem dobrej odkaz:

http://tiskproradost.cz/ukazky/fotokalendare.htm

Pokud mi to nepujde tak vyuziju nejaky odkaz co sem davali holky :slight_smile:
5. lis 2009 ve 13:12  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky,

tak mě je dneska o hodně líp, teploty mám menší, ale zato jsem začala chrchlat. Za chvíli razím k dr. Petr už taky míň buchcá, tak snad se z toho brzy vyhrabeme. Včera malá usnula v půl dvanáctý a spala do osmi a pak až do jedenácti, takže jsem vyspaná...

Všechno nejlepší Kačence a taky Aničce k narozeninkám, hlavně zdravíčko :wink:
Misi, to je dobrý odkaz, to bych mohla zkusit, protože fakt nevím, co komu k Vánocům :frowning2:
Petrach, vidíš, to mě nenapadlo ji šupnout na chvíli babi a dědovi :unamused: Dneska už to nepotřebuju, protože už jsem docela v pohodě, ale včera by mi to bodlo a to moc :frowning2:
Vikulko, opravdu ti to moooc sluší :dizzy_face:
5. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz
Ahoj holky, my jsme zpět z rehabky a raráška spí. Prý je dobrá, vše vzládá a už je i symetrická :grinning: , využíva už obě strany, i když někdy ještě malinko ta levá je slabší, ale už tam nemusíme, jenom kdyby do konce ledna nezačala lízt. Prej je to typ miminka, kterému se musí ukázat, co má dělat a pak to teprve dělat bude, nepatří k žádným průzkumníkům. Tak jsem sestře říkala jak jste tady všichni rychlý a ona mi říkala ať se tím neznepokojuju, že fakt má na pérování, lezení a sedění ještě času :slight_smile: Tak Vy jste tady takový rychlíci, že to se někdy nedá, viď peťul? :grinning: Samý šikovný robátka :wink:
Jinak kočárek je v poho, jezdí se mi dobře. Tak to byl jen první dojem, nezvyk a tak :sweat_smile: Občas sice někde nabourám, ale jinak už v poho a Kikině se tatm tak líbí, že ani nespala a furt čumákovala :grinning:
peto, židlička i Kikina už jsou dávno v albíčku :wink:
kremco, tak uvidíš, co to Týnka má, ale opravud to vypadá jak ta alergie :frowning2: To je smůla, že toho tak má :unamused: Snad až bude větší ji už nic nebude. Jsou to trápeníčka. :frowning2:
Já si ty kalendáře nechám vytisknout v e fotolabu, to je pro mě asi nejednodušší, vy jste holky šikulky, že to tak zvládáte samy.
misi, jo, Elík už je šikula. :wink:
Já dopiju kafčo a jdu cvičit a pak musím umýt koupelnu a wc a utřít prach, uvaříno mám ze včera a zítra nebude moc čas na úklid, přijde mi proplacená dovča, tak půjdu rozhazovat :grinning: A taky mám spicha s jednou maminou, co má roční Elišku, tak jsem na ně zvědavá :slight_smile:
5. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz
Taky přeju nej oslavencům a především Anče, která má dnes půlroční narozky :wink: Hlavně ať je holka šikovná a maminka v pořádku odstaví :wink:
bemo, jo a fakt jste to s Naty zvládly výborně s tím kojením :slight_smile:
5. lis 2009 ve 14:16  • Odpověz
Andy, vidis, jaka je Kristynka sikulka!

Zuzi, brzy se vykuryrujte.

Anicce prejeme vse neeeej! :slight_smile:
5. lis 2009 v 15:09  • Odpověz
taky se přidáváme s přaním Aničce a přejem hlavne mooc zdravíčka :wink:

andy máš pravdu,že tady se neda nesrovnávat :grinning: ale už to tak nežeru,oni je doženou neboj se :wink: holt jsou línejší,ale do tabulek nám vlezou ne? :grinning: super že vás vyřadila,gratuluju
do alba jsem už kukala,jen me zajíma jak se jí v ní sedí? je spokojená?

bemo tech 6 mesícu je pry super,hodne duležitych,jak začnou příkrmy,už se to tak neřeší,jsi dobraaaaaa :slight_smile:
u nas to řeší skrz to předčasne narození a nebyt toho,už davno neodsavám,tomu veřte,Elin je kojená 2 mesíce a jaká je z ní holka :wink:

zuzí tak třeba už bude líp,dá vám nejaké leky,ono to chce teplo a postel,tak aspon to teplo

ja jdu na procházku ,musím na vzduch,byla tu tchyne a neco řekla,tak to musím vydychat :unamused:
5. lis 2009 v 15:20  • Odpověz
peto, ale jo, líbí se jí v ní. Až tak, že si furt sedá a to je v té nejvíc skloněné poloze, ale stejně ji to nedá. Ale ten první den to byl samý úsměv, protože líp viděla, že :slight_smile: Furt kouká za sebe na tu berušku :slight_smile: Je spokojená až nadšená bych řekla :sweat_smile:
5. lis 2009 v 15:41  • Odpověz
misi: na alergie jsme přišly, když začla chodit do školky a byla pořád nemocná. Tak nás mudra poslala na alergo, že to není normální a tam jí přišli na ja bílek. No a teď jsme šly znova a mudra po opětovných testech zjistila, že je i na peří a pyly. Takže to získává tak nějak postupně. Ale atopák měla odmala - cca 14 dní po narození jí vyskočil.

Vše nejnej Aničce a Kačence.

Mně už taky mlíko bohužel dochází a dnes Týna poprvé dostala jednu dávku UM, protože i přesto, že opět odsávám po třech až čtyřech hodinách, tak už prostě nebylo. :-/ Musela jsem ale koupit to speciální bez laktózy. No, tvářila se děsně a nejprve nechtěla, ale pak, když jsem jí to tam pořád cpala, tak dávku vypila. Tak uvidíme, jak bude dál.

pet: ona zatím nic jiného než jogurty nemá. Takže myslím, že to má z toho. Mudra říkala, že ty zákaladní testy vyšly dobře, ale že může být alergická jen na některou složku jako kasein, atd. Tak uvidím z dalších testů. Snad to nebude nic vážného a bude moct pít aspoň normální UM.
5. lis 2009 v 16:28  • Odpověz
kremca to je hrozny ze se to objevuje tak postupne, clovek nikdy nevi co se muze objevit :frowning2:
Andy mala je sikulenka. My sice lozime ale taky jsme starsi :wink: Ted manza montuje postylku, teda dava niz spodek.
5. lis 2009 v 17:40  •  1 dítě  • Odpověz
kremčo Elin mela normální um,tak aspon neco pozitivního..škoda že jsi tak daleko,mlíko bych ti dala,dokud ješte je :unamused: snad bude moct mít to normalní
5. lis 2009 v 18:36  • Odpověz
tak jsem byla u dr. a ten mi teda moc nepomohl :frowning2: Protože ještě jednou denně kojím, tak mi nemohl dát antibiotika, tak mi dal paralen, Mucosolvan, calcium a bioparox - budu jako feťák :grinning: Ale pomáhá to, tak je to dobrý. Paralen jsem jedla už včera a dneska už ty teploty nejsou tak drastický :slight_smile:, tak už funguju... I jsem uvařila :grinning: Dneska na sebe malá strhla chůvičku... Měla jsem ji položenou na komodě a ona ji vzala za kabel a shodila si ji na hlavičku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem akorát byla v kuchyni a jen jsem slyšela hroznej nářek. Ale na hlavičce žádnou bouli ani jiné zranění nemá. Ale je to fakt už mazec, ona se už plazí a doleze, kam chce. Petr se mě dneska ptal, jestli jí nepořídíme ohrádku, tak nevím.
Kremco, tak snad to dopadne dobře a budeš moct dávát normální UM. Je to stejně pech, že si vyžerete skoro všechno :frowning2:
andy, tak super, že se ti sporťák nakonec líbí :slight_smile: My máme nákupní košík velký, takže tohle řešit nemusím, kamarádka má malej koš a když jde s velkým nákupem, tak je to fakt mazec...
misi, my jsme postýlku už taky dali o patro níž, přece jen jistota je jistota :grinning: Oni jsou to špunti rychlí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
5. lis 2009 v 19:31  • Odpověz
zuzí tak už shanej tu ohradku :grinning: pro jistotu,nebo nic neudeláš :wink:

ted jsem se tak nasmála,manža dával spát Šimulu,říkám mu,dej mu spací pytel..tak na me volal že tam žadny není,říkám je na posteli,ale stejne ho nenašel,tak jsem musela nahoru a jelikož jsem čekala že bude mít technické problemy,tak se natáhla že si počkám,jak mu to bude dávat :grinning: :grinning:
no nejdřív na to čučel co že to je,pak to celé zapl,pry aby vydel jak to má vypadat,to už jsem se chechtala a pak ho oblíkal,no holky škoda že jste to nevydeli :grinning:
nakonec mi řekl že je to zbytečny krám,pry je navlečeny a peřina mu musí stačit :grinning:
5. lis 2009 v 19:43  • Odpověz
Holky, moc děkujeme za přáníčka. Anče dneska dostala poprvé příkrm zeleninky, samozřejmě jí to šmakovalo a měla málo, bejvala by si dala víc. Je změřená a zvážená - 73 cm, 9870 g a hlavička 42,5 cm.

Viki je kóča, jojo, novej účes je novej účes.

Mně bylo dneska nějak divně, furt se mi točila hlava, motala jsem se s Ančí, asi jsem nějaká vyčerpaná, dneska jdu spát se slepicema.
5. lis 2009 v 19:45  • Odpověz
petrach: dík moc, jsi hodná. Já jsem ráda, že jsem mohla aspoň doted odsávat a dokud neco poteče, tak budu i dál. Kdyby jí vadily jen jogurty, tak by to ještě šlo. Tak uvidíme, třeba nic nemá a jen plaším.

zuzík: nechápu to, proč musí mít všechny pitomosti, co kolem lítaj. No, strejda (lékař ORL) říkal, že to tak holt nějkterý děti maj.

Holky, už jste taky některá píchla kolo u kočárku? Já už normálně po pátý. Zuřím jak pes. Tady ti blbci opilí neustále rozbíjejí na ulici láhve a pak se divím, že mám pořád díry. Tak jsem Týnce objednala golfky na mimibazaru. Myslela jsem, že počkám na jaro, ale neodolala jsem. :slight_smile:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25396817
5. lis 2009 v 19:46  • Odpověz
karca: vy jste normoš těžší jak my v půl roce. :grinning: To je neuvěřitelný, že nějaké mimi překonalo Týnu. :grinning: Gratulujem a jen tak dál. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2009 v 19:49  • Odpověz
Hahaha, to víš, Anča je sice nejmladší, ale co se do velikosti týče, tak Vás všechny předežene :slight_smile:)).
5. lis 2009 v 19:53  • Odpověz
jo, vidíte, já jsem vám zapomněla napsat, že jí včera dr. vážila a má 8kg a na délku (podle domácího měření) 74cm. Takže na váhu nic moc, ale dlouhá je jako týden :grinning:
5. lis 2009 v 19:57  • Odpověz
Kremca, tedy ty mas tema holkama starosti. Hlavne, at zjisti co jim je, abys jim mohla upravit jidlo a bylo jim lip :wink: Tedy ty golfky jsou super. Mne se taky ta znacka libi, premyslim, ze poridime nejake na jaro na takove poletovani, abych nemusela tahat sportak :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jeste uvidim, co manza :wink:
5. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz
hrusti: já jsem měla vyhlídnuté chicco multiway, ale pak sjem an ně četla špatné reference, že jsou dost poruchové, tak sjem vybrala tyhle. Už se těším až přijdou. :slight_smile: Strašně se mi líbí ta barvička a taky, že mají nastavitelnou rukojeť a velký nákupní koš, kola a plnou výbavu. :slight_smile: Prostě se mi na nich líbí všechno. :grinning:
5. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
kremco, ty golfky vypadají nádherně :wink: Týnce budou slušet. Malá teď vytuhla na hrací dece na bříšku, prdelka :sweat_smile: Je rozkošná... :dizzy_face:
5. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
Holky, tak za vámi letím se pochlubit, dnes jsem při návštěvě kámošky objevila u Natálky zoubeček a vypadá to, že lezou hned dva.

Tak ráno jsem psala, že je už konec s kojením a na večer jsem jen tak zkusila Natálku ještě přiložit a pila o 106 a bylo co, tak jsem to zkusila ještě rozpumpovat odsavačkou, tak uvidíme, snad se ještě zadaří, byla bych moc ráda.

Dala jsem fotky do alba
5. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz
Kremca, Peg Perego patri ke spicce na trhu, takze urcite nebudes zklamana. Maji je dve zname a jsou s nimi moc spokojene. Ja bych chtela koupit nejake pres bazarek, chci je jen na cestovani a obcas na prochajdu, jinak mame sportak. Ale pristi rok planujeme more a to se mi nechce ten sportak tahat do letadla, takze to vyresime nejakyma golfkama z bazarku :wink:
5. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz
bemo: fotečky super. Ta kombinézka je krásná. Fusak máte stejný jako my. Jen jsem doposud nepřišla na to k čemu je vzadu ten kus látky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi nějak na přidělání na kočárek, ale netuším teda jak.
5. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz
hrusti: no tyhle jsou taky z mimibazaru. Nové stojí v plné výbavě 7500. což bych teda nedala dokupy. :slight_smile:
5. lis 2009 ve 20:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.