• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Já taky netuším na co tam ten kus je. Prý je to jen na nějaké tipy kočárků, ale k čemu přesně netuším, ale ten náš mezi ně asi patřit nebude :slight_smile:

my měli teď budíček, tak snad nebudou zoubky bolet a bude klidná noc, už jsem pořádně nevyspala ani nepamatuju :astonished:
5. lis 2009 ve 20:37  • Odpověz
bemo: tak ten náš asi taky ne. No, co, hlavně že fusak je teplý a super. :slight_smile:
5. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz
bemo to moc gratulujem a přejem klidnou noc :wink:
kremčo to byl dobry kup,jsou moc hezké,fakt se mi líbí :slight_smile:
karčo teda vaše míry mi vzali dech :wink: i ta delka,teda páni,po kom bude tak dlouhá???

jinak nejmladší jsme meli byt my :grinning: :grinning: a jak to dopadlo že? :wink:
5. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz
Ahojky,

také se připojuji k přáníčkům a omlouvám se,ale nestíhám to hlídat :confounded:

Kremco kočárek super :slight_smile:

Krco máte skoro jako malej.Kryštof měl 73cm naposledy a 9100g(myslím)
5. lis 2009 ve 21:57  • Odpověz
Teda, holky, Vy máte míry :slight_smile: A řekněte mi jak ty děti měříte? Měříte je jen po paty? To je až neuvěřitelný jak jsou dlouhý? Kikina je teda taky, každý to říká a to má jen 68cm :wink: Štůfka chápu, ten je starší, Anničku taky, ta měla hodně při narození, že? Ale třeba Veru a Kačka?

bemo, to je super :slight_smile:

Jdu za malou, musím ji jít obejmout a dát velikou pusu, snad ji nevzbudím. Moc jsem zase četla a tohle bylo na mě fakt moc :pensive:
5. lis 2009 ve 22:17  • Odpověz
andy že jsme byli ve stejne teme co? ja jsem taky blbá a nekde vlezu a pak tu bulím a jsem štastná,že Šimulku vubec máme :wink:
andy mi meříme 63cm :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ani do tech jejich percilovych tabulek se nevleze,je pod prumerem :grinning:
5. lis 2009 ve 22:24  • Odpověz
peto, tohle bylo fakt silný kafe. Raději nic nečíst, ale ono to člověku nedá. Už jsem u ní byla a řekla ji, že ji miluju, pohladila, tak se tak hezky zavrtěla :slight_smile:
A to je Šimík tak malý, jo? Ale Vy taky nejste nějak vysocí, ne?
5. lis 2009 ve 22:29  • Odpověz
andy, jj, já měřím od hlavičky po paty. Ona měla při narození 50cm, nevím, proč tak rychle roste. Ale ta kila jí trošku chybí, no... :frowning2: Já jsem taky tuhle vlezla do jednoho tématu a hrozně mě to rozhodilo :pensive: Ani nevím, proč jsem tam vlezla, jsem debil... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
peti, na to, co všechno má Šimůnek za sebou, je to pašák a míry má krásné - vždyť se narodil o tolik dřív než měl :wink:
5. lis 2009 ve 23:23  • Odpověz
Krásné ránko,

tak opět budíček v půl sedmé :unamused: No co už jsme po snídani a teď kaká :grinning:
6. lis 2009 v 07:38  • Odpověz
Tatka s námi taky vstává tak je to veselejší.

Pétí je to vaší zásluhou a Šmimíkovou chutí žít.Jste šikulky a máte to nejhorší za sebou.A jsem zato moc šťastná :dizzy_face:
6. lis 2009 v 07:40  • Odpověz
Ahoj holky,
u nas noc normalni, budicek kolem 5.45, ale ignorovala jsem maleho a dala mu mlicko az po 6 hod. Ted uz zase spi, musi nabrat energii na dnesni rehabku. Jsem zvedava, co nam pani rekne :confused:

Kremca, ten kus latky se navlekne pres operadlo u sportaku, aby se ten fusak nestahoval dolu, jak v nem dite sedi :wink: Jinak ja mam predstavu, ze bysme poridili nejake ojete kolem 2 tis. Vic do nich investovat nechci, kdyz je budeme mit jen na obcasne vozeni :wink:

My jdeme v pondeli na opozdenou 6-mesicni a posledni hexu, tak jsem zvedava kolik bude nas sumik vazit a merit :slight_smile: Taky ma pekny kejticky jako Melinka :wink: :grinning:
6. lis 2009 v 08:24  • Odpověz
Dobre ranko, holky ja nejak nepochopila na co ty golfky jsou :grinning: Prijdou mi stejne velky jak sportak, co teda potkavam u nas ve meste. X-lander je lehkej, dobre se sklada takze nevim proc porizovat jeste jeden kocar. Nebo to ma jeste nejaky vyhody? :sweat_smile:
U nas noc dobra, malej usnul v sedm, v devet se dopil a pak se vzbudil az v pet. Pak jsme vstavali az v osm.
Hrusti drzim palce na rehabce. :wink: My jdeme na posledni hexu 13 listopadu.
6. lis 2009 v 09:59  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky!
Já už jsem z té Kikiny vyřízená. Zase jsem ji do 1 krotila, aby sebou tak nešila. To byla 10vteřin hlava na jedný straně 10 na druhý, a kydž ne hlava, tak mávala ručičkama... Když konečeně zabrala pořádně, tak ve 4 jídlo, na to nějak neusnula jako vždycky usíná, ale šila sebou do půl sedmý skoro a v půl desátý začla znova. Už jsem normálně v zoufalosti myslela, že ji ty ruce přivážu :grinning: Sice ji to podle dr.dělá dobře, ale budí jí to a pak chce dudlík zas, kterej ji vteřinu na to vypadne.... Dneska ani nepomáhalo, když jsem ji držela ty ručičky, se začla vztekat, jindy to aspon pomůže. Takže jsem spala 2x 3hodiny :confounded:
misi, já rozdíl vidím v těch golfkách, oni jsou hodně lehounký a hlavně skladný a to teda dost, náš kočík, i když je skladnej, tak proti golfkám je to pořád málo :wink:
zuzik, no jo,je to dlouhán, i když teda já ji dom vždy naměřím trochu více než u dr., ta to tam krásně uzpůsobený :slight_smile:
6. lis 2009 v 10:29  • Odpověz
Tak jsme zpět doma.Byli jsme na cvíču a malej byl moc hodnej...Zpívali jsme a hráli si
A teď spí jako dudek.Usnul už v kočáru v sedě :grinning:
6. lis 2009 v 10:32  • Odpověz
to je fajn, vikul, že jste si to tak užili. Já jdu tu malou cácoru vzbudit, páč dospávat to teda nebude, má spát v noci :angry:
6. lis 2009 v 10:59  • Odpověz
Ahojík holky :slight_smile:

Moc moc potřebuji pomoct, nevíte jak se jmenuje a nebo kde bych našla písničku jak hrají když někoho vyřadí??? Četla jsem to v diskuzi nedávno a teď nevím jestli v Jarňáčcích a nebo v Klokáncích :grinning: Moc bych to potřebovala vědět, nevíte náhodou někdo?
6. lis 2009 v 11:33  • Odpověz
Ambret jinak se ta pisen jmenuje : Vždyt příběh nekončí. tak to zkus hodit do vyhledavace. hodi ti to dost odkazu :wink:
6. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz
6. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz
Nene to není ona. To je ta společná písnička. Já myslím tu, jak jí začnou hrát, když někoho vyloučí
6. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
ambret to netusim ale na konikovi je tema superstar tak to zkus tam :wink:
6. lis 2009 ve 12:20  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojte holky, tak vás zdravím od našich. Přijeli jsme brzy ráno a jsme tu s prababičkou. Je nemocná, má alzhaimera a je to celkem špatný, mluví hrozně z cesty a prakticky už neřekne souvislou větu. Je to příšerná nemoc, minule nařkla sestru, že jí ukradla peníze.
Mě dnes řekla že je v polici voda a že za ní chodí furt nějaká paní s manželem a pak mi řekla, že jde venku pohřebné průvod a zda nevím kdo to vlastně umřel a venku pochopitelně nebyla ani noha.

Zuzi a kolik váží Verunka?
6. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz
Už jsem jí našla, je to tahle http://www.youtube.com/watch?v=elaaKc2TC8s
6. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz
ahoj holky,

zuzí ,vikul dekuju holky..nekdy se vracím na ten začatek a nechápu,jak jsem to mohla zvladnout a hlavne prcek,jsem na nej desne pyšná jak to zvladnul,už neřeším lidi,cítím se konečne v pohode i psychicky,to mi trvalo hodne dlouho,moc jsem to tu nepsala ,ale mela jsem desné stavy,strašny strach co bude s malím a tak..

dnes na nas civeli dve maminy v obchode u pokladny a šeptali si,no šlo vydet že probírali me a maleho,tak jsem se s usmevem zeptala na celí obchod,jestli neco potřebujou vedet :grinning: to byl vyraz :grinning:

s tím stavaním je to všude stejné,akorat malí me teda nechá ležet :wink: hraje si a vyská a když se na nej podívám,tak se začne řehtat a brblat..to me vždycky dobije na stavání..

miši golfky se skladají na ty hole,zaberou v bude nebo aute minimum místa..my máme po Elin modre a ty si asi nechám i na Šimulku,ješte nejsou tak moc mimo :wink:
6. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz
Psaly o ní nedávno holky z Klokánků, já věděla že jsem to četla, ale nemohla jsem si vzpomenout ve které diskuzy
6. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
Ahoj holky,

tak já jsem konečně bez teplot, hurááá. Akorát teda chrchlám a mám rýmu, ale už mi není tak hrozně. Jsem ráda, že Verunce se to vyhlo, kašel už nemá a teplotky taky ne. Že by jí pomáhalo to kojení jednou denně? :confused: Ale usínání je zase problém, usíná zase kolem jedenácté :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak spí teda do těch devíti, ještě, že tak :grinning:

Bemo, to je mi moc líto s prababičkou, nejhorší na tom je, že pak můžou být i nebezpeční sami sobě i ostatním... Prababička tuhle nemoc taky měla a jednou, když byli babi a děda v práci, tak nechala puštěný plyn :frowning2: a usnula... Babi si naštěstí nechala něco doma, tak se vrátila domů včas. Tohle jsou hrozný stavy, hlavně pro blízké, když jim jejich blízký takhle chřadne před očima :pensive: Drž se!
Peti, to se ti vůbec nedivím, že jsi měla strach. Která máma by ho neměla? A ty jsi ho musela mít o hoooodně větší. :pensive: Ale teď už bude dobře. Šimůnek je pašák, krásně všechnio dohání, takže žádné chmury a když bude mít někdo blbý kecy, tak ho pošli někam :wink:
Misi, já ty golfky budu asi pořizovat až bude Verunce víc, ten náš kočár je dost těžkej, takže se mi pak nebude chtít tahat v něm ještě těžkou Verunku. Tak uvidíme. Ty golfky jsou opravdu super skladný :grinning:
andy, tak to jsi měla fakt krušnou noc... A dr. to přijde normální, že se sebou takhle šije? Jedna věc, že jí to dělá dobře, ale druhá, že se kvůli tomu nevyspí... :frowning2: Jinak já minule Veru měřila a naměřila jsem jí dokonce o cm míň než dr. :slight_smile: Ona je fakt čahoun, ale teď jsem ji měřila snad dobře, tak uvidíme. Na hexu jdeme příští středu a rovnou to zfoukneme i s půlroční prohlídkou :slight_smile: Tak napíšu aktuální míry :slight_smile:
hrusti, držím palce na rehabce, pak dej vědět, jak jste dopadli :slight_smile:
6. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz
bemo, jsem ti zapomněla napsat, Verunka váží osm kilo :grinning: Není to málo, ale na Aničku teda fakt nemá :grinning:
6. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz
Zuzí jsem ráda,že je lépe.

Pétí já si dovedu představit jak ti muselo být :frowning2: Ale už je to za Vámi a bude dobře :wink:

Zítra máme pidi narozky 9měsíců....Letí to :astonished: A to jsem zapoměla napsat,že se na tom cvíču Kryštof normálně pustil a stál :confused: To jsem opravdu čuměla :grinning:
Tak doufám,že to byla jen náhoda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz
Zlatíčka přidala jsem nějaké fotečky :slight_smile:
6. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
Zuzi a kolik teda ještě Verunka měří? My jsme teda asi nějaký podvýživy, protože máme 70 cm a cca 7,5 kg.

Jo, je to šílená nemoc. Normálně žije sama, ale teĎ už to nejde
6. lis 2009 ve 14:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.