• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
holčiny cítily jste před porodem mimčo intenzivněji nebo byl spíš klidek. já poprvé v noci zažila jak mi fakt rejdí v břiše a dnes to taky cítím a jedna holčina z jiné diskuze to měla taky a prý už je skoro zralá na porod a to je ve stejnémtýdnu jako já :confused:
8. dub 2009 v 15:01  • Odpověz
Anitt, me prijde, ze mi prcek posledni dobou rejdi v brisku porad. Jak tam nema moc mista tak citim kazde jeho protazeni a prevalovani. A vecer mam boule na brise jako blazen, obcas cekam, ze mi z nej vyleze ven co tam dela :slight_smile: To jako myslis, ze je signal k porodu? To asi ne? Ted se tam tedy mele fest, ale to bude asi tim, ze se zatahlo a zacalo prset :confused:
8. dub 2009 v 15:38  • Odpověz
no mně až právě od včera ale fest jako né pořád ale když tak je to hodně vidět. no jedna holčina s diskuze o ivf právě má to samé byla dnes na ko a dr., ji řekla že může rodit každou chvilku cs 6 :slight_smile:
8. dub 2009 v 15:55  • Odpověz
no ja tedy cs nevim, ale brisko mam porad nahore, takze u nas to k porodu nebude :slight_smile: neboj, ty odpocivas a uvidis, co ti rekne v patek pan dr. ja si myslim, ze ty intenzivnejsi pohyby jsou kvuli tomu nedostatku mista v brisku
8. dub 2009 v 15:59  • Odpověz
i kdyz manza rika, ze jestli je mimi velke, tak me klesne brisko teprve az pojedu do porodnice, protoze jinak by tam Honda nemel misto... tak tedy nevim :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2009 v 16:05  • Odpověz
já už jsem v klidu i kdyby to ted přišlo tak se nenervuju protože mimis už je v pohodě ale ještě alespon ty dva týdny a je to stopro :wink: jinak tady se schyluje k bouřce tak jsem ráda že folie namontoval uř ráno protože ted už by to nešlo
8. dub 2009 v 16:05  • Odpověz
jj, ted uz jsme vsechny za vodou, kdyby se mimi narodilo driv, tak uz je dopecene :slight_smile:
tak ja se zatim loucim, pomalu frcim na dortika s kamoskou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dub 2009 v 16:53  • Odpověz
Ahojte holky, tak se jen hlásím mezi kuličky :slight_smile:
Večer jsem měla ukázkové stahy a v noci jsem nemohla vůbec spát, občas jsem pochodovala po ložnici, nemohla jsem najít vhodnou pozici a měla jsem pocit, jako by se mi mezi nohama roztahovaly kosti. Měla jsem takovou radost, i když to nebylo nic příjemného a fakt jsem myslela že nejpozději ráno pojedeme. Ale zase NIC :angry:
Ráno ze mě zase vyteklo cosi, co vypadalo jako zbytek té zátky a celý den je opět klid.

Skákala jsem na míči, stimulovala bradavky, s manželem ukazovali cestičku a nic!
Já mám asi nějaký hrozně útulný bříško :slight_smile:

Jak píšete o těch teplotách, tak my máme v ložnici 18 stupňů, já miluju zimu :grinning:
8. dub 2009 v 17:41  • Odpověz
Ahoj holky,

Tak jsme konečně doma :dizzy_face: Málem jsem byla ještě dýl,potože mě chtěli ještě čistit,měla jsem přirostlou placentu a vybírali mi ji při uspání ručně a jak tam mám ten myom tak se tam něco usadilo,ale dostávala jsem injekce a povolilo to,tak jsem mohla domů :wink: Už bych tam asi nevydržela,nebyla tam chvilka klidu a jsem totálně vyčerpaná a nevyspaná i když Kačenka spinká pěkně, ale v porodce byl pěknej provoz :slight_smile:

Jinak něco málo o porodu:
Jak jsem psala, že si dám ještě ranní vanu,tak to neustávalo a asi po 4 kontrakci mi prdla voda a bylo vymalováno,kontrakce zesílili a jelo se v 9 hod mě přijímali a já se docela rychle otvírala,chtěla jsem epi,ale měli zrovna akutního císaře tak prý jestli počkám,já že jo,ale než se vrátili tak už jsem byla na 9 prstů,jen jsem tam měla nějaký lem,tak jsem chodila a kroutila bokama,aby ustoupil....byla jsem už totálně vyčerpaná,protože jsem celou noc nespala,nejedla a moc nepila.Kontrakce byli silný ,ale zvládala jsem je pomocí masírování zad od manžela překonávat,nevím jak bych to bez něj zvládla,byla to velká opora-doporučuju
:wink: Pak mi něco píchli a připojili na monitor a v tu ránu přišlo tlačení,ale jak už jsem neměla sílu tak jsem malou nemohla vytlačit.Doktor mi ležel na břichu a PA pomáhala roztahovat spodek,ale když jsem uslyšela že už půjde hlavička,tak jsem do toho dala všechno a byla venku.Měla obmotanou pueční šnůru 2x kolem krku,tak jsme to zvládli za 5 12 :slight_smile: Ani mi ji nedali na bříško :frowning2: Ale já byla štastná,že ji vidím...Pak ta zpropadená placenta tak mě uspali a vytáhli ji a někdy navečer,ještě omámenou mě dovezli na pokoj.Malou jsem pořádně viděla až v noci,kdy mi ji přinesli na kojení.NÁDHERNEJ POCIT A TA BOLEST ZA TO STOJÍ :dizzy_face: :dizzy_face: Holky držím pěsti a hlavně se ničeho nebát :slight_smile: A moc děkuju za přáníčka :dizzy_face:
8. dub 2009 v 18:03  • Odpověz
Hojky bunicko. To je super ze uz jste doma a jeste jednou oboum moooc gratuluji. Uz se nemuzu dockat fotecek :slight_smile:
8. dub 2009 v 18:08  • Odpověz
Bobas-díííky :dizzy_face: Jo a fotečky přidám asi večer,manžel je musí zmenšit,já to neumím :sunglasses:
8. dub 2009 v 18:09  • Odpověz
Bemo tak to jsme si uzili stejnou noc. Ja to vzdala a v pul druhe dala sprchu se slovy bud a nebo. No a jako vzdy bylo NEBO :angry:
8. dub 2009 v 18:11  • Odpověz
Tak jsem zpátky. Tak příjmení by malá už měla, jen to jméno. Prý buď zapíší obě a nebo až v porodnici. Tak, protože fakt nemáme žádné jméno pro kluka, tak až v porodnici prostě :slight_smile:
buni, vítám Tě doma zpátky. Tak koukám, že jste měli menší trápeníčko, ale hlavně, že je to teď už dobrý. Těším se taky na fotečky.
anitt, a co je to ten dren? To by mě zajímalo. Četla jsem, že to bolí jak to vytahují a pak. A jak dlouho tam nechávají asi cévku?
8. dub 2009 v 18:33  • Odpověz
Zdravím nejnovější maminku Buničku a ještě jednou gratuluji oboum rodičům ke Kačence. Už jsme moc zvědaví :slight_smile:

Bobas, tak koukám, že jsme na tom dost podobně. Já jsem fakt zvědavá, kdy to konečně bude ONO, já mám někdy pocit, že si ze mě to naše miminko dělá srandu a nebo je strašně nerozhodný a jednou se mu chce ven a pak si to hned rozmyslí :grinning:
A zkoušíš nějaké metody, nebo to necháváš být?
Ještě mi sestřička řekla, že mi Dr. možná udělá v pátek na kontrole nějaký hmat, který by mohl porod vyvolat, ale vůbec nevím, co to má být :confounded:
8. dub 2009 v 19:16  • Odpověz
No ten hmat je prej dost neprijemnej a nekdy i bolestivej bemo. Jinak ja toho zkousela dost a fakt nic na maleho nefunguje. Ma proste svoji hlavu :grinning: Nejvetsi for je kdyz mam pravidelne bolesti ctvrt hodiny a pak to upne utichne to by me kleplo :angry:
8. dub 2009 v 19:29  • Odpověz
No, tak se mám na co těšit, že, ale porod stejně nebude nic příjemného a když to pomůže, aby se mimčo rozhoupalo, tak budu jedině ráda.
Přesně jak píšeš, já mám pocit, že už to fakt musí být ono a začnu pomalu sledovat hodiny a počítat a pak z ničeho nic klid, jako když utne.
Já si taky myslím, že když se miminku ještě nechce, tak s tím žádný čaj, tatínek a skákání nic neudělá.
No, uvidíme, kdy to na koho přijde :slight_smile:
8. dub 2009 v 19:37  • Odpověz
Jo, holky, miminka si z Vás dělají šoufky :grinning: Ten hmat se jmenuje Hamiltnův a moji kamarádce opravdu porod rozjel, ale prý ji moc nebolel. Asi jak kdo je citlivý.
Já bych dneska zase plácala pátý přes devátý :unamused: Tak to zkouším zajíst ovocem a jogurtama, ale chuť na něco nazdravýho je doooooost silná :astonished:
8. dub 2009 v 19:38  • Odpověz
buni ahojky gratuluji ještě jednou jak jste to obě zvládly i manža. moc se těším na fotečky . a rozkojila jsi se v pohodě?

andy dren je hadička z jizvy a odtud ti odchází krev z jizvy je to dobré aby se ti neudělala krevní sraženina a máš ji max po dobu na jipce já tedy asi dva dny ty jen den a cévka se prý vyndá po pár hodinách . nic hrozného to nebude . navíc davají léky na bolest a kapačku

bemo tak už to vypadalo nadějně vid tak třeba dneska :wink:
8. dub 2009 v 19:44  • Odpověz
Ahj holky,
tak jsem dnes byly s manžou u kámošky podívat se na ní i na mímo je to prostě nádhera.
Říkala že si nemám kupovat zásobu normal vložek ale mám si koupit v lékárně dost balíků poporodních vložek že jsou prý mnohem mnohem lepší, tak zítra dělám razii na lékárnu :grinning:
Jinak jsem už úplně zoufalá s tou mojí prací bývalou , představte si , že na sociálku jim ještě nepřišel papír na mou mateřskou a to jsem jí tam posílala účetní před měsícem aby mi to přišlo aspon v květnu , takže jsem úplně na dně a furt brrečím :frowning2: protože z jednoho platu se to utáhnout nedá když máme placníčko.
Tak vůbec nevim co budu dělat jsem fakt na dně :frowning2: nevim proč v práci mi to tak zadržují :angry:
Takže jestli dostanu mateřskou až v červnu nebudu se ničemu divit :unamused: ale z čeho budem papat to fakt nevim :frowning2:
Já už sem fakt v pr...li , dnes jsme byly vyzvednout proutěný koš ,a tímto hasne
Anit : prýp o císaři trvá vytvoření mlíčka i týden tak ti držím palečky aby ti to dobře dopadlo
Buni: ještě jednou velká gratulace :wink:
bemo: bobas: tak šup :grinning: né že budete všichni rodit 14. s andy :grinning:
Tak já se jdu uklidnit nějak nevim jak ale prostě tohle už fakt nezvládám dobrou noc holky mějte se hezky
8. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz
Buni, jeste jednou velká gratulace ke Kačence. Ten popis porodu vypadá opět motivačně, tak doufám, že to takhle půjde dál :wink:
Koukám, že Bemo s Bobasem budou asi rodit současně, ale zatím prckové jen trénují :wink:
8. dub 2009 ve 21:04  • Odpověz
všem ještě jednou díky :slight_smile:
anitt-bála jsem se že se nerozkojím,když mi malou hned nedali,ale ted mám prsa jak mlíkárnu a v porodce stačilo aby jakékoliv mimi brečelo a já měla hned kola na košili :grinning:
8. dub 2009 ve 21:11  • Odpověz
Ty jo Marek, tak to je fakt hrůza, to si snad nemůžou ani dovolit to takhle zdržovat. A z čeho máte žít Ti asi v práci neřekli, že. Koukám, že to s tou prací stojí za prd všude, aby udělali něco pro rodinu, tak to ne.
Mě taky ještě nepřišla mateřská a to jsem ji nastoupila 11.02. - dobrý co.

Zatím to vypadá, že se s Bobáskem předháníme, kdo bude dřív :slight_smile:

Holky, vy tady máte všechny fakt ukázkový porody, doufám, že takové štěstí budeme mít opravdu všechny. Zatím tady není nikdo, kdo by dlouho trpěl, tak snad ani nebude :slight_smile:

Jak píšeš Marek o těch vložkách, tak mě to kámoška taky říkala, tak jsem si koupila v lékárně 3 balíčky po 20 ks, ale měli jen normal balení a prý v porodnici dávají ještě nějaké větší a ty jsou ještě lepší, ale jsou téměř k nesehnání.

Jdu na kutě holky, dobrou noc a zítra ahoj :sweat_smile:
8. dub 2009 ve 21:21  • Odpověz
anitt, dík za odpověď :slight_smile: A ten dren, bolí to pak, myslím to vyndavání?
marek, no je to na prd. Zkoušela si zjistit nějakou jinou možnost, že by si to třeba nějak popohnala nebo někam dovezla sama?
buni, tak to je dobře, že Vám to tak hezky jde :slight_smile: Teď jsem si vzpomněla, že v noci mě šíleně bolely bradavky a měla jsem taky kolo na košili, tak snad nebudu mít ani my s anitt problém :dizzy_face:
Zítra jdu na monitor a kontrolu, tak snad je vše oki, když mám nožky jak báně :unamused:
8. dub 2009 ve 21:24  • Odpověz
Bunicko ahojky - tak to je fajn ze jste ten porod zvladli - az teda na tu placentu ale i to jsi zvladla.Jsi holka sikovna :wink:
8. dub 2009 ve 21:29  • Odpověz
Ahojky Bunicko tak tě tu i s Kačí rádi vidíme :grinning: Zvládla jsi to na 1.Jsi šikulka a vy to holky také zvládnete :wink:

Včera jsem celej den lítala v lesoparku a večer jsme měli koliku jako prase :cry: Ale dnes pohoda a krásně chrupká :pensive:
8. dub 2009 ve 21:43  • Odpověz
Ahoj maminy! Ráno se tu misi ptala jestli v noci, když kojíte jestli taky přebalujete. Vím, že určitě nestíháte číst, tak jsem si na ni vzpomněla teď, když tu tak jste. Pozdravujte prcky Vaše. Já už jen 6dní. :dizzy_face:
8. dub 2009 ve 21:45  • Odpověz
Andýsku já přebaluji :wink:
8. dub 2009 ve 21:52  • Odpověz
Už jen 6dní a bude Týnka s námi :grinning:
8. dub 2009 ve 21:53  • Odpověz
vikul, když mě pustili dom bylo to 18, to letí. Jinak blahopřeji štůfkovi ke včerejším 2měsíčninám :dizzy_face: :wink:
8. dub 2009 ve 21:55  • Odpověz
Vikul, jestli jste byli tady u nas v Hostivarskem lesoparku, tak to je super. Uz se taky tesim, az budu kocarkovat :dizzy_face:
My jsme si dali s Honzikem na Chodove zmrzlinovy pohar, pokecali se znamou, tak jsme se trosku rozptylili :slight_smile:
8. dub 2009 ve 21:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.