• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
vikul malej za chvilku bude litat :slight_smile: Je to fakt sikula. Krystufek nosi na krku retizek? A nebojis se ze si ho treba roztrhne a da do pusy?
Andy to by me svihlo a na zavinovacku uz je velka. A nerikala dr jak dlouho to bude trvat nez se zklidni?
6. lis 2009 ve 14:49  •  1 dítě  • Odpověz
vikul Štufek fakt jede s tím vyvojem,to už začne capkat :astonished: :grinning: je to krasny,živy klučík :wink:

bemo vy jste taky dlouzí,no to nevaží zas moc k te míře..my mame kolem 7kg a 63cm :grinning:
Elin byla taky kratká a široká :grinning: ale vyrostla z toho,i když na 6 let teda je celkem prcek :wink:
s tou babičkou to je moc smutné :frowning2: a nejhorší je že nemužeš nijak pomoct a ten človek se jen trapí :frowning2:
6. lis 2009 v 15:15  • Odpověz
jj Misi malej ho má už od narození,ale přece jen jsme ho na chvilku uklidili a má ho tak od 3 měsíce.Když si zvyknou tak jim nevadí :wink:

Pétí vývoj máme opravdu fofrový :confused: :grinning: Ale je to prostě šikulka a chodit bude coby dup :wink: Ale zase mám pocit,že je teď samostatnější a i si hraje.Teď jezdí autem :sweat_smile:
6. lis 2009 v 16:51  • Odpověz
vikul to je borec, malej by to urcite zlikvidoval :grinning:
Bemo chudak prababicka, je to hrozna nemoc :cry:
6. lis 2009 v 17:51  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky,
jsme doma. Na rehabce fajn, pry nemam nechavat prcka se pokouset sednout, je na to jeste brzy. Predtim nez si sedne by mel jeste min. mesic lezt po 4, takze mi ukazala jak ho motivovat na lezeni. A ani nam nedala termin na priste, pry ji mame zavolat, jak nam dopadla ko u neurologa a podle toho se operativne domluvime :wink:

Peti, tos to tem drbnam pekne nandala :grinning:

Misi, ty golfky jsou skladnejsi a lehci na cestovani. A do letadla si nevezmu kocar za 20 tis, aby mi ho tam zdemolovali :angry:
6. lis 2009 v 17:53  • Odpověz
holky skoušeli jste davat už prckum baby sušenky? máme koupené od 6 mesíce a ted přemyšlím,jestli přece jen nepočkat,že je brzo
6. lis 2009 v 18:03  • Odpověz
Peti, my je mame od mudry zakazane, protoze jsme sumici, tak abysme moc nenakynuli :wink: ale ty susenky jsou docela tvrde, lepsi jsou mozny ty kukuricne krupky :wink:
6. lis 2009 v 18:16  • Odpověz
tak jsme byly, holky, na nákupech. utrácela jsem ve spencereu. Kikina má dvoje nový džíny a tři trička prďácký, tři bóďa s dlouhým, zimní čapku, pěnové puzzle, šustící knížku a 2litry jsou pryč :angry: a já nic :unamused: ale něco má na vánoce, že? jo a v ca maj akci do neděle na bundičky -25%, to se vyplatí, akorát já husa tam šla naposled, že? :frowning2:
hrusti, blahopřeji honzíkovi k té ko na rehabce, je prostě dobrej :wink:
peto, tý jo, tys jim to pěkně nandala :slight_smile: to je dobře, ať se nestaraj, baby jedny :sweat_smile:
já sůši dávám do ovoce, hezky se v teplým rozpustí :wink: Naše sedmikolová Kikna může :grinning:
jo a v globu maj v mimiclubu giant pampersky za 300Kč a to se vyplatí :slight_smile:
s tím házením, no, ona to tak furt nedělá, ale jednou za čas prostě má takovouhle děsnou noc :unamused: asi úplnkem :frowning2:
6. lis 2009 v 18:41  • Odpověz
Andy, ja jsem byla ve Spenceru dneska, chtela jsem si koupit dziny, ale moji velikost nemeli. Bud meli maly nebo velky :angry: A na detsky veci mrknu zitra, ale asi uz to bude probrane :unamused:
Sis hezky uzila den, co :slight_smile:
6. lis 2009 v 18:45  • Odpověz
Pétí já je dávala,aůe jen občas.Jak píše hrurti tak kup kukuřičné křupky.Sušenky jsou sledké a není to pravé ořechové.Ale já ještě doma mám tak mu ji občas dám.Ale papá spíš křupky.Jsou zdravé a bez soli a cukru :slight_smile:
6. lis 2009 v 19:00  • Odpověz
hrusti, to jo, výborný a já tak chtěla kozajdy :slight_smile: Já teda kalhoty mám ráda z new yorku a z exe a mám vždy stejnej problém jako Ty :grinning: Jo a pak jsem byla ještě s jednou maminou na prochajdě u Nisy a málem jsme zmrzly :grinning: Jen Kikina byla spocená :astonished:
6. lis 2009 v 19:00  • Odpověz
vikul, a kde je kupuješ?
6. lis 2009 v 19:01  • Odpověz
Malej už tluče špačky.BYl vyřízenej a omlácenej.....Dnes pěkně machroval a potloukl se :unamused: Máme dvě boule :confused:
6. lis 2009 v 19:02  • Odpověz
holky a můžou ty kukuřičné křupky a ty sušenky i dítě, které ještě nemá zoubky? Jak se jim to dává? Já bych se bála udušení... :confused:
bemo, měřila jsem jí doma a má 74cm (ale může to být jinak podle metru dr.). Vy jste krásně symetrické :dizzy_face:
vikulko, krásné fotky, Štůfek je fakt drak, to snad ani není možný :grinning: Si musíš užívat, co? :sweat_smile:
andy, teda to sis udělala krásný den. Mě má přijít ještě nějaký doplatek dovolené tenhle měsíc, tak to padne za dárky :grinning: A dneska mi přišla poprvé rodičovská, to je šok :angry:
hrusti, gratulace k rehabce! Takže pokud to na neuru dopadne dobře, tak už tam nemusíte? To je skvělé! :dizzy_face: Takhle drahý kočárek bych si do letadla teda taky asi nevzala...
6. lis 2009 v 19:12  • Odpověz
Jo, jo symetrické jsme hezky :slight_smile:

Peti, prosím Tě a co jako měly za řeči ty ženský v obchoďáku? Já vůbec nechápu proč, jediné o čem by si mohly povídat je o tom jak je Šimulka roztomilé miminko, nic jiného mě nenapadá.
6. lis 2009 v 19:20  • Odpověz
Zuzi, ty krupky muze i dite, ktere nema zoubky, protoze ty krupky se jakoby v pusince rozpusti. Ty susenky nevim, jsou tvrdci, takze fakt nevim :confounded: Ja zatim nedavam ani krupky, ani susenky, protoze zatim nemame potrebu neco papat mezi jidly a dr nam to nedoporucila :unamused: Uvidime, jak dopadneme v pondeli na ko :confused:
A pokud nam ko u neurologa dopadne dobre, tak na rehabku uz nebudeme muset :slight_smile:
6. lis 2009 v 19:44  • Odpověz
Bemo, Kremčo, co máte za spacák a je fakt hodně teplej?

Jo, jinak Kremčo, já nemám nafukovací kolečka, nechtěla jsem je, protože mi bylo jasný, že bych je měla furt píchlý, jezdim tu po lese, polích, šutrech a tak, to Tě lituju, ale ty bydlíš na sídlišti, tak to fakt nechápu, lepí se na tebe smůla, achjo.

Petrach, já mám 183 cm, takže Ančí asi bude po mně. :astonished:

Viki, no že doženeme i prvorozeného Štůfka, to jsem netušila. :grinning: :grinning:

Zuzíku, ty kukuřičný křupky se dají ukousnout i rtíkem a se slinama se jakoby rozpustí v puse.
6. lis 2009 v 19:48  • Odpověz
aha, tak děkuji za informaci ohledně těch křupek. Já je taky zatím nechci dávat ani sušenky, docela nám nabrala po příkrmech, takže nemám potřebu ji ještě vykrmovat :slight_smile: Ani kašičku jsme zatím neměly, na noc jí prozatím stačí Sunar, takže jí taky nechci cpát.
karco, my máme taky nafukovací kola, já je právě chtěla kvůli tomu terénu tady - šutry, pole, jako u vás. Kamarádka má umělohmotné a má je totálně oddělané. A zatím nám kolečko ruplo jen jednou. Naštěstí :grinning:
6. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
Andy sis udelala krasny den :grinning: Kikina bude kocka :slight_smile: Vy mate v Liberci MS? To my v Olmiku ne :frowning2:
Hrusti gratulace k rehabce, moc jsi me potesila s tim lezenim, kamosce totiz malej zacal lizt a hnes si sedl a Eli uz leze tyden a vubec se k sezeni nema :sweat_smile:
My doma krupky mame ale nedavam je. Malej taky nema potrebu neco jist mezi jidly. Beru je jen kdyz nekam jedeme a chci aby chvilku vydrzel nez dostane jidlo. Ale moc mu to nejede. Susenky jsem koupila ale vzdycky je rozmixuju na prach a zahustuju tim presnidavky. Kdyz mu dam samostatnou presnidavku tak ma hned hlad ale s tema susenkama je to lepsi :wink: Malej mi neprijde tlustej, je dost dlouhej. Musim ho zitra zmerit, jste me uplne vyhecovali s tim merenim :grinning:
Karco a delas modelku? Jaky to je byt tak vysoka?
6. lis 2009 ve 20:51  •  1 dítě  • Odpověz
Tak to my potřebu máme a to velikou :grinning: Musí mít něco v kočáru páč tam nechce být!!!!!Ale to poznáte,až začnou pobíhat okolo nábytku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hi,hi

Já už zase mám vínečko a bumbám si tu :grinning: Vyžehlila jsem udělala obložené chlebíčky a jsem tu :confused:
6. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz
Misi, ono neni na skodu chodit na tu rehabku. CLovek se dozvi zajimave informace :wink:

Vikul, ja uz mam v sobe dve sklenicky lambrusca. Ale uz koncim a jdu hajat. Zitra mam anglictinu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz
Tak si ťukneme néééé :grinning:
6. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
Misi, ta fyzioterapeutka rikala, ze tim lezenim si deti zpevni zada, coz pak potrebuji pro to sezeni, aby byli stabilni a nenicili si zada :wink:
6. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz
Tak to jsem ani nevěděla,ale Kryštof asi joooo.Protože jsme to tak měli....Je prostě úžasnej :dizzy_face:
6. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz
A po kom asi je :grinning: To je asi jasný,po maminečce :grinning:
6. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz
holky vy alkoholicky :grinning: Hrusti musis vsechny rozumy se vzdycky hodit at jsme chytrejsi :slight_smile: No malej zacal lezt na veci jako na knihovnu a tak, on si nestoupa ale kleci a drzi se a nekdy se prevazi dozadu a spadne. Taky radost. Uz se tesim az bude to padaci obdobi za nama. Vikul bude urcite souhlasit :grinning:
6. lis 2009 ve 21:27  •  1 dítě  • Odpověz
hrusti super zpravy :wink: chtelo to jen trošku času,vím jiste že vas vyřadí :slight_smile:

holky vy si dáváte do nosu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

bemo onisi myslí tady u nas že máme mimozemštana víš :grinning: tady jsou lidi tupci..myslí si že když se narodil předčasne tak se to rovná že je postiženy :angry:

zuzí ty sušenky se pry rozpustí krasne v puse,ale ja je brala že do mlíka rozpustit na svačinu,ješte se radši zeptám dr jestli je muže,je pravda že kaše nedaváme taky,na noc jen mlíko a chrní krasne :wink:

andy tys udelala vítr v penežence :grinning: dobry napad,ješte by to chtelo neco i sobe :wink:
miši Eliášek už taky jede co :wink:

u nas už spí i manža,teda se tvaříl že se mu desne chce a šel do ložnice :grinning: malí spal odpo přesne 28 minut,myslela jsem že me trefí,došli jsme z prochazky,že si dam v klidu kafčo a on oči jak trnky,ale hlídal ho pak tatka,nejak se ted moc snaží :wink:
6. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz
jj souhlasím a doufám,že to budu mít hodně rychle za sebou:slight_smile:

Pétí už mám dopito:frowning2:
6. lis 2009 ve 21:57  • Odpověz
Jinak miši už ti to začíná tak vítej v klubíku :grinning:
6. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz
alkohol, tede já nechci hooodně dlouho vidět :grinning: :grinning:
peto, jsou blbky, páč dřív se taky tak rodily děti a taky jsou ready, třeba ta Léňa, co plete ty čepičky, se narodila v 7.měsíci, nějak na začátkui a je úplně v poho a nikdy v životě neměla žádný problém, vše krásně dohnala, jak Váš malej,. Hold vesnice a Šimula je tedy úplně normální, jen prostě pospíchal na svět no. Nechápu o co jim šlo, maj být rádi, že to tak dobe dopadlo a ne drbat. Hlavně nevím, co je na tom za drbárnu :confounded:
misi, Elík už leze, jo? Tak to gratuluju :slight_smile:
6. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.