• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
To jsou,ale debilky :angry: :angry:
6. lis 2009 ve 22:04  • Odpověz
peti, tak to jsou fakt blbky, to je děsný :frowning2: Mě přijde, že se v neštěstí druhých na vesnici každý vyžívá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tady je to taky tak... :angry:
misi, gratulace Eliáškovi k lezení :slight_smile: Už nám to začne pomalu, ale jistě všem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nějak rychle nám ty miminečka rostou :confused:
U nás už se taky spí a usnula zase po dlouhý době sama v postýlce. Zajímavý je, že ráno, když se někdy kolem čtvrté probere, tak ji nakrmím a šupnu do postýlky a to usne hned. Ale večer to jsou tyjátry, jak kdybych jí rvala hlavu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Holky a teda teď nevím, Veru si do sedu sedne z pololehu, tak to dělá blbě? Ona sice začíná lézt, ale spíš se přesouvá po bříšku a ručičkách, nožičky si dává pod sebe, ale ještě to nemá úplně vychytané. A do židličky jí šupnu a sedí... Tak teď ve mě hlodá červík nejistoty... Nebo teda je to spíš červ megačerv... :confused:
6. lis 2009 ve 22:46  • Odpověz
brý večír,

zuzi-dělá to dobře :wink: děti si mají správně sedat z boku.Taky chodíme na rehabku a je super,když ti to někdo ukáže a řekne :slight_smile: Takže trénujem,že přitáhneš pravou nohu kolínkem k bříšku a do kříže zvedáš za ručičku a naopak,ale musí se opřít jen o loket a tak si ty mimča potom sednou-nikdy né za obě ruce rovně :wink:

Jinak my už se taky plazíme a to dost a kolínka každým dnem podsouvá víc na lezení a už si taky tak do boku sedla.Jak bude chvilka hodím foto :slight_smile:
6. lis 2009 ve 23:03  • Odpověz
jé, buničko, děkuju za uklidnění. Ona si takhle sedá hrozně dlouho, ale tak před měsícem se jí to podařilo a do sedu jde přesně podle tvého popisu. Tak snad to bude fajn. :slight_smile: Nevím, jak bych jí to odnaučovala... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kačka je šikulka, už minule ta fotka s tím utrženým listem od kytičky mě pobavila :grinning:
6. lis 2009 ve 23:23  • Odpověz
Misi, ta na modelínu bych musela mít o 25 kg míň, hehehe. Když mi bylo 15, tak jsem po tom toužila, ale naši to tenkrát nebrali vážně, takže nic, no ještě že tak, to by nebylo nic pro mě, nakrucovat se někde před foťákem, radši pracuju hlavou.

Jo tak Viki měla mejdan s koníkem, chlebíky, vínečko, to je život.
7. lis 2009 v 07:18  • Odpověz
Dobré ránko,

karca: máme Emitex a je super a už se mi tam i podařilo nějak přichytit ten kus látky, že to nesklouzává. Jupííí. Jinak pán v cykloservisu říkal, že tam byl nějaký trn. Budu se muset dívat, kam jedu. :slight_smile: U Niki jsem nepíchla ani jednou a teď s Týnou už popátý. Děsný. Ale už mám vychytáno, kde jsou servisy a od kolika mají otevřeno, takže v pohodě. :slight_smile:

vikul: gratulka k pidi narozkám. Nás to čeká příští týden. Jsem zvědavá, kdo bude dřív chodit - jestli my nebo vy. :slight_smile: Jsou to oba draci, ale vy jste starší, tak máte nárok být první. :grinning:

hrusti: gratulace ke kontrole. Honzík je šikula. Já Týnu nechala ať si sedne kdy chce, ony to ty děti vědí samy nejlíp, kdy je pro ně pravý čas. :slight_smile:

petrach: vyprdni se na ženský, jsou to slepice a neumí se vůbec představit, co to obnáší vypiplat takhle malinké miminko. Ségra taky měla Kubu předčasně, i když ne takhle moc a je to zdravý až móóóc živý kluk. A když se u babičky sejdou s Nikuší,t ak babičce vstávají vlasy hrůzou. :grinning:
Jo a po vysazení jogurtu průjem přestal. Tak jsem fakt zvědavá.
Včera měla prvně Siváčka místo jogurtu, no moc se netvářila, ale něco snědla. Takže, když nahradím mlíko tímhle, tak by zas mělo stačit. :slight_smile:
7. lis 2009 v 09:07  • Odpověz
Kryštufkovi přejeme všechno nejlepší :slight_smile: hlavne pevne zdraví a mamince pevné nervy :grinning:

kremco co je to ten siváček,to neznám? tak jogurty nedavej,nebo se poptej dr na sojové,neco určite bude jako nahrada..ono třebas za 2-3 mesíce jí to ani nic už delat nebude..

zuzí,buni holky už jsou taky akční:astonished: teda tady to jede :grinning: moc gratuluju

jo a ty drby už ted neřeším,ale dlouho mi to trvalo,než jsem se přes to dostala..manža chtel už jednu domu,že se přestehujem,tak me to deptalo..holt malé mesto,tady je to fakt desné,každy ví všechno..pozdravím a jdu dál
7. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
petrach: siváček je rýžový dezert s ovocem, prodává se ve zdravé výživě. Je to právě pro děti, které mají problém s BKM., ale jí se i normálně. A ještě jsem koupila sójový dezert. Ten zkusím dnes, tak jsem zvědavá. :slight_smile: Poradily mi to holky z únoráčků. Když si do googlu zadáš siváček, tak ti vyjede odkaz na výrobce a všechny produkty.
7. lis 2009 v 09:41  • Odpověz
gratulujeme stufkovi :slight_smile: petrach jsou to pipiny, malej je sikulka, nic si z nich nedelej.
Kremco tak snad to bude ok, chudak Tynka. Zuzi kdyz si seda sama tak myslim ze v klidu, kazdy mimo je jiny. U nas malej leze jak drak ale o sezeni se ani nepokousi zatim. :unamused:
7. lis 2009 ve 12:49  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky,

Štůfek děkuje a posílá pusinky......
Dnes jsem nevařila a koupili si nudle a je taková pohoda.Vytřela jsem chodbu na patře a dáme kávičku :grinning:
7. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz
Ahoj holky, my jsme dneš ní noc měly o 50% lepší než předešlou, házela sebou to teda jo, ale vždy tak 10-20min. a pak zase tvrdě zabrala třeba na 2hoďky než bylo repete. Musím se tu na koníku zkusit poptat jeslti to nějaký mimčo taky mělo. Dr. mi s tím moc nepomůže, podle ní je malá zdravá, sono mozku i eeg má za sebou.
Jo a vše nej štůfkovi k třičtvrtě roku :wink: Tý jo, zachvíli se tu bude slavit :grinning:
Mně malá teda dost píďálkuje a na klužším povrchu se plazí do zadu, to je vše :grinning:
kremco, já píchla minulý týden, nemohla jsem pak jeden den ven a Tom mi pak říkal, že mě pozdravuje pan pneuservisák, že takovou díru snad ještě neviděl :grinning: Měla jsem tam sklo. Jsem ráda, že u ž Vás ten průjem přešel :wink:
Až se malá vyspí, tak jedem k tetce, Eliška, sestřenice má 18 a to nedávno ji byly 2 :astonished:
7. lis 2009 ve 14:35  • Odpověz
holky ted jsem tu načapala mého chlapa :astonished: do nej bych to teda neřekla :unamused: mám vas v oblíbenych..musím zjistit jestli jen ted,nebo častejc ,no ten si to neda za klobouk,tohle me fakt vyrazilo dech :stuck_out_tongue_closed_eyes:
andy mužou si tu tukat s Tomem a tchynkou :grinning:

miši ty bys toho po nem chtela moc,nemužeš ho srovnávat s tema našima rychlíkama..sem se dnes dívala..Elin lezla v 7.5 mesíci,stoupla v 9.5 a pak teprve sedla :wink:
no a synovec lezl až v roce :wink: nestresuj se,bud rada,pak už si v klidu nedaš kafe hooodne dlouho :grinning:

andy tak pekne oslavte :wink: tam bude dobrot,už te vydím,neco pošli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
kremco pojud muže tyhle nahrady tak je to super :slight_smile:
7. lis 2009 v 16:13  • Odpověz
Ahoj holky,

tak u nsás stav stejný, chrchláme a máme rýmu jako trám. Malá spinkala celou noc až do desíti, takže pohodička. Jen mí teď stávkuje u příkrmů. Dopoledne do ní dostanu ovoce, ale k obědu příkrmy jí vůbec nejedou. Nevím, co s ní, ale je to děs - má to všude jen ne v puse...

Kryštůfkovi všechno nej k devíti měsícům, hlavně zdravíčko a ať mamince dává co nejmíň zabrat :slight_smile:
Andy, tak ses aspoň trošičku vyspala, i když teda asi taky žádná sláva.
kremco, tak to už máš dost vychytaný s těma cykloservisama :slight_smile: Ale naštve to :angry:
7. lis 2009 v 16:29  • Odpověz
Petrach, ty můžeš být v klidu, vždyť ty o svém muži vždy jen v dobrém, ale je to zvědavec zvědavej :sweat_smile: :sweat_smile:
7. lis 2009 v 16:31  • Odpověz
karco to ja ted teprv začnu.. :angry: fakt me to pekne mrzí...
7. lis 2009 v 19:02  • Odpověz
Ahojte holky,

jdu vás skouknout. Včera jsme šli s partou slavit narozeniny a teda hooodně dlouho už alkohol vidět nechci.
Nebyla jsem nějak KO, ale prostě šlo vidět, že jsem se napila po dlouhé době :grinning:
Bylo to super, přišli jsme ale až ve čtyři, tak jsem byla dost ospalá, tak se Natálce věnovala moje mamka, je to moje zlato já ji nemít tak nevím nevím ... :slight_smile:

Jo a dnes Natálka řekla "máma" a pak na pejska od našich řekla "baf" no prostě je to šikulka.

Peti, mimozemšťani jsou spíš všichni ostatní, kteří si myslí takový pitomosti. Takový idioty fakt nemusím a vůbec to nechápu.
7. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
Petrach a jaké podal manža vysvětlení?
7. lis 2009 v 19:26  • Odpověz
Pétí nic si z toho nedělej mě tu Petr také šmíruje :grinning: A čte si to tu,ale ono to také není na škodu :wink:
7. lis 2009 v 19:56  • Odpověz
Bemo gratulace k prvním slovíčkům :slight_smile:
7. lis 2009 v 19:56  • Odpověz
Ahoj holky,
hlasim se, dneska jsem mela absenci. Dopoledne anglictina, pak prochajda, pak vyzvednout tchynce dort, koupani, krmeni atd a teprve ted jsem si sedla. Opet mam u sebe sklenicku lambrusca a bramburky... prasatko chro chro chro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
Peti, jaky podal manza vysvetleni? :grinning:
7. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
Hrusti já už tu nemám nic :frowning2: Všechno jsem už vychlandila :astonished:
7. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz
Vikul, my jsme dostali 1,5 litru, tak to pomalu, ale jiste upijime :wink: Mam toho za dnesek dost, potrebuji trosku vypustit :wink:
7. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz
jj to chápu :slight_smile: Já měla pohodový den :wink:
7. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz
bemo občas si vyrazit není na škodu :slight_smile: máš hodnou mamku,oni bysdlí nekde poblíž vás?
Natalka je šikulka,gratuluju..

holky vysvetlení žadné,meli jsme pak hned navštevu,ted koupaní a uspávání..co tu asi tak ti chlapi čekají že si přečtou? :grinning: o milencích či co??..no ješte to proberem si pište..

hrusti no melas absenci :grinning: jdete přat tchyni?
7. lis 2009 ve 20:24  • Odpověz
Peti, zitra jede manza sam ke tchyni. Meli dneska zabijacku, tak jede pro vysluzku a my tam pojedeme s Honzikem az za 2 tydny, protoze oni zitra jeste budou dodelavat veci ze zabijacky, tak bysme tam jeli na chvili a to se mi nechce prcka takovou dalku tahat. Tak tam pojedeme az bude vic klid :wink:
7. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz
Petrach, o milencích si samozřejmě píšeme v IP, to se tu nedočtou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz
Ještě, aby jsme se prozradily, že? :grinning:
7. lis 2009 ve 22:04  • Odpověz
pry byl jen zvedavy :astonished: no tady se toho dočte fakt že jo..ale naštvaná jsem teda desne :angry:
karčo :grinning: :grinning:
7. lis 2009 ve 22:07  • Odpověz
Ahoj holky!
Tedy Peti, a pak pry, ze jsou zenske zvedave. Chlapi jsou nekdy horsi nez zenske :grinning: No jo, o milencich si piseme o IP, tak pst :grinning:

My jsme vyhnali tatku poprat jeho mamince, Honzik ted spi a pred obedem maji dorazit moji rodice mrknout na Honzika. Ja ted zehlim, aby se mi to tady nekupilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hezkou nedeli!
8. lis 2009 v 09:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.