• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Dobre ranko holky

Jeden tu chvili neni a co se nedocte :grinning:
U nas je ted takove obdobi, ze furt neco chystame kvuli tem patakum co prijdou delat tu strechu. No a to me dneska ceka s nema schuzka. Teda oni nastesti prijedou sem. V pondeli dovezou material a pak nastup. No nejhorsi je ze nam budou delat i komin takze budu muset ten den rano drobek pretopit a doufat ze to vydrzi az do vecera. Ale pretopim max o jeden stupen jinak bychom tady s prdoulou padli :grinning:. Nejhorsi je ze jsem se do ted v klidku vymlouvala na to ze okna udelam az bude hotova strecha. No za tejden me vymluva padne a ja je fakt budu muset umejt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Bemo to jste sikulove u nas se jen obcas ozve MAM. ale to je tak vse. Jinak kdyz najde neco co se mu libi tak lidi takhle rychle se plazit to je fakt sila. Ale jinak dela ze to neumi :grinning:
Petko at si pocte treba se dozvi neco novehoa bude vic pomahat :wink:
Vsem preji krasny vikend
8. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
Ahojík holky :slight_smile:

Tak to mě tady manža nešmíruje, nemá na to čas. Celý týden je pryč a když je na 2 dny doma, tak hraje jeho hru a nikam jinam neleze :grinning:

Nelinka ta zatím říká pořád jen bába a hop a když jí mám posazenou na klíně, tak říká hop hop a poskakuje při tom :grinning: Zoubků máme zatím stále 6. Nesedíme, nestojíme a neplazíme se
8. lis 2009 v 09:47  • Odpověz
ahoj kočky,

bobas jo jo,on už se asi dočetl :grinning:
s tema oknama to máme stejne,dnes zasvítilo slunko a teda to vypadá :angry: chtela jsem vydržet do konce listopadu,že už budou jako umyte na vanoce..

hrusti žerhlit musím, taky,ale až večer,ted se pokusím uvařit,jestli me malí nechá..snad už usnul,je ted desne uřvany,chce jen na ruce,už fakt kolikrat nemužu jak pořad ječí..jestli už zas ty zuby.fakt nevím :unamused:

přeju krasnou nedeli,slunečnou :wink:
8. lis 2009 v 09:50  • Odpověz
Peti, Honzik je taky protivny,ale to asi tema zoubkama. Ten jeden uz je kousek venku a druhy je videt carka v dasni, takze bude taky brzy venku.
Ja dneska nevarim, mamka volala, ze mi privezou knedlo-zelo-vepro a tchyne pry posle rizky. To ja je rada poslechnu, abych nevarila. Tak jsem aspon vyzehlila, kdyz Honzik spinkal :grinning:
A okna uz jsem umyla a bude to jako vanocni uklid. Manza si v tydnu vyznamne stoupnul pred okno v kuchyni a rika, pry ze uz konecne neco vidi :grinning: Bych ho nejradsi bouchla :grinning:
8. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
Ahoj holky,

tak my máme za sebou parádní noc s dvanáctihodinovým nepřerušovaným spánkem, takže jsem vyspinkaná do růžova. Od včerejška mám upečené kuře s bramborem, takže vařit nemusím, huráá. Včera jsme to tu s Petrem uklízeli, tak tu máme krásně uklizeno. Ale teda dalo nám to zabrat, jak jsme marodní, tak jsme to dělali na etapy a zabralo to spoustu času. Dneska už musím jen utřít prach a je to. O okna se starat nemusím, myje je vždycky Petr, jeho to baví :stuck_out_tongue_closed_eyes: , což nechápu :grinning:
Peti, u vás svítí sluníčko? Tady je pořád pod mrakem, občas prší, lezavo - listopad, no (to je nejhorší měsíc v roce :frowning2: Teda, zvědavost je jedna věc, ale že ti tím leze do soukromí, je věc druhá :confounded: Co čekal, že se tu dočte? :confused:
hrusti, výslužku ze zábijačky tiše závidím, nechte si chutnat :grinning: Manža je vtipnej s těma oknama :grinning:
bobas, tak ať vám střecha dopadne dobře a máte už hotovo :wink:
8. lis 2009 v 10:48  • Odpověz
To já když umeju okna, tak Péťa říká že je dma konečně světlo :grinning:
8. lis 2009 v 10:49  • Odpověz
Ahoj holky! Malá zase kroutivka obecná ještě dospává tu šílenou kroutivou noc. Pokrok je, že už přiotom kroucení nevyžaduje dudlíka. Kéž by se to odnaučila, to bych ji pak šoupla do postýlky a ať se tam kroutí :grinning: Jediný, co mě mrzí, že jsem v noci trochu ztratila trpělivost no :frowning2: Ještě mě napadá, jestli ji taky nerostou zuby, strašně slintá. Některý děti třeba brečej a ona se kroutí :confounded:
hrusti, závidím obídek. Jám mám uvařený segeďák, ale budu dělat nový knedloš. Okna musím taky zvládnout. Já se přiznám, že je myji tak dvakrát ročně, máme žaluzie a bydlíme v přízemí, tzn., že jsou věčně zatáhlý, aby k nám nebylo vidět a tak já nevidím ani, že jsou špinavý :grinning:
8. lis 2009 v 11:00  • Odpověz
andy me už taky ujižedí nervy :unamused: a pekne me to štve,on pořad huláká.nic nemužu,vařím na etapi a když ho vemu tak přestane,teda vetšinou..tak je mi to podezřelé,jestli me jen neskouší :unamused:
manža je v praci..takl jsem hotová..asi budu muset vařit dopředu večer no..

zuzí tady svítí jak na jaře,fakt krasne ,vetrám jarní vzdoušek,třeba se mu bude líp spát a hlavne dyl..tech 30minut je desne málo..
tvuj je zlaty že ti tak pomáhá :wink: :wink: tohle si klidne muže přečíst taky :grinning:

jdu uklidit spoušt do kuchyne,už asi chrní :pensive: :sweat_smile:
8. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz
no, peti, ale taky muselo být u nás doma pořádný zemětřesení než mu docvaklo, že by mohl pomáhat taky on :unamused: A včera mě rozsekala tchýně. Petr jí volal a nějak mezi řečí jí řekl, že je mu pořád hrozně a že ráno jen vytřel podlahu a byl zesláblej. A ona na to, že ať nic nedělá, ať to udělá Zuzanka :angry: A že mě je taky blbě, to je jí jedno. Tak jí to Petr takhle řekl a ona na to už nic. Že já se celej den starám o malou, vařím a já nevím, co všechno - to asi není práce nebo já nevím. :angry:
8. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
Jste mi tady nějak inspirovaly s těmi okny. Umyla jsem okno v kuchyni, protože to bylo hrozné. Pěstujeme na parapetu v truhlíku mátu, takže okno podle toho vypadalo. V celým bytě jsem sundala záclony a už jsou v pračce. Do toho jsem zase vlezla na MMB a utrácela a utrácela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
Zuzí to já znám, jak chlapa někde píchne, tak to je hrozný nadělení a chudák malek musí ležet a nic nedělat. Neznám to od manžela to zase ne, ale od mého bývalého, ten byl hrozný bebíčko
8. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz
Ahojky holky,

dnes malej opět ukázkovej atatínek se zase snaží...TAk mám radost a tan víkend je hned pohodovější :slight_smile:
Malej teď usnul a tak máme kafíčko já u koníka a tatík u motorek :grinning:

Ambret to máte pusu plnou zubů :stuck_out_tongue_closed_eyes: To my máme jen dva dole,ale sedíme,lezeme a chodíme.Pořád se pouští,já se zblázním :zipper_mouth:

Okna bych taky potřebovala,ale musím si domluvit hlídání..Já bych to nezvládla..
8. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz
Dám sem dárek co jsem objednala Štůfíkovi k vánocům
8. lis 2009 ve 14:19  • Odpověz
peto, no jo, když je to občas, tak to zvládnem, ale když to pak nebere konce, tak to trochu cloumá s nervama no :unamused:
zuzi, bože a to jsi neslyšela mojí tchýni :grinning: Ženský jsou přece od toho, aby tohle všechno dělaly... jako proč mě by měl pomáhat, ji taky nikdo v 25 nepomáhal :grinning: Já si teda většinou dělám vše sama, ale když máme mladýho, tak prostě musí hlídat malou a pomáhat s klukem, i když dřív jsem obstarala i jeho, páč já jinak nezvládám a i tak mám na pilno. Jo, ale podle Toma je starání se o malou zábava. PÁČ JÁ CELÝ DEN SEDÍM NA PRDELI, NIC NEDĚLÁM A JSEM JEN SAMÁ ZÁBAVA :grinning: Jsem mu řekla, ať tohle ještě jednou řekne a fakt nic dělat nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vikul, Ty snad pořád myješ okna, ne???? Jinak autíčko je pěkný :slight_smile:
8. lis 2009 v 15:16  • Odpověz
Dala jsem nové fotečky. Je tam i Kikina s čerstvě narozenou Kikinou. Je tak malinká a to měla 3200g a Kikina 2650g, už si ani nepamatuju, že bylá táááák malinkatá :astonished: :dizzy_face:
8. lis 2009 v 15:45  • Odpověz
Holky, tak to já mám manžu zlatýho, ten mi zase furt opakuje, jakej mám teď těžkej job a že by to dělat nemohl a že je to náročný a na palici, no bude to asi tim, že je celý dny doma se mnou, Ti Vaši jsou mimo dům a tak si to nedovedou představit, mně to teda jako těžký a náročný nepřijde, jen je to někdy únavný, to miminko nekomunikuje, nechodí, nelozí a je prostě takové ještě nemotorné, tak je to jen a jen o střídání chrastítek a stále dokola a dokola to samé, ukazování obrázků, no vždyť víte a to je někdy únavný, stereotypní.
8. lis 2009 v 17:20  • Odpověz
Karca, jak smakovala Anicce mrkvicka? :grinning:
8. lis 2009 v 19:12  • Odpověz
no, holky, já jsem ráda, že jí Petr odpálkoval. On mi pomáhá jak může a holt teď, když jsme nemocný, tak je to náročný a trvá nám to dýl, protože něco rozděláme a než to doděláme, tak jsme zesláblí jak koťata.
karco, jo, to je svatá pravda. Ta naše aktivka u ničeho moc dlouho nevydrží, takže to jí furt dávám nové podněty a tak pořád dokola. Ale naštěstí si hraje a moc nefňuká, tak je to o.k. :slight_smile: Já jsem ráda, že je teď Petr doma a vidí, co to je starat se o malou. I když on to ví i tak :slight_smile:
andy, krásné fotečky :slight_smile: Kikča v tom sporťáku není ani vidět, jak je zachumlaná :slight_smile: A to srovnání s tím čerstvým miminkem je hodně nostalgické :slight_smile: Taky už si nepamatuju, že byla takhle mrňavá :frowning2:
8. lis 2009 v 19:12  • Odpověz
Ahijky holčinky,

tak dnešek super,malej strašně hodý pak jsme měli návštěvu(brácha s rodinkou)Mají Evičku rok a půl pak Mařenku osm let a byli hodňoučký.Krásně si hráli a mi pocucávali vínečko..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi si říkáte,že jsem alkoholík :confused: Ale to snad ještě nééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Petr si krásně hrál s prckem a tak bych si to představovala :wink:
Zítra jedeme na plavčo a pak jdu opět ke kadeřnici...Chci to na tu podkovu a hlavně mám jednu stranu delší :unamused:
8. lis 2009 ve 20:24  • Odpověz
oprava!!!!A my pocucávali vínečko
8. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz
Vikul, Stufek asi slysel, jak mu rikas satan a kraken a zamyslel se nad tim :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz
Asi jo:grinning:
8. lis 2009 ve 20:37  • Odpověz
Jojo, Viki je vtipná, převzala jsem od ní hlášku a vyhrožuju naší kočce když zlobí, že na ní vypustim Krakena (myslim Tim manžu) :grinning: :grinning: :grinning:

Hrusti, Anče mrkvička šmakovala, s jídlem asi mít problém nebudeme :slight_smile:)
8. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz
zuzik, no jo, to mímo bylo fakt prťavý, vůbec oči neotevřelo pořádně nazaplakalo a nejvíc mě dostala, že byl přes půl kila těžší než Kikina. To snad není možný, už si to ani nedokážu vybavit. Taky to byla Kristýnka :grinning:
Jinak malou baví dělat blbiny, na to jí užije a mě taky. Pořád na ní houkám a vymýšlím různě zvuky a tancuju a zpívám a lechtám... To je prostě její. Takže si pak přidpadám jak propuštěná z blázince :grinning:
8. lis 2009 ve 23:12  • Odpověz
AHoj holky,
dneska jsem tu na skok. Za chvili razime k mudre na posledni hexu a opozdenou pulrocni prohlidku. Tak pak pisnu miry. Teeedy venku je hnusne, ani se mi nikam nechce :unamused:
9. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
Ahoj holky u nas bylo dopoledne taky hnusne, ale ted uz to vypada lip. Dopoledne tu byla kamoska sousedka s malym, kluci vytuhli ve stejnou dobu :grinning: a my kecali. Odpoledne se chystam do knihovny, mam tam dve knizky co jsem mela na rezervacku, tak uz se tesim :slight_smile:
Vikul to jste si uzili krasny den. :wink: My nemame zatim ani jeden zub. Je tu jeste nejaky bezzubec? :grinning:
U nas bylo v nedeli taky krasne, ale jen dopoledne, to jsem manzu poslala na dve hodiny ven a uklizela sem a presouvala nabytek :grinning: Jednou za cas mam takovou manii :grinning: Odpo jsem jeli na pidi vylet na prehradu.
V sobotu odpo jsem jeli k nasim zavest Scottyho. Jsem ted slamena vdova :grinning: Manza se rekreuje na rehabce a dojede az v patek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
U nas okna taky myje manza, me to prijde strasne fyzicky namahavy. No kdyby mel blby kecy tak mu reknu at si je umyje sam, coz vlastne dela a ja mu to nekomentuju :grinning:
Zuzi teda vy jste samej extrem s tim spanim :grinning: Ale jste dobri, kdybych byla nemocna tak bych se na uklid zvysoka :grinning:
9. lis 2009 ve 12:39  •  1 dítě  • Odpověz
andy krasny fotecky
9. lis 2009 ve 12:43  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky,

tak malá včera usnula v půl devátý, o půlnoci krmení a pak spánek do devíti :slight_smile: Ale ráno se probrala a měla úplně uslzený očíčka od rýmy, takže razíme k dr. Jsem myslela, že se jí to vyhne a prd :frowning2: Teploty nemá, ale pořád jí teče z nosu a z očí. Chudinka moje... Petr je do 23. 11 doma na neschopence, tak se docela těším, že spolu budeme doma.
Misi, my jsme taky zatím bez zubu, jeden se jí tam klube hrozně dlouho, ale zatím se na svět neprodral :slight_smile: Jj, my jsme spánkoví extremisti :grinning: Já bych se na úklid taky vybodla, ale to nejde, to bychom tu shnili :stuck_out_tongue_closed_eyes: Děláme jen ten běžnej úklid, nic zásadního :slight_smile:
9. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz
Ahojda!
misi, děkuji za pochvalu :dizzy_face: A kdeže to je ten Tvůj manža? Ty jsi sama doma?
zuzi, chudák malá. No jo, to je tím podzimem. Já se toho taky bojím jak čert. Navíc jsem teď malý nahmatala bouličku na prsu, jak hrášek, tak nevím, ci je zas tohle. Zítra volám dr. jestli se máme ukázat. Snad se jí, co nejdříve uleví. Zvlhči vzduch, dej všude mokré plíny, bude se ji lépe dýchat, ještě pomáhá vypnout topení :wink:
Jo, my taky nemáme žádný zub. Ale u nás asi bude platit pravidlo, že to jde nejdřív do kostí, u Verunky taky a Elíáška to je jasný. Budeme mít dlouhány :grinning:
U nás dnes noc poměrně dobrá. Ale musela sebou řádně stejně házet, páč ve 4:15 na jídlo se vzbudila s nohama u mé hlavy :grinning: Jsem ji přestala dávat do pytle a je to o něco lepší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.