• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Zuzi, ty kelimky mame taky, ale zatim Honzika moc neberou. Ja mu je rozkladam a skladam podle velikosti a kouka na mne jako na ufouna. A pet lahve se nam taky libi. Tresu mu s ni, kdyz jsem tam voda a pak po tom jde jako blazen :grinning:
Karci, ja bych chtela koupit jeste Honzikovi k vanocum nejaky detsky telefon. On je po mobilu a notebooku jako blazen. Tuhle jsem mu rikala, ze z nej bude asi elektrikar nebo notebookar, tak se zacal hrozne smat jako kdyby mi rozumel :grinning:
9. lis 2009 v 19:47  • Odpověz
Jojo, mobil, klávesnice, ovládání od TV, to jede :grinning:. Mobil má Fisher Price, sousedka ho má a je fakt, že na něm dokáže Ančí zmáčknout knoflíky, některý hračky nejsou uzpůsobený tolik dětem a to dítě nemá šanci to zmáčknout, pokud do toho teda netříská jak o život, máme takový pianko :unamused:
9. lis 2009 v 19:50  • Odpověz
karco, určo pet lahev zaveď - je to super věc :grinning: Hlavně, jak tam šplouchá a blýská se ta voda, tak to je fakt hypnotikum :grinning:, jak píše Hrusti :grinning: Jinak dáreček vypadá moooc dobře!! :wink:
hrusti, já ty kelímky používám spíš na to foukání, když jí to skládám, tak mi to vždycky shodí a má z toho děsnou bžundu :slight_smile:
9. lis 2009 v 19:52  • Odpověz
teda petka je super napad, ale teda nevim jak u nas. U nas je miluje pes a ten by byl na nervy kdyby si s tim malej mohl hrat a on ne. :grinning: Karci krasny auticko. Vubec nevim jak ty kelimky vypadaji, se musim mrknout :slight_smile:
Ja uvazuju o klavesnici z pc nejake starsi vydrhnu ji a malej bude nadsenej, strasne rad to toho triska :grinning:
Jo a kdyz leze tak to je jak buldozer, hrne pred sebou hracky a nebo je preliza :grinning:
9. lis 2009 ve 20:00  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj holky,
co mi to deláte,než ja vas dočtu :astonished: :grinning: :grinning:

rano jsme meli rhb,dostali jsme cvik na podporu lození a pry naprosto odpovída 6 mesícum co by mel mít gestačne :slight_smile:
akorat zbytek jarnáčku je tady hooodne napřed :slight_smile: či co :wink: jsou tu samé šikulky :slight_smile:

zuzí doufám že se brzo uzdravíte,četla jsem že už je nemocná i Verunka :unamused: to je pech
vikul,karčo hezké darky..ten matyskuv raj má dobre ceny že jo?

zítra máme očkování a poradnu,tak písnu pak váhu :wink:
četla jsem ted ty aktualní vahy a míry Honzíka a Eliáška :grinning: to jsou dlouháni :wink:
9. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz
Ahojky holky a mimísci,

jsem tu..Dnes jsme měli na plavču focení abylo to fajn.Moc se těším na fotečky
9. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz
Jinak jsem byla u té kadeřnice a mám podkovu,jupí
9. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz
je to my se taky tesime :slight_smile: holky koukate na superstar? dneska vypadla jedna z nejlepsich zpevacek, uz tu soutez vubec nechapu :astonished:
9. lis 2009 ve 21:00  •  1 dítě  • Odpověz
no já taky nééé
9. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz
Hrusti gratuluji ke ko
Karco my chodíme a chodíme,ale už si nádherně hraje s autama,míčkama....je to miláček
9. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz
misi, starou klávesnici mám já :grinning: Od té doby, co mi malá tady přeinstalovala celý pc :grinning: A, že Tom se furt hrabe v pc, tak ji sem jednu dal. Tak já ji mam na stole a ona v tom zasouvacím a vždy když chci jít na net, tak si ji vezmu na klín a ona se zabaví a já třeba přečtu koníka - doporučuji :grinning:
Jinak dále, my zpíváme ze stránek Markéty Zikmundové, jsou tam všechn dětský písničky. Komáři, Bobr, dělání, když se načančám, skákal pes atd. Pak ji občas čtu, ale moc ne, ji to neba. Pak mám takovou knížku, kde jsou obrázky a pod tím napsáno co to je, takže to občas prohlížíme. Hrazdičku, tak do tý mi buší a pak ji začne demolovat. Jinak má ráda velký věci, plyšáky, polštáře a pere se s tím a samozřejmě blbosti. No a miluje hlazení a líbání na krku-milovnice :grinning:
Petku jsem měla, ale prázdnou, zkusím ještě plnou :slight_smile:
peto, gratuluju Šimulovi ke ko, šikulka jako vždy :slight_smile:
My teď byli u tchýňky, měla tam na návštěvě nějakou maminu s devítiměsíční holčičkou, ta teda jela a prej, že Kristýnka je proti ní ještě miminko :astonished:
9. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz
misi, koukám. Noo, ono to není o zpěvu jako takovým, je to o tom, kolik kdo má fanoušků. Jako třeba Ben, není vůbec dobrej, ale fanynek má jak blázen, to už jen slyšíš, když se řekne jeho jméno jak tam křičej jak šalený :confused: A podle mě to nevyhraje ani Chodúr, i když je teda fakt nejlepší. Nikdy to nevyhrál snad jistej favorit. Sámer byl tenkrát taky jistej a skončil třetí.
9. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz
ahoj,

tak jsem vas aspon preletela :grinning:

Vikul a co podkova - dobry? Vidis si na ni aspon? :sweat_smile:

Mala dostala na hrani uz vlastni klavesnici a dokonce bezdratovou :grinning: jen jsme z ni radeji vytahli baterky. Ale stejne ji nejvic laka ta na nasich notasich :wink: Jinak mala se taky zabavi sama, takze ze bych si s ni nejak hrala tak ani ne. Spis ji jen ukazuji na nejakych hrackach vychytavky jak to hraje... ale nejvetsi uspech ma taky petka, sacky a obaly od kremu. :grinning:

No s tema oknama jste me pobavili - to nevim jak by se muj tvaril kdybych po nem chtela umyt okna :grinning: Ale chtelo by to - ja je myju tak 2-3x do roka, vetsinou na jaro a na podzim.

Dneska jsme byli u kamosky a bylo to moc fajn. Jeji klucina se mel k Melince - njn - oba maji velka kukadelka - byl by to parecek k pohledani. Hodim nejake fotos.

Andy a to je kdo ta holcicka na fotce? To je od nejake kamaradky - je roztomiloucka a Kikinka vedle vypada jak velka holka a pritom je to snad z nasich miminek to nejmensi. Nechci videt jak by vedle te holcicky vypadala nase obr holky Mel. :grinning: By se nevesla do zaberu :grinning:
9. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz
misi, koukala jsem na superstar a fakt mě to dostalo... Tam nezůstane ani jedna holka, protože prostě nemají dost hysterickejch fanoušků... Myslím si, že takovej Lacho, Ben a Miro Šmajda jsou dost hrozní zpěváci, ale vsadím se, že ti tam zůstanou nejdýl... Fakt mazec, už na to nemám ani chuť koukat.
vikulko, krásnýýý účes - moc sluší :grinning:
9. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz
jaani, Kikina ale už dohání... Šimulu už dohnala a teď říkala, že si posvítí na Natálku a Kačenku, už je skoro se svýma 7,2kg má :grinning: Myslím si, že v roce bude takovej o něco menší průměr :slight_smile: To miminko se jmenuje taky Kristýnka a je jí týden a něco, je to miminko kamarádky od mé tety, byli jsme tam v sobotu na oslavě. Ale máš pravdu, Mel by jistě vedle ní vypadala jako obryně :grinning: :grinning: To je fajn, že Mel má už nového ženicha zase :wink:
vikul, sluší Ti to :slight_smile:
9. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz
mě už taky napadlo, že bych tomu našemu mrňavýmu hackerovi pořídila druhou klávesnici, ale ona je vyčůraná. Vždycky si na ní něco nacvaká a hned jukne na monitor, co to jako udělala :grinning: To samé s ovladačem na TV, takže ji asi nepřečůrám :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz
No superstar je nespravedliva. No ja doufam ze to vyhraje chodur - ten zpiva moc dobre. No Ben zpivat neumi ale ma krasne oci :grinning: Se mel prihlasit do jine souteze :sweat_smile: Jinak se me nelibi jak zpivaji ti dva kluci co dnes byli v cekarne. mel vypadnout radeji jeden z nich :wink: No ale jak rikala ta Leona - ta se ve svete neztrati. Me se treba v lonske superstar libil ten jiri zonyga a vyhral - jsem mu dokonce poslala hlas - ten byl fakt borec ale myslim ze stejne ten co vyhraje nema jistotu ze bude slavny - kolikrat po nem pote nestekne ani pes a ti kteri se nedostali ani mezi 3 jsou daleko znamejsi
9. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz
zuzi, souhlasím, ale s tím Lachem neee. Ne, že bych byla hysterická fanynka, ale mě se třeba líbí jak zpívá :slight_smile: Má hrozně zvláštní hlas.
9. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz
jaani, taky bych chtěla, aby chodúr vyhrál, ale te´d už je docela sebejistej fakt, až někdy mooc, připomíná mi Sámera :grinning:
9. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz
holky dík už jsem moooc spokojená a cítí se opravdu šik :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz
já si myslím,že měla vypadnout ta Bagárová a ten blondáček..nevím jak se jmenuje(má ty delší vlasy)

Bagárová je sice hezká,ale nepodala zatím žádný výkon a nechápu jak se ten poslední mohl líbyt porotě!!!!
9. lis 2009 ve 21:41  • Odpověz
Jani mám fotečky v albu..teď jsem je tam přidala
9. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz
Já jsem četal nějaký reference, kdo k omu fandí, tak nejvíc % asi 35 měl Chodúr a pak někde 20% právě Bagárová a pak všichni do 5 nějak, jo ještě Stará měla asi 10, ale ta mi přijde někdy uječená :grinning:
9. lis 2009 ve 21:47  • Odpověz
andy, mě se na tom Lachovi nelíbí, že pořád zpívá ty srdceryvný ploužáky (nezpíval ještě vůbec rychlou píseň), protože ví, že na to ty puberťačky letěj :stuck_out_tongue_closed_eyes: A jak se u toho vždycky tváří, to je děs běs :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky nechápu, proč jsou všichni vyplesklí z Moniky Bagárové, když ten její zpěv není ani moc slyšet... S tím Chodúrem souhlasím, někdy je až moc namyšlenej, i když on má aspoň být na co....
9. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz
zuzí máš pravdu,ale nezpívá tak špatně:slight_smile:Ta Stará se mi líbí moc
9. lis 2009 ve 21:59  • Odpověz
chodůr,že je namyšlenej??Tak to mi teda nepřijde :unamused:
9. lis 2009 ve 22:00  • Odpověz
Jani Mel je Štůfíkovi nevěrná!!!!!
No to teda mu nebudu ani říkat :astonished: :astonished:
9. lis 2009 ve 22:02  • Odpověz
zuzik, to je fakt, ony mu ty rychlý písničky moc nejdou :grinning: Ale prostě se mi líbí ten zvláštní hlas :grinning:
Mně i najednu stranu Monika přijde trochu hloupoučká, ale zase je jí 15 :wink:
vikul, Stará úžasně zazpívala tu francouzskou písničku a zpívá hezky, ale někdy, když jde do vyšších tón tak ječí, ale falešný to není to ne :slight_smile:
9. lis 2009 ve 22:03  • Odpověz
vikul, já si nemyslím, že vyloženě namyšlenej, ale už je vidět, že si tím vítezstvím je moc jistej :confounded: Potřeboval by vytrestat trochu :grinning:
9. lis 2009 ve 22:05  • Odpověz
vikul ty krasavico nasa :wink: Moooc ti to slusi. JJ vybrala jsi peknej uces - vazne ti ten styl sekne :wink: Hm taky bych potrebovala aspon zkratit ofinu - jsem jak marena :confused:

No me taky chodur neprijde namysleny - on je porad jen takovy vaznejsi ale namyslenosti bych to nenazvala. Spis sebejisty me prijde ten smajdo - nebo jak se jmenuje - no proste ten blondak co se nelibi vikulce - me teda taky ne - a proto jsem psala ze mel dnes vypadnout on. Bagarova je takovy prumer a ten maly klucina slovak s cernyma vlasama zpiva taky hezky ale je to jeste piskle takze ten ma na slavu jeste casu dost :grinning:
9. lis 2009 ve 22:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.