• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
vikulko no musite prijet na navstevu - to vis kdyz Melinka Stufka tak dlouho nevidela tak na nej pomalu zapomina - vis ze deti maji kratkodobou pamet :grinning: Ale ukazuji ji aspon fotky - i kdyz se tvari ze ji to moc nestaci :sweat_smile: To vis - ma ted libaci obdobi - me kdyz vidi tak otevre pusu jak kapr a uz me pusinkuje - strasne na me lpi od te doby co chodim do prace tak se na me vylozene tesi a pak me nechce nikam pustit :grinning:
9. lis 2009 ve 22:11  • Odpověz
mám radost,že se Vám líbím..Tatíkovi se to taky líbí :slight_smile: Jani myslíš toho cikánečka??To není slovák a ten zpívá suprově
9. lis 2009 ve 22:11  • Odpověz
jjo to chápu a tak tedy musíme vyrazit za Melinkou!!!Jenže ty chodíš pořád do práce :confounded:
9. lis 2009 ve 22:13  • Odpověz
Kryštůfek taky pusinkuje,ale hned mě kousne do rtu :angry: mrška malá
9. lis 2009 ve 22:13  • Odpověz
Vikul super :slight_smile: moc ti to slusi :wink: Me se nejvic libi Chodur, taky mi neprijde namyslenej. Z Bagarove taky nejsem odvazana, me se hodne libila Senkova a ta uz je ted pryc. Ben je desne, pak Smajda. Jo a Bendig to je ten malej cernej je taky super. No ale sem zvedava fakt jak to dopadne.
Vikul co jste dneska delali v plavcu? My jdeme zitra na posledni lekci prvniho kursu a od pristiho tydne budeme chodit jen jednou tydne, v patek ve tri.
9. lis 2009 ve 22:18  •  1 dítě  • Odpověz
jo bendig je ten asi ciganecek - ten zpiva fakt dobre.Na ten vek je hodne dobry, ale jeste mooc mlady - takovy ze vseho vytrepany. :frowning2: I kdyz tam jsou vsichni takovy rybizci :grinning:
9. lis 2009 ve 22:20  • Odpověz
MY chodíme jen jednou týdně.Dnes nám zkončil první kurzík a příště jdeme na druhý:slight_smile:Kryštůfek se jako jčedinný potápí tak jsme za hvězdy...Je opravdu moc šikovnej a hlavně ho to baví...Co jsme dělali??JAk vždy jen s rozdílem,že mě a malého pan točil a potápěl se asi 5x
9. lis 2009 ve 22:22  • Odpověz
vikulko tak muzes Stufkovi ukazat toho co mu leze do zeli :grinning: Pridala jsem fotecky - no mela bych to album promazat a zaktualizovat - je to des bes - sama se v tom uz neorientuju. Nic jdu asi udelat jeste jeden kalendar a povalim spat - na net nesmim. Zase jsme Mel objednala dalsi darek k vanocum :confused:
9. lis 2009 ve 22:25  • Odpověz
sikulka :slight_smile: U nas se potapi vsichni. Mame v kursu nejake moc sikovne deticky :grinning: U nas je vzdy ten prvni kurs 2x tydne aby si mimosi zvykli na vodu a pak úz jen jednou. Akorad me nastvali, ze od ledna zdrazili, sice proti tomu co platite vy je to asi nic, ale i tak me to stve. Kazda kacka dobra.
9. lis 2009 ve 22:26  •  1 dítě  • Odpověz
holky tak manžovi vypadla favoritka :grinning: v superstar

jani jsem si říkala kde jsi že se neozveš? máš toho v praci hafo co?

andy ta fotka ve sportáku je suprová :slight_smile: vy máte 7.20kg :astonished: :astonished: jak je toto možné??
no tak to nevím jestli budem mít víc,ale zas na naši delku to víc byt nemuže,byl by z nej buřtík,i ted vypadá moooc dobře,říká naše dr :grinning:

vikul jsi koča :slight_smile:
9. lis 2009 ve 22:26  • Odpověz
Ahojky holky,
Jani krásné fotečky. Melinka fakt dělá krásné ksichtíky a má nádherný kukuč a fakt kouzelný očíčka :wink:
Jinak jsem se do toho kalendáře pustila v Photoshopu, ale bude to pěkná piplačka. Už máš celý rok?
Já si dnes naisntalovala nový adobe, takže se s tím budu teprve seznamovat, snad to do Vánoc stihnu :slight_smile:

Mě se v superstar líbí Bendig a Stará.

Vikul, moc pěkná podkovička, moc moc chválím, jsi kočka :wink:
9. lis 2009 ve 22:28  • Odpověz
peti ahoj - no v praci toho bylo ted hodne. Takze jsem si makla i o vikendu ale uz snad bude lip. I kdyz porad lepsi mit hodne prace nez zadnou :unamused: No a prisly me penizky za dovolenou - jsem se divila - ale mila. No ale taky jsem spatna protoze sef je docela dost nemocny tak se o nej bojim. No jedno me to neni - chudak hlavne aby se z toho dostal - je me ho hrozne lito a dneska jsem mu precetla v ocich asi jak mu je.Strasne rada bych mu nejak pomohla a douram ze bude zase brzy fit. :frowning2:

No jinak bojuju s fotkama na kalendar - mam jich udelat jeste asi 104 takze pohoda dzes :grinning: To vis - ja blbka jsem se rozhodla udelat pro kazdeho zvlastni fotky - no jsem asi magor, ale na vetsinu asi pouziju sablony - jen u nasich a mozna tchyne si s tim vyhraju :grinning:
9. lis 2009 ve 22:33  • Odpověz
Bemo dekuji za pochvalu Mel - Natalka je taky koca.

No ja mam taky photoshop ale pokud ho moc neznas tak si stahni ten gimp - je fakt hodne jednodussi.Ja teda photoshop mam jen v angline a proto me nebavi - takove slovicka jako rozostreni me proste neberou :grinning: Na ten gimp najdes urco i jednoduche navody na netu a vysledek bude podle me stejny - no vsak uvidis. No ja uz mam asi 10 mesicu, ale to jsem si s tim hrala - u nekterych pouziju sablonu a bude klid. Tady si muzes postahovat ty kity: http://www.digiscrapdepot.com/freebies/theme-kits/102.aspx Pokud chces ty sablony tak je tam sekce quickpages jenze ne kazda jde v tom formatu,tak bud mrkni na velikost a nebo si ji doupravuj :wink:
9. lis 2009 ve 22:37  • Odpověz
Krásné ránko,

tak jsme zaase vstávali v sedm a musím říci,že malej teď spí perfektně.Teď spapal kousek banánu a dala jsem mu ten dětský sýr a papá v židličce)
10. lis 2009 v 08:08  • Odpověz
Díky že píšete, co s mimísky děláte, to je super inspirace a ta klávesnice je taky super nápad.

Matýskův ráj má fakt super ceny a ještě k tomu obrovský výběr, čekám na penízky a roztočim to tam.

Já na Superstar vůbec nekoukám, děsně mi lezla na nervy porota, specielně ty baby, se tam furt předváděj.

Janinko, hoď odkaz, co si objednala Mel, ju?
10. lis 2009 v 08:24  • Odpověz
ahoj kočky,

jani tak to je mi líto s šefem :frowning2: naší mamce ted našli bouličku v prsu a jsem z toho taky špastná,čeká na vysledky a doufám že budou v pořadku :unamused:
ty nemoci jsou hnusné :frowning2:

holky objednavali jste ted neco u berušky? ja už to mám víc jak tyden a zboží nikde,přijde mi to divné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dneska jedem k dr očkovat,ja musím ješte na gyndu..zas budou fofry,naštestí je doma tatka,pak bude hlídat a jede s náma..

odpo na vas kuknu..pa a hezky den :slight_smile:
10. lis 2009 v 10:17  • Odpověz
Ahoj holky!
Jani, vidíš, k tomu šéfovi jsem taky chtěla napsat, ale úplně jsem zapomněla. Chuděra, snad se to zlepší. Koukat na někoho jak trpí a nemoct pomoc :pensive:
peto, Kristýnka má taky bouličku pod prsíčkem. Co to je? Musím s ní zajít k dr. Tak snad to maminka Tvoje bude mít jen nějakou tukovou buňku. Moje babička to má taky už leta. Druhá babička si taky jednu našla a bála se s tím dlouho jít a pak už to nebudu dál popisovat. Dobře, že maminka to začla ihned řešit. Moc dobře.
Kristýnka má dnes rande s Hugem od ajicka, tak jsem na ně zvědavá :grinning:
10. lis 2009 v 11:00  • Odpověz
Ahoj holky,

tak já teď poplatila složenky přes net a půjdu vykostit kuřátko na polívku :slight_smile: Odpo musím do spořitelny, tak bude tatínek hlídat. To je furt něco, ach jo. Veru tu teď vyluzuje zvuky v ultrazvukovém režimu, se divím, že nám ještě nepopraskaly okna :grinning: Spinkala ukázkově, od devíti do čtyř a od půl páté do půl desáté. Mě už nic není, tak mám radost. Petr pořád buchcá, ale už to taky není tak hrozný.

Peti, tak držím mamince pěsti, ať to dopadne dobře, to je hrozný s těma nemocema :pensive: Tak ať vám doktoři dopadnou dobře a máte od nich na chvíli pokoj :wink:
10. lis 2009 v 11:03  • Odpověz
Ahoj holky, Petrach drzim mamce palce. Urcite to nic nebude. Uvidis. A u Melci a Krystinky taky ne.
Vikul jaky davas syr? A rozhnacavas ho nejak?
Zuzik mate ted spaci obdobi co? :grinning:
Ja myslim u Berusky nakupovala a v pohode. Andy vyrid Ajickovi at se tu taky nekdy stavi a hodi fotky. Musim my pak poreferovat co uz umí, když je ve stejny den jak my :grinning:
Teda holky ted sem si pripalila cinu jak sem na konovi :grinning:
Plavco dneska super, zase sme delali posilani pod vodou, malymu to jde krááásne. Je moc sikovnej.
10. lis 2009 v 11:36  •  1 dítě  • Odpověz
misi, vyřídím a Huga budu peččlivě sledovat a vše Ti pak popíšu :grinning: Teda, čína, šikulka no :sweat_smile:
zuzik, no jo, spací a nespací na střídačku, že?
10. lis 2009 v 11:39  • Odpověz
tak malá spinká a my obědváme kuřecí polévku, moc se mi dneska povedla, mňamka :slight_smile:
misi, to je super, že se malému ve vodě tak líbí, je to šikula :wink: Teď to s tím spaním je dobrý, tak to snad ještě dlouho vydrží. Napsala bych podrobnosti o jejím usínání, ale bojím se, že bych to zakřikla :grinning:
andy, užij si srazík s Ajíčkem a vyřiď jí, že ji moc pozdravujeme a ať se za náma někdy staví :wink:
10. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz
misi já dávám takové sýtovétyčinky od apetita a jmenují se kidiboo

Poradily mi to kamarádky,ale ještě to spíš žužlá a pak vyplivne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Andy pozdravuj Ajíčka a Hugíska
10. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz
Ahoj holky!
Zuzi, jak je? Uz je to lepsi? Bud rada, ze Veru tak dlouho spinka. U nas se stale spinka do 6 hod. Zkusila jsem Honzikovi dat o vikendu kasicku a efekt nula, takze jsme porad na mlicku. Zkusim mu obcas dat tu kasi, ale spis aby mel zmenu a ne, ze by mi po ni spinkal dyl :wink:
¨
Koukam, ze Vikula ma opet novy sestrih :grinning: Moc ti to slusi, urcite je to lepsi nez minuly tyden :grinning:

Peti, ja jsem ted u Berusky nenakupovala. Koukala jsem tam jen na hracku-mobil, ale zatim neobjednavala. Tak jim zkus pisnout. Je mozny, ze ted pred vanocema toho maji hodne a nestihaji :unamused:

Jinak vsem nemocnym preji, at jsou brzy fit a at to neni nic vazneho :slight_smile:
10. lis 2009 v 17:13  • Odpověz
Holky, tak už máme doma DM kelímky taky a už pískáme :grinning: :grinning: :grinning: , jsem si řikala, kdo vymyslí takovou blbost, jako pískání do kelímků, Zuzík je vtipnej, mě by to teda nenapadlo a ani mi to nešlo, musela jsem zavolat na pomoc manžela a teď je taky na blbosti, hned mu to šlo. Ančí si ráda pod ten kelímek strká prstíky, jak to na ní fouká :grinning:
10. lis 2009 v 19:43  • Odpověz
:slight_smile: ahoj holky,
dneska moc nekecate :grinning: :grinning:
ja se snažím se sem dostzat celé odpoledne,ale malí je po očkovaní desny a navíc mel i prujem,bolí ho bříško,tak jen doufám,že nemá střevní virozu,je jí kolem moc co jsem slyšela:unamused:

andy ja doufám že u mamky to bude jen tuková bulka,s Krystínkou radši bež k dr,pro jistotu a dej vedet
co ajíček a Hugísek?

miši už tak plavčíte,to musí byt super..máš doma maleho delfínka :wink: s tou čínou jsi mi udelala velikou radost :grinning: ja jak sem sednu tak palím taky a hodne,takže furt drhnu hrnce,už sem radši nechodím,když kuchtím,pak se zapomenu a je to hned :grinning:

zuzí vy krasne spinkáte,to je super,konečne oddechneš,ona na to pomalu přichází :wink: a hlavne že už je ti lip,musíš ješte vykuryrovat tatku :wink:

dneska mi konečne došel balíček,byl u tchyne v obchode,už po kolikate to poštačka da jí místo me,přitom tam má psano me jmeno i adresu :angry: pak poslouchám,jak utracím :angry:
jsem to hned vybalila a ukazala manžovi,holky ty klíče od fischer price jsou suprové,fakt moc,mluví ale decentne :wink:

hrusti kukni na ten matyskuv raj,mají tam levnejc,objevila jsem to před tydnem,přes kamošku

jinak holky meříme 65cm :grinning: a vaha 7 kg :wink:
dal 25dkg za mesíc,ale pry vypada dobře,tak to neva,jidelníček ješte mesíc necháme na 2 příkrmech,nechci ho zbytečne cpát,pujdem na to pomalu,jinak už by mohl i lepek a jogurty,ale on hlad nemá,jen se víc hybe
10. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
kari, to to letí, Anďula už je velká slečna, hezký fotečky :slight_smile:
Mně se zase dnes u ajicka líbila taková hrajicí minidečka šustivá, Kristýnce taky a pěkne jim ji oslintala :grinning:
Jinak Kikina má pokrok...plazí se, ale dozadu :grinning:
10. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
peto, šikula Šimonek :wink: Hlavně, že je spokojenej :wink:
10. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
Karca, Anicka vypada moc roztomile v tom oblecku od segry :dizzy_face:

Peti, diky za odkaz. Mrknu na to. Ja to objednavam u Berusky, protoze si to muzu u nas vyzvednout a nemusim platit postovne :slight_smile:
Nic si z toho nedelej, ze Simunek tolik nepribral. Holt se prckove hodne hybou :grinning:
10. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz
ahoj mamči a mimča :slight_smile: ,
tak máme po testech a Týnuška naštěstí alergii na BKM nemá, pan doktor říkal, že je v pohodě a kdyby byl problém, tak jí dá dýchátko, ale že se z toho všeho časem vylíže. Jediné, co bude problém je silná alergie na vaječný bílek. Nikča to má taky, ale ne tak moc. Ale s tím se snad naučíme žít. Hlavně, že může mlíko a jogurty. To by byla pohroma, s bílkem už to znám od Nikči.
vikul: ty už dáváš Štůfkovi sýr? To já si teda ještě netroufla a Niki jsem ho taky dávala až někdy po roce. Mám kámošku, která dělá v sýrárně v laboratoři a všechno jí to porjde rukama a říkala, že tavený sýr dávat nemám, ještě tak tvrdý, ale určitě ne před rokem. :-/
andy: blahopřejeme k plazení dozadu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Misi: vy se máte, že můžete plavat. Já musela kurz zrušit a apřesunout na jaro.

Týnuš taky nejvíc berou mobily, klávesnice, láhve a nejvíc papír (trhá jak o život) a sundávání polštářů z gauče. :slight_smile: Jo a taky strašně miluje olizovat boty v botníku. Fuj. Vždycky mi zdrhne, všechny boty vyhází a ty nejšpinavější si oblízne. A taky mi pořád vyndává prádlo z pračky a leze do skříní. :slight_smile: Proleze celý byt a nadělá větší paseku než Nikča. A to už je co říct. :grinning:
10. lis 2009 ve 20:27  • Odpověz
Kremca, to jsou super zpravicky! Koukam, ze Tynuska je taky pekny drak :grinning:
10. lis 2009 ve 20:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.