• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Ahoj holčiny,

My dnes byly na rehabce a byly jsme pochválený,že jsme i trošku napřed :dizzy_face: Za měsíc máme Neurologii,tak se jdem před tím na rehabku ukázat jen preventivně :wink: Pak jsme skočily do města a nakupovaly a nakupovaly,ale kelímky jsem v DM nenašla :frowning2: A hračkářství už jsem taky nestihla,protože tady je šílenej slejvák,tak už jsem pak nikde necourala a zakotlila u nás v práci za holkama :slight_smile:

jo a už jsme taky ve sporťáku,protože se mi tam Kačenka už skoro nevešla v té kombinézce,ale jinak je furt naležato :wink:

Vikulko,tak tento účes je senza-moc ti to sluší a seš hoooooodně šik :slight_smile:

Jani,snad šéf bude v pořádku :confused:

Karčo my si hrajem a přes den válčíme takhle:(nejlepší hračky jsou samozřejmě:klávesnice,mobil,ovladače,foťák :stuck_out_tongue_closed_eyes:)
Tak----
Kačka je bud v ohrádce,nebo jí rozložím deku na zemi a bud tu má hrazdičku (různé hračky)nebo jsem jí vyrobila papírovou kouli obalenou izolepou a z toho trčí provázky,tak to furt okusuje a nebo se zabaví šňůrkou od tepláků :grinning:
,pak průhledná dóza a v tom barevný vršky od pet lahve a nějaké papírky,pak umělohmotný řetěz a řetízek z dudlíkem vede,jinak jak se ted plazí tak květináče a vše co není na hraní a já jí nosím po bytě a vykládám co vidíme,sundáváme magnetky z ledničky,vypínáme a rožínáme vypínač,otvíráme linku za madlo,lechtáme,podávám na bříšku hračky,zpíváme,tančíme,prdím jí na bříško a krček a taky se schovávám a vykouknu a ona se řehní
.Když vařím tak dostane kelímek od jogurtu a lžičku a dělá ťuky,ťuky a já jí říkám co dělám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Andy-téda-šikulka,za chvíli ti bude lítat :wink:
Miši-Eliášek je pěknej plavec :slight_smile:
Zuzi-to je dobře že už je líp,u nás už taky lepší,akorát ta rýma je pořád a mně bolí záda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Peto-téééda,krásné míry.To nás fakt za chvíli i s Kikinou od Andy doženete :astonished:

Jsem se nějak rozepsala,tak snad se to odešle :sweat_smile:
10. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz
hrusti: jojo, je to dračice. Včera jsem jí koupila první bačkůrky - aby měla pevnou nožičku, když už většinu času stojí. A taky jsem jí koupila nádherný kozačky s kožíškem, ale ty nejsou na chození - jen na zahřátí nožiček, když bude bez fusaku. A to máš vidět jak koukala, když jsem jí to nazula. :slight_smile:
10. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz
Kremco-gratulujem,tak ještě,že tak :slight_smile:

Jo u nás taky papír a noviny nesmí být v dosahu-trhá a jí :grinning:
10. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz
kremco super zpravy :slight_smile: tu alergii na bílek mela i Elin a ted je v pohode,žadne omezení v jidle :wink:
andy mooc gratulujeme k plazení v zad :wink:
buni hod pak foto ve sportáku :wink:
10. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz
karco, já na to, že ty kelímky pískají, přišla náhodou :grinning: Už jsem nevěděla, jak ji zabavit, tak jsem na ni foukla a ono to pískalo :grinning: Tak od té doby je to naše oblíbená činnost. Jsem ráda, že se to Aničce taky líbí :slight_smile: Jinak krásné fotečky, Anička je fešanda :dizzy_face:
andy, gratulace k lezení :slight_smile: Jak se má Ajíček? Jak se Kikče líbil Hugísek? :wink:
buni a jak se Kačence líbí ve sporťáku? Já jsem nevěděla, že chodíte na rehabku? :confused: S čím tam chodíte?
peti, už je dobře, jen Petr chrchlá hrozně, je mi ho líto. Šimůnek má krásné míry, vidíš, jak to krásně dohání, šikulka. A je pravda, že oni nám už teď moc přibírat nebudou, když jsou tak akční :grinning:
kremco, tak to jsou skvělé zprávy, že Týnka není alergická na BKM. Ten bílek je sice taky blbej, ale s tím se dá žít líp než kdyby měla alergii na mléčné výrobky :frowning2: Určitě jí to časem odezní. Týnka je pěkně čiloučká :sweat_smile:
10. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz
Holky: dík za podporu. Jsem hrozně ráda, že to takhle dopadlo a není to nic strašného. Koukám, že se nám ty děti začínají pěkně vybarvovat. :slight_smile: kdepak jsou ta hajavá miminka. :grinning: Za chvíli to tu bude samý drak a dračice. :grinning:
10. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz
Kremca tak aspon ze tak. :slight_smile: Treba to casem zmizi, jak psala Petrach. Andy gratulace k plazeni, my taky zacali nejdriv plazit do zadu, proste se odstrkaval rukama, pak strechy, pruzeni na kolinkach a ted leze jak drak. Jsem byla na Italstine tak ho hlidali tchani, chudaci museli kvuli tomu prijet a byl hodnej, zvladli to v pohode.
Teda po tech kelimkach z DM se musim mrknout :grinning:
U nas taky papir vede, nedavam mu to protoze to i jí. :sweat_smile:
Buni gratulace k rehabce. :slight_smile:
10. lis 2009 ve 21:31  •  1 dítě  • Odpověz
Míšo-díky :slight_smile:

Zuzi-my chodíme na rehabku na doporučení neuroložky,že malá točila hlavičku víc na pravou stranu i ted ji upřednostnuje,ale otáčí krásně i na druhou a ted už tam chodíme jen preventivně 1x za měsíc a vždy dostaneme nějakej cvik na procvičování a my ho občas doma uděláme,třeba aby víc posílila ručičky nebo jen tak trénovala svaly.Ted máme sedět v kleku na patách a opírat se o ruce a pak podávat hračky a příště bude sed na baloně se šlapkama u sebe a tím se dítě narovná a předchází se plochým nohám,ale na to prý ještě máme čas.Římský sed už umíme,tak jsme dopředu :wink: (to je sed na boku,jak jsem ti minule popisovala a jak budu mít chvilku tak hodím i foto)

Taky bych měla ty albíčka upravit :sweat_smile:

A holky ve sportáku se jí líbí,akorát my jsme jen zatím vyndali to vložené lůžko a dali zimní fusak a protáhli kšíry,ale otočená je pořád ke mně a je stále v lehu,jen jí občas v obchodě zvednu trochu záda,aby viděla,zatím jí tak necávám ležet :wink:
10. lis 2009 ve 21:53  • Odpověz
buni, tak vidíš, to jsem neměla ani páru :slight_smile: Tak hlavně, že to Kačce takhle krásně jde a je dopředu. :slight_smile: Římský sed vím co myslíš, ten se u nás praktikuje denně :sweat_smile: Já chci mít sporťáček otočený spíš k sobě než, aby Veru byla ke mně zády. Prý je pro děti lepší, když vidí na toho, kdo je veze. Ale uvidíme, jestli s tím bude souhlasit i Verča :grinning: Třeba se jí konečně uleví, že neuvidí maminku :slight_smile: Dneska jsem byla vyřídit pojištění ve spořce a tatínek dvě hodinky hlídal. Od rána se skoro až modlil, ať se malá pokaká, dokud jsem doma, on ji ještě pokakanou nepřebaloval - dělá se mu špatně :grinning: No a když jí dával odpolední ovoce, tak to na Verču přišlo :grinning: Asi deset minut potom, co jsem odjela. Ale zvládl to statečně, našpinil asi dvacet ubrousků, ale dobrý :grinning: Jsou to moji pašáci :dizzy_face:
10. lis 2009 ve 22:02  • Odpověz
Holky, děkujem a dnes má taky narozky :slight_smile: Takže zítra dostane jogurtek na okoštování :grinning: Mám koupenou Holandii, Activii a Chočenský :grinning:
buni, mně na rehabce taky říkala, že ji můžu nechávat ve vyší poloze ve sporťáku, ale nesmí být v sedu, to má dovoleno jen na jídlo :wink: A procvičovat máme stání na kolínkách, ale to my nejde, neapamtuju se jak mi to ukazovala. DEj nějaký fota jak procvičujete, ať Tě třeba manža vyfotí, ju prosím?
Tom ji dal posledně jídelníček na týden, co si vybíráme od něj z práce jídlo a ona ho vzala a nějak se o to ušpinila, tak už ji žádný papír nedávám.
zuzi, Hugouš je fešák. Kikina se na něj culila pořád, akorát Hugi na ni moc ne, on se jakoby styděl, vždy na ni kuknal a pak sklonil zrak :grinning: A má 8zubů :astonished: Jako to je zubatec jak blázen.
10. lis 2009 ve 22:05  • Odpověz
Andy-jejda,tak já zkusím zítra něco samospouští vyfotit(tatka nám chodí později z práce )

my možná budem mít asi taky brzo zuba,páč Kačka dost slintá a žužle dásněma dudla a všechno,sice tam nic moc nevidím,ale co já vím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale 8 zubů,to už je na kartáček :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 22:32  • Odpověz
ty bláho, andy, to má zubů plnou papulku :grinning: Tak Hugísek je takovej stydlínek, ju? :sweat_smile: Jestli ona do něj Kikča nešla moc rychle :grinning: :grinning: :grinning: Kikče přejeme všechno nejlepší, hlavně zdravíčko a ať krásně roste :wink:
buni, to já na zuba čekám tak měsíc a ještě nevylezl. Taky hrozně slintá a co má po ruce, tak strčí do pusy. Tuhle si tam šupla noviny a než jsem zareagovala, měla čumáček černej od tiskařské barvy :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pusu od ucha k uchu :grinning:
10. lis 2009 ve 22:46  • Odpověz
zuzik, no jo, to Kikina byla taky zbarvená, ale na ty barvičky na novinách pozor :wink: Kikina na něj jen tak koukala a smála se a pak na něj šáhla, ale moc se mu to nelíbilo :astonished:
buni, budeš hodná :dizzy_face: Jj, ajicek už čistí pravidelně od prvního prozeřání :wink:
10. lis 2009 ve 23:38  • Odpověz
Petrach a které si si objednala ty klíčky u Matýska, mají tam od Fisher Price asi 3, asi starší modely a chci je Ančí taky koupit.

Andy, držim palečky s tou bouličkou, asi je to jen podebranej pupínek, ale pro klid duše se poraď s doktorkou.

Jů Buni, to jsou taky krásný činnosti, hned s Ančí zkusim dneska otevřít šuplík.

Teda holky, vy jste tak úžasný mamky.

Jojo, Kremčo, za chvíli tu bude samej drak a dračice a pak druhá vlna jarňáčků.
11. lis 2009 v 06:24  • Odpověz
Dobre ranko holky

Tak vsem oslavencum prejeme vse nej nej. Ja mam drobek honky. Mam tu ty strechare. Tak uz pul strechy je dole a dnes delaji druhou pulku. No treba budou sikovni a v patek bude hotovo. No ale moc tomu neverim :grinning: Tak se zatim mejte a ja se zitra ozvu. Jdeme s mareckem na kardio tak dam vedet jak jsme dopadli :wink:
11. lis 2009 v 08:25  • Odpověz
Dobré ránko holky,
Karca: vy už plánujete druhou vlnu? :grinning: No, to je dobrý. :slight_smile: Já bych si taky dala ještě jedno říct, ale jaksi mi k tomu chybí tatínek. No, co už. Budu se muset spokojit se dvěma slečnama. :slight_smile:
11. lis 2009 v 08:31  • Odpověz
bobas: držíme palce. Určo to dobře dopadne.
11. lis 2009 v 08:33  • Odpověz
Ahojky děvčátka,

včera nebyl časík se ti zastavit,ale koukám,že jsou tu dobré zprávičky a to mám radost.

Kremčo nedávám to skoro vůbec,měl to tak dvakrát,ale nebudu to tedy dávat :wink:
11. lis 2009 v 09:09  • Odpověz
Týnce vše nej k pidi narozeninkám
11. lis 2009 v 09:09  • Odpověz
Marečkovi vše nej nej k pidi narozeninkám
11. lis 2009 v 09:10  • Odpověz
jdu poklidit umýt hlavua udělat z Verunky krasavici :grinning: Malej pujde spát tak ať to stíhám páááá
11. lis 2009 v 09:13  • Odpověz
vikul: dík za přáníčko. Musím jí koupit nějaký pidi dáreček. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2009 v 09:44  • Odpověz
ahojte kočinky,

přeji také všem oslavencům (i včera Kikince,jsem zapomněla) a jdu si ještě šupnout do postýlky ke Kačence :grinning:
11. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
Ahoj holky,
vcera jsem dala prckovi vecer na okostovani kasicku, snedl ze 180 ml vody a nechal nas spinkat do 6.30 hod :astonished: Ja vim, ze se tady bezne spinka dyl, ale u nas je to svatek :grinning:
Ja jsem od rana nejaka aktivni, uklizim a dala jsem ciste zaclony. Vcera mi prisla nova zaclona pro prcka do pokojicku s Medvidkem PU, tak musim o vikendu umyt okno a dat mu tam novou zaclonu :grinning:

Preji Kristynce, Mareckovi a Natalce vse nej s pidi-narozeninkam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. lis 2009 v 11:16  • Odpověz
Hrusti,tý jo to je super zpráva,takže ted už jenom na noc kašičku,co? :grinning:

My dnes spinkali od 19:30-7 a mezi tím bylo 7 hodin v kuse a pak ještě ted od 9:30-11 :slight_smile:

Já už tady taky peru a umyla jsem nádobí a ted jdu vyvařit lahvičky a nové savičky,konečně Kačka dostane č 4. :grinning:
11. lis 2009 v 11:38  • Odpověz
Buni, no kasicku mu budu davat jen obcas na prostridani s mlickem, aby to nemel tak jednotvarny. Nechci, aby moc pribiral, tak ho musim krotit, aby nedopadl jako maminka s tatinkem :grinning: Dalsi davka je naplanovana na vikend :grinning: :grinning: :grinning: Ja jsem vcera vysterilizovala savicku na kasi, ale stejne jsem mu ji potom davala lzickou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2009 v 11:51  • Odpověz
aha tak to jo,my jsme hubenouři oba tak Kačka je jak žížala,ta by mohla kaši lopatou :grinning: Já jsem zkusila kaši jen 1x a spala tak 2 hodky a moc toho stejně nesnědla tou lžičkou tak si říkám že zkusím ty savičky aby snědla víc.Máme Avent,nevíš jestli to tím půjde?Mně se zdají ty dírky malé i když jsou 4 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz
Buni, vubec netusim. Leda udelat tu kasi ridsi, aby to slo tou savickou. Ja pouzivam lahvicky MAM a ty maji specialni savicku na kasi.
11. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz
Buni ja malemu delam kasi aby mel zmenu od mleka ale dost mu to redim takze to pije klasickou savickou. Vetsinou ty kase chtej 130ml na 4 lzice no a ja davam 150ml. :wink:
11. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz
Kremčo, jojo, druhý dítko chceme co nejdřív, jakmile se zregeneruju, tak na to hupsnem.
11. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.