• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
holky,tak já to nějak zkusím a kdyžtak to bude lžičkou, no :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ted mi snědla celou skleničku,teda jen 125ml a ještě dostane asi trochu mlíčka a půjde zae chrupkat,ale ted cítím, že musím přebalit :grinning:

Karčo-ty seš teda odvážná,že chceš mimi tak brzy po sobě,to já na to nemám ani myšlenku :sweat_smile: Stačí mi zatím jedna dračice :grinning:
11. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz
ahojky, vsem oslavencum vse nej :dizzy_face:
holky proc davate kasi lahvickou? My krmime normalne lzickou a ji krasne stejna jako v poledne prikrm. My teda jedeme uz delsi dobu ty velke sklenicky a ma to za chvilku zblajznuty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
u nas je tak skarede ze to neni ani na prochajdu ach jo. bych se potrebovala vyvetrat.
11. lis 2009 ve 14:15  •  1 dítě  • Odpověz
Miši ahoj,no ona mi toho lžičkou tolik nesnědla a když je zvyklá před spaním na mlíko z flašky,tak jsem si říkala,že by mohla víc vypít než sníst lžičkou :wink: ale jinak lžičkou jí krásně a musí jíst když já,jinak je řev :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Andy tak jsem chtěla blejsknout cviky a vybila se mi baterka :grinning: tak nabíjím... :grinning:
11. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz
Ahojík,

Na Natálku jsem zapoměla tak to musím hned napravit

Vše nej nej NAtálce k pidi narozeninkám :grinning:

Já dělám Kryštůfkovi krupicovou a ta mu chutná nejvíc a spí po ní nejlépe.Jinak malej je teď už 2,5hodky venku s babčou.To koukám.Dnes mi strašně špatně spal přes den :unamused: Půl hody dopo a po obídku taky :angry: Nechápu to,vždy spí hodku a půl.TAk jsem zvědavá jak dlouho spal venku.
11. lis 2009 v 16:18  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se semka konečně dostala.. Oslavencům vše nej :wink: Byly jsme u dr. a máme zakázáno na měsíc kuřecí a krůtí maso, mám dávat králičí a hovězí. Páč kuře obbsahuje dost hormonů a po něm se právě zduřují ty prsní žlázy. Tak taťka už jse spokojenej, že to nic není a já taky :slight_smile:
Byla jsem ještě na návštěvě u kamarádky, kolegyně, tak jsem podrbaly a pak jsme se s Tomem byli podívat na jedno autíčko pro mě, je hezký, ale Tom trvá na jiný ceně, tak uvidíme jak to dopadne. Malá teď spí, spala jen půl hod. v kočárku, tak jsem ji ještě uložila, aspoň do šesti. Noc byla zase děsná :unamused: Kdy to přejde? Začnu znova ze zavinováním, pořád mává těma ručičkama a už ji to vyloženě i budí.
Nemáte někdo tip na zavinovačky pro větší děti?
hrusti, to je dobře, že takhle spinkal :slight_smile:
buni, my bychom taky mohly kaši lopatou :grinning: Já dávám sunarku tu v tetra už hotovou a střídám s normální sunarkou a to teda dávám lžíci jednu na 150ml, jináč mi to nechce pít. Ze lžíčky ona večer nechce, rádá se udundává flaškou. Můžeš ji koupit savičku MAM a dát na Avenťáckou láhev, jde to, mám to vyzkoušený :slight_smile:
11. lis 2009 v 17:26  • Odpověz
Ahoj holky,

dneska jsem se sem dřív nedostala :frowning2: A zítra to bude stejné, přijede tchýně, fakt mám radost, tu bude nejmíň čtyři hodiny a to zase budu poslouchat ty její infantilní šišlavý řeči :angry: Jo a taky to, jak Petr hrozně buchcá... Zítra mám jít na kontrolu k dr. a pak musíme jet ještě na spořku.

Natálce a Marečkovi přejeme všechno nejlepší, hlavně zdravíčko!!! :dizzy_face:
Andy, teda, to jsem netušila, že kuřecí a krůtí maso takhle působí. Ta boulička byla vidět i na pohled nebo si ji nahmatala? Tak ty budeš mít autíčko, jo? Aspoň nebudete muset jezdit MHD :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vikulko, mě dneska Verunka taky nespala, musela jsem ji vyloženě udrncat na mě a pak se ještě obětovat a spinkat s ní :slight_smile: Vůbec mi to nevadilo, naopak a spaly jsme dvě hodinky.
11. lis 2009 v 19:19  • Odpověz
zuzik, tak to Tě lituju :confounded: bouličku jsem nahmatala. Nesmí se to kuřecí dávat moc :frowning2: kuřata a krůty jsou vyhnaný hormanama proto tak :frowning2:
no, nebudu muset jezdit mhd a dostávat pokuty, že ? :grinning:
11. lis 2009 v 19:38  • Odpověz
tak Tom mi jel pro autíčko :dizzy_face:
11. lis 2009 v 19:39  • Odpověz
Andy tak to je super,že bude autí....To dorazíš hned do Prágu :grinning:
Zuzí asi to bylo počasím,ale já myslím,že se nám klubají zubáci.Tak čekám kdy budou probdělé noci :astonished:
My večer taky lžičku nemůžeme,protožejak je protivný tak ji má všude a nic nesní :unamused: Tak máme flašu a díru v dudlíku jako vrata :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
Ahoj holky,
Natalce,Marečkovi a Kristynce přejeme všechno nejlepší :slight_smile: :slight_smile:

andy jsem rada že to nic není,dnes jsem na vas myslela,fakt jsem si oddechla :wink:
bobas a to sundavají střechu v tom dešti :confused: :confused:
kremčo u nas už jarnaček teda nebude :grinning: třebas nás tu holky nechají i tak :wink: :grinning:
zuzí tak si to zítra užij,musíš taky skuhrat at máš klid :wink:

no u nas se dnes spalo rano 1,5hodky a odpo 2 :sweat_smile: byla tu moje mamka a pry jak je hodny a krasne spí :grinning:
a ja si stežuju :grinning: potvurka moje..ale asi je to tím očkovaním,že tak chrní..
koupila jsem si dnes zimní bundu,byli jsme v tom slejvaku ve meste si udelat obe radost..
11. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz
Ahoj Pétí tak to máš opravdu andílka a je dobře,že sis udělala radost :wink:
11. lis 2009 ve 20:26  • Odpověz
vikul akorat přes den normalne nespí,max 40minut 3x denne,to je tím očkovaním :wink: to by bylo žužo mít to pořad :grinning:
jo ty klíče jsou mluvící,je na nich auto,lod a ješte cosi,musím mrknout..jsou i celkem velké,stali kolem 300kč..
ješte chci i mobil,to jsou ted oblibene veci a ovladač,ale ten se nevyrabí :grinning:
11. lis 2009 ve 20:43  • Odpověz
vikul, budu cestovat všude možně :grinning:
peto, díky. Jsem ráda, že to nic není.
11. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz
no to jsem zvědavá:slight_smile:A co budeš mít za autí??
11. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz
ja taky :wink:

ja ted řeším odsavaní,teče mi krev do mlíka..psala jsem ted tady na koníkovi annag,holčine moc dobre přes kojení a pry je to infekce a prasklina v bradavce,da se to lečit..zitra jdu pro mastičku a budu doufat,mlíko vylívat ven a beru z mrazaku,to druhe moc mlíka nemá,akorat na mrazaku moc nemám a nevím jestli budu muset dat UM jestli ho prcek bude chtít..
nechce nic krome meho mlíka,všechno plije ven..i to moje naředene vodou,jak radila dr do nej dostat tekutiny :confused:
11. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz
tak to držím palečky,ale uvidíš dopadne to dobře
11. lis 2009 ve 21:26  • Odpověz
doufám,misto abych byla rada že se zbavím odsavaní tak me to štve,jsem fakt prdlá :grinning:
ale začnu asi skoušet to UM,abych vedela jestli ho veme..

andy davaš ten sunar? pry je chutove nejvíc podobny MM
11. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz
Ahojky holky, moc vám všem děkujeme za blahopřání.
Letí to letí neuvěřitelnou rychlostí. Fakt to s tím miminkem utíká 10x rychleji :astonished:

Taky přejeme s Natálkou vše nej nej, zdravíčko a spokojené miminko i maminku Marečkovi od Bobáska a Kristýnce od Andy :wink:

Musím končit, mám manželuv noťas a už mu chybí .... :angry:
11. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz
andy, tak to jsem zvědavá, co budeš mít za autí, musíš se pochlubit :wink:
peti, tak ať se ti to co nejdříve spraví a mlíčko je v pohodě. Šimůnek holt ví, že maminčino mlíčko je nejlepší :slight_smile: My máme Sunar a šmakuje jí víc jak Nutrilon :slight_smile: Zimní bundu taky potřebuju, musím se po nějaké poohlídnout, mám jen kabáty a ty se mi nechce ke kočárku tahat :slight_smile:
11. lis 2009 ve 21:51  • Odpověz
petrach tak at jsi brzo fit. :slight_smile: Zuzik tak to ja se vylozene tesim na kabat, loni jsem kvuli brichu tahala pak porad jen bundu a ja radsi elegantni obleceni i kdyz ted si ho moc neuziju :sweat_smile:
Vikul u nas se dneska taky nespalo, jsem byla dopolko pokecat u sousedky tam vytuhl tak na 20 minut a odpo tak 45 a vic ani tuk, normalne spi tak hodinu a pul az dve dopoledne a pak jeste hodku odpoledne. Taky byl pekne protivnej a uknouranej. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nechci bejt teda rypava, ale jak je pak budete zvykat vecer na lzicku az budou vetsi? Prece nebudou mit porad flasku :sweat_smile:
Divali jste se na Preslapy? Ja malem brecela jak mu rikala o tom potratu a hned jsem se sla mrknout na malyho. Jsem asi prdla. :grinning:
11. lis 2009 ve 22:09  •  1 dítě  • Odpověz
Andy, tak to jsem ráda, že boulička je v pohůdce, to je doba...., kuřecí maso a aby se člověk bál, ACHJO.

Petrach, snad mastička brzy zabere, to je děs, člověk nemá chvíli klidu, že? Furt se mu něco děje.

Letim na kutě, čao zítra.
11. lis 2009 ve 22:19  • Odpověz
Holky, budu mít zatím jen feldu v combajnu. Páč teď ještě nemůžem koupit lepší a můj drahý nechce žádnou půjčku, leasing atd. :angry: A až se ušetří teda, tak možná bude ta Zafira :slight_smile: Na přibližování se to zatím stačí a je ve výborném stavu.
peti, jj, já jsem koukala, že jsi to tam psala. Tak snad se to, co nejdříve spraví. Já dávám sunar premium banánový. Kikina banán miluje :dizzy_face: A mě chutná taky, snad nejvíc ze všech um, co jsem ji dávala.
misi, no, na to je ještě čas, kolikrát ještě roční děti mají na spaní mlíčko i pak starší, protže minimálně do 2 let musejí pít tu UM a pak budou větší a budou víc chápat, takže se jim to třeba i nějak vysvětlí. Ta láhvička je třeba Kikiny před spaním taková jistota. Každý to má jinak :wink:
11. lis 2009 ve 22:30  • Odpověz
andy,jde to jo?Tak to se na ni v podívám,super díky. :slight_smile: Kačka dnes byla moc hodná-zlatíčko,tak snad bude zas i hezky spinkat :dizzy_face:

Za moment ti tam dám ty fotečky jak máme cvičit na to lezení :wink:

..pak vás dočtu :wink:
11. lis 2009 ve 22:43  • Odpověz
já jsem dneska podlehla nátlaku tatínka a koupila jsem Verunce rýžovou banánovou kaši na noc. Ale zatím jsem ji ji nedala, po mlíčku spinká krásně, takže nemám důvod. Uvidíme, kdy ji poprvé ochutná :slight_smile:
andy, tak feliny nejsou špatný auta, naši ji měli a byla moc fajn a na to přibližování to stačí :grinning: Buď ráda, že nemáte leasing, my ho máme a teď to nebude žádnej med to platit :unamused:
karco, my chceme taky ještě aspoň jedno svišťátko, plánujeme ho tak za tři čtyři roky. A pak možná ještě jedno, uvidíme, jak se to vyvine :slight_smile:
misi, na Přešlapy jsem koukala a já jsem teda brečela :frowning2: Jenže já brečím u všeho, co se týká dětí. Tuhle jsem koukala na seriál a tam umřel roční chlapeček při operaci a dr. říkal, že se ho ten chlapeček držel za ruku a koukal na něj smutně a on mu nemohl pomoci. :pensive: Byl to seriál a já řvala jako želva. Úplně jsem si představila toho chlapečka, jak na něj kouká. No děs, jsem hrozná, pořád mám strach, aby se Verunce něco nestalo nebo mně, abych ji viděla vyrůstat. Takovýhle pocity jsem nikdy neměla :cry:
11. lis 2009 ve 22:48  • Odpověz
buni, krásné fotečky - Kačenka vypadá v tom kožíšku naprosto nááádherně :dizzy_face: A máš pravdu, římský sed je u nás hit :slight_smile: Na lezení koukám všichni trénují zdatně :grinning:
11. lis 2009 ve 22:55  • Odpověz
andy pry jen :grinning: dyt to je super že vubec autí bude :wink:

zuzí ja taky na noc nedavam,ale skusila jsem kaši už 2x na obed :wink: ale zeleninovou,ikdyž to je jedno a šmakovala,jen pusu otvíral a nestačila 120 :grinning:
11. lis 2009 ve 22:56  • Odpověz
tak fota jsou tam...jé a zuzík už viděla :grinning: jo a upozornění...na mě moc nekoukejte,musím ze sebou něco udělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a fotky pak vymažu...
11. lis 2009 ve 23:02  • Odpověz
jo Andy,my máme taky nateklý prsíčka,já myslela,že vy máte boulu pod nima,víš?Taky jsem to říkala dr a je to hormonama a prý nemám jíst moc kuřecí maso,protože kojím a jinak o příkrmech zatím nic neříkala,ale jinak máme asi to stejné,teda,ted už je to lepší :wink: Já ty příkrmy střídám tak snad už to bude mít ok :wink:
11. lis 2009 ve 23:05  • Odpověz
Andy ty nemůžeš mít MHD zadara s kočárkem?
11. lis 2009 ve 23:07  • Odpověz
zuzi jinak děkujeme za pochvalu :dizzy_face:

A s tím pláčem nejsi sama,taky řvu když se to týká dětí,nikdy dřív jsem to tak intenzivně neprožívala...i ted ty Přešlapy jsem obrečela :grinning:

Dnaska mi Kačka i hezky papala celou sklinku příkrmu+ 100ml mlíka a dopo 1/4 přesnídávky a odpo ji dojedla.Večer jsme dali tu savičku č 4 a měla to vyzunklý za chviličku,ale víc než 110 bohužel nedala a to někdy pije už i 150ml.....a normálně se budí kolem 23h na mlíko a ted ještě nic :confused: jdu na ni kouknout a možná odsaju a určitě jdu chrnět tak dobrou všem :slight_smile:
11. lis 2009 ve 23:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.