• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
buni, děkuju za názorné předvedení :slight_smile: A vypadáš tam normálně, to kdyby si viděla mě doma :grinning: Tak zkusím s ní cvičit, to je ono jak mi to ukazovala ta sestra, ale já si to pořádně nepamatovala. Jinak Kačka je fešanda a bude určo taky modelka. Se neztratěj holky naše dlouhý jedny hubený :grinning:
Ta savička jde. Já ji mám jednu, myslím, že 3 v aventu na čaj, a ta na kaši bude určo stejná, to schválně ještě vyzkouším.
S tou bouličkou, ono se to tak blbě vysvětluje, protože oni vlastně nemaj prsíčka, že??? Tak fakt kuřecí maso, to jsou teda pěkný blivajzy, co v tom je :frowning2: Ach jo. Já to taky střídám. Ale převážně je to to kuřecí a krůtí. Ostatní maso jsem se ještě bála dát.. No a teď si pošmakuje na něčem jiným :slight_smile:
zuzik, no jo, to máme asi všechny, mě kolikrát rozbrečí i reklama a někdy mě napadne, když se třeba na Berunu zlobím, jestli bych třeba mohla být bez ní a vím, že ne, že bych si to nedokízala představit, že by se mi zhroutil svět. No a pak si ji musím k sobě vzít a hladit jí a pusinkovat. Hormony jsou všude, nejen v kuřecím mase :grinning:
Hlavně jsem nedávno četla příběh o Milence, to mě strašně vzalo, když si na to vzpomenu, fakt se klepu. Jestli ho znáte, tak víte a ty co ne, tak ho nechtějte znát :frowning2:
peto, no jo, já jsem taky ráda aspoň za něco velkýho. Fakt kombík byl potřeba.
11. lis 2009 ve 23:35  • Odpověz
buni, nemám zadara a je to fakt pitomý. Když nastoupím někde, kde není trafika :unamused: A k řidičovi pro ní nejdu, nenechám tam malou samotnou. Liberec MHD je jako Praha, dost podobný, přecpaný :confounded: Ale maj zavést smskový jízdenky, tak to bude paráda :slight_smile:
11. lis 2009 ve 23:38  • Odpověz
i když mě je to už jedno, já budu jezdít autem teď :slight_smile: Tak doboru.
11. lis 2009 ve 23:38  • Odpověz
ahoj kočky,
buni ja bych chtela vypadat tak jako ty :grinning: a říct že to není ono,tiše zavydím :wink:
andy ja ho četla :frowning2:
s tím kuřecím masem je to mazec,to jsem netušila ,ale neco to do sebe má :unamused:

malí v noco řadil,plakal a vubec jsem nevedela co mu je,nešel uklidnit :unamused: jsem ted k.o. ale hlavne už je mu fajn,asio fakt zuby
12. lis 2009 v 08:49  • Odpověz
Ahoj holky!
U nas taky noc nic moc, prcek se porad vrtel v postylce a knoural, tak jsem toho moc nenaspala. Navic se mi osypal takovou krupickovou vyrazkou, teplotu nema, nic mu neni, tak asi jen po nejakem jidle, ale vubec netusim po cem :astonished:
Buni, jee, my mame to lezeni cvicit stejne, ale prcek se vetsinou zacne propinat do oblouku a pak sebou prdne na zem, takze nam to zatim moc nejde :unamused:
Jinak vsem hezky den!
12. lis 2009 v 08:53  • Odpověz
Ahoj holky,
peto, Milenka :frowning2: :pensive: :cry: Jinak Šimunka asi trápí zoubek, chuděrka a to my dnes měly poněkud lepší noc :slight_smile:
hrusti, a dávala jsi mu už ten jogurt?
Jinak mi přišla pozvánka na vánoční večírek z práce, to čumím, že si takhle na nás na MD vzpomenou :grinning:
12. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz
Ahojky tak dnes máme krásný slunečný den.BYli jsme 1,5 venku.Něco pokoupila a ted se tu po obídku uspává,ale zatím tam debatuje :angry: Potvůrka malá
12. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz
Ale leží :stuck_out_tongue_closed_eyes:
JInka mi malej ted u jídla pěkně zlobí a tak závidím jedlíky jako máte vy.Já jsem zmatená jak a co mu mám tedy dávat.Obídek ještě,ale ty svačiny to je hrůza a děs
12. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz
tak už se spí jupíí.Je to šikulka,že chodí spát tak hezky
12. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz
Ahoj holky, dneska malej zase spal jen 20 minut :frowning2:. Andy ty jo, to mas dobry. Jsem zvedava jestli si vzpomenou i na me :angry:
U nas noc dobry, akorad ja sla spat az tak v jednu, protoze jsem se nemohla odtrhnout od knizky :grinning:
Tady zadne slunicko neni, ale aspon neprsi tak pak taky vyrazime ven.
12. lis 2009 ve 14:05  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky!
Jsme zpatky z cviceni. Dneska jsme prolezali takovy plateny tunel a zvladl to i Honzik :dizzy_face: :grinning: Akorat mu to trvalo asi pul hodiny nez jeho priskokama ala postrelena zaba doskakal na konec toho tunelu :grinning:

Andy, jogurt jsem jeste nedavala. Dneska jsem mu rozdrtila do presnidavky susenky od Sunarky, protoze ji jablecnou presnidavku nechce jist. Ale jogurt jsem jeste nezkousela, musim je nejdriv koupit, takze nejdriv o vikendu :grinning:

Vikul, Honzik taky hrozne zlobi. Vzteka se u jidla, ale nakonec to tedy sni, ale obcas je to s nim na dlouho :unamused:

Jo, Andy, to je hezky, ze si na tebe vzpomneli. To u nas fakt nehrozi :angry:

U nas je faaaakt krasne, uplne jaro :dizzy_face: Az se Honzik vyspinka, tak pujdeme na prochajdu, potrebuji nakoupit nejakou drogerku :slight_smile:
12. lis 2009 ve 14:12  • Odpověz
Hoj holky jsem jen na skok mam toho mooooc . :slight_smile:
Tak nase vysledky to co se ma spravovat se zpravuje Hurá. NO ale problem cislo dve se objevil :cry: Zuzila se mu nejaka plicnice ci co. Doktor rekl ze se to stava, ale ze strasne vyjmecne takze kdyby byli problemy mame hned prijit a kdyby ne tak za dva mesice na KO. Jo a na to zuzeni se prej poradi s kolegama z Prahy co stim delat jesti to jen zatim pozorovat a nebo jestli mu udelaji nejakou lecbu. No ale to nam prej rekne vic az za ty dva mesice :cry: :cry: . Jsem z toho drobek hotova no ale co muzeme delat budeme holt bojovat dal. :wink:
12. lis 2009 v 16:07  • Odpověz
bobasku, to je mi líto. Ale Mareček je zdravej, čilej klouček, tak to určo nějak zvládne :wink:
12. lis 2009 v 16:22  • Odpověz
bobas určite se to polečí,uvydíš--držím pesti,to je furt neco :unamused:
hrusti my dnes dali prvne sušenky s mlíkem :grinning: šmakovali..akorat s tím jidlem par dní taky bojujem,rano jedl v 9.30,pak ve 13 h asi 3 lžičky obedu a nechtel a pak až v 15.30 :unamused: doufám že se to brzo spraví
12. lis 2009 v 17:50  • Odpověz
ahojte milacci,

no konecne mam na vas cas. Uz jsem myslela ze me odvezou jak jsem nestihala :grinning:

Bobasku teda takove zpravicky nic moc, no jedna dobra a druha nic moc :-/ Treba se to spravi samo jako u toho srdicka kdyz se to zlepsuje - drzime palecky.

Ja mam porad nemocneho sefa takze mam toho v praci moc a tim padem nestiham. no ale nestezuju si - sama jsem se dala na tuhle cestu. :wink: Mam nemocnou segru tak doufam ze to nebude praseci chripka - je ji fakt hrozne a ma priznaky krome horecek. V nemocnici byla ale testy na tohle ji nedelali - mysleli ze je to zanet tech mozkovych dutin ci jak se to jmenuje ale to se nastesti nepotvrdilo. Ty jo tak ji musim nejak vykuryrovat tema nasima bylinama :sweat_smile:

Zitra me prijde kocarek co jsem objednala Mel - Karco ty ses myslim ptala na odkaz tak je to tenhle: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19685023 Videla jsem ho i nazivo a vypada celkem dobre a zas na to rozbiti to staci. Vim ze to bude likvidovat - je to maly likvidator takze nejaky super nema cenu kupovat :grinning:
12. lis 2009 v 17:53  • Odpověz
No a prisel me dnes pro manzu ten tajny darek co ma na vanoce a uz neni tajny. Jsem si to nechala dovest do prace v domneni ze to bude v normal krabici a on to neuvidi a krabice jak krava primo od toho takze mu to bylo jasne. No vymluvila jsem se ze to ma kamos pro svoji holku do auta ale tezko me to zbaztil. Ach jo ja jsem fakt trumbelin ze jsem se radsi s tim ridicem nedohodla aby me to hodil zitra jak bych byla doma.

Dneska jsme meli totiz plavco a Melinka uz je asi 6sk pod vodou. Pry uz plave motylka :grinning: no ale dneska byla nejaka vyjukana a pod vodou mela nejaky krecovity vyraz :frowning2: Ted chrni - uz pres dve hodky :grinning:
12. lis 2009 v 17:56  • Odpověz
jo a uz mam jeden komplet kalendar a vypada to krasne. :wink: Jeste jich mam udelat 7 :grinning: :grinning: :grinning: Holky ambret tu kdysi hazala odkaz na nejakou firmu kde ty kalendare bude tisknout ze to bylo hrozne levne.Ze to pak posilaji postou - nevite nahodou jake to byly stranky? :slight_smile: No u nas by kalendar A4 vysel asi na 200 max a A3 400 max - maji to podle spotreby barev ale vic jak za 15kc a 30kc stranka neni. No tak jsme se chtela juknout jestli to nekde neni levnejsi :slight_smile:
12. lis 2009 v 18:00  • Odpověz
jo s tim jidlem. Tak to my mame presne opacny problem - ji jak urvana. No na dnesek jsem ji nechala cerstve kureci a mamka ji to udelala se zeleninou - co zahrada dala a snedla toho pry straaasne moc. Tak nahazela zbytek do mrazaku - no nam zas nejede sladke - presnidavky plive a sladke caje...taky. Uminenec. To jezeni se Vam urcite srovna - mozna uz tak moc nepotrebuji. :wink:
12. lis 2009 v 18:07  • Odpověz
jo tak jsem se sama sobe vykecala :grinning: Tak koukam ze tu nikdo neni :sweat_smile:
12. lis 2009 v 18:10  • Odpověz
baf :grinning: už jsem tu,teda ješte nemám hotovo všechno,uklidit obyvak po svištích..Elin ted zase držkuje :angry: holky me z ní jebne co ted delá,pořad provokuje až nevydržím a ječím na ni :frowning2:

jani a co byl ten darek?
me dnes pry došel zas balíček ke tchyni,už pujdu na poštu si stežovat :angry: pořad to davají k ní do obchodu,mají to blíž než k nám,ale to není přece muj problem,pak poslouchám kecy jak utracím..meli dojít ty kalendaře,už se teším :wink:
12. lis 2009 v 19:52  • Odpověz
Petulko me uz dosli kalendare taky a jsou fakt super :wink: Prislo to dneska tak to bude asi ono. Jo a na poste bych na ne rvala ze by si to za klobouk nedali. Je na tom balicku snad adresa tchyne? Jako tohle jsou veci ktere me desne vadi. A jak rika manza ja jsem od rany a nic si nenecham libit. Dnes to pocitili i delnici. Zvrtali okap tak ho dnes museli predelat. :angry:
Holky ja si furt rikam ze treba to drobek skreslilo to ze je malej ted uz 10 dnu furt kaslajici. A hrozne to v nem chrci. Ale kdyz si odkasle tak je to v pohode. A rekla bych ze uz se to pomalu uklidnuje ale jeste to neni ono. v pondeli pokud tu uz nebudu mit strechare bych chtela jet odpoledne k dr. No tak se ji zeptam co a jak. A hlavne chci maleho nechat naockovat pokud uz bude v pohode.
Jinak musim rict ze uz mame udelane 3 ze 4 oken a je to fakt bomba. Ikdyz ten uklid po nich bude taky bomba, ale dneska jsme se s manzelem nasmali. Protoze jsme nauceni v koupelne rozinat. Nebylo tam okno a nic. Proste desna tma. No a ted tam mame obrovske okno takze svetla mraky. Ale zvyk je zelezna kosile. :grinning: No jeste nam potrva nez se odnaucime ze nemusime v chodbe a v koupelne rozinat kdyz je svetlo :sweat_smile:
12. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz
bobas ten uklid ti nezavydím,ale určite to budete mít víc svetlejší a hezčí..už budeš konečne jen užívat maleho..doufám že už bude zdravoučky a naočkuje vás..určite přište bude vysledek lepší..me ted pozpatku přijde že dr radi straší horší diagnozou,co kdyby nahodou..tak se netrap :wink:

na poštu pujdu zítra,už me fakt naštvali :angry: kalendaře jsou u tchyne :angry: doufám že to rozbalí :unamused:
jo holky mam pro Elišku pyžamo s hanou montanou :grinning: to je ted její idol :wink: a dostane od našich tančící koberec :grinning: samozřejme jako má hana montana :grinning:
jsme se na to s manžou vychovne dívali předevčírem s ní.aby jsme vedeli jestli na to muže hledet,to je konina :wink: ale neškodná
12. lis 2009 ve 21:59  • Odpověz
Ahoj holky,

dneska jsme to měli nabitý. Dopoledne tchýně, pak banka a pak návštěva u našich. Verunka skoro vůbec nespala, takže večer menší hystáráček u usínání, ale už hodinku a půl spí. :dizzy_face: Dneska jsem si musela zopáknout oplachování zadečku - naposledy jsem to dělala v porodce. Se posrajdila tak, že to měla až na lopatkách, hrůza, ale ulevilo se jí, prdelce :grinning: Mně se naopak přitížilo :grinning:

Peti, ta pošta je naprosto šílená instituce. Už kolikrát jsem tam volala a seřvala je na tři doby. :angry: To neumějí číst??? Hlavně, když bydlíte na vesnici a všichni vědí, kde bydlíte??? :angry: :angry:
Bobas, tak super, že už máte jakž takž hotovo. S Marečkem mě to moc mrzí, hlavně, aby se to samo upravilo jako to srdíčko :wink: Držím palce!!! Bobásku a jak sis dělala kalendář? Já furt nevím, jak na to. Stáhla jsem si Gimp a teda vůbec mu nerozumím :frowning2:
Jani, tak to jsou taky trubci, proč to nezabalili ještě do nějaké krabice? Takhle zkazit vánoční překvapení :frowning2: My máme doma taky žroutíka :slight_smile: 4x denně vypije 200ml mlíka, k obědu sní malou skleničku příkrmů a v poledne malou skleničku ovoce :grinning:
Misi, taky se zeptám, ty jsi sem dávala odkaz na stažení šablon kalendářů a tak. Chci se zeptat, už jsi v tom dělala?
12. lis 2009 ve 22:46  • Odpověz
Zuzik ani mi nemluv neslo mi to zazipovany ani otevrit takze mam vybrane fotky a hned zitra napisu te pani co na ni davala odkaz Petrach a objednam si to u ni. Snad mi to jeste vezme.
U nas se taky hodne papa :grinning:
Dneska hlidal kamarad, kdyz jsem byla na tancich a zvladl to na jednicku, bude vybornej táta. A zitra uz nam prijede manza, uz se tesim, ale uteklo to rychle :slight_smile:
Bobasku to je mi moc lito. Urcite to bude v poradku uvidis, budeme na vas moc myslet.
Jani taky by me zajimalo co to bylo? :slight_smile:
Petrach to nemyslis vazne´, ze by si to dovolila rozbalit? Vzdyt je to tvuj balik!!! :angry: Ta Hana montana je snad vsude, myslim byl i film, ale ja to teda nevidela ani jednou, ale cetla jsem ze je to nejaka zpevacka a farmarka co vede dvoji zivot :wink:
Jsem se dodivala na Transformers 2 a jdu chrnet :grinning:
12. lis 2009 ve 23:38  •  1 dítě  • Odpověz
Hojte holky

Zuzi ja si ho nechala delat tam kde petulka. Takze sem se o nic nestarala jen poslala fotky a pak zaplatila. Ted to musim jen zabalit :grinning:

Holky moc dik za podporu. Uvidime jak to bude za ty dva mesice. Ty deti maj jeste vse pruzne tak treba se to opravi samo. Td me tu jeci ultrazvuk kterej vychazi s jeho hrdla a moje usi uz breci :slight_smile:
13. lis 2009 v 07:13  • Odpověz
krásné ránko,

bobas bude to určitě dobrý :wink: MAreček je spokojené miminko a tak si myslím,že to nebude nic vážného :slight_smile: A co střecha už ji máte hotovou....

Já bych taky nějaký ten odkaz na ty kelendáře,ale aby to bylo jednoduché :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2009 v 07:27  • Odpověz
Vikulko zdaleka to neni hotovo. Dnes budou delat jeste to jedno okno a dodelavat komin. Pak montovat anteni tyc novou. No a snad uz daji tak konecne nejake tasky. Vcera drobek prselo vecer ale diky bohu to bylo jen chvilkova prehanka. spadlo jen par kapek. Bylo by skoda kdyby se zbytecne namocili ty late a ta plachta. :slight_smile:
13. lis 2009 v 07:36  • Odpověz
ahoj holky,

tak mám konečne ty kalendáře,moc se jí to povedlo,bude se doufám líbit..
miši určite ti to veme,má to udelané raz dva,když ví jak na to :wink:

zuzí taky mate pekny apetit :wink: hlavne že jim chutná,opačne by to bylo horší

dnes je tu krasne,přemyšlím že umyju okna,ale s malím to bude težké,když ho nechám u sebe kde budu umyvat,tak tam bude zima a sám byt nechce :unamused:
13. lis 2009 v 10:44  • Odpověz
Peti vzala mi to, akorad mam problem s fotkama, mam je hodne velke a sli mi zatim odeslat jen tri. Ani pres tu uloznu mi to neslo :frowning2:
13. lis 2009 ve 12:51  •  1 dítě  • Odpověz
Peti, to já něco dělám jen když Anče spí, dneska jí potřebuju šoupnout ven, abych vyluxovala.
13. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.