• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Ahojík tak malej nechce spát akrásně si tu hraje žbleptá...Je s ním sranda :grinning: Nandavá a vyndavá si dudlíček aříká kouky kouky kouky a jezdí mi s telefonem po koberci,ale co bych neuděůala pro chvilku pohody :grinning: Možná,že taky umeju okna v obýváku,když usne :slight_smile:
Holky on je tak hodnej :dizzy_face: miláček.....
Dnes mi přišel první dárek pro štůfka.To auto a je krásné :slight_smile:
13. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz
Karco já vysávám se štůfkem on mi stojí u vysavače a jezdíme,ale musím opatrně.Líbí se mu,že mu to fouká do čeníšku :grinning: Jinak cvíčo dnes super
TAk já se jdu připravit a až usne tak se do toho pustím....Ještě dnes určo kouknu
13. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz
Ahoj holky, u nás noc docela už ušla. Kikina má zakáz ke mně do postela, ať si je hezky v postýlce. Takhle k ní vstanu jen, když začne plakat a jinak ať se vrtí. Když je u mě tak ji furt pozoruju jak se vrtí a háže sebou a nespíme obě :unamused:
vikul, ten Štůfek vůbec nezlobí, to se máš :slight_smile:
Já jdu teď na procházku s jednou maminou a Eliškou.
13. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz
Ahoj holky,

tak já mám zadělané těsto na pizzu, tak kontroluje, kdy vykyne :slight_smile: Dopoledne jsme byli po krámech a za dvě hodinky si jedeme pro koberce a novou sedačku. Už se moc těším. Pak už jen ty obrázky a tak a je hotovo :slight_smile:

Holky a hodíte sem ještě jednou odkaz na tu paní, co to dělá? Moc moc prosím :slight_smile: Já jsem včera večer málem rozšvihala PC, protože jsem si udělala návrh a v náhledu to bylo přeházený a nešlo mi to vůbec předělat :angry: Na techniku jsem antitalent. A té paní stačí zaslat jen fotky na mail a ona si je k měsícům přiřadí sama nebo jak to funguje?

Misi, já jsem to vzdala, vůbec mi to nešlo :frowning2: Kamarád je šikovnej, že se ti postaral o malého. A jak se ti ty tance líbí? :slight_smile:
Peti, tak já jsem kulturní barbar, ale Hanu Montanu neznám vůbec :grinning: Já taky všechno dělám, když Verča spí. No a když nespí, tak ji musím mít za zadkem, aby na mě viděla, co dělám :grinning:
Karco, já taky luxuju když tu není Veru, ona se ho bojí a hrozně brečí, ale to i u fénu :frowning2:
Bobas, tak snad to budete mít co nejdříve hotové a budete mít po starostech :wink:
13. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz
AHoj holky!
Koukam, ze budeme mit vsichni skoro stejne kalendare. Ja uz je mam taky na poste, za chvili je pujdu vyzvednout.
Misi, mne ta uschovna fungovala, ale protoze ty fotky jsou velike, tak to vzdycky trvalo dlouho, nez se to odeslalo :unamused:

Dneska jsme byli v herne, ale prcek rano spinkal jen 20 min, tak jsem si myslela, jak budem odpoledne spat, ale usnul po ceste a ted tady asi pul hodiny vyvadel v postylce a nechtel spat. Ale snad uz spi :slight_smile:
Jinak vcera dostal k veceri krupickovou kasicku a moc mu smakovala. A zatim nepozoruji nejake reakce na lepek, tak snad to bude v pohode tuk tuk tuk :wink:
13. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
hrusti me to taky dlouho trvalo a pak mi ti vzdycky spadlo :angry:
13. lis 2009 ve 14:33  •  1 dítě  • Odpověz
zuzí pošli mi na IP mail,pošlu ti nahled kalendaře a kontakt :wink:
miši a když je pošleš na víckrat? me to vzalo,tak asi neporadím,jsem pc barbar :grinning:

holky tak to malí vysavač muže,on u nej usne,je zvyklí z tehu..takže ho zapnu a jdu třeba vytřít,a on si myslí že vysavám a je klidny :grinning:
okna mám umyte,dolní patro,přes poledne a ted frčíme na lampionovy pruvod,,
13. lis 2009 v 16:05  • Odpověz
Holky, tak jsem si vyzvedla kalendare na poste a jsem z nich fakt nadsena! Jsou uplne bombasticky, proste úúúúúúúúúúúúúúúúúúúžasný! Doporučuju!!!
13. lis 2009 v 16:19  • Odpověz
Misi, nemuze to byt signalem pro netu nebo nemate nejake omezeni??? Nebo jestli to neni zrovna v dobu, kdy to posilas nejak pretizene, ze ti to pada :unamused: Tak leda poslat e-mailem, po jedne fotce, protoze jsou velky. Ja jsem pani posilala asi 17 fotek, pres tu uschovnu muzes poslat max. 6 fotek, takze jsem to posilala na 3x a pocitam, ze tak 20 minut ta jedna sada odchazela, mozna 30 minut, bylo to fakt pomaly.
13. lis 2009 v 16:23  • Odpověz
holky.jaký gel je nejlepší na prořezávání zoubků,aby nebolely?dík
13. lis 2009 v 17:01  • Odpověz
Buni, hodne maminek pouziva calgel, nam v lekarne prodali mundisan gel. A davat studene na dasnicky nebo zkusit masirovat dasnicky :wink:
13. lis 2009 v 17:08  • Odpověz
Hrusti díky moc, :dizzy_face:
přesně tohle jsem potřebovala slyšet(našla jsem právě tyhle značky)Posílám do lékárny ted taťku jak jede z práce.K.se v noci budí a brečí,ale když jí vezmu tak prso nechce a spí mi na rameni a dnes jsem uviděla že se asi pod dásničkou rýsuje zoubek-levá spodní jednička-tak to bude asi tím :slight_smile:

Jinak kousátka jí dávám ty vychlazený z ledničky a masáž jsem taky zkusila ,ale ona začne pak sát :grinning:

Dííííííky
13. lis 2009 v 17:19  • Odpověz
Jee, Kacenka bude taky zubatec :dizzy_face: :grinning:
13. lis 2009 v 17:57  • Odpověz
tak holky, koberec je položený, pohovka je na svém místě a my si užíváme naše nové hnízdečko :grinning: Jen jsme prošvihli nááádherný koberec pro Verunku :frowning2: Chtěli jsme si ho odpoledne vyzvednout a už tam nebyl. Přišlo nám zbytečné si ho rezervovat a někdo "nám" ho vyfoukl :slight_smile: Tak snad příště budeme mít víc štěstí. Zítra jedeme do Ikey pro doplňky a jak bude hotovo, dám vám fotos :slight_smile:
Buni, tak ať vám zoubky brzy vylezou a Kačenku moc dlouho netrápí. :wink: Nám prosvítají dva dolní zoubky už asi měsíc a půl a pořád se nevyklubaly :frowning2: Ale nezdá se mi, že by ji nějak bolely, naštěstí :slight_smile:
Jo a musím se pochlubit, dnes jsem dělala poprvé domácí pizzu a dopadla výborně :grinning: Dala jsem tam vše, co dům dal a jíst se to dá :grinning:
13. lis 2009 v 19:17  • Odpověz
Zuzi, tesime se na fotecky :slight_smile:
13. lis 2009 v 19:26  • Odpověz
Ahojky tak jsem umyla okno v obýváku a mám radost....Pomaličku,ale bude to :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dnes jsme tu měli opravdu krásně a poměrně teplo.TAk jsem si užila prochajdu a Štůfek byl moc hodný...
Andy on je opravdu moc hodný..Teda pokud zrovna nejíme a neoblíkáme se :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale doma je úžasně hodný
13. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz
buni já mám kamistad a je prý hodně dobrý,ale já to zatím nemohu posoudit....Páč máme zatím jen dva dole a tenkrát se mi zdál dobrej :slight_smile:
13. lis 2009 ve 20:31  • Odpověz
Ja to posilala po jedne ale mam naprosto priserny pripojeni pres t-mobile, hned jak nam vyprsi smlouva tak to zrusim :angry: Zuzik jsi sikulka s tou pizzou a tesime se na fotky.
V pondeli jedu k nasim tak to asi poslu od nich, maji lepsi pripojeni.
13. lis 2009 ve 20:59  •  1 dítě  • Odpověz
zuzí ja hledam fotos a oni ješte nikde :grinning: ja už te vydím,že ty se valíš na te nové pohovce :astonished: :grinning:

kamistad jsme používali i u Elišky,nebo skus v lekarne koupit homeo chamomila vulgaris..jsou to kuličky a necháš je rozpustit v pitíčku,zabírají užasne a jsou to vyložene detské homeo od bolesti,na sklidnení..jen bylinky :wink:

tak mám dožehlenou další varku pradla,to je pořad dokola..ješte jsem přeslíkla ložní,to se bude chrnet :sweat_smile:
rano jdu do obchodu prodávat,bude hlídat tatka :wink:
13. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz
Hrusti-už má na čese :grinning:

Zuzi-díky :slight_smile: jůůů,tak už se těším na ukázku obydlí,taky strašně ráda zařizuju a nakupuju v Ikei :wink:

Viki-díky za tip.Taťka už nám koupil ten Calgel a hned jsem po véči namazala a zatím spinká :slight_smile:

Miši-já taky vždycky nervím,když něco trvá.Já musím zmenšovat i fotky na koníka,tak je to opruz :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Holky vy jste mě s tím kalendářem pěkně nahlodaly....že bych taky nechala udělat????kolik že stojí 1 ks?prosím :slight_smile:
13. lis 2009 ve 21:21  • Odpověz
jdu spinkat brou brou
13. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz
buni první kus stál 320kč a ostatní 180kč,ja dala delat 5ks a chtela 1000 kč..to je dobra cena..
vikul tak brzo :astonished: :grinning: dobrou a klidnou noc :wink:

holky píšu na diskuzi předčasne narozenych prcku a je tam super parta jako tady,mame tam užasnou holčinu,rozjela projekt na podporu maminek předčasne narozenych detiček a ješte delá sbírky na porodnice,čepičky,botičky,povlečení všechno specialne delane pro pidi miminka..hodne lidí už v tom jede s ní a dneska delají vizitky doi porodnic a v každe porodnici bude na vizitce to díte,ktere se tam narodilo,tak jsem do toho šla se Šimonkem..myslím že to muže maminkám hiodne pomoct..ješte mame v planu raz za čas docházet do porodnice na schuzky s maminkama,co tam, deti ješte mají a podpořit je a ukazat naše prcky,jak se z toho dostali...
13. lis 2009 ve 22:16  • Odpověz
peťulko, jen do toho, to je báječný :slight_smile:
13. lis 2009 ve 22:26  • Odpověz
Peti, to je nádherné, co máte v plánu udělat! Držím vám palečky, ať vám tenhle superprojekt vyjde! :dizzy_face:
13. lis 2009 ve 22:31  • Odpověz
Achojky holky,

tak zase vás zanedbávám, moc se omlouvám.

Zítra jedeme na první plavání, tak jsem hrozně natěšená a zvědavá.

Včera mi bylo mizerně. Celý den se mi šíleně motala hlava a několikrát jsem málem omdlela, ale vždycky jsem si včas sedla. Ale normálně jsem měla úplné výpadky paměti. Třeba jsem rozlila kafe a koukala na to jak se rozlilo po stole a šla jsem pryč a až za nějakou dobu jsem si na to vzpoměla a šla to utřít.
Fakt nevím co to se mnou bylo, ale byl to dost nepříjemný pocit, měla jsem strach abych nějak neublížila Natálce.

Peti, to je fakt krásný co máte v plánu. Myslím si, že to hodně těm novopečeným maminkám pomůže když tam uvidí vaše miminka jak jsou šikovná a tak. Jste moc hodné :wink:

Jinak zoubky se krásně rýsují, už se těším až vylezou úplně a jsem zvědavá jak bude Natálka vypadat :slight_smile:

Mějte se a dobrou noc holky :wink:
13. lis 2009 ve 22:45  • Odpověz
bemo mazej k doktorce,není to sranda,možne jen potřebuješ odpočinout,ale určite bež :unamused: není to sranda..

holky ten projekt není muj napad,tak dobra nejsem,jen se chci zapojit taky,nejak to vratit za Šimulku..to co už holky dokazali by jste fakt hledeli,kolik varek oblečku už putovalo pidi miminkum..,,
ja tady furt trčím a za chvilku je zítra :grinning: to se bude blbe stavat,už to vydím,tak už bežím dobrou :pensive:
13. lis 2009 ve 22:59  • Odpověz
Peto-smekám,fakt dobrý :slight_smile: a díky za info :wink: taky tu furt trčím a Káta se furt nebudí :astonished: ten gel fakt asi zabral :confused:
13. lis 2009 ve 23:21  • Odpověz
bemo, tak to je fakt mazec! Taky bych zašla k dr. jako Peťa, tohle není žádná sranda! :frowning2:
14. lis 2009 v 00:11  • Odpověz
ahojky - no taky vas flakam. Vcera jsem zas do pulnoci makala :angry: Uz jsem byla trochu vytocena tak hodim pristi tyden s majitelem rec. :wink:

No Bemo radsi k dr zajdi. Me se tohle driv stavalo bezne a do toho jsem narazela do futer a necitila jsem nohy - porad strasili s rozt.sklerozou ale ta se nastesti nepotvrdila. Pak rekli ze to asi bude od patere ale nikdy nic nezjistili ale radeji zajdi k dr - neurologicke veci bych nezanedbavala. Me i na motaky teda pomohli hodne ty kafe ale ted je tolik nemoci ze clovek radeji at jde stokrat s prkotinou nez jednu velkou zanedbat. Bude to dobry uvidis.

Hrusti se nedivim ze z tech kalendaru jses nadsena - jsou totiz uzasne :grinning:

Buni vam uz taky lezou zoubky? A my porad nic :confounded:

U nas uz se u staveni pousti takze chvilku vydrzi bez drzeni. Ted sedi v zidlicce a vyklada si. Pujdu uvarit obidek a pak me ceka prace venku na domecku. Mam s tatkou natirat stit jelikoz muj drahy se boji vysek :grinning: Tak bude hlidat malou a pak pujdem na prochazku protoze je tam krasne.

Misi nam taky vypadava net ale je to tim ze mame firemni pres O2 a mame asi spatny router - kdyz ho restartnem tak jede jen ho musime nahazovat tak 3x denne.
14. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
Ahoj holky, teda u nas vcera noc des bes. Malej usnul a pak najednou zacal strasne plakat a plakal tak snad dve hodiny v kuse a mel u toho zavreny oci. Vubec nic nepomahalo, bylo to hrozny, strasne sem mu chtela pomoc a nevedela jsem jak. Nevim co to bylo, ze by zuby? Nakonec jsem mu dala Paralen sirup a ten asi zabral a pak teda usnul ale jeste se kroutil.
Petrach to je krasny napad, jsi dobra ze se zapojujes.
buni to je super ze ten calgel zabral.
Zuzi kdepak jsou foto? :slight_smile:
Jani my mame pres t-mobile a docela bida.
Bemo a nemas nizkej tlak?
14. lis 2009 ve 12:39  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.