• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Taky mám problémy s kojením a nejsem po císaři. Už nekojím vůbec, jsme na Sunaru a vypijem jak kdy. Nejméně 90mla nejvíce jsme vypila 210ml, ale průměrně je to tak kolem té 120- 150ml.
25. dub 2009 v 17:58  • Odpověz
hrusti pokud bude po bebe klidnejší a tobe to neva,tak to neřeš,třeba se rozkojiš doma,nebo budeš odstříkavat a davat z flašky a pokud ne,tak se svet nezboří,hlavne že je zdravoučky bobanek :wink:

andy ja jsem koupila medelu ruční,ale boleli me ruky :grinning: ted mam elektrickou Baby Ono,sice ty zyčatky s ní des a hruza,než si prsa zvykli,ale ted super,odsate celkem rychle,jo a stala 1200kč,jsou na netu nekdy i akce za 1000kč

ambret teda vy krasne jite,kolik mate vahu?
ja mu ted davam 60ml a ji tak 7x denne,ale vypije všechno co dostane :grinning: :grinning:
andy taky ste se rozjeli,koukam,tak vydíš :wink: kdy jdete na vahu? my v utery,tak jsem zvedavá,kolik ted přibral,minule taky jen 8 dkg za 6 dní
25. dub 2009 v 18:22  • Odpověz
Andy, ja jsem mela tady v porodce pujcenou odsavacku od Medely a byla dobra. Ale byl to asi nejaky starsi model. Zitra mi kamoska doveze odsavacku od Aventu a az budeme v klidu doma a jak bez tech antibiotik, tak zkusime odsavat a uvidime. Maly ted pije 80, maly je fakt hrozny zrout, tak mam strach, aby mu to pak stacilo :frowning2:
25. dub 2009 v 18:22  • Odpověz
Máme tak kolem 6kg, nevím přesně ve středu půjdeme k Dr. A jak v noci spinká? Nelinka jí kolem 19:30 tak těch 120- 150ml a pak se na další jídlo budí 03:00 - 03:30hod a pak už jí zase po 3 hodinách :slight_smile:
25. dub 2009 v 18:33  • Odpověz
Teda holky, koukám, že obávat se porodu je úplně zbytečné, vypadá to, že to nejtěžší přijde, až když je mimík na světě, prdíky, pláč, kojení, krmení, blinkání, dušení, no to je teda.
Hrusti, drž se. Já ani nevim, že se dá tlačit do hlavy, no to jsem zvědavá, co tam budu při tom tlačení předvádět. Ty si neměla zavřený oči, že Ti popraskaly žilky? Nebo i přes to?
Holky, myslim na Vás, bojujte jak se dá, ono se snad za pár týdnů všechno usadí.
25. dub 2009 v 19:27  • Odpověz
Ahojte holky, zdravím vás a taky zdravím malého Marečka od Bobáska, protože má dnes svůj první svátek. Tak Ti Marečku přejeme všechno nejlepší, aby se Ti na světě líbilo a krásně jsi přibíral a povedlo se vám s maminkou kojení.

Tak dnes jsme byli s Natálkou a tatínkem pro babičku. Bude teď na týden u nás a trochu nám pomůže. Taky jsme se byli ukázat prababičce a ta z nás byla na větvi. Prý jsem moc krásná a všichni byli mimo z mých krásných ksichtíků, které jsem na všechny po probuzení dělala :grinning:

Mějte se holky, dnes jen na čučku, abyste na mě nezapoměli.

Dobrou noc. Lucka a Natálka :slight_smile:
25. dub 2009 ve 20:52  • Odpověz
ambret u nas tak kolem 21 hod a pak kolem 1-2 hodky,jak kdy,ale nají se a šup do postylky a spí :wink:
kdyby nebylo toho odsavaní mleka tak pohoda,vetšinou v ty 2 hodky v noci neodsavam,až rano...
a jak to zvladaš s holkama,taky mazec co? ja s prominutim občas padam na h...,a to je prcek v pohode :grinning:
25. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz
Karci, já se porodu nějak nebála. Když přišly ty bolesti, tak je pravda, že jsem řekla, že ještě rodit nechci :grinning:
no ale, já za sebe fakt můžu říct, že jsem měla krásný porod a rozhodně ta odměna za to stojí, i když ty starosti potom jsou někdy taky zajímavý.....
Mě hrozně moc pomáhal u porodu manžel a každému bych to doporučila, ale to je na každém.
Měla jsem taky štěstí na porodní asistentku, která mě furt chválila, že mi to jde a taky nikdo jiný nerodil a byl na to čas a klid.
Fakt se nemáš čeho bát, vidíš, že jsme to tady zvládly všechny :wink:
25. dub 2009 ve 20:59  • Odpověz
Anitko sice uz jsem ti gratulovala ale musim jeste jednou. Davidek je prekrasny. Moc se Vam povedl :wink:

Andy ohledne odsavacky. Ja mela medelu elektrickou (mini electric) a hned jsem ji prodala protoze me to s ni neslo a hodne jsem se nadrela. U me se osvedcilo odstrikavani rucne takze nejlepsi by bylo kdyby sis tu elektrickou nekde zkusila jestli ma cenu ji vubec kupovat. Me to teda s ni neslo a byla jsem hodne zklamana. :frowning2:

Petrach to je nadhera ze delate takove pokroky. Moc Vam fandim. :slight_smile:

Mareckum vse nej.

Ja pujdu do hajan. Preji vsem krasnou dobrou noc - prcek uz me spinka - dneska jsme davali na noc zabal na prudusky s olivovym olejem co jsem dostala jako tip tak snad to zabere a tech hlenu se hned zbavime. Bobatko moje
25. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz
Ahojky pusinky,tak jsem jen přišla juknout a pujdu do hajan.Jsem hotová.Byli jsme dnes celej den venku u našich na zahrádce.

Map nás s Pavlíkem doženou.Nevím zda jste si všimli tak jsem tam psala také váhu a máme 5210g :grinning: Jani a vy máte kolik???
25. dub 2009 ve 21:45  • Odpověz
Dneska je prďolka nějaká hodná. Spala od 17 hod, před chvilkou se najedla a už spinká zase. Po dlouhé době je takhle hodná, jinak už se jí přes den moc spinkat nechce :slight_smile:
25. dub 2009 ve 21:49  • Odpověz
Ahoj holcinky, tak jsem vas za ty dva dny docetla :slight_smile: Anittce moc gratuluju k Davidkovi je to krasnej chlapecek :dizzy_face:
Buni mi budeme mit v pondeli 6 tydnu a sexik jeste zadny neprobehl. Az do vcerejska jsem totiz porad jeste krvacela. Dneska uz nic jen trosku takove zlute ocistky. Hura. Uz mi to fakt lezlo na nervy. Na kontrolu gyn jdu pristi tyden v utery. Necham si hned napsat HA.

Ja ze zacatku s kojenim taky bojovala a to sem mela normalni porod. Zadny mlezivo ani mlicko, malej rval hlady tak se prikrmovalo. Pak se ale mlicko udelalo a malej papal. Ted nam zacal po jidle blinkat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
V pondeli jdeme na kontrolu v sesti tydnech tak jsem zvedava kolik jsme pribrali. Doma totiz nemame vahu.
Malej ale po jidle nerve tak hlad urco nema.

Petrach to je super ze malej je tak sikovnej a krasne cvicite.
Karci porodu se fakt neboj oproti tomu co prijde pak.... :grinning: :grinning: :grinning:
25. dub 2009 ve 21:57  •  1 dítě  • Odpověz
Ambret mala je uzasna ze tak dlouho spi jak jsi psala od osmi az do tri. Eli taky v noci spi ale max 4 hodiny, jinak tak 3,5.
25. dub 2009 ve 21:59  •  1 dítě  • Odpověz
Vikulko my meli na posledni kontrole 5,170 :grinning: ale ted mame urcite vic. 14 dnu uz to bude co jsme tam nebyli, ale rikala at klidne prijdeme az za mesic ze neni duvod chodit castej. :grinning: Na kontrolu pujdeme asi az tak za tyden tak cekam ze bude mit tak 5,5 kg minimalne - docela dost papa tak snad nebude jak kulica :grinning: Jinak se nehne a bude jenom lezet a to nechci

Misi ja mam taky antikoncepci, dr muze napsat jen dva druhy ale ja po ni prvni tyden lehce krvacela tak jsem byla i nastvana ale uz se to nastesti urovnalo. Bych to jinak prestala brat.

tak ja jdu do hajan

Vikulko tak az se rozhodnes s manzou tak se ozvete - u nas jste vitani. :slight_smile:
25. dub 2009 ve 22:21  • Odpověz
Ahojky maminky a miminečka,
jsem tu zase jen na snídani a letím.Malej si hraje opět na kanápku a má škytavku tak čekám,že se bude co nevidět rozčilovat :grinning: Musíme ještě umejt a obléci.

Misi na gyndu jdu také příští úterý :slight_smile: Teším se až ho ukážu dr. :wink: Je to jeho práce :grinning: Ale antiky asi chtít nebudu.Tenkrát jsem je 12let brala úplně na h..... :angry:
26. dub 2009 v 06:52  • Odpověz
Vikulko, takže se nebudete vůbec chránit? Nebo bude přerušovačka? No, rok to vydržíte, vždyť si řikala, že za rok založíme Jarňáčky druhé vlny, ne? :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2009 v 08:54  • Odpověz
ahoj holky,
my už jsme jak vikulka,chodime sem snidat :grinning:

jani tak snad už se Melince uleví bobatku,je to desny ty nemoci

mam hruzu kdyby neco chytl malí :unamused: včera tu byla navšteva,přesto že jsem všem řekla,at ješte nechodí,že k malemu cizi ješte nepustíme,tak sedeli venku,naštestí bylo hezky a maleho jsme dali do kočarku,at ho teda vydí,ale hned ve dveřích jsem řekla nesahat,nekašlat,nekychat.. :wink: meli jste vydet ty ksichty,holt jset moc uzkostliva pry..ale po tom všem co mame za sebou je mi to putna,at si řikaji co chcou
ješte jsem jim řekla,že koupim roušky :grinning: :grinning: zas bude chvilku klid :wink:
26. dub 2009 v 09:01  • Odpověz
Ahoj Pétí,
to by měli snad všichni pochopit :unamused: Nic si z toho nedělej :wink: Jsem ráda,že tu mohu být s vámi alespoň ráno.Malej si hraje a já má 45min. klídek :grinning: Teď jsem chlapi vyhnala ven a řekla jsem,že je dřív jak ve 12hod. nechci vidět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Musím vyprat , uklidit a povlíkám.Večer jedeme zase do Prahy na poslední týden :slight_smile: A ve čt. jdeme na svatbu :grinning: Tak doufám,že malej bude hodnej.
Tak se zatí mějte :zipper_mouth:
26. dub 2009 v 09:59  • Odpověz
Petko oni jsou divny. Prosli jste si s Šimunkem svoje. Ja bych jim ty rousky bejt na tvem miste klido nasadila. A pokud se jim to nelibi tak je prece nikdo nenuti k vam chodit :wink:
Koukam jinak zemrnouskove tady pekne pribejvaji :grinning:
Vcera me psala Mareka tak doufam,ze uz ji taky pusti holku domu :wink: Moc ji drzim pesticky.
26. dub 2009 v 10:03  • Odpověz
Petrach, stůj si určitě za svým. Člověk musí být po tom všem opatrný.. A mně už se několikrát ověřilo, že člověk má hlavně v prvé řadě myslet na svou rodinu, protože jakmile ustupuje kvůli tomu, aby se ostatním zavděčil, tak si akorát nabije hubu. Tak je dobře, že malého takhle chráníš, vždyť je ještě malinký a sotva se vyhrabal z toho velkého boje na začátku, skřítek malinkej.
26. dub 2009 v 10:04  • Odpověz
Dobre ranko, ted se mi neodeslal celkem dlouhej prispevek :angry:
Petrach souhlasim s holkama, musi te respektovat pokud se tak sami pozvou. Chapu ze jsi uzkostliva po tom co jste si prozili.
Vikul a vy by jste chteli druhy mimi tak brzo po sobe?
Karca uz se ti to blizi ze? Jsi nervozni?
Malej se v noci predvedl, pri prebalovani se kompletne pocural vcetne pyzamka :grinning: No pri prevlikani se uplne probudil a pak dostal skytavku. Proste veselo :grinning:
26. dub 2009 v 10:19  •  1 dítě  • Odpověz
Misi, asi chtěl vyzkoušet nějaké nové pyžámko :wink:

Nervózní nejsem vůbec, blíží se to, ale je mi dobře, tak si neumim představit, že to vůbec nastane :slight_smile:
26. dub 2009 v 10:53  • Odpověz
holky jsem rada že nepišete že cvoknu,diky
bobas a jak mareka,?ozvala se jak to zvladají?
misi my čurame skoro pořad,jak ho rozbalim :grinning: nejlepši když se pokadi před odjezdem k dr a je komplet oblečeny,chci mu jen vymenit plinku a on se pak celí počurá :grinning: ti kluci jsou v tomhle nevyzpytatelní :wink:
vikul jak dlouho se ješte budete takhle stehovat?
a vubec jak tatka,dlouho stu o nem nepsala,jak mu je? určite je rad s Štufkem :slight_smile:
26. dub 2009 v 11:49  • Odpověz
Ahoj hoky,
tak se hlásím z porodnice :grinning:
porod nádhera pak napíšu víc ted jdu spinkat protože jsem úplně kaput :confounded:
Akorát na šití se vyřádil, ztratili jsme spoustu krve tak to bolí šíleně že neim co dělat bolestí, a pak když jsem byla já ok, tak zase pro změnu malý davídek měl žloutenku velkou tak musel na osvěcování a vzali mi ho na dva dny.
kojení nic moc ale bojujeme spadl mi na 3600g tak dokrmujeme
Pak přidám fotečky.
jinak všem dodatečně gratuluji k malčkým drobečkum
pa
26. dub 2009 ve 13:49  • Odpověz
Ahoj Mareko,
vítej mezi námi :slight_smile:

Pétí děkuji za optání.Tatínek se má dobře už je opálený a vypadá super :slight_smile: Kryštůfka zbožňuje :dizzy_face: A stěhujeme se naposledy na tento týden.Sice výtah pustí už v pondělí,ale ještě tam zůstaneme do pátku, páč jdeme na tu svatbu a musíme to všechno pobalit.

Misi mimi jsem plánovala tak po4-6 letech,ale Petr chce tak po těch třech,abychom je měli za sebou a navazovalo to.Říká,že by byl pak starej :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale myslím,že to budu chtít po těch třech,ale také záleží jak bude Kryštůfek hodný :confused:
26. dub 2009 ve 14:24  • Odpověz
Jo a to čůrámí :grinning: Tak to já převlíkám tak 3x v noci :grinning: :grinning: Já kolikrát říkám,že to dělá naschval :wink: Já pořád peru.Ráno ho umeju oblíknu boďo a udělá čury oblouček :astonished: Už to dělám naopak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. dub 2009 ve 14:27  • Odpověz
No Mareko ja uz dofala, ze pises z domova. Tak drzim moc moc pesticky at uz jste oba v poradku a ty nam pises z domova. :wink:
Vikulko to je super, ze je tatinkovi lip. :slight_smile:
Petko nevim proc bys mela bejt cvok, ja bych byla jeste horsi zazit si to co ty :wink:
26. dub 2009 v 15:51  • Odpověz
Ahoj holky,
tak nam tatka zase prinesl na chvilku do porodky notas, tak se hlasim :wink:
Karca, ja jsem se snazila mit oci zavreny, ale dr. rikala, ze staci trosku jedno pootevrit a je to hned. No, uz je to lepsi, ale manzovi jsem nakazala povinne prinest ty slunecni bryle, az pujdeme domu. Porad doufam, ze zitra, ale v patek mi sundaly stehy a z jizvy mi vyteka takova krvava tekutina, tak mi na to davaji nejake zabaly. Uz jsem fakt nastvana, je to tady dlouhy, ale na druhou stranu kdyz jsem utahana, tak mi sestricky v noci pohlidaji prcka, coz doma nehrozi :grinning:
Karca, to ti nemusi nic byt a muzes vecer rodit. My jsme byli v patek jeste nakoupit v Globusu a pak vecer zacaly kontra, takze clovek nikdy nevi :grinning: :grinning:

S tim curanim to taky znam. Nekolik me pocural tak, ze jsem si musela jit rict o novou kosili, byla jsem durch :grinning: Kdyz vidim, ze ma jeho pindik erekci, tak uz se kryju :grinning:

Peti, uplne te chapu. Ja jsem uz pred porodem vsem rikala, ze behem sestinedeli nebudeme prijimat navstevy a to je prcek v pohode. Ty pribuzni jsou fakt sobci, ze to nechapou :angry:
26. dub 2009 v 16:35  • Odpověz
Jo, a uz mi prisla materska :slight_smile:
26. dub 2009 v 16:36  • Odpověz
Hrusti tak at uz jsi co nejdriv v poradku at uz muzes domu :slight_smile:

Ja tu mela ted tchana s tchyni tak jsme jim vrazili maleho do kocarku a poslali je na prochazku :grinning:. Furt se nemohli dockat az budou vozit tak at vozej :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Prisli poprat manzelovi a malemu k svatku tak to maj za odmenu.
26. dub 2009 v 17:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.