• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Ahoj holky!
Jéžíš, misi, tak to určitě budou zoubky. To mi v úterý popisovala Andrejka, že jak Hugísovi lezly zuby. tak v noci najednou začal brečet a hodinu ho nedokázalo nic uklidnit :unamused: Tak snad se, co nejdřív proklube u Vás všech i u nás, ať je zase klídeček. U nás noc sice v poho, krása, od dvou do devíti spala v poho, akorát teda v půl jedný se vzbudila, a že je vyspalá a já už úplně nešťastná, protože jsem zrovna usínala, vstala a udělala ji mlíko, to samo nechtěla, tak jsem ji nechala být, Ať si hraje v postýlce, pak ji ho dala ještě jednou, to už chtěla, vypila ho a asi do těch 2 čumákovala a pak asi zabrala, to už jsem spala :grinning:
bemo, doufám, že baštíš pořádně a žádná dietka nezdravá? :angry: Jestli ano, tak to jdi k dr., tohle není sranda :unamused:
petul, pošleš mi taky kontakt na tu paní s kalendářema? Pošlu Ti maila.
jaani, Mel je šikulka jako vždy :slight_smile:
14. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz
ahoj holky,

andy hned ti to pošlu :wink:
miši me tak malí plakal ted v tydnu v noci taky,už jsem nevedela co mu muže byt :frowning2: pomalu jsem chtela jet na pohotovost,asi taky zuby..tak at mají broučci brzo pokoj od bolístek

zuzí co ty fotky :grinning:
jani ty jsi nezmar,lezt na střechu :astonished: :grinning: ty jsi fakt dobra partie :grinning: všechno si podeláš..lepší jak muj chlap :grinning:

dnes mají navečer dojít tchanovci popřat,tak sem nadelala chlebíčky a šlehačkoví dort..malí mi spí a ja ma chvilku veget,ne teda že by nebylo co delat :wink:
14. lis 2009 v 15:38  • Odpověz
Ahoj holky,

tak noc byla super,fakt ten Calgel doporučuju,o půlnoci jsem jí nakojila ve spaní a spala až do 7 do rána :dizzy_face:

Miši-to budou asi taky zoubky,protože když mi Kačka brečela tak u toho taky spala,ale ona za chvíli co jsem jí vzala do náruče a dala dudla naštěstí přestala,ale opakovalo se to od 19-24 cca 3x tak mi to bylo divný,protože se tak nikdy nebudívala.

Tak at Elimu brzo vykouknou :wink:

Peti-ten kalendář je měsíční nebo týdení prosím tě? :confused: :slight_smile: A vše nej nej nej nejspíš k těm tvým narozkám počítám,že?Užijte si oslavičku :wink:

Bemo-já mívám slabost v nohách od porodu,když někdy vezmu malou,nebo se narovnám v zádech a zatmí se mi před očima,ale s tím výpadkem paměti,to je teda hustý :astonished: Taky doporučuju zajít k dr :wink:
14. lis 2009 v 16:48  • Odpověz
Ahoj holky,

my měli noc dobrou, spala od devíti do půl páté a pak od pěti do půl desáté :slight_smile: Pak jsme jeli do Ikey, tam bylo boží dopuštění - hrůza, takových lidí, takže jsme skoro nic nekoupili :frowning2: Jsem docela naštvaná, myslela jsem, že to budeme mít o víkendu hotové :angry: Já vám fotečky hodím až to bude komplet i s obrázkama, zatím máme holé zdi a to nevypadá moc hezky :slight_smile:
Misi, tak to asi fakt byly zoubky. Veru měla taky jednou takovýhle záchvat, to jsem byla už na paličku, protože jsem nevěděla, co jí je. Ale po čípku usnula, tak asi je opravdu zlobí ty zuby :frowning2: Hlavně, ať jsou co nejdříve venku a moc dlouho Eliho netrápí.
Buni, tak to je super, že ten gel takhle pomohl. :wink: Kačka je dobrá, že spinká při kojení, to se mi nikdy nepodařilo, vždycky se probrala :grinning:
Peti, mňam, šlehačkový dort bych si taky dala :grinning: My jsme dneska slavili dědovy narozeniny, tak jsme měli chlebíčky a mraky - taky mňamka. K večeři budu dělat kuřecí směs se smetanou a udělám k tomu hranolky, na ty mám hroznou chuť :grinning:
14. lis 2009 v 16:56  • Odpověz
Ahoj holky,
mam nějakou absenci :grinning: Vcera vecer jsem skoro volala policii na sousedky, protoze se hrozne hadali a uz jsem se bala, ze se tam mlati. Nastesti se pak uklidnili.
No a rano brzy presun ke tchyni, abysme vyjeli v dobu, kdy ma Honzulka spinkat a spal po ceste.

Holky, to nocni buzeni budou zoubky. Honzik se mi takhle asi 2x taky vzbudil, byla jsem z toho na prasky. Spal treba hodku a pak zase znovu, ale nepomahalo nic, az pak urvany usnul na me a ja jsem ho prenesla do postylky. Nejhorsi je to pry kdyz prckum lezou ty horni spicaky a stolicky, takze se mame na co tesit :unamused:

Hodim do alba nahled toho kalendare, co jsem nechala delat rodicum a prarodicum. Ja jsem nechala delat 4 ks, pro moje a manzovi rodice A3, pro moji a manzovu babicku A4 a stalo to tisicovku :slight_smile:
14. lis 2009 v 17:20  • Odpověz
Hmn, tak mne tam ten nahled nejde do alba vlozit :unamused:
14. lis 2009 v 17:33  • Odpověz
Holky diky, ja si myslela ze asi zuby ale v pusince jsem nic nevidela. Buni to je super ten calgel tak mozna taky poridime. Tak at je vam taky brzo lip a zub venku.
Hrusrti to je skoda jsme se mohli pokochat. Zuzik o vikendu je v Ikea vzdy hruza, pokud tam clovek nejede v deset rano tak hruza.
Holky nedelejte mi chute, slehackovy dort mnam mnam.
Ten kalendar je mesicni.
Pete taky vse nej nej k narozeninam :dizzy_face:
14. lis 2009 v 17:52  •  1 dítě  • Odpověz
misi, my jsme byli před vchodem do Ikey přesně v 10.14 a byly tam stejně davy lidí. Do toho jim nefungoval výtah, takže paráda :angry: A co mě úplně dostává - ale to i v jiných obchodech -, jak z rozhlasu skoro pokaždé slyším, že se hledá maminka a tatínek pro dítě. Dneska hledali dvouletého chlapečka... To si ti rodiče neumí takhle malého prďolku hlídat??? :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak buď tam nelezu nebo ho pořád držím za ruku... Fakt tohle nechápu!!! :unamused:
14. lis 2009 v 18:00  • Odpověz
Jeee, jsem zapomnela Pete poprat vse nejlepsi k narozeninam. Uzivej si Simunka a Elinky a nic si nedelej ze zavistivych potvor :grinning:
14. lis 2009 v 18:03  • Odpověz
Zuzik ja bych to tak nevidela, kolikrat vidim jak jsou ty deti akcni, to se jen otocis a uz jsou pryc. A za ruku te taky nevydrzi drzet vecne, krouti se ze se nechteji vodit tak nez riskovat scenu tak je pustis. Vsak uvidis sama jak bude Verca vetsi :grinning:
14. lis 2009 v 18:29  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojík holky :slight_smile:

JAni máš IP :wink:
14. lis 2009 v 19:18  • Odpověz
holky dekuju,dostala jsem kopu darečku,ja oslavy moc nemusím,když je moc lidí,ale tohle bylo v pohode :wink:
zítra přijde švagrová s rodinou,radši to mám na víckrat a v klidu..

zuzí skuste ikeu v tydnu hned rano,to víš,lidi už blazní na vanoce :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja letos všechno zatím mám přes net
ambret kde se touláš :grinning:

miši nam se zuby nerysují a dela to taky ,i přes den je občas hodne plačtiví..

ted se předvadel,koulel po celém obyvaku,vískal a začíná používat víc hlas :grinning: aaaaeeee,aaaaiiii,,eeeeiiiii.gggrrr..jo a naučila jsem ho ne ne ne,delat hlavou,ale edelá to na povel,jen když chce on a ted učíme jak je veliky..asi to nechápe,ale celkem opakuje a manža ho učil kapra :grinning: tak to občas taky ukáže :grinning:
14. lis 2009 v 19:47  • Odpověz
misi, já nevím, ale přece musí existovat způsob, aby měli dítě pořád u sebe a aby se jim neztratilo. :confused: Mě to prostě přijde divný, aby se mi ztratilo dítě v obchoďáku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jj, peti, pojedeme tam hned v pondělí v deset, tak snad tam zase nebude půlka národa :slight_smile: A zapomněla jsem ti popřát všechno nejlepší k narozeninám!!! Hlavně zdravíčko pro Tebe i pro všechny Tvoje blízké! :dizzy_face:
14. lis 2009 v 19:52  • Odpověz
Peti, taky přeji vše nejjjj :wink:
Kde se toulám? Nevím kde mi hlava stojí. Jsem se těšila že přijede manža domů a trochu ho zapojím do práce, ale bohužel zase nepřijede. To už je 2 týden co je pryč :frowning2:
14. lis 2009 v 19:57  • Odpověz
Ambret, a kde manza ted pracuje? Nekde v cizine? To musi byt na palicku byt sama doma se 4 holkama :grinning:
14. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
Hrusti, nene jsou tady v čechách, ale aby jezdil domů by se mu nevyplatilo a navíc teď nestíhaj termín, tak dělaj i víkendy
14. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz
Ahojky holčiny,

Pétí přeji Ti se Štůfíkem vše nej,nej ať se ti splní všechna tajná přáníčka(ale to už se ti splnilo) :wink:

Jinak dnešní den u nás proběhl tak jako vždy super.Malej hodý a byla tu sestra s dětmi tak si krásně hráli :slight_smile:
14. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
Koukám,že se tu klubou samé zubáci :grinning: :grinning: My máme pořád jen dva,ale už asi budou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2009 ve 20:37  • Odpověz
tak dneska máme nespavce my :frowning2:

Kačka nemohla usnout a ted se co chvíla budí a to už jsem jí 2x mazala dásničky,ale vždycky ten gel asi spíš slízala :sweat_smile: Ach jo,už tak člověk spí málo a nemůže si lehnout kdy chce a ještě toto :frowning2: Snad to ty naše dětičky brzo překonají a zoubky už netrápí :wink:
14. lis 2009 ve 21:59  • Odpověz
ambret a je spokojeny v praci? my to meli ted taky tak,manža přišel o praci a ta nová byla desná časove,ted je spatky ve firme z ktere odešel po novem roce a zase je to časove lepší..nekdy až moc :grinning:

dekuju za přaníčka,dnes už nic nedelám,kukla jsem na super bejvalku,docela jsem si oddechla..už se teším na kute

vikul to je dobře že je Kryštufek tak hodny :slight_smile: bude už jen líp
buni tak zas prozmenu u vas zoubky :unamused: taky bych se chtela jednou pořadne vyspat,dočkáme se ,neboj :wink:
14. lis 2009 ve 22:10  • Odpověz
Péto-kdy????? :grinning: :grinning:
14. lis 2009 ve 22:20  • Odpověz
tak jsem vložila nějaké fotos, ale zatím tam nejsou fotečky obýváku, jen Verunky :grinning:
buni, neboj, čas spánku taky někdy přijde - snad v pubertě už budou spát :grinning: Ne, si dělám srandu, snad to přijde dřív :sweat_smile: Doufám, že už Kačce ten gel zabral a spinká spokojeně jako miminko :slight_smile:
14. lis 2009 ve 23:04  • Odpověz
Dobré ranko!
Holky, to jsem tedy taky zvedava, kdy se clovek poradne vyspi :grinning: I kdyz ja musim Honzika pochvalit, ze spinka hezky, vydrzi celou noc bez papani, akorat to ranni vstavani. No, ale co bych chtela, ze, kdyz mi spi celou noc :wink: Kdyz vidim okolo sebe starsi deti nez je prcek a jeste se v noci budi na jidlo, tak si fakt rikam, ze je Honzik hrozne hodny :grinning:

Zuzi, jee, mate stejnou hraci deku. A zasmala jsem se u te fotky "pohoda u sledovani telky" :grinning: :grinning: :grinning:

My za chvili vyrazime omrknout vetsi autosedacku pro prcka :slight_smile:
15. lis 2009 v 09:17  • Odpověz
Dobre ranko, hrusti ty si teda stezuj :grinning: U nas zas vecer plac. Vzbudil se v deset a hodinu plakal ale prislo mi ze uz to nebylo porad ale s prestavkama tak se to snad lepsi. Dneska pujdeme koupit ten Calgel. Snad to pomuze. Blby zuby.
Veru krasne fotecky :slight_smile:
15. lis 2009 v 11:18  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky,

tak u nás noc docela dobrá, jen vstávala v osm a to je na mě brzy :grinning: Teď už spinká a až se vyspí, tak dostane zeleninku se žloutkem :slight_smile: A pak půjdeme na prochajdu, protože je tu naprosto krááásně, tak by byla škoda toho nevyužít :slight_smile:

Mějte všechny krásnou neděli!
15. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz
Hojte holky

Tak u nas leze treti zub nahore takze parada. Dost ho to boli, uz aby se prorezal. No a strecha je hotova. vcera ji dodelali. Tak jeste prijde nekdo kdo dela se sadrosem aby nam to udelal pekne ze vnitr a pa uz bude velky uklid i tam. Zatim jsem to uklidila jen zhruba abychom se mohli koupat a tak :wink: . No a po nedeli hlasej ze ma bejt teploucko a pekne tak se pustim do tech oken.
Doctu vas snad zitra tak krasnou nedeli. :slight_smile:
15. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz
bobas to je super , uz se tesis az to budete mit hotovy ze? Ono neni co docitat, tady je mrtvo :grinning:
U nas je taky hezky, ale vsechno me boli a malej je uknouranej :angry: uz aby mu ty zuby vylezli ale kdyz se mu divam do pusy tak ani naznak. Jestli to bude trvat dlouho tak me asi odvezou, strasne me to knourani vytáčí. :confounded:
15. lis 2009 v 15:00  •  1 dítě  • Odpověz
holky, tak dneska je super den :slight_smile: Verunka si poprvé sama sedla z lehu na bříška :dizzy_face: Jsme ji pozorovali a ona z pérování najednou ručkovala dozadu a najednou seděla :slight_smile: A jakou z toho měla radost!!! Tady výskala, smála se na celé kolo - ji zbožňuju! :dizzy_face: A to předtím nikdy tohle nedělala :slight_smile: Házím fotos, se musím pochlubit :slight_smile:
15. lis 2009 v 18:13  • Odpověz
Misi me malej knoura bez duvodne. Jsem z toho vzdy na palicku hlavne kdyz to dela v noci kdyz ma spat. to bych ho zastrelila nejradej :grinning: . Zuby poznas maji to vetsinou natekle a jsou vecne pokadeny :wink: . Jinak jo tesim se moc moc. Hlavne pres zimu jsem rekla ze chci udelat malemu pokojik no a puvodne jsme to chteli delat sami, ale dedecek se rozhodl ze na to pozve firmu aby to mel prej vnoucek krasny :grinning: . Fakt je to nadhera kdyz clovek na tech rodicich vidi ze toho maleho tak strasne zboznuji. Navic ted jak je malej vetsi tak se o nej tahaji kdo ho bude chovat. Fakt me tohle hrozne tesi. No a kdyz prijedeme na moravu tak tam se taky kazdej predhani aby mel maleho alespon chvili v rukach. Nejhorsi je jen to ze se on namlsa a kdo ho ma pak tahat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. lis 2009 v 18:13  • Odpověz
Misi, my jsme dneska taky uknourany. Honzik sel uz v 7 hod do postele, usinal mi u mlika a ani ho cely nevypil. Chapu, ze to je na palicku. Nam kdyz rostly ty spodni zubaky, tak ani nemel horecky, ani nekadil, jen byl hrozne protivny a obcas se vzbudil v noci a hrozne brecel :frowning2:

Zuzi, Verunka je moc sikona :dizzy_face:
15. lis 2009 v 19:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.