• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Ahoj holky!
My jsme dneska byli u mamky. Jeli jsme tam na pizzu, mají tam výbornou, ale hned jak jsme usedli, tak nám servírka sdělila, že dnes pizzy nedělají.. No, měli jste vidět zklamanýho Toma :unamused: Ale nakonec jsme si teda dali normální jídlo, já si dala nějaký překvapení z vepřovýho masa s fazolkama a jsem ještě přecpaná teď :grinning: Kikinu jsme tam dali do dětský židličky, ta jak prodávají v Ikee a jak tam řádila, už hezky zvládá sedět, tak to byla pohodička. Pak jsme ještě jeli k mamče na kafčo. Malá už teď chrupčí od 8, moc nespinkala přes den, tak byla unavená.
zuzik, Verunka je moc šikovná :dizzy_face: S tím ztrácením dětí... Ono, když pak máš třeba děti dvě, jedno v kočárku, druhý třeba tříletý, čtyřletý, teda zvědavý... Tak pak stačí, když se skloniš do kočárku dát mimču dudlík, tak než to uděláš, tak to druhý dítko, i když mu řekneš ať se držíš kočárku je najednou pryč :unamused: Můžeš ho hlídat, vše, ale jsou různý situace a stát se může cokoliv :frowning2:
petulko, moc díky za poslání :slight_smile:
bobas, tak Beruna kadí snad 3x denně a zub nikde. Mareček se má, že bude mít takový nový pokojíček.
15. lis 2009 ve 20:49  • Odpověz
Zuzik gratulace k sezeni :slight_smile: Malej uz si taky sedl v postylce drzel se za sprusle, to si dokonce i stoupl. Kdyz si hraje tak si sedl vcera poprve ale od te doby to nezopakoval tak uvidime. :sweat_smile:
Andy krasny vylet. :slight_smile:
Tak me zas manza zitra odjede, sem byla pekne nastvana, nejdriv rikal ze pojede az ve stredu. Takze budem i o svatku sami :angry: Blba rehabka. U nas je velky program na namesti, bude tam totalitni zona, kde budou pionýri, vekslaci, vozy SNB a fronta na banany :grinning: a taky koncerty. Pujdeme se s malym podivat, uz se tesim :slight_smile:
Hrusti jj asi to budou zuby on se nikdy tak nechoval. Dneska jsme koupili gel na zoubky ale ne Calgel ten nemeli, tak uvidime jak to zabere.
15. lis 2009 ve 21:03  •  1 dítě  • Odpověz
Pridala jsem fotecky :wink:
15. lis 2009 ve 21:21  •  1 dítě  • Odpověz
holky, Verunka moc děkuje za gratulace :slight_smile:
Misi, tak to je Eli mooc šikovnej, že už si i stoupl :confused: :sweat_smile: Gratuluju. Ten program vám závidím, tady nic takového nehrozí, leda jet na Národní třídu, ale tam zase na mě bude moc lidí. Manža měl nějaký úraz, že chodí na rehabky? Nebo to má od práce jako takový rehabilitační program?
Andy, měli jste krásný den, s tou pizzou bych byla taky naštvaná :grinning: Ale to co sis dala, tak to zní velice dobře :grinning: S tím ztrácením dětí to určitě je ve většině případů tak, jak píšeš ty nebo Misi. Ale ne jednou se mi stalo, že jsem viděla maminy, co klábosily u kočárků a dítko capalo buď dvacet metrů za nima nebo před nima a oni si ho ani nehlídaly. To právě nechápu... :unamused:
Hrusti, krásné fotečky :slight_smile: Kde si to Honzík hraje?
15. lis 2009 ve 21:22  • Odpověz
Misi, Eliášek je šikulka! S tím stoupáním v postýlce mi vyrazil dech :grinning: A jak blbne s taťkou, to je super fotka! Vypadá jako pěkný rarášek (teda Eli, manža nééé :grinning: )
15. lis 2009 ve 21:25  • Odpověz
zuzik, a co my můžem vědět, třeba je i míši manža pěknej rarášek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ne, já si dělám srandu.....
Eli je takovej brouček, je moc pěknej, roztomilej, kouzelnej a šikovnej. Jak hezky stojí.
Tak Kikina se teda pokouší na kolínka, nadzvedává pánev a jde pod sebe, tak uvidíme, co z tohohle vznikne :sweat_smile:
Jo, zuzi, to je fakt, to už je pak jiná. No, moje mamka je hroznej flegmouš, já se teda věčně ztrácela. Pamatujete na první supermarket v ČR? Byla to Mana, že? Když to poprvé v Jbc otevřeli, tak jsme tam jeli a já se tam samo ztratila, pak v Itálii na trhách, v Jablonci ve městě, no prostě pořád. Já byla hrozná aktivistka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. lis 2009 ve 21:41  • Odpověz
Zuzi my uz jsme stari pardali uz mel na case, ale vy jste mega sikulove :grinning:
JJ to s tim kecańim to je jasny, ne kazda mamca je uplne zodpovedna :unamused: Zuzi ma to rehabilitacni program. Ona Olomouc je fakt super mesto, delaji hodne programu, na namesti jsou porad nejake akce. To je fajn a vecer je ohnostroj a koncert Moravske filharmonie ale je to az o pul sedme tak uvidime jestli to nebude na maleho moc pozde. JJ Eli je dravec (to rika manza) :grinning: Nema vubec pud sebezáchovi :grinning: a strasne rychle ted lozi, manza rikal ze jak brouk dame ho na zem a uz hybe rukama a nohama nad zemi, desne sme se nasmali :grinning:
15. lis 2009 ve 21:43  •  1 dítě  • Odpověz
tý jo, andy, tak to já bych měla při každé ztrátě infarkt :grinning: :grinning: Já všechno moc prožívám. Ty jsi teda mámě dávala pěkně zabrat :slight_smile: Tak vidíš, jaká je Kikča šikovná, za chvíli ti už poleze :slight_smile: Mě se líbí, jak ještě nelezou, ale všude se doposouvají tím záhadným způsobem :grinning:
misi, tak to závidím. Já bych mohla na veřejném zasedání obce navrhnout, aby se tu na náměstí taky něco konalo, ale nejdřív se budu muset zasadit o vznik náměstí :grinning: :grinning: Fakt je super, že tam máte takový program! To, co popisuješ s těma ručičkama a nožičkama, tak u toho se taky hrozně nasmějeme, nám zase připomíná plavce na suchu :grinning: Já Verče taky říkám dravec, dneska tu měla hroznej záchvat smíchu, tak jsem se tu tlemila jako blázen :dizzy_face:
15. lis 2009 ve 21:53  • Odpověz
Zuzi vy nemate namesti? :grinning: To slysim prvne :grinning: :grinning: Tak musis do zastupitelstva aby se neco podniklo :grinning:
Andy ty si byla cislo :grinning: Kikca je taky sikovna. :slight_smile: Andy mas pravdu je to peknej rarach :grinning: :grinning: :grinning:
Dneska jsme se dobre dohadovali co ma malej po kom, tak kdyz rve hlady to ma po manzovi, ten je taky nepricetnej kdyz ma hlad a miluje cestovani, kdyz jedem i do obchodú, doma je protivka ale jak jedem ven to uz cumakuje a je spokojenej tak to ma po me :grinning:
15. lis 2009 ve 21:59  •  1 dítě  • Odpověz
holky koukate na superstar? Bendig byl skvelej, ze? :slight_smile:
15. lis 2009 ve 22:00  •  1 dítě  • Odpověz
jj, misi, Bendig byl super! Ještě se těším na Chodúra, jinak mě to už netankuje :grinning:
15. lis 2009 ve 22:03  • Odpověz
hehe, misi, tady bydlí asi 300lidí (důchodců) a náměstí tu nikdy nebylo a jen tak nebude - není ho kam šoupnout :grinning:
15. lis 2009 ve 22:08  • Odpověz
Ja se taky tesim na chodura ale Dominika byla taky super ale ti pitomci z poroty to nejak nevideli :angry: Jo a na te masine bych sedet nechtela ve vzduchu jak ty holky :grinning:
zuzi tak ted nastupuje nova generace, kolik tam mate mladych, je cas to vzit do svych rukou :grinning: :grinning: :grinning:
15. lis 2009 ve 22:15  •  1 dítě  • Odpověz
Dominika byla hrozně dobrá, zazpívala to krásně, nevím, co se porotcům nelíbilo. Teď se mi hrozně líbil Šmajda, jsem si tady dupala nožkou :grinning: Zato Lacho mi zase dal, to je prostě zpěvák z leknutí, ten jeho trpitelskej výraz mě dere! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. lis 2009 ve 22:20  • Odpověz
ahoj holky,

a Šmajda taky dóst dobrý

U nás noc hrůza,ale ráno jsem to trochu dospala,tatka hlídal :sweat_smile:

My taky plavem na suchu a zas to vypadá jak kdyby valil zajíc obouma nohama a rukama stejně :grinning:

Holky Míšo a Zůzo gratulace dětičkám-šikulky to jsou :wink: A Elík se mi nejvíc líbí jak sedí v zeleným pyžámku v postýlce,to je k sežrání a Verunka jakou má pohodičku u TV :slight_smile:
15. lis 2009 ve 22:21  • Odpověz
Taky se mi Lacho nelibi a Ben je strasnej a dneska ani Bagarova nic moc. JJ souhlasim Smajda byl dneska supeeer.
15. lis 2009 ve 22:22  •  1 dítě  • Odpověz
Míšo zase máš můj oblíbený čas 22:22 je to strašně magickýýýý :grinning:
15. lis 2009 ve 22:27  • Odpověz
Buni tak snad to bude dneska lepsi, drzim palce, taky si to prozivame :frowning2: U nas ma sluzbu o vikendu manza takze jsem se celkem vyspala.
15. lis 2009 ve 22:28  •  1 dítě  • Odpověz
Buni :grinning: :grinning: :grinning:
15. lis 2009 ve 22:31  •  1 dítě  • Odpověz
buni, taky jsem malou ráno šupla tatínkovi a já si ještě hodinku schrupla :slight_smile: Ale u nás se spalo, jen se na mě vzbudila moc brzy... To Kačku tak trápí ty zoubky? Ach jooo, tak hlavně, ať už brzy vylezou, je to hrozný, jak je dokážou potrápit :frowning2:
15. lis 2009 ve 22:32  • Odpověz
Míšo :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzi-jj trápí jí zubáky ted už byl taky jeden budíček,tak dostala kapku Panadolu a zatím spí :slight_smile:

pozór Chodúr..a zatím dobrý..
15. lis 2009 ve 22:36  • Odpověz
:confounded: buni teda me se to zrovna moc nelibi a to ho mam hooodne rada. Jsem zvedava co rekne porota.
15. lis 2009 ve 22:39  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojík :slight_smile:

Tedy vy tu Super Star žerete :grinning: u mě dneska super Bendik, Šmajda, Chodur, zbytek mě vůbec nenadchl. Kdo si myslíte že to vyhraje?
15. lis 2009 ve 22:39  • Odpověz
no, dneska mě Martin docela zklamal - nemělo to takový grády jak jsem zvyklá :frowning2:
15. lis 2009 ve 22:40  • Odpověz
Míšo-jj souhlasím začátek dobrý to vyprávění,ale zpěv dnes nevím,nevím :unamused:
15. lis 2009 ve 22:41  • Odpověz
Ambret myslim ze nejlepsi je Chodur, ale dneska sem z toho odvazana nebyla. :slight_smile: Zuzik souhlas.
15. lis 2009 ve 22:43  •  1 dítě  • Odpověz
ambret, já bych si přála, aby to vyhrál Chodúr, ale podle mě to vyhraje Bendig nebo Lacho ( a pokud to vyhraje Lacho díky jeho fanynkám, tak napíšu asi nějaký anonym :grinning: )
15. lis 2009 ve 22:46  • Odpověz
Ambret-a kdopak to tu žere s námi? :grinning: :grinning: :grinning: Chodúr by měl vyhrát :wink:

Pak se mně líbí od té francouzké písničky pokaždé i Dominika Stará a dnes dobrý i Bendig a Šmajda prvně :grinning:
15. lis 2009 ve 22:46  • Odpověz
No fakt jsem zvedava kdo zitra vypadne. Manza se de divat na Telefoni budku, tak si jdu lehnout a cist. :grinning: Uz jsme vysosali Chardone tak se mi bude dobre spat :grinning:
15. lis 2009 ve 22:47  •  1 dítě  • Odpověz
Buni jj Dominika byla dobra a Smajda taky ten byl supeer.
15. lis 2009 ve 22:50  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.