• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Už bych taky zapařila :grinning: dobrou....my asi půjdem taky do postele číst :slight_smile:
15. lis 2009 ve 22:50  • Odpověz
Buni co ctes?
15. lis 2009 ve 22:52  •  1 dítě  • Odpověz
Buni já to nežeru, ale měla jsem to puštěné jen jako kulisu k PC, čekala jsem na telefon od manži
15. lis 2009 ve 22:56  • Odpověz
Já jsem to nikdy nijak nesledovala, nějak mě to nebere, ale co jsem tak viděla, tak si taky myslím že by to měl vyhrát Chodur :slight_smile:
15. lis 2009 ve 22:58  • Odpověz
TAky jdu do pelechu, dobrou :pensive:
15. lis 2009 ve 22:59  • Odpověz
Já dneska uklízela než jsme jeli k mamce a kikinu hlídal Tom. Byl s ní vedle a ona na dece cvičila a on, že prej ji vždy dal doprostřed, mrknul na telku pak na ní a hned byla kus někde jinde :grinning: A prej, že byla jak agentka, když na ni koukal, tak nic a když mrknul, tak hned se posunula :grinning:
buni, tak snad se, co nejdřív proklubou ty zubáci jedny ošklivý :unamused:
Holky, moje mamka je flegmoš, fakt, až když si přehrávám zpětně, co ji nevadilo, tak si říkám, že to není možný. Jako nikdy se mi nic nestalo, ale párkrát to bylo fakt namále, já jsem fakt asi dítě štěstěny, jinak to nevidím a mamka teda taky. Starala se o mě vždy dobře to jo, ale měla jsem fakt dost volnosti vždycky a to od mala už. Ona byla vždy spíš víc jak moje kamarádka než moje mamka.
Superstar, Šmajda byl dooooobrej :slight_smile: Ale myslím si, že Chodúr to nevyhraje, spíš Bendig, ale Lacho ani Christao snad ne :astonished:
15. lis 2009 ve 23:03  • Odpověz
tak ted byl druhý budíček tak jsem nakojila ve spaní a snad chvilku zas vydrží chrupkat :confused:

Míšo-já nejsem nějak vášnivá čtenářka...takže jen časopisy a pak knížky třeba co zaujmou,ale není jich moc :sweat_smile:
to manžel je čtenář a už zase potřebuje nový knížky...čte jak drak,ale alespon jsou pak dobrý dárky :wink:

Co čteš ty?
15. lis 2009 ve 23:11  • Odpověz
Ahoj holky,

tak včera jsem poprvé sledovala superstar a docela dobrý. Chodúr je takovej už hotovej člověk po všech stránkách, jak jsem to tak sledovala.

Jinak já čtu hodně časopisy 21. století, Epochu a pak teď mám knížky o mimozemských civilizacích, ale dám tak jednu kapitolu denně, pak usnu, čtu před spaním.

Ale Misi je drak, ta čte hrozně moc, nechápu jak to stíhá, koníka a ještě knížky...

K.
16. lis 2009 v 07:42  • Odpověz
Buni ted ctu o nejslavnejsich loupezich umeleckych del. Ale ted jsem ulitavala na serii o Shopaholikovi, byl to i film. Byli to asi 4 knizky tak ty jsem za tyden zvladla :grinning:
Karca dobry, me tohle tema moc nebere, predstavuju si pak to nejhorsi a bojim se :grinning:
Holky ted mi dosel nahled na ten kalendar od pani co davala kontak Petrach a je náááádhernej.
16. lis 2009 v 09:40  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky,
tedy koukam, ze se tady vecer probirala superstar. Ja na to nekoukam, koukala jsem na prvni radu a ta druha se mi nelibila, tak nekoukam ani ted :grinning: Navic, jak je doma manza, tak nejak nestiham ani reagovat na konikovi :grinning:

Misi, Eli je sikula. Moc mu slusi to zelene pyzamko, to je bozi!!! Vidis, a ty sis stezovala, ze jste pozadu :grinning: Dr mi rikala a ja to vidim i na Honzikovi, ze nektere deticky se vyviji v takovych vlnach. Chvili nic a pak udelaji vic pokroku najednou :wink:

Andy, tatka hlidal, ju? :grinning: No, to je asi jako u nas. Manza hlida Honzika a hraje si s nim a za chvili slysem vedle z pokoje rev, tak se ptam, co je. No a pry peroval, peroval a najednou hop a bouchnul se o neco do hlavy :unamused: :grinning: Clovek musi mit oci i na zadecku :grinning:

Jinak ja ctu taky ted vetsinou casopisy. Napriklad mama a ja nebo bazaar na odreagovani :grinning: Tedy, ta mama a ja moc na odreagovani neni, ale jsou tam zajimave clanky :grinning:
16. lis 2009 v 09:43  • Odpověz
Misi, vid, ze je ten kalendar super!!! Ja jsem z nej uplne nadsena!!! Ja uz to mam doma vytistene. Je to vytistene na takovem tom lesklem kalendarovem papiru, svazane nahore takovou tou kovovou vazbou, co se dava na kalendare a je to zabalene ve folii a fakt super!!! Uz se uplne tesim, az to dame mym rodicum, moje mama z toho bude urcite na vetvi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. lis 2009 v 09:47  • Odpověz
Uplne jsem zapomnela reagovat na Zuzika, pardon :sweat_smile: Zuzi, ty fotecky jsou focene v Clovickove, v herne. Vidam se s holkama, co rodily take v Krci, ted zacalo obdobi, kdy vetsina jejich miminek mela nebo bude mit rocni narozeniny, takze se schazime vsechny holky z te diskuze na oslavickach deticek v te herne, aby se i prckove vyblbli a my mohly v klidu pokecat. Posledni oslavicka byla v patek a tam odsud jsou prave ty dve fotecky v albicku :slight_smile:
16. lis 2009 v 09:51  • Odpověz
Hrusti to mu koupila mamka, taky se mi libi :slight_smile: No ale udelal to jen jednou to sezeni i stani takze otazka kdy to zase zopakuje. V postylce sedi v pohode, to se drzi za sprusle.
Ja taky sledovala prvni serii a druhou pak uz ne ale tady jsou fakt dobri zpevaci tak me to bere :grinning: My se divame s manzou :slight_smile:
Jinak u nas noc dobra usnul tak o pul devate a az na 11 krmeni a ve dve dudel spal az do peti, dalsi krmeni a pak az do pul osme.
Buni co vy?
16. lis 2009 v 09:52  •  1 dítě  • Odpověz
Míšo-no u nás nic moc :unamused: Nakonec jsem šla spát kolem půlnoci a jen co jsem zabrala,tak budíček o půl jedné,pak až v 5h ,ale mejdan až do 7h.počůraný pyžamko až na zádech...nevím jak se to stalo,asi málo utáhlá plínka a pak hned v 8 byla zas vzhůru,tak ji přebalil manžel a donesl mi ji a šel do práce.
Potom jsem jí ještě po 2 hodinách přemluvila ke spánku,ale spala jen 50 minut-přesně! :angry:

Já chci spááááááát
:sweat_smile:

Venku je pod mrakem a mokro :unamused:

Míšo-seš teda velká čtenářka :astonished: :grinning:
16. lis 2009 v 11:35  • Odpověz
ahoj holky,
hlasím že žiju :grinning: jen nestíhám..

víkend samé navštevy,včera se malí zbudil v noci s řevem a má rymu jako trám,mrčí a nic ho nebaví..ted mi tu tuká,tak snas to nesmaže :wink:
večer jdeme pařit s holkama snad po 100 letech,tak doufám že nebude mít teplotu,jinak bych nešla..ozvu se zítra,.ale dočítat stíhám,už zas mrčí :stuck_out_tongue_closed_eyes:tak pa pa
16. lis 2009 v 15:06  • Odpověz
Jee, Peti, uzij si to. Tatka bude hlidat, ju?
U nas kdyz manza hlida, tak mu vzdycky rikam, aby mi nevolal, ale skoro pokazdy mi vola a jako pozadi rve Honzik :unamused: :angry:
16. lis 2009 v 16:41  • Odpověz
Hrusti to je na houby to si pak ani neuzijes ze? petrach tak at jste brzo zdravi. A uzij si parbu :grinning:
My byli u dr a malej ma 8700 gramu a meri, ted se holky drzte, 78 cm :grinning: Vubec nevim po kom je tak dlouhej. No asi vim, ale my s manzou to teda nejsme :grinning: Taky mame za sebou posledni hexu, malej radi takze asi v pohode.
Jinak jsem utahana jak pes. Dopo spal malej jen pul hodiny a odpoledne usnul kdyz jsem jela od dr nakoupit ale pak se stejne v obchodaku probudil a pak uz ani tuk. Doma porad leze a leze nic neudelam porad ho hlidam nebo musim byt s nim. Sám nechce v pokojiku byt, hned leze za mnou. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Uz je tu zase kleci a drzi me za nohy :grinning: a jeho oblibene slovicko je te ně ně. Dr mu pichla injekci a male :grinning: na ni Ně Ně :grinning: ta se řezala. :grinning:
16. lis 2009 v 17:46  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky,

tak my jsme dneska měly hroznou noc. V půl jedné se vzbudila, dala jsem jí nakrmit, usnula, ale ve čtyři nám začal řičet monitor dechu :frowning2: Tak jsem vyběhla a Verunka ležela v postýlce a spinkala tak tvrdě, že ji to ani nevzbudilo. Tak jsem zakřičela její jméno a ona se probrala s pláčem :frowning2: Vůbec nevím, proč to řvalo, ležela normálně, tak nevím, jestli opravdu přestala dýchat nebo jestli to byl planý poplach :pensive: Pak usnula až v půl šesté a vstávala v osm totálně pročůraná... Já jsem byla jak praštěná kladivem, tak jsem ji šupla tatínkovi a spala jsem do desíti :grinning:

Peti, užij si srazík, ono to chce občas vypadnout mezi lidi :slight_smile: Já jdu teď v sobotu taky na srazík s holkama, tak se těším :grinning:
Misi, to si děláš srandu, že přečteš 4 knížky za týden, ne??? :confused: :sweat_smile: Tak to tě obdivuju, jsi fakt vááášnivá čtenářka :slight_smile: My na superstar taky koukáme oba, jen Petr u ní většinou usne :grinning:
Hrusti, v Človíčkově mají zázemí i pro takhle malá miminka, jo? Tak to jsou dobré zprávy! :slight_smile: Vypadá to tam fakt dobře!
Holky a za jak dlouho vám ty kalendáře dorazily?
16. lis 2009 v 17:52  • Odpověz
Ahojík holky :slight_smile:

Zuzi, tam klde si je nechavám udělat já, tam kalendáře mají hotové za 24 hodin od připsání peněz na účet a okamžitě odesílají :wink:
16. lis 2009 v 17:54  • Odpověz
Ahojda holky!
My dnes byly konečně naposledy na kyčlích a už jsme dorostlý konečně a už nemusíme a ještě jsem byla u táty, brácha měl narozky.
zuzi, to je děs.. Kde máte ten monitor? Mně to takhle občas zablblo, když jsem to měla pod matrací a od té doby, co je to pod prostěradlem ani ťuk. Nedávno jsem se o tom bavila s jednou holčinou a tý dr. řekla, že se někdy stane, že mimi spí tak tvrdě, že buď dýchají slaboučko a nebo prostě se těch 20vteřin nenadechnou a pak už to spustí. Prý když je ten SIDS, tak to nezachrání už ani ten monitor. No, nevím, já tomu nevěřím.... Ještě, že ty monitory jsou a Verunka je oki :slight_smile:
misi, ten Elík je dlouhán :grinning:
peto, se máš :slight_smile:
Když mi někdo řekl, když bylo malý 4měsíce a krásně spinkala, že se to změní, tak jsem tomu nevěřila a je to fakt. Co si ty dětičky tak vymýšlej. Ach jo, už ať spinkají celou noc.
16. lis 2009 v 18:34  • Odpověz
Misi, tedy Elik ma pekne miry. Honzik by se mel nad sebou asi zamyslet, vazi skoro stejne, ale ma o nekolik cm min :wink: :grinning:

Zuzi, nam se to ted taky stalo s tim monitorem. Ale asi to bylo tim, ze Honzik byl namacknuty v cele postele a my mame ten monitor dany u druhe sprucle postylky :rolling_eyes:
Jinak ty kalendare jsem mela asi behem 2 tydnu, ale pani pani psala, ze meli v tiskarne nejak moc zakazek, takze to bude trvat dyl :unamused:
16. lis 2009 v 19:27  • Odpověz
jé, vidíte holky, já jsem zapomněla napsat, že jsme dneska byli na ko s Verunkou. Rýmu už nemá, píchla jí třetí hexu a zvládla to v pohodě. Řádí celej den jak černá ruka, tak snad dobrý :grinning: Váží 8 230g a měří 73cm (takže o cm míň než jsem jí naměřila :sweat_smile: ). Dr. se divila, že tak hodně vytáhla :grinning:
Andy, my ji máme pod matrací už od toho srpna, co jsme ho pořídili a bylo to v pohodě. Myslím si, že spíš spala hodně tvrdě, protože ji to fakt neprobralo :frowning2: Ale já měla srdce až v kalhotách, jsem se hrozně lekla. Kdyby třeba byla sesunutá mimo desku, tak to ještě chápu, ale takhle fakt nevím, čím to mohlo být :pensive: Jen vím, že už to nikdy nechci zažít :frowning2:
Hrusti, já jsem dneska paní poslala fotečky a uvidíme, kdy mi pošle náhled. Jsem hrozně zvědavá, jak to bude vypadat :slight_smile: A jinak moc děkuju za info o autosedačce, jsem ti zapomněla napsat :slight_smile: Jukneme na ni, chceme ji raději ještě před pořízením vidět :slight_smile: Moc moc děkuju!! :dizzy_face:
16. lis 2009 v 19:38  • Odpověz
Zuzik tak ja to budu dnes platit a pani rikala tak 14 dni, ze mam pocitat. Tak do Vanoc se to snad stihne :grinning: Zuzik jen kdyz me to chytne takovy ty normalni ctu tak tyden jednu podle tloustky :grinning: JJ ja byla vzdycky ctenar :grinning: A malej je po me jak vidi knizku uz se po ni sape :grinning: :grinning: :grinning:
Zuzi proc jsi malou budila? Ja vim ze to byl sok, ale asi bych zkusila jestli dycha a nebudila ji. Vis jak to nekdy blbne. Se nedivim ze usnula az tak pozde chudinka musela mit taky poradny sok.
U nas nedavno spal manza tak tvrde ze ani nevedel ze vedle nej vysávám :grinning: :grinning:
Vikul jak jsi delala tu klasickou krupici delala jsi to asi z UM, ze? A co jinak malej ji? Nam dneska rekla dr, ze mu mam davat na snidani chleba s maslem, no nevim, my kupujeme takovej ten tmavej vicezrnej chleba, muze malej treba slunecnicove seminka? A jak to bude jist kdyz nema zuby. No a dorazila me, kdyz mi rekla, ze mu muzu dat rajskou :astonished:
16. lis 2009 v 19:40  •  1 dítě  • Odpověz
Misi, ja jsem nekde cetla, ze takhle male deti nesmi celozrnne vyrobky, protoze na to jeste nemaji uzpusobene traveni. Koupila bych mu rohlik nebo kousek normalniho chleba, ale celozrnny bych se mu bala dat. Jinak ja taky davam krupickovou kasi, ale koupila jsem instantni od Sunarky a delam tu.
A normalni jidlo planuju, ze bude prcek s nami jist od roku, akorat min okorenene :wink:

Zuzi, neni zac :wink:
16. lis 2009 v 19:45  • Odpověz
misi, no, mě se to stalo poprvé a jen vím, že jsem křičela její jméno (ale jakoby jsem se neslyšela :confused: , bylo to jako ve snu, nevím, jak to líp popsat... A když jsem přišla k postýlce, tak jsem rozsvítila a ona se probrala... Musela mít šok, to vím a je mi líto, že jsem jí ho připravila (pak jsem si pořvala do polštáře :cry: ), ale já v tu chvíli totálně zpanikařila :pensive:
16. lis 2009 ve 20:24  • Odpověz
Hrusti instatni krupicovou uz jsem taky davala ale stridam to s ostatnima. Tak mi to neprislo ze je to vlastne taky krupicova kase :grinning: Jinak dik za radu s tim pecivem. No jsem zvedava jak to bude zuzlat bez zubu :grinning:
16. lis 2009 ve 20:26  •  1 dítě  • Odpověz
Zuzi, nam kdyz se to stalo poprve, tak jsem Honzikem taky trasla, aby se probral :frowning2: On se chudak jen otocil na bok a spal dal :slight_smile:

Misi, tak kup Elikovi nejake ty krupky, jestli je chces misto chleba tak klidne psenicne. Na ty krupky nepotrebuje zoubky, ony se pekne rozzuzlaji :wink:
16. lis 2009 ve 20:37  • Odpověz
Krupky ma, ale myslis ze mu to mam dat na snidani? Toho se asi nenaji, zkusim ten chleba.
16. lis 2009 ve 20:42  •  1 dítě  • Odpověz
Misi, ty krupky spis asi mezi jidlem na zobani nebo treba jako dezert po jidle :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ke snidani se jich fakt nenaji. Ted jsem na netu nasla, ze deti do 10 let by nemely konzumovat moc celozrnnych vyrobku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz
jj koupim ten obyc chleba :slight_smile:
16. lis 2009 ve 20:50  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.