• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Andy, to je teda na pytel. No, držim palce, ať se rozhodneš jakkoliv. Asi ani jedna cesta nebude jednoduchá, ale nelámej nic přes koleno, hlavně musíš být šťastná.

Ambret, to je vtipný, v 17 hodin spinkačka, to je teda super. To Ančí chodí v 19:30 a přijde mi, že je to brzo :slight_smile:

Jinak já furt nemám spacák, tak půjdu někdy v týdnu očíhnout do kika tenhle:
http://www.kika.com/cz/katalog/m/hledani/16514897/zimni-fusak-narvik/

No a teď letim na TV a žrát oříšky :grinning:
17. lis 2009 v 19:53  • Odpověz
Misi ani nevím, jsme byly s holkama doma, zítra nám konečně dorazí domů manžílek, už se na něj moc těším. Jsem zvědavá jak dlouho bude doma než zase odjede
17. lis 2009 v 19:56  • Odpověz
Misi, pěkný fotečky. Já neslavila, jen jako vnitřně, slyšela jsem po cestě v autě projev Havla na nějakém kongresu, nebo co to bylo a bylo to fakt hodně dobrý, hned chci být lepším člověkem :pensive:

No, v Praze vim, že byla akce na Staromáku, prej si tam člověk mohl postát frontu na banány, koupit bony a zajít do Tuzexu a taky koupit pivo za 3 Kč, ale tam jsem teda nešla, stát frontu můžu úspěšně v Tescu u pokladen :grinning: :grinning:
17. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
Karca, taky jsem koukala, když mi takhle začala usínat. Holky ty už spěj od 18:30 takže pohoda klídek. Budu ještě vařit na zítra, umeju nádobí, pověsím prádlo, naložím se do vany a pak hurá do pelechu :slight_smile:
17. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
Karca, to je dobrý v Tescu u pokladen :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz
ambret, teda, Nelinka chodí spinkat hoodně brzy :grinning: U nás se spinká většinou od půl deváté až deváté, dneska to už zalomila, asi ví, že chceme slavit :grinning:
misi, oslavy vypadají fakt super, moc vám to tam sluší :slight_smile: Já jsem slavila taky jaksi vnitřně, nikam jsme nešli. Petr má neschopenku a má krátké vycházky, ale i kdyby je neměl, tak já davy moc nemusím, takže bych se ani nikam necpala. Dneska mi stačily fronty v Ikea :grinning:
Petr s kamarádem přeorganizovali ještě ložnici, tak má Verunka teď krásné prostory na spinkání. Ještě tam musíme hodit koberec a taky to bude hotové. Holky, já mám fakt takovou radost, že už konečně bydlíme jako normální lidi :dizzy_face: Tak a já jdu otevřít šampáňo a mezitím uvařím Verunce na zítra baštu :grinning:
17. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz
Teda, holky, Vy takhle berete útokem 17.listopad? To já nic, je toho, ale plná telka.
misi, hezký fotečky.
Holky, to já bych to zvládla. To zase jo. Mám mamku, taťka má barák.. Spíš by mi vadilo, že Kristýnka nemá tátu, ale takhle to taky nejde. Nebavím se s ním a hodlám v tom hooodně dlouho pokračovat. Vždycky se to nějak přešlo, ale tohle už nejde.
ambret, to Ti teda chodí spát brzy, to pak ráno určitě brzy strašej :grinning:
zuzik, pěkně si to oslavte :slight_smile:
17. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz
Ahojky sluníčka,

jsem tu na skok,protože kouknu na ordinaci a letím do hajan....Malému lezou zuby a už začínáme mít perné noci.Dnes už jsem dala panadol,aby ho to nebolelo a přestal kňourat a krásně si hodku ještě hrál :slight_smile:
17. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz
jo zuby - tak my nemáme pořád ani jeden. :-/
17. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz
vikul tak at je to brzo za vama, ty zuby jsou des :unamused:
Andy tak uvidis, nevim jestli mlceni neco spravi, spis mi prijde ze by jste si meli na rovinu promluvit, ty mu rict co ti vadi a bud se zmeni nebo ....hlavne at jses stastna at se rozhodnes jakkoliv. Urcite by mala nebyla bez taty, syna si taky bere, ne? A lepsi mit tatu na vikendu nez ho mit doma a denne hadky :frowning2:
Zuzik moc se tesim na fotecky :slight_smile: a hezky to oslavte.
17. lis 2009 ve 20:49  •  1 dítě  • Odpověz
no, tak z našeho pěkného večeru nic nebude... Švagra odvezli do nemocnice se zánětem slinivky a prý je to tak 50 na 50, jestli přežije nebo ne :cry: Do toho mi došla bomba, takže mám polorozvařený suroviny pro Verunku a musím to jít dodělat k babičce :frowning2: Fakt super závěr dne :pensive:
17. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz
Já jsem taky zvědavá kdy nám vyleze zoubek :slight_smile:
misi, s ním se mluvit nedá, on má pořád tu svoji pravdu, já jsem ta špatná, já dělám všechno blbě. To je pak akorát další hádka. On je dobrej řečník... On má na každý můj argument ospravedlnění :unamused: Jo, malýho si bere, to je fakt.
Taky koukám na růžovku, malá konečně zabrala, dnes se ji nějak nechtělo usnout, ani moc nebaštila, ale už je pěkná, o proti Emče z porodnice a už má i tvářičky. To já mám radost :slight_smile:
vikul, ať malý nezlobí :wink:
17. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz
zuzik, to je mi líto. Co to je ten zánět slinivky? Chudák? Kolik mu je? Určitě mladej, ne? :unamused: Bombu vem čert, hlavně, aby švára byl v pořádku.
17. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz
andy, já vůbec nevím, co to je zánět slinivky, jen vím, že slabší verzi zánětu měl můj strejda, zhubnul 30kg za dva měsíce a marodil půl roku :frowning2: Švára je na JIPu a vypadá to špatně :frowning2: Slinivka produkuje inzulin a je životně důležitá :pensive: Takže doufááám, že to bude v pohodě. Je mu 47let, takže relativně mladej... :pensive:
17. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz
zuzí to je moc líto a držím palečky ať se z toho dostane.Slinivka je svinstvo :cry: :frowning2:

Holky snad se brzo proříznou..mám podezření,že leze dvojka dole v levo :unamused: Strašně slintá,ale to jsou proudy má průjem a druhý den kňourá.Pusinka moje milovaná

Kremco dodatečně vše nej Týnce k pidi narozeninkám....Myslím,že jsem nepřála tak pro jisrotu
17. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz
Míšo-fotečky jsou súžasný a jestli to byli tvý rodiče,tak seš tatkovi dost podobná a už vím po kom je Eli takovej dlouhán :wink:

My dneska uklízeli,tak je tu zase na chvíli čisto :grinning:

Andy-no comment,já bych asi pádila mílovými kroky,ale taky chápu,že je to těžký :frowning2:

...jdu dočíst
17. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz
zuzí já vím,že pokud to někdo má tak to většinou málo kdo vyhraje :frowning2: Kamarádce na to zemřel tatínek...Vím,že to nejsou slova co by jsi chtěla slyšet,ale stávají se i zázraky.....Musíte věřit a hlavně on musí bojovat.Hodně štěstí a budu na něj moc myslet
17. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz
Misi krásné fotečky :slight_smile: Opravdu bomba.To VB bylo hustý :grinning:
17. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz
Misi koukal jsem,že ses mě ptala na krupicovou kaši:slight_smile:Já ji dělám z UM to je jasná věc a papá ji rád a problém s nadýmáním nemáme...U nás asi nejlepší na noc :wink: ty kupovaný nám nějak nestačí nebo co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak celozrnné pečivo bych nedávala určitě!!!

Holky a co Anitt????Dlouho tu nebyla :unamused: Snad to má doma ok.Zítra ji musím napsat co a jak se u nich děje....Je mi divné,že nazavítá alespoň na chvilinku
17. lis 2009 ve 21:55  • Odpověz
Tak dobrou noc sluníčka :pensive:
17. lis 2009 ve 21:56  • Odpověz
Ahoj holky,

kremco jsem rada že jste zdraví :wink:

andy ja te chapu,ono je to težké jen tak neco rozseknout,všude je neco,jen se to musí řešit no..ono to važne chce ten rozhovor,ale vím že to není lehké,.muj je to samé,nerad se baví o problemech :confounded:
možne že příčina je uplne jinde,neco ho žere..

misi mate užasne míry :grinning: akorat teda chleba a rajskou :astonished: no nezlob se,ale nedala bych ani jedno :unamused: kor když nemá zuby,proč to do nich zbytečne cpát,ješte si užijou cghleba až až..jestli ti přibírá,tak to vubec neřeš..
ja jsem ted naší dr taky řekla že nejmín mesíc jidelníček menit nemíním,přibírá sice po troškách ,ale hladny není,to on by si řekl :wink:

zuzí fuj fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: zažitky..s tím monitorem..asi mela melky nadech,nedychala z hluboka a mela i delší pauzu,to mi parkrat udelalo u Elišky :unamused:
se švagrem je to moc smutné :frowning2: tak at bojuje,držím pesti

jinak hrusti sklínky taky mrazím,už od začatku s mlíkem a ted příkrmy,nesmíš davat po víčku,tak 1 cm od vrchu :wink: nepraskly nikdy..
holky me dr řekla maso 2x tydne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted fakt nevím,davate všichni daleko častejc..
sušenky do rukly jsem dala jednou,ale bez tech zubu tomu neveřím,mam strach že to zhltne,takže davam občas do mlíka..
jinak u nas nad ranem mlíko,kolem 8.30 mlíko,obed kolem 12,ovoce kolem 15.30-16,a večer mlíko tak v 19h..jinak nepije nic jineho

holky včera pařba super,zavírali jsme 2 hospody :grinning: ale to rano :stuck_out_tongue_closed_eyes: moje zada au au au,sotva lezu a jeli jsme na darky,víckrat už nepojedem,všude lidí :stuck_out_tongue_closed_eyes: zlaty internet..navíc krmící židle jsem se dívala o 1000 kč dražší než na netu
17. lis 2009 ve 22:27  • Odpověz
peto, to je fajn, že jste si tak zařádili :grinning: Asi máš pravdu, něco ho žere, žere ho hlavně to, že už není mým středem bodem vesmíru, co vždycky byl... A já jdu spinkat. Pozdravuj brouka bojovníčka Šimonka a Elišku :slight_smile:
17. lis 2009 ve 22:43  • Odpověz
ahoj slunicka,

no konecne mam chvilku si sem v klidu sednout a napsat vam - aspon vas stiham cist - to bych se asi jinak vyprdla na to Vas docitat :grinning:

Zuzi je me to moc lito se svagrem - snad se z toho dostane - o takove nemoci jsem v zivote neslysela - to nemel zadne problemy kdyz se na to prislo tak pozde?

Jinak ja mam segru v nemocnici. Bylo ji hrozne spatne tak mysleli ze nejaka chripka, dostala v nemocnici antibiotika ale vubec nezabiralo. Po 3 dnech jsme ji volali zachranku a na vysetreni nic nezjistili a do dvou dnu jela do nemocnice zase rychlo - to uz nemohla vydrzet. Je ji hrozne zle od zaludku - ani chodit nemohla. No zatim pry nic nezjistili a zitra jde na ten slauch do krku. No uvidime zitra ale aspon je pod dohledem a taky ma kapacky takze aspon ma i silu - takhle ani nejedla jak ji bylo zle a pak byla hrozne slaba. Strasne jsem se o ni bala kdyz ji odvazeli. Ted se strasi tema prasatkama takze to taky na klidu neprida kdyz jsme s ni v jednom baraku s Melinkou. Ostatni jsme nastesti ok. No ja si myslim ze to ma od zad, ale to se uvidi jestli nema neco s zaludkem.
17. lis 2009 ve 22:45  • Odpověz
Monco zkus si s tvym drahym promluvit - zachovej chladnou hlavu - mozna je to jak pise Peta. Je fakt ze pred malou by na tebe rvat nemel - no nemel by na tebe vubec rvat - mu vyrid ze si ho podam az ho potkam :grinning: Nejak to dopadne - at uz tak ci onak tak dulezite je aby jsi s Kikinkou byla stastna. Pokud se budes stresovat tak to mala vyciti a moc to na klidu nepomuze - drz se jsme s tebou.

Peti ty sis takhle vyhodila z kopytka? :grinning: Ono je to potreba - fajn ze sis to uzila. :wink:

Misi dobre fotky - ta estebacka je fakt dobra - to u nas nic takoveho neni - aspon o tom nevim :sweat_smile:

Jo a s tim jidlem - no u nas se koji, takze jak jsem v praci tak dostane trochu nutrilonu, pak obed (vetsinou ma maso protoze je hrozne amsova a samotna zelenina ji moc nejede) a pak uz jen materina a az pred spanim dokrm nutrilonu, ale uz dva dny ji stacilo na noc jen prso tak uvidime. Chrni jak zabita :confused: No obcas davam odpoledne ovoce se susenkama. Ona nema rada presnidavky a celkove ani caje sladke... ale miluje cerstve ovoce. Dnes jsem ji dala banan s oplatkama sunarka a mohla se po tom uzrat. :grinning:

Peti ja ji susenku taky nedavam - bojim se ze ji zaskoci. Jednou si ji nacpala (zrovna tu sunarku) celou do krku a zacala se dusit - od te doby mam strach a kdyz tak dostane jen tu kukuricnou krupku ta se hned v pusine rozpusti.

jo a nemame jeste zadny zub - uz zacinam chytat rapla a az nejaky vyroste tak to snad i zapiju :grinning:

Jo a ja abych toho nemela malo tak jsem zacala na zakazku delat vanocni vence :sweat_smile: No zitra do prace - ach jo - si promluvim s velicenstvem tak drzte palce at jsem v klidu a nezacnu nadavat :grinning:
17. lis 2009 ve 22:54  • Odpověz
jani doufám že bude brzo v pořadku..
ta prasčí je na Zlínsku už hodne :unamused: k mamce do prace došli papíry z hygieny..jestli meli podezřwení na chřipku,tak jí budou delat testy,pry se budou delat jen při težších formách chřipky,jinak ne :angry:
17. lis 2009 ve 22:56  • Odpověz
Ahoj Jani, to je mi líto se setrou, chuděra. Snad to nic vážného nebude. Ach jo, všude nějaká nemoc :pensive:
Jinak děkuju za podporu tady, jste zlatíčka :dizzy_face:
Já půjdu taky zub pak zapít, u nás taky nic, ani náznak.
Teda věnce... Taky bych chtěla být tak šikovná :slight_smile:
Tak a už opravdu na kutě jdu. pozdravujte broučky, berušky... Paa.
17. lis 2009 ve 23:05  • Odpověz
Holky to je hrozny s tema nemocema :frowning2: Jani a Zuzi at se segra a svara drzi. Budeme jim s Elim moc drzet palecky. Zuzi to je skoda ze jste to neoslavili a ty jsi se tak tesila. :frowning2: Tak priste az bude lip.

Buni jj to byli nasi. Tatka ma pres 180 a strejda jeho brach pres 190 tak se asi Eli zvrhnul do nasi rodiny :grinning:

Andy to je blby pokud s nim neni rozumna rec, myslim ze vse je to o komunikaci. Drzim palecky at se to vyresi treba jak u Zuzky ta udelala rachot a ted je jeji manza milacek. Moc ti drzim palce, je to tezky.

Petrach to je super ze sis to tak uzila, obcas to chce :grinning: Ty si ale parmenka a to jsi myslim psala ze na Andy nemas :grinning: :grinning: :grinning:

Holky diky za rady, ja bych mu tu rajskou teda nedala ani nahodou a ten chleba jen zkusim ale kazdy den mu to davat nebudu. Ta nase dr je trosku starsi rocnik ale jinak je prima.

Dneska me dostala mamka pry mam uz davat Eliho na nocnik, no to urcite. Vzdyt chudak ani nesedi. :frowning2:
Holky co mate uz vetsi deti, kdy jste zacinali? Petrach, Kremco, Ambret?
17. lis 2009 ve 23:05  •  1 dítě  • Odpověz
Misi jen jeste s tim nocnikem. Ja uz pomalu uvazovala ze Mel zacnu davat. Uz poznam kdyz chce curat tak jeste to vychytat,ale pry driv jak kolem roka by se nemelo davat - pry az jsou zpevnene zadove svaly, tak radsi jeste pockam i kdyz uz sedime dlouho, ale sichr je sichr.

Peti jj - tech prasatek je tu hodne a ted jsem se dokonce docetla ze to neni zmutovana chripka prasete, kurete a lidska ale ze to umele vytvorili v USA aby se zvedl prodej leku. Takze mazec - no i bych tomu verila - ja uz se v tomto svete nedivim nicemu. :unamused: Pry ani nikdy nebyla zadna chripka u prasete - je to pry vymysl, takze tak.

No uz jdu fakt spat jinak zitra na porade usnu :grinning:
17. lis 2009 ve 23:10  • Odpověz
A já tu ještě jsem... Jsem tak přemýšlela, že by třeba na koňovi byla dobrá věc jako ná dámě, možnost blokování diskuze jen pro nějaký uživatelky., aby nebyla možnost, že to čtou nějaký určitý lidi. Napsala jsem to i adminům, tak uvidíme, co odepíší.. I když si myslím ,že to asi bude pasé :unamused: ještě nic z návrhů nezrealizovali :confounded:
jaani, tak to je mazec tohle, to snad není pravda :angry:
Na nočník chci zkoušet dávat od roka :slight_smile:
A teď už jdu fakt spát. :grinning:
17. lis 2009 ve 23:25  • Odpověz
tak já jsem dovařila zeleninku a kuře a na to, že toho bylo fakt hodně, tak mám navařeno jen 8 velkých skleniček. Půlku jen zeleninka, druhá půlka s kuřátkem. Až to vychladne, hodím to na mrazák. A jak dlouho to tam může být??? Nevíte náhodou??? Teď jsem hodinu uspávala Verunku, protože se vzbudila s pláčem a když jsem tam přišla, tak měla zabořenou hlavu v mantinelu a nohy ven z postýlky. Se nedivím, že brečela :sweat_smile: Akrobatka naše :dizzy_face:
Misi, u nás rambajs fakt pomohl, ale on je Petr jiná nátura než Moničin přítel :frowning2: Tam mám pocit, že promluva fatk nepomůže, aspoň z toho, co píše Andy... S tím nočníkem jsem to už od mámy slyšela taky, prý jí ho koupí k Vánocům... :confused: No, stejně jí budu dávat až později, přijde mi to ještě hooodně brzy!! :unamused:
Jani, já bych tomu taky věřila. Oni ti výrobci léků jsou pěkně vyčůraní, postraší lidi a ty pak zkupujou lékárny. A když jde ten lék na odbyt, tak o tom přestanou noviny psát :rolling_eyes: Třeba taková BSE nebo ptačí chřipka...
Vikulko, já právě vím, že ta slinivka není žádná pr.el :pensive: Strejda měl to štěstí, že se vyléčil, ale on to neměl tak hrozný. Švárovi nic nebylo a včera v noci ho odvezla rychlá, protože najednou zvracel, měl křeče v břiše a byl hrozně slabej :frowning2: Hlavně, ať se z toho dostane. Já Anitce psala asi před týdnem na FB, ale neodpověděla mi, tak nevím. Je fakt, že tu už dloouho nebyla :frowning2: Snad je u nich vše v pořádku.
Andy, co to je Dáma? To je nějaká jiná diskuze? Jsem zvědavá, co ti na to admin odpoví, myslím si, že nejsi jediná, kdo se jich na to ptal. Bylo by fajn, kdyby ti příbuzní a známí vůbec nelezli a dopřáli vám trochu soukromí... :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 v 00:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.