• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Ahoj holky!
Ja jsem vcera vecer byla na kaficku s kamoskama, tak jsem nemela silu vecer reagovat na vase prispevky :wink:

Zuzi, Jani, drzim palecky, at pribuznym je brzy dobre a hlavne, at to neni nic vazneho!!! Z chro chro mam taky hrozny strach. Zitra mam jit na koncert a porad uvazuju, jestli jit nebo ne. Moc se mi nechce :unamused:

Peti, ja susenku do ruky taky nedavam, on by se s tim udavil. Davam jen obcas krupky a to mu musim jeste drzet. Jinak susenky davam do presnidavky nebo do mlika.

Andy, tady diskuze nejde zamknout. Kvuli tomu jsme se prestehovali s holkama z jine diskuze. Ony taky psaly adminum, ale proste to nejde. Takze jsme na dame.
Zuzi, mrkni na www.dama.cz. Je to taky internetova stranka a je tam mozne uzamknout diskuzi :wink:

Hezky den!!!
18. lis 2009 v 07:44  • Odpověz
Ahoj holky jak žijete, doufám že jste s drobečkama moc všichni štastní.
náš Davíddek je hrozně hodný , skoro vůbec nezlobí ted jsme prodělali chřipku bylo to šílený , člověk neví jak mu pomoci :frowning2:
Já se omlouvám, že tady už nejsem tolik, ale je to náročné, to je samé vaření, úklid, malej , práce no že mi nezbyde ani chvilka na sebe.
Máte krásný miminka , je šílené jak hrozně rychle rostou :frowning2: ale zase dělají nové a nové věci .
Tak se t mějte a pozdravuju všechny moc moc moc
18. lis 2009 v 07:54  • Odpověz
Janinko, ty si nezmar, hehehe, to je šílený, do čeho všeho se ty pouštíš, dítě, práce, kalendáře, teď ještě věnce, si hyperaktivec. :grinning: :grinning: Držim moc palečky se ségrou. :frowning2: Zubíkama se netram, ještě nikdo nikdy nebyl bezzubej. Jo Jani, chtěla jsem se Tě zeptat, dostala si už menstruaci po porodu? Já zatím ne, tak jsem si řikala, se Tě zeptam, protože si taky usilovně kojila celých půl roku. Díky. No a v dnešním světě se taky už ničemu nedivim, takže vytvořená chřipka…., klidně. Já zase četla v 21. Století, že lze ovlivňovat počasí, dokonce tam osočovali Americkou výzkumnou jednotku, že zavinila třeba hurikán Katrina, jak řádil v US, že dokážou vyvolat silný zemětřesení, déšť a tak, no asi je to trošku přehnaný, ale úplně mě vyděsilo, že lze ovlivňovat podnebí, no když si Rusáci můžou udělat slunečný den a rozhánět mraky stíhačkami, tak co by ne...

Zuzíku, taky držim palečky se švárou, to jsou holky samé smutné zprávy. :frowning2: :frowning2:

Misi, to je konec s těma rodičema, na nočník?? Achjo, oni si vůbec nic už nepamatujou. Já četla, že dítě je schopný se to naučit až ve 2 letech a dle mého začínají maminky tak v 1,5 roce.

Andy, jojo, zamčená diskuze, to by bylo tóčo, možná bysme se toho dozvěděly o sobě 3x víc.
18. lis 2009 v 08:04  • Odpověz
Marek, zdravim :slight_smile:
18. lis 2009 v 08:10  • Odpověz
Ahoj Mareka :slight_smile:Jinak dobre ranko, buni tak co noc dobry? U nas se to asi zase zastavilo ty zuby. Ani jsem mu nedala gelik a noc v pohode.
Dneska jedu k nasim tak tu asi moc nebudu. U nás je krásně tak snad je u vas taky tak.
18. lis 2009 v 08:40  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ránko holky,

já niki začala dávat na nočník v roce. Vzala jsem jí ze dne na den plínu a nechala jen na noc. Zvládala to statečně a přes léto jsem ji vzala plínu i na noc - taky ze dne na den a holka se mi počůrala jen jestli dvakrát. Vždycky se začla v noci vrtět, tak jsem ji dala na hrnec a v pohodě. Já se chystám na hrnec, jak začne být v květnu, červnu teplo. Protože, to uže nebude mít punčocháče a nebude případně tolik mokrých oblečků. :slight_smile:

Jo a včera jsem to zkařikla - přes noc začala má drahá Týnuš chrochtat a slyším, že bohužel zas něco začíná. Já nechcíííí. Normálně jestli bude marod, tak asi skončím v blázinci.

Dnes opět pracovní den, v poledne přijde chůva - to zas bude řev. No, bude to muset holka vydržet.

Jani: neboj, my jsme taky bezzubí. :grinning:
18. lis 2009 v 09:14  • Odpověz
Jani, neboj, kamosky chlapecek mel prvni zubaky az v roce. Takze mate cas :wink: :grinning:

Misi, me to prijde s tim nocnikem taky hrozne brzo. Obzvlast pokud jeste nesedi!!! No ja bych to taky videla na leto, to bude hezky a prcek bude litat napul svleceny, tak to muzu zkusit a bud to pujde nebo nepujde a o neco to odlozime. Hlavni je, aby prcek umel na nocnik, az pujde do skolky, to ho tam jinak nevezmou. :slight_smile:

Karca, jeste porad kojis, ne? Tak to ms nemusis dostat. Holky z te druhe diskuze ji dostali treba az 2 mesice po ukonceni kojeni. To je fakt hrozne individuelni. Ale tehu pri kojeni muzes byt, takze na to pozor, aby brzy nepribyl novy jarnacek :grinning:
18. lis 2009 v 09:52  • Odpověz
Kremca, moooc drzim palecky, aby se to Tynus nerozjelo!!! Ted to fakt hrozne radi :frowning2:
18. lis 2009 v 09:58  • Odpověz
Ahoj holky,
mareko ahoooj,to je dost že na nás nakoukneš :wink:
andy leda se přestehovat :wink: myslím diskuzi :grinning:

je fakt že soukromí tu moc není,me tu chodí taky číst,spíš do nedonošenátek,ale i tak..pokud neco chtejí at se zeptají ne? :angry:
karčo ja odsavam a už jsem menzes mela,dala jsem si ale injekce,misto prašku..antikoncepci a u tech injekcí už menzes vubec není,to je parada :wink:

zuzí ja navařím na mrazák a beru taky,vydrží to dlouho,ja to mám nevím ..možná nektere druhy i 2 mesíce,nechci mu davat stejné po sobe,ale nevím ted přesne,nečeho je sklínek par a je to za 14 dní pryč..

na nočník se Eliška učila až po roce,kvuli zadičkum a přes den byla od 18 mesícu bez plínky,ale přiznám se ,že moje zasluha to nebyla :grinning: to manža,když jsem byla v praci,tak ji daval,ale počuravala se občas.to chce počkat aspon do leta,to se líp učí..

jani my taky nemáme zoubky :grinning: zas dyl vydrží :grinning:
kremco snad nebude nemocná :angry: to už by byl pech..ptala ses na to posílení imunity dr?

holky me dojede večer babička,to zas budou galeje :unamused:
ona je desny velitel,podelá prace to jo,ale moje nervy,všecko delám špatne,vařim moc draze,neumím šetřit :angry:
pry aspon na 4 dny..ja po 2 už vyteču jako obvykle..tentokrat ji řeknu,at jezdí radši častej a na mín dní :frowning2:

musím,malí se budí v kočarku,začal desne pokašlavat :confounded: to nám chybelo.zítra máme focení,už se moc teším na fotečky
18. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz
Peti, tedy pevny nervy, at prezijes navstevu! :grinning:

Honzik ke svace zblajznul pulku bileho jogurtu s banankem a smakovalo mu to, tak snad nebude zadna reakce na BKM :confused:

Dorazi mi kamoska, tak zase mizim. Venku je slunicko, skoro jaro, tak razime na prochajdu :grinning:
18. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz
Ahojky pusiny,

Holky vy jedny pařmenky!!!! :grinning: Zuzí dej vědět co a jak,ju....
Jinak včera večer prcek udělal už jeden krok k mamince,už to máme za pár :slight_smile: Jinak noc suprová.Vstával ve čtvrt na dvě na papů a pak až v sedm :grinning:
Jak jsem se bála noci tak dobrý a dnes zatím taky.Teď se u nás spí,už spinká hodku a pak půjde s babčou na prochajdu.Tak umyju ty okna v ložnici a mám hotovo :slight_smile: PAk ještě záclony a prdím letos na okna :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hrustíku ty máš doma žrouta :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale je dobře,že papká :wink: U nás se teď taky celkem daří.Papá už poměrně vše co mu dám :confused:

Mareko ahojky

Misi užij si to a odpočiň si

Pétí tak ať je Šimík v pohodě
18. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz
Honzíkovi vše nej nej nej k pidi narozeninkám.Pusinečku od tety a Štůfulky
18. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz
Jéé, Kremčo, vy jste dobrý, takže to lze naučit i v roce, jo? Chudák Ančí, už vidim, jak jí v roce začnu „drzůrovat“.

Hrusti, díky za info ohledně té menstruace, tak jsem se trochu uklidnila.
18. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz
Ahoj holky,

my noc docela dobrý. Akorát ve čtyři hroznej řev, zase byla zaseklá ve špruclích :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale usnula po mlíčku a spinkala až do devíti. K obědu jsem jí dala baštu, co jsem včera udělala a moc jí to šmakovalo. Tak jsem ráda, že jsem to nedělala zbytečně :grinning:

Karco, já taky ještě tak 1x denně kojím a MS jsem měla v září asi pět dní a od té doby ani ťuk. Těhu nejsem, to jsem si jistá :grinning:
Peti, děkuju za info ohledně těch skleniček, já právě nevěděla, jestli se to nemá spotřebovat do určitého data :slight_smile:
Vikulko, no podle posledních zpráv je to o maličko lepší, ale pořád je to vážný stav :frowning2: Čeká ho operace, jen se musí stabilizovat.... Štůfek je pěknej drak, za chvíli už bude capat, to to letí :grinning:
Hrusti, Honzíkovi všechno nejlepší k narozeninkám, hlavně zdravíčko :dizzy_face:
Kremco, držím palce, ať se Týnce nerozjede, to už by bylo fakt na palici :pensive:
Marek, ahoj :slight_smile:
18. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz
Ahojík holky :slight_smile:

Vikul Štůfek je ale čertík šikovnej :wink:

Petrach, ta injekce působí na každého jinak. Já jsem při ní měla MS skoro rok v kuse, musela jsem jí pořád stavět práškama, až jsme to nakonec s DR vzdaly a začala jsem radši s práškama. Kamarádka po ní zase šíleně přibrala, tak jí taky doktor napsal okamžitě něco jiného. Ta normálně tloustla před očima :astonished:
18. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz
Ahoj holky!
Jsme se teď vrátily z procházky s jednou maminou, má ještě tříměsíční miminko a to je teda větší skoro než Kikina :grinning: Ta v noci trochu zlobila, nechtělo se ji nějak po jídle usnout :unamused: Ale teď je moc hodná, hraje si na dece a povídá :slight_smile:
Honzíkovi vše nej k narozeniním :slight_smile:
My měly dnes špenát a malá ho teda nechtěla moc :unamused:
kremco, tak snad se to Týnušce nespustí. Naše Kikina je zahleněná, tak taky trochu pokašlává :frowning2:

Jinak dala jsem tam fotku Kikiny s mým pracovním nástrojem z práce :grinning:
18. lis 2009 v 15:13  • Odpověz
ahoj holkyyyyy,

no konecne muzu za vama. Jsme byla doted venku a natirala zbytek toho stitu.Uf uz to mam tak muze klido pido snezet :grinning:

Mel zacala zlobit v kocarku - se vyspala a pak chtela vozit tak jsem poprosila synovce a ten sotva s ni vyjel na cestu zacala rvat ze nechce byt v kocare - me uz to parkrat udelala taky - potfurka jedna - jsem ji musela dat na hlidani k babicce abych to dodelala a ted dela blbosti v postylce - mela by to jeste dospat opice jedna.

Karco no vidis na menzes jsem uplne zapomela :grinning: Je kez by uz nedosel ale zas aby to bylo tak abych mohla otehotnet - ted je takovy veget. :sweat_smile: No ja nic - ani naznak ale jeste hodne kojim - i kdyz asi uz dva mesice jen z jednoho prsa :grinning: Ale asi to Mel nevadi - je jak prasatko. Jo a s tim pocasim ze to muze ovlivnit clovek - tak tomu verim. Stejne jednou vyhyne nejvic lidi proto ze se pocasi zblazni - se nedivim - sama atomovka, elektrarna... no nebo se vymkne kontrole virtualni svet a to bude jeste horsi :frowning2: No radeji nepremyslet co bude - to by jsme si museli vsichni hodit. Bohuzel je porad malo lidi kteri jsou si vedomi tim co spatneho se pro ten svet dela a vetsina je tech co ho nici

Ju stufek uz chodi? Vikul a to uz ti sam stoji a sam se postavil dopredu? Me by Mel chtela taky dopredu ale jeste na to nema vyvinute kycle - ja ji nepomaham - nam to na cviceni zakazaly ze se to nesmi nebo detem blbe srostou kycle tak ma smolika a ani ji nedrzim kdyz stoji - spadne spadne :grinning:

Jo honzicek ma 7 mesicu - tak obr gratulaci a pupina

Mareka ahoj
18. lis 2009 v 16:57  • Odpověz
Monco ze by sla Kikinka ve tvych slepejich? :grinning: Ty jsi byla telefonni bankerka? Co to prosim te obnasi - to radis po telefonu lidem co s penezi? :wink:
18. lis 2009 v 16:58  • Odpověz
jaani, jakto, že se Mel nelíbilo v kočárku? To Kikině se ve sporťáku líbí :slight_smile: Ne, to neradím... to je taková klasika, obsluha účtu lidí přes telefon, to co je třeba v internet banking, tak to samý akorát přes telefon. To volaj třeba ty lidii, co jsou líný jsi to vyťukat sami :grinning: Jo a prodej, otravování lidí, akorát byla výhoda, že mi prodávali v rámci příchozích hovorů, to nejsou ty lidi tak zlý :grinning:
Teď jsem malý nastrouhala jablíčko a rozmixovala, tak jsem zvědavá jak ji to bude šmakovat neuvařený :fearful:
18. lis 2009 v 17:24  • Odpověz
Moni tak to jo - tak sis mela nejakou tu kacku prihodit sobe na ucet :grinning:

No nevim co ma Mel za moresy, ale je uminena a proste ve sportaku byt nechce - chytne toho sveho rapla a rve a chce byt na rukach. Nekdy ji to zas prejde - je proste nejaka uminena a naladova kdyz je v kocare - zaslouzila by si na zadek :sweat_smile:
18. lis 2009 v 17:35  • Odpověz
jaani, tak třeba chce chodit a nebo pořádně vidět? Kamarádky malá se v kočárku taky vzteká, ale je teda fakt, že už chodí a chce lítat za pejskama a sbírat lístečky :slight_smile: Oni by na mě hned přišli, to by my asi neprošlo :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 17:42  • Odpověz
jani ja bych chtela mít trošku tvojí energie,to už není ani možne :wink: ja si myslím že líná nejsem,ale na tebe teda nemám :grinning: :wink:

vikulko ty brdooo :confused: gratuluju Štufkovi

Honzíkovi přejem všechno nejlepší,hlavne pevné zdravíčko :slight_smile:
miši tatku už máte doma??

my jsme byli taky venku,bylo krasne..akorat me štve že malí pořad pokašlává,je asi zahleneny :unamused:
18. lis 2009 v 17:51  • Odpověz
peto, a co Vaše tymiánová mast, pomáhá?
18. lis 2009 v 17:54  • Odpověz
Jani už se pouští,ale na chviličku :slight_smile: Včera jsem si ho postavila před sebe,krásně stál tak jsem ho pustila a řekla ať jde k mamince a on se rozeběhl :grinning:
Jinak ho nestavím a netahám za ruce...To se mi zdá dost brzo a hlavně bych pak lítala ohnutá a to nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani vítej v klubu :grinning: Kryštof taky nechce být v kočárku,ale je to už o dost jepší :confused:
18. lis 2009 v 18:01  • Odpověz
Jinak Kryštof si tak nádherně už umí hrát,že kolikrát valím kukadla.Hačá a hrabe si v hračkách :slight_smile:
18. lis 2009 v 18:03  • Odpověz
vikul ty jo - tak to uz fakt skoro lita - no sikula sikovny :wink:

Peti njn - asi jsem blazen ale ja uz jsem zkratka takova :grinning: POrad neco musim delat. No myslim ze me hodne na energii pomahaji ty zdrave kafi - co je piju tak nejak unavu necitim :grinning: No dneska me bylo nejak divne od zaludku - jak tehotna, ale nejak jsem to rozhchodila - jsem vylezla na leseni a bylo po bolesti. Spis jsem mela co delat abych nehnapla - jsem se trosku dneska bala a mela malinkou zavrat - byla tam takova uzka deska a nebylo se ceho chytit :grinning:

Monco ja vim - ja si s tim prevodem penez delala srandu. Ale kdyby to slo tak by to bylo fajn ze? :grinning:

My chceme o vikendu do brna - ikea, olympie... tak snad do toho neco nevleze - dlouho jsme nebyli nikde takhle prosmejdit obchudky a vyvetrat ucet :grinning:
18. lis 2009 v 18:09  • Odpověz
Vikulko a on ti sedi a hraje si? Hm tak to zavidim - to ta nase me leze do prebalovaku a vzdy tam uklidi po svem :grinning:
18. lis 2009 v 18:11  • Odpověz
No a uz je tam zas a roztahuje sprchace a kremy :angry:
18. lis 2009 v 18:13  • Odpověz
Jani ano sedí a krásně si hraje a to je tak týden...Jinak to taky nevydržel a všude chodil,lezl a byl to děs.Ale přijde mi,že už se ukojil a přestalo ho to už bavit :slight_smile: Teď už si hraje zase tak 45min.
18. lis 2009 v 18:16  • Odpověz
Ja chci takyyyy :grinning:

Holky poustite prckum nejake pohadky? Ja teda zatim ne - jo jednou jsem pustila bolka a lolka ale z toho jeste nema rozum a nekoukala na to.

Chci zkusti to prastene teletubies - to pry mimca miluji.

U nas se vali jen na reklame. Nevim jak to pozna ale kdykoliv je reklama tak ani nedycha a hypnotizuje telku, jakmile reklama skonci tak uz ji telka nezajima - bud ma zafixovanou tu znelku nebo fakt nevim :slight_smile:
18. lis 2009 v 18:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.