• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Jo holky a uz mam 4 kalendare. Ten stolni jsem si stahla sablony co me poradila ambret a u tech A3a A4 delam neco nove a u nekterych pul napul - sablona a jeste tam neco pridavam - no vypada to docela dobre. Tak uvidime
18. lis 2009 v 18:22  • Odpověz
ted ji jde zas reklama - prelezla pulku mistnosti, stoupla si k posteli, vytocila hlavu a civi a smeje se - jo uz ji bolely nohy tak si sedla - nezmar :slight_smile:
18. lis 2009 v 18:32  • Odpověz
holky, mám akutní dotaz :grinning: Dnes jí chci dát poprvé kašičku (banánovou rýžovou od Sunarky), jak ji děláte tak, aby vám to prcci papali z lahve? Tam je jen návod na talíř, ale to se mi dneska dávat ještě nechce. Poradíte mi, prosím? Jo a taky, mám avenťáckou lahev se savičkou č. 3, myslíte si, že jí to z toho poteče?
18. lis 2009 v 19:00  • Odpověz
zuzik myslim ze holky psali ze to hodne naredi asi daji min lzicek kase aby to teklo co jsem tak pochopila.
18. lis 2009 v 19:16  •  1 dítě  • Odpověz
Jani ty si fakt nezmar, priznej se ze beres nejaka povzbuzovadla, to neni jinak mozny :grinning:
Vikul tise zavidim, malej je ted ve fazi vsude vlezu, vsechno oslintam :stuck_out_tongue_closed_eyes: jak se driv zabavil sam tak ted ani nahodou. Moc nepomaha ani kdyz jsem s nim v pokoji, bud leze na me a nebo pryc z pokoje jako ze ja ho vubec nezajimam.
Dneska si zase stoupl v postylce a pak dela to ze se o neco opre a stoji a je predklonenej :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale porad nesedi, kdyz ho posadim tak sice sedi ale je desne predklonenej takze to nedelam. Ten jeho prvni pokus se bohuzel nezopakoval. Dneska byl na zabiti, jela sem k nasim tak mel prerusovanej spanek, protoze spal v aute, pak se vzbudil pak jsme jeli na prochajdu zas usnul zas se vzbudil takze tak v sest uz byl na mrtvici. No okoupala jsem ho a v sedm vytuhl tak doufam ze mu to vydrzi.
Petrach kdepak, manza je porad pryc, prijede az v patek :unamused:
Vikul malej je taaak sikovnej.
18. lis 2009 v 19:23  •  1 dítě  • Odpověz
Andy super fotka :slight_smile: treba se mala pomami :grinning: Jani a jak to dopadlo se sefem?
18. lis 2009 v 19:24  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky
chvilku tu nejsem a vy toho nakecate :grinning: Mela jsem tu kamosku, prisla mrknout na prcka a donesla korunky za listek na koncert. Zitra vyrazime na koncert Pink, tak uz se na tu dracici tesim :grinning:

Oslavenec moc dekuje za pranicka, uz pekne chrupka v postylce. Dneska odpolko spal jen pul hodky. Byla tady teta, tak proste spat nechtel a nechtel:sweat_smile:

Zuziku, tu kasicku udelej z min lzicek nez je uvedeno na talir, aby to teklo jako mlicko. No nevim, jestli ti to protece tou trojkou, ja avent nemam, tak fakt netusim. Zkus to. Prinejhorsim to dozahustis a das ji to lzickou :wink:

Vikul, Honzik je zroutik, ale ja jsem rada, porad lepsi nez kdyby nejedl a ja do nej musela kazde jidlo cpat :wink:

Jaani, Honzik taky nechce byt v kocarku. Proste ho to tam nebavi, ze musi sedet pripasany, tak zacne rvat jako hysterka. A kdyz ho vyndam ven, tak je v pohode :frowning2:
18. lis 2009 v 19:26  • Odpověz
jee pink - to bych sla taky - to ja rada :grinning: Hrusti tohle me mala dela v kocare taky. Nekdy pomuze dudel - je potfurka - chce si v kocare stoupat - no uz vi na co ma nozky a tak ji nebavi uz jen sedet. :grinning: Dneska se me tocila pri prebalovani a tak jsem ji dala trosku na zadek - fakt to pomalu ani nemohla citit jen to trosku placlo a ona se rozplakala jak nejaka citlivka - ach jo - si s ni uzijem - cita jedna :grinning: Uz ji nemuzu ani nict rict - se na me skarede diva kdyz ji za neco vybrblu :sweat_smile:

Misi ja a povzbuzovadla? Neblbni - to uz bych nespala a byla max hyperaktivni a Peta by se ze me zblaznil :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak sef byl dneska uz v praci. Mel hodne v haji ledviny - cural uz krev...no ale nastesti se dal do kupy a ted uz to ma docela dobre. Ok jeste neni ale do prace sel tak jsem byla trochu na nej nastvana ze se nesetri, no aspon do nej musim lit vic caje a vody :wink: Jinak s takovou za chvili Eliasek uz bude taky chodit - sikula.

Jo hrusti bud rada ze tak papa - u nas se taky ji ale hybe se hodne a vubec to neni na skodu. Ona je sice kojena - jinak nevim z ceho je takovy zrout kdyz ma jen obed ale misto aby hubla(ze se hybe tak by nemela tak pribyvat) tak kyne :grinning: Ji musim koupit nove kalhoty - ma strasne macate nohy. Ted jsem ji objednala na noc overaly a neobepne je pres nohy - zimni oteplovacky jsou ji taktak - do zimy ji budou male - ne do vysky - tam je rezervy dost ale pres nohy je proste nezapne - njn - veprik muj mailovany :grinning:
18. lis 2009 v 19:44  • Odpověz
holky ja mam zaple zpravy a zas tam bylo o te chrocht chrocht chripce ze je nakazena nejaka 5ti leta holcicka - proc v tech zrpavach nemuze byt neco veseleho. Na me ty negativni zpravy moc dobre na klidu nepridaji. Se o Mel potom bojim vic a vic
18. lis 2009 v 19:46  • Odpověz
Jani, vzdyt tam byla i vesela zprava... o tech trojcatech. Ty voe, a tri kluci :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
Ahoj holky,

tak já začala Anču aktivně odstavovat od kojení. Dnes večer dostala poprvé Sunar, jsem z toho byla na nervy celej den, asi mi blázněj hormony, že už to nebude moje miminečko milovaný, ale velká holka na Sunaru. Protestovala, to víte, prso 6 měsíců, je prso 6 měsíců, ale nakonec to moje srdíčko dala. Je to dobrý, mňam, mňam, lepší než moje :grinning: :grinning:

Musela jsem udělat razantní krok, protože jak Zuzík psala, že kojí 1x denně a menstruace je furt podivná a Janinka jí nemá vůbec, tak to nemohu čekat, protože už je skoro prosinec a pokud máme v létě zadělat, tak se musim nějak dát do kupy a začít normalka menstruovat a regenerovat, aby to druhé miminečko mělo taky co nejlepší start v tom bříšku. Ono se sice řiká, že kojení těhotenství nevadí, ale já po těch potratech se bojim, chci být silná.

K.
18. lis 2009 ve 20:43  • Odpověz
Jooo, trojčata a kluci, s prominutím, by mě jeblo :astonished:
karca, no jo, to je fakt, Vy chcete hned další mimi, tak to je asi tak nejlepší. Sunar je výbornej. Malá ho úplně miluje, i si o něj kolikrát říká a to u ní je div :grinning:
18. lis 2009 ve 20:52  • Odpověz
Karca, to je dobre, ze Anicce chutna. Neboj, porad to bude tvoje milovana holcicka :slight_smile:
18. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz
misi Eliašek se taky rozjel :sweat_smile: šikulka malá
jani Elin byla jako mimčo to samé,nohy samí faldík a když se podíváš ted,tak je hubenour :wink: to vybehá..asi máš silné mlíčko,me tak malí přibíval taky,ale co přikrmujem tak přestal tak moc přibírat :wink:

hrusti ty si užívaš :wink: tak si to vychutnej a pak napiš jak bylo
karco a chtela to mlíko hned? z toho mám hruzu že se mi malí šprajcne,snižuju odsavaní,telo už stavkuje..

tak jsem se dozvedela,že blbe koupu Elin,po asi 40 minutách jsem vytekla,řekla že nejsem malá a vím co mám delat.. :unamused: holky to bude zas hruza vydržet,ona jak nemuže delat venku ,tak je desne protivná..
18. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
peti ty si uzivas - nejak me uniklo - to je tvoje babicka nebo mamka? Neboj - za ty 4 dyn budes mit zase klid :wink: Jo ja se nebojim ze by to nevybehala jen je mazec ji ted satit - kalhoty, teplaky ma jak elastaky - jedine co ji je jsou punrochace ale to ji v zime stacit nebude :grinning:

Karco ja chci taky brzy baby - ty jo to me nenapadlo ze to muze delat problemy ze kdyz budu dyl kojit a menzes mit jen chvilku tak to neni nejlepsi. Sakris - se na to radsi zeptam dr jak tam po novem roce pujdu na kontrolu. No ale zas kdyz Melci chutna a prospiva tak ji zas odpojovat nechci - to radsi o nejaky ten mesi posunu bejbatko :slight_smile: \no uvidime. Ty jo je nto mazec jak jsou ty nase deti velke - ja uz se tak tesim az budu mit dalsi miminko - takove to prtavoucke :grinning:
18. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz
Holky to vas fakt obdivuju s tim druhym ditetem tak brzo. Ja bych do toho nesla ani nahodou, Eli mi bohate staci a to si myslim ze je hodnej :grinning:
Dokoukala jsem na Preslapy, ja ten serial fakt muzu. hrusti to je parada, krasne si to uzij. Ty jsi hodne koncertova, ze? Byla si i na Madone myslim.
Holky co tak Anitka? A Bemo nas taky zanedbava :grinning:
18. lis 2009 ve 21:51  •  1 dítě  • Odpověz
Petrach ty jo to mas radost. Tak se drz a vydrz. Je to docasny. Ja na zpravy na Nove nekoukam, je to tam samy horor, kdyz tak na jednicku :wink:
18. lis 2009 ve 21:54  •  1 dítě  • Odpověz
misi ja taky koukala na preslapy - ja mam svoje serialy u kterych vypnu a to jsou preslapy, ordinace a manzelky - jinak telku neznam - mam ji navecer nekdy pustenou jen jako kulisu - jo a obcas kouknu na ulici - ted jak je tam ta tehule tak me to docela bavi :grinning:
18. lis 2009 ve 22:08  • Odpověz
tu je mrtvo tak pujdu zalehnout - mel jeste dela blbosti v postylce a smeje se na me a peta uz chrni - mame damskou parbu :grinning:
18. lis 2009 ve 22:34  • Odpověz
Peti, vzala ten Sunar hned, spíš jí vadila ta láhev a to je tvůj Šimonek zvyklej, když odsáváš. Vždycky chvilku sála, pak pobrekla a tak jsem jí tu lahvičku zase vrátila, asi 5x a pak už to akceptovala a dobrý. Snad to tak bude i zítra a bez pobreků.

Jani, jestli si nemela žádný problémy v těhu, tak buď v klidu, to já jsem jen super opatrná.
18. lis 2009 ve 22:37  • Odpověz
holky ahoj,nestíhám,dnes jsme kupovaly dárečky...

Míšo-u nás se taky zoubky asi stoply :grinning:

Karčo-já taky ještě neměla MS kojím tak 3x denně,ale už tomu moc nedá,jen ráno a v noci si pomlaskává ze spaní :grinning:

Hrusti-skleničky zatím neprdly,nesmí být plné jak píše Péta.a gratulace Honzulkovi :slight_smile:

A dál už nevím...co jsem chtěla napsat ,tak valím do pelechu :slight_smile:
18. lis 2009 ve 22:40  • Odpověz
tak holky, moc děkuju za rady s tou kašičkou :slight_smile: Já jí nakonec dala lžičkou, mohla se po ní utlouct, ale snědla tak čtvrtku talíře a začala řvát, že to není flaška, tak jsem jí ještě donabucla Sunarem. Ten miluje, fakt jí šmakuje, ale stejně mám radost, že se během dne přitulí k prsu a začne mi žužlat triko :grinning: To je k sežrání, tak pak vytáhnu mlíkárny a to si mlaská :slight_smile: My plánujeme druhé tak za tři roky, tak to mám času dost na odstavování :grinning: Do tří ji snad kojit nebudu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já musím Verču taky pochválit, skoro celý den si hraje na hrací dece, žvatlá si u toho a vybírá si, která hračka je pro ni v tu chvíli nejvhodnější :grinning: Vydrží tak fakt dlouho a když jdu něco dělat, tak si ji vezmu k sobě, dneska jsme spolu převlékali postele a to bych nevěřila, jakou jí tím udělám radost - se chlemstala tak až dostala škytavku :dizzy_face: Zlatíčko moje nejmilovanější. :dizzy_face:
Peti, tak to je fakt mazec, to mi připomíná moji drahou matinku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Přijde a už od dveří mi radí :angry: To je fakt na budku ti příbuzní. Hlavně to nějak přežij a když tak ji pošli do patřičných mezí :slight_smile:
Misi, já na Přešlapy taky koukala, jsou moc moc fajn. Jinak koukám jen na Zoufalky, Superstar a Kriminálku Las Vegas :slight_smile:
Hrusti, tak to ti nezávidím, že ti Honzík nechce být v kočárku. Veru kočár nevadí, naopak než vyjedu ze zahrady, tak je ťuhík :grinning: Vůbec ji nevadí, že leží, to spíš doma, to je problém :slight_smile: Dneska za celej den spala jen hodinku, takže před spaním byl hysteráček :frowning2:
Teď mi u přebalování dělá takovou rotyku, hrůza... Přetáčí se, všechno mi bere, tahá za záclonu a to je fakt pak mazec jí jen oblíknout plínku. To jí musím dát něco do ruky, ale ne hračku, jen krém nebo plenku nebo něco takhle zajímavého :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na bříšku už taky moc nevydrží, furt si sedá a pak po čase žuchne a je řev :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jakmile přijdu, tak se na mě směje jak měsíček na hnoji. Je to naše hérečka :grinning: A pěknej vztekloun - no, celá maminka :grinning:
18. lis 2009 ve 22:40  • Odpověz
No vidiš Misi a to já si zase řikám, že by bylo super, kdyby byly hned 2 najednou, 1 jako bonus zdarma :sweat_smile: :sweat_smile: , děti bych klidně měla 3, ale kdyby se daly koupit někde na e-shopu, to těhotenství a porod budu absolvovat jen 2x, to je příliš velká cena na to jít do toho potřetí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 ve 22:41  • Odpověz
Zuzíku, ty máš děsně smací miminko, tiše závidim :dizzy_face:
18. lis 2009 ve 22:43  • Odpověz
karco, jj, je to velikej smíšek. Fakt skoro vůbec nepláče a když, tak to jsou ty její hrozný protestsongy. Jinak má pořád pusu od ucha k uchu :slight_smile: Je to zlaté miminko, až si někdy říkám, jestli to není na škodu. Jako že nasadila laťku až příííliš vysoko a pokud druhé mimi nebude takhle akční, spací a smavé, tak budu zklamaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
18. lis 2009 ve 22:49  • Odpověz
zuzik ja myslim ze sis zas uzila s tim spanim :grinning: tak si to uzivej ze je mala zlata. Eli tak moc nerve ale ted s tim lozenim je to mazec. Porad by neco nekde zkoumal. Dneska budu mit asi posledni prispevek :grinning:
19. lis 2009 v 00:02  •  1 dítě  • Odpověz
Sakra tak se mi to nepovedlo, tak prvni dnesni :grinning: Cucela jsem na Star trek film tak tu jeste strasim. Jdu to zalomit, zitra zas budu jak prejeta. brou brou
19. lis 2009 v 00:03  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky!
Vy jste se predhaneli kdo bude dneska prvni :slight_smile: Tedy tipovala jsem Zuzika :grinning:
Ja taky koukala na preslapy. Clovek u toho vypne :grinning:
Misi, jj, byla jsem na Madonne. Na tu Pink me ukecala kamoska, tak aspon vypadnu ven, ale na druhou stranu se mi nechce, protoze ted hrozne nerada lezu mezi vic lidi kvuli te chro chro chripce :confounded:
My mame dneska cvico, tak asi moc nebudu :slight_smile:
Hezky den!
19. lis 2009 v 07:54  • Odpověz
Ahojky sluníčka,

Karco,ale otěhotnět můžeš i když kojíš!!TAk proč přestávat s kojením a podle mě je větší pravděpodobnoct :grinning:

Jinak já bych také chtěla tři dět klído,ale postupně.Ale bohužel to nejde,protože máme malej byteček.Ale dvě určo,ale já bych je chtěla tak z šestiletým odstupem.No jo,ale to také nepůjde,protože se nemohu vrátit do práce...Já bych šla,ale ta pracovní doba je na prd a to nejde :frowning2:
Tak budeme těhulkovat asi až tak za rok,ale nevím,nevím.Pokud bude malej hodnej,samostatnej tak proč ne :grinning:

Misi já to období dobře znám a ještě ho mám v živé paměti :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A proto jsem strašně ráda,že už to máme za sebou.Neříkám,že nepřijde další etapa,ale zatím si to užívám.Je opravdu moc hodnej
19. lis 2009 v 08:24  • Odpověz
Ahoj holky,

tak ráno Sunar u Ančí neprošel, pusinku na láhev neotevřela a když jsem jí nutila, tak začala brečet, prso vzala s radostí... Tak uvidíme večer, to je děs, koho by to napadlo, že toto pak bude problém.

Jo a jinak v Anče taky tak nějak chrčí, jako kdyby měla rýmu, ale nemá.

K.
19. lis 2009 v 08:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.