• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Jo a ještě u nás další pokrok!!!!

Včera večer si malej vzal flašku do jedné ruky a začal normálně sám pít!!!!!!!!!!!!
Já čuměla jako tele na vrata.Protože ji pořád odmítal si držet :unamused:
19. lis 2009 v 08:25  • Odpověz
Karco to má určo tu zadní rýmu.Nám pomohl ten sterimar Cu :wink:
19. lis 2009 v 08:27  • Odpověz
Karco klidně koj a bud ráda,že kojíš....Je to k nezaplacení
19. lis 2009 v 08:27  • Odpověz
Jdu z Verunky udělat člověka :grinning:
19. lis 2009 v 08:28  • Odpověz
Karca, a jakou pouzivas flasticku? Co vyzkouset jinou? Miminka jsou bohuzel obcas vybirava :grinning: Bud rada ze kojis. Co ja bych za to dala :frowning2:
Zkus ten sterimar a kdyby se to nejak zhorsilo, tak zkus lehce odsat :wink:

No ja mam podezreni, jestli nam zase neporostou nejake zuby pac mu tecou sliny z pusy proudem :sweat_smile:
19. lis 2009 v 09:02  • Odpověz
jooo to já znám:slight_smile:

Dnes bude zase nádherně,už se těším ven
19. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
Venku je fakt nádherně, my půjdeme asi odpoledne na krátkou prochajdu, protože kolem oběda máme cvíčo.
Dneska Honzíkovi dovezou novou autosedačku, jsem fakt zvědavá :dizzy_face:
19. lis 2009 v 09:21  • Odpověz
my už máme rémra a je super,ale malej stejně protestuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nechce být přikurtovanej :astonished:

Tak já se loučím...zatím pá
19. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
ahoj holky! u nás se v noci krásně spalo :dizzy_face: Teď nabaštíme a frčíme ven.
zuzik, aby jsi se nedivila a další mimčo nebylo ještě akčnnější :grinning:
karca, někdo mi tenkrát doporočoval savičku tomme tippe, prý je to jak mámino prso. Uvidíš, Ančí si jistě zvykne :slight_smile:
Kristýnka je teda taky moc hodná, ale já ji nechválím, páč ona pak vždy obrátí :grinning: Když vařím tak je hezky v židličce a kouká a hraje si, na dece už taky vydrží sama a je teda taky samej úsměv celej den. Odpolko spinká 2-3hodiny. Usíná sama vždy, v kočárku je ráda, mlíčko ji teď chutná, nezvrací už vůbec.. Jo a na přebalováku mám jen ubrousky, rybilku, dudlíky a calciovou mast, jinak vše bere a zkoumá a háže všude možně :grinning:
Tak o od teď bude vše jinak :grinning:
19. lis 2009 v 10:31  • Odpověz
Viki, ono je ok otěhotnět, když kojíš, pokud člověk něměl žádné problémy, ale kojením se vyplavuje nějakej hormon, co způsobuje mírné stahy dělohy a pokud má člověk sklony k neudržení plodu v děloze, tak by něměl otěhotnět když kojí, protože si tim zvyšuje pravděpodobnost samovolného potratu. Normálně je to ok a znám spoustu holek, co otěhotněly, když kojily, ale mně to doktor nedoporučuje.
19. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz
Já používám lahvičku Dr. Brown, vodu z ní pije, ale Sunar ne :angry: No, nebudu to hrotit, byl to druhej pokus, večer se zase uvidí :sweat_smile:
19. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz
ahoj holky,
tak u nás se opět rýmuje a teče trochu z očička. Tak uvidíme, kam to tentokrát dojde. Najela jsem na bylinky a sirupy, atd. Tak se necháme překvapit. Dokud není kašel, tak je to zlatý. Jak se ale objeví, tak bude zle. Bééé.

karca: hormon se jmenuje prolaktin. Já s ním měla problém, protože mi i po ukončení kojení prostě občas vyteklo trochu mlíka i po letech. Což je pak problém při otěhotnění. Ale zadařilo se. :slight_smile: Jsou na to i léky.

My máme lahvičku MAM a jako jedinou ji vezme. Jinou ne. - teda spíš jde o ten dudlík. :slight_smile:

petrach: taky pomalu končím s odsáváním. Už to neteče jako dřív, mlíka čím dál míń a limit, který jsem si dala mám splněn. Takže postupně končím.

Týnuš je taky zlatá, hraje si sama i klidně čtvrt hodiny na dece. Dneska vydržela bez držení stát půl minuty. Takže asi taky budem brzy chodit. :slight_smile: Umí se však taky ale pěkně vztekat, rarach jeden. Všude vleze, všechno prošmejdí. :slight_smile:
19. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz
Aha to jsem nikdy neslyšela....

Kremco to máme stejné,malej taky neveme jinej než od mam-u :grinning: Je opravdu super a stojí málo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kryštof se taky vzteká jako blázen a to hlavně když mu dávám plenu a to tak,že nejsem schopná ji nasadit..Musím ho trochu plácnout a pak povolí :angry: :angry: mrcha jeden!!
19. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz
Karco to je jasný,že nechce sunar,když maminky mlíčko je lepší :wink:
19. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz
ahojky, teda vy mate vseci tak vzorny mimca :grinning: my mame avent a v pohode a ted jsem koupila ten kouzelny hrnecek ale davam mu tam jen caj. Celkem si to udrzi. :slight_smile: JA taky delam u prebaleni to ze mu dam do rucky nejaky krem,plinku a pak je hodnej :grinning:
Karci drzim palce at se to zlepsi, ona se Anicka zlepsi, kdyz ji nic jineho nezbude. :wink:
Kremco vy jste taky sikulky. :slight_smile:
Uplne jste me nahlodali na ten Sunar, my davame Nutrilon. Pije ho celkem dobre, ale kdyz jsem to okostovala tak mi to prijde blee.
Ty jo vy uz mate skoro vsichni vetsi sedacky. My jeste pockame dokud se tam vleze a zatim je tam v pohode :wink:
19. lis 2009 ve 13:41  •  1 dítě  • Odpověz
Misi, já si dala ten Sunar k snídani místo Ančí :grinning: :grinning: a je to dobrůtka. Manža ještě koupil Bebu, tak když to přes Sunar nepůjde, tak ještě zkusim Bebu, ale jak řikáte, ona se zlomí :grinning: :grinning:
19. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz
misi: my se sedačkou počkáme na Ježíška. :slight_smile: Sice už je ve skříni, ale Vánoce to jistí. Stejně teď moc nejezdíme, tak aspoň bude mít o dárek víc. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A nutrilon je opravdu blee. Nikča mi ho nechtěla pít a Týně ho ani dávat nebudu. Budu asi zas na Hippu nebo zkusím ten sunar, ale budem muset ten HA jestli se dělá.

vikul: Týna taky nestojí, furt někde šmejdí, ale když se zastaví, tak vydrží i stát. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale to štůfek určo taky. Já jsem fakt zvědavá, který z nich bude chodit dřív. Týně to doktor zakázal, protože vtáčí chodidla dovnitř. Akdyž jsem se ho ptala, jak to jako mám zařídit, aby nechodila, tak už mi radu nedal. Jenže Nikča chodila v deseti měsících, takže ani Týnu asi neudržím. :slight_smile:
19. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz
Kremčo, Sunar dělá i HA.
19. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz
Kremco to si myslím,že budou chodit v deseti měsících oba:slight_smile:
Misi malej taky vydržel,když jsem mu dala do ruky něco,ale teď prostě nééé :confused: Miluje být bez plenky tak možná proto...Ale je to děs běs mu ji nandat
19. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz
já dávám tu bebu a nevadí mu.A slyšela jsem,že je prý nejlepší:slight_smile:TAk nevím co je na tom pravdy.
19. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz
Baf... jsme zpatky z cviceni :grinning:
My mame taky bebu a jsme spokojeni. Nekde jsem slysela, ze je nejvic podobna materskemu mleku, ale to tvrdi asi kazdy vyrobce :grinning: A flasticku MAM muzu jedine doporucit, mame ted i hrnecek a Honzik z toho pekne pije.

A autosedajda uz dorazila, ale schovame ji a pocitam, ze po novem roce zacneme jezdit v te vetsi sedajde. Ja jsem ji kupovala, protoze ted maji v detskem raji na ni dobrou cenu a kolekci 2010 maji za cenu kolekce 2009 :wink:
19. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz
lek já to pořád sedím a nikde nikdo:frowning2:
Ale malej se už každou chviličku vzbudí a tradá ven
19. lis 2009 ve 14:17  • Odpověz
Je jako na jaře, tak upaluj s Honzíkem taky ven:::: :grinning: :grinning:
19. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz
Já bych šla, ale Honzík spinká :grinning: Už skoro dvě hodiny :grinning: Dneska bylo cvíčo asi náročný :grinning:
19. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz
Tak my jsme byly venku, je tam fakt teplo. Ani jsem nevěděla jak malou oblíknout :unamused: Nakonec jsem teda nechala fusak, ale nedala ji punčocháčky a měla ho do půlky a pod bundičkou jen dvě body a občas se mi zdála i trošku spocená. Sehnala jsem konečně tu skleničku s králičím masem a malý šmakovala a ještě jehněčí. Je to děs, vše maj s krůtou nebo s kuřecím :frowning2:
U nás taky boduje MAM, ale o tom Tomme tippe jsem slyšela, že to je ještě lepší, no nevím..
Jinak na každý krabici jakýhokoliv mlíčka je napsáno, že se podobá nejvíc mateřskýmu mlíku :grinning: Nutrilon a Beba je dost propagovaný. Ono je to vše na stejný brďo ty mlíka jen některý jsou obohacenný nějakýma látkama navíc, imunifortis, probiotika, prebiotika.. Já jsem špatně nesla, když jsem začala s hippem, byl levnej, tak jsem si říkala zda ji nedávám něco špatnýho, ale párkrát my bylo dost jasně vysvětleno jak to je a moje dr. neřekla ani píp, když jsem ji řekla, že dávám tohle mlíčko. Naopak teď ho má v ordinaci vystavený :astonished: Právě ten hipp a sunar jsou nejvíc chuťove dobrý, ale hipp jsem dávala kvůli bříšku a na to byl fakt geniální, teď už problémy nemá tak je na sunaru premium, banánovým, banán miluje :slight_smile:
Tak jsem si zas zahrála na chytrou :pensive:
zuzi, jseště k té kašičce, zkus malý koupit jen savičku MAM na kaši, dáš to i na avenťáckou láhev - mám vyzkoušeno. A dej o něco míň než píšou v návodu. Většinou jsou 3 lžíce na 150, já dávám na necelých 200 asi 1,5lžíci, ale bobas psala, že dává víc. Kikina není savec, tak jak to moc nejde tak to nechá :confounded:
19. lis 2009 v 15:01  • Odpověz
Andy, a nema to Kiki řídký tu kaši? Já dávám na 150 ml 6 lžic a přijde mi to takový řidší akorát na lžičku. Mně přijde na 200 ml 1,5 lžíce hrozně máááálo :sweat_smile: :confused: To je jako kdyby pila vodu :sweat_smile: :confused:
19. lis 2009 v 15:04  • Odpověz
hrusti, asi záleží jaká kašička. Jakou dáváš? Já myslela nemléčnou do mlíčka. Vy ale asi tu máte všichni už tu mléčnou, že? Tak to jo, to je pak fakt asi málo :wink: To mě nenapadlo.
19. lis 2009 v 15:25  • Odpověz
Andy, aha, ja delam mlecnou :slight_smile:
19. lis 2009 v 16:46  • Odpověz
Ahoj holky,

teď tu pozorujeme naši dračici, co dělá na dece. Normálně si sedne a odstrkuje se rukama a pohybuje se po celým pokoje :dizzy_face: Je to náš dravec. O nasazování plenky mi chvilku povídejte, nejraději bych jí ji vůbec nedávala. To je vždycky boj o život. Propíná se, vzteká a cestuje. No děs a hrůza :rolling_eyes: A bude hůůůř :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska jsme byly na prochajdě, bylo fakt krásně, Verču jsem nabalila jak kdyby mrzlo, ale spinkala a když jsem ji doma odsvlíkla, tak spocená nebyla. Je fakt, že tady foukal docela studenej vítr.

Karco, my máme Sunar premium bez příchuti a je fakt dooost dobrej :grinning: Nutrilon s probiotikama to byl humáč, ale malý taky šmakoval :grinning: Ta sní fakt všechno :slight_smile: Ono je fakt, že mamči mlíčko je nejlepší, ale pokud jsi měla takové problémy a plánuješ druhé dítko, tak se Anička bude muset naučit pít i něco jiného :wink: Chce to čas, ona se poddá a bude jí to šmakovat. My máme Avenťácké lahvičky a vzala je v pohodě.
Andy, já jsem včera dala rýžovou kašičku od Sunarky s banánem a i podle návodu mi to přišlo dost řídký :confused: Tak jsem si potom říkala, že jsem jí to klidně mohla dát do flašky a obětovat jednu savičku a udělat do ní větší dírku. Ona mi totiž jiné savičky než od Aventu nechce. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mám tu lahev od Mam, ale prostě mi z toho nic nepije :unamused:

My plánujeme sedajdu taky dát k Vánocům, jen ji musím objednat. Dostane taky Römera, budeme držet partu :grinning:
19. lis 2009 v 17:36  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

Teď jsem koukala na upoutávku na tel. noviny a tam bylo, že v Americe matka omylem vyprala svoje dítě v automatce. Prý to ale naštěstí bylo pár minut a dítě je v pořádku. Myslím si ale že už nadosmrti bude mít trauma z kolotočů :grinning: :grinning: :grinning: Černej humor, omlouvám se :zipper_mouth:
19. lis 2009 v 18:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.