• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Ahoj kočky :wink:

babí me prohání :grinning: dnes jsem jí naplanovala praci venku,tak se to dalo,manža dojel z prace s čokoladou..na nervy :grinning: ale makla jsem si taky,odpo byli s kočarkem,tak byl i chvilku klidek..je to moje babička bude jí 80 v dubnu příští rok,ale holky ta energie,to by jste neveřili kolik jí je,musím je vyfotit a hodím fotos :wink:

zuzí Verunka je fakt rychlík :wink: fakt moc šikovná

karčo zdraví na prvním míste,ja to mlíko už taky neřeším,je ho mín a mín,a kdybych zas zabrala a odsavala dyl a častej,tak bude,ale už fakt nemužu,telo stavkuje..
ten sunar jsem četla že chutove je nejvíc podobny mateřine..

andy a delají i vanilku jsem vydela :wink: jo a díky za info

holky psali jste anitce..nebo mam napsat já? už me to taky znervoznuje,tohle jí není podobné :unamused:

nic padím žehlit k ružovce,ješte kuknu,beztak jsem zapomela na pulku vecí co jsem chtela komentovat :grinning:
19. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz
Ahojte holky,

jak se všechny máte? Promiňte, že vás moc nenavštěvuju, ale s Natálkou se teda fakt nenudím, i když to vy taky určitě ne.
Máme dva zoubky a už jsme se v postýlce dvakrát postavili, tak ji dáme níž.
Ale je fakt sranda, Natálka se furt řechtá, dnes na sebe shodila stojan s dvd a leze mi po celém bytě, je strašně rychlá a když jí řeknu že ji chytím tak ještě víc zrychlí a hrozně se tomu směje :grinning: :grinning: :grinning:

Fakt skvělé období :wink:

Tak a jdu vás přečíst :slight_smile:
19. lis 2009 ve 20:24  • Odpověz
Tak já si dělám pěkný večer a popíjím Cheneta a zobám k tomu nakrájený hermelínek - ideál. Verunka spinká, taky přes den skoro nic nenaspala. Začala žvatlat máma, bába, nána a tak dále, tak si to fakt užíváme :slight_smile: Petr je do prosince doma a pak musí na kontrolu na plicní :frowning2: Tak mám radost, že je doma a vidí ty její pokroky a taky to, kolik to dá práce... Protože fakt za poslední dva týdny udělala obrovskééé pokroky, tak jsem ráda, že byl u toho :dizzy_face: Je na něm vidět, že ji zbožňuje, miluji je oba dva :dizzy_face: Tohle je fakt to nejlepší období, jak se mění z miminka na batole :slight_smile:

Peti, já jsem Anitce psala na Facebook, ale neodpověděla mi, tak nevím, co se děje... Vím, že měla nějaké problémy doma, ale už to nebyla dost dlouho :confused: Teda, babi je ve formě, to je dobře. Teda jak na co, to je jasný :grinning: Do výchovy by ti mluvit nikdo neměl :frowning2: Na fotos se těším :slight_smile:
bemo, jo, už to začíná být zajímavé, jak se všude doplazí :slight_smile: Natálka je šikulka, u nás se zatím stoupá jen na někom, ale sílu má, je to otázka pár dní nebo týdnů co si stoupne :sweat_smile: Já jí dneska nasazovala na hlavu takovou plastovou krabici na hračky a to jsem jí udělala hroznou radost. A když jsem si ji dala na hlavu já a bafala, tak to mělo taky obrovskej úspěch :slight_smile: Jsou to naši smíškové!!! :dizzy_face:
19. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz
holky a co jí písnut na mobil? vikulko ty nevíš nic????? :confounded:

zuzí manža je ted s malím taky daleko víc a je to hrozne poznat,malí by se z nej pos..l :grinning: fakt jen ho vydí,tak natahuje ruce že jde za ním a dnes po spaní jsem ho brala z postylky a jak zahlídl tatku,tak řev že mamí neeee..natahoval se po nem a na me se mračil :wink: valejí se spolu na zemi na dece,je to super a me to pomuže si oddechnout od nich :slight_smile:
19. lis 2009 ve 21:51  • Odpověz
holky, teď mi paní poslala náhled kalendářů a vypadají naprosto FANTASTICKY!!! :dizzy_face: Fakt jsem hrozně ráda, že mi Petrach dala kontakt na tu paní, Péťo, ještě jednou moc moc moc děkuju! Jsi zlatíčko :slight_smile: Ty kalendáře jsou naprosto luxusníííí :sweat_smile:
19. lis 2009 ve 22:18  • Odpověz
že jo :wink: da se to i cenove,už se teším jak je babí dostanou..
dneska jsme se ješte fotili,teda Elin a Šimulka, ve školce byl fotograf,akorat neda cd,jen fotky,ale za pár kaček,na ty se teším taky..
19. lis 2009 ve 22:28  • Odpověz
Ahoj holky!
Hlasim, ze koncert byl vcera super!!!! Bylo tam totalne narvano. Akorat to zacalo o hodku a pul pozdeji, tak jsem byla rada, ze jsem stihla posledni metro. Spat jsem sla v pul 2 a vstavala v 6, takze jsem k.o. a to nás dneska ceká ta soukromá fyzioterapeutka :confounded: To tedy nevím, jak budu fungovat :confounded:

Holky, Anittka mela nejake problemy doma. Slibovala, ze se ozve pres mobil, rotoze pry jim nejak jeste nejde net, ale neozvala se. Myslim, ze ma problemu nad hlavu. Zkusim ji pisnout :wink:

Zuzi, ja jsem z kalendare taky mooc nadsena!!! Davala jsem kontakt dalsim dvoum kamoskam :grinning: Haha, ta pani se pred vanoci asi strhne :grinning:
20. lis 2009 v 07:39  • Odpověz
Ahoj holky,

tak u nás se spinkalo dvanáct hodin v kuse, tak jsem ráda. Akorát od rána je protivka protivná, pořád pobrekává, když někam odejdu, tak spustí protestsong, no paráda :grinning: Tak snad ji to brzy přejde. Dneska má pidinarozeninky, tak dostane slavnostní obídek - poprvé bude mít jehněčí :slight_smile: Snad jí bude šmakovat, mně teda nejede :grinning:
Hrusti, tak to je fajn, že sis koncert užila. Lidí tam bylo fakt hodně, bylo to ve zprávách :grinning: My se s mamkou chystáme jít v únoru na Lord of the dance a už teď se mi do toho davu nechce :slight_smile: Já ty davy nějak blbě zvládám :slight_smile:
Včera jsem Verunce objednala na MMB naprosto kouzelné šatičky na Vánoce, tak už se těším, až jí je oblíknu, doufám, že jí budou :grinning:
20. lis 2009 v 11:21  • Odpověz
ahoj holky,

hrusti ty pařmenko :grinning: jak u rhb,pochvala a veliká že jo?
doufám že jsou u anitky v pořadku,moc ji pozdravuj..

byli jsme rano u dr s malím a pry na poslech není nic slyšet,zabrala asi ta tymianová mastička,tak jsme sio udelali vylet k dr jen tak :wink: ale jsem rada,radši zbytečne,než aby onemocnel a pry mame byt venku co nejvíc,at si zvyká a že pak nebude tak nemocný..
20. lis 2009 v 11:22  • Odpověz
ahoj holky,
u nás noc vcelku dobrá.

petrach: já taky natírám tymiánem, na noc dělám sádelný zábal na hrudníček, do nosu mám homeopatika euphorbium, co jsem vyčetla na netu a včera jsem jí do jídla nastrouhala trochu zázvoru, tak doufám, že jí neotrávím. :slight_smile: Ne, tolik ho zas nebylo.
Dneska jsme byly v lékárně koupit mast na opruzeniny a ta káča mi dala na strie. Všimla jsem si toho až doma a jsem naštvaná jak pes, protože tam musím znova to vyměnit. Fakt nechápu na co myslela. Děsný.
Dneska je venku tak krááááásně - jako na jaře. :slight_smile: Kéž by to vydrželo až do jara. :grinning:
20. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz
kremco zas bud rada že ten krem nepotřebuješ :grinning: myslím na strie :wink:
ty homeo do nosu jsou ve spreji nebo jak?

holky miši s chlebem a svíčkovou,to je nic,proti mojí bábí..pry mam dat malemu slazené kondenzované mlíko-naředené,místo sunaru a od 4 mesícu pry mužou fazolky na smetane :grinning: jsme se kapku chytli u malého u obeda
20. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz
peťo, ty babičky mají fakt zajímavý stravovací návyky :frowning2: Já jsem zase tuhle byla u babičky, chvilku jsem jí tam nechala malou a když jsem zase přišla, tak měla pusu celou od krému z větrníku :angry: Prý jí dala jen lžičku, ale i tak. Tak jsme se taky chytly... Tak mi bylo sděleno, že jí nic nedopřeju a že musí poznat všechny chutě :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Neměla jsem daleko k fyzickému napadení, fakt mě to na.ralo :angry:
20. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz
Peti, fyzioterapeutka koukala jako blazen, pry je to divoch. Jdeme za tri tydny a pokud se ji to bude libit, tak to vypada, ze i naposled :grinning: Jeste v pondeli nas ceka kontrola u neurologa, tak snad to bude v pohode :grinning:
20. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz
baf...Čůs kočinky,
já jen na skok letím až se malej vychrupčí tak na návštěvu.Já si psala s Anittkou včera a doma vše ok jen ji s... tchýně,ale to je na dlouhé vyprávění.Dodělávají si byteček a ten net ji ještě nejde :unamused: Moc Vás pozdravuje a hned jak ji půjde je tu jako na koni :grinning:

Hrusti to jsou super zprávičky...

Kremco nevím zada malá Niky slaví dnes svátek,ale přeji vše nej nej :slight_smile:
20. lis 2009 v 16:03  • Odpověz
petrach: je to sprejík euphorbium compositum od firmy Heel. Hodně si ho maminy chválily, tak jsem zakoupila a zkouším. Dělají se i kapky prý, ale ty jsou až od roka.

zuzik: to si děláš srandu s tím krémem z větrníku. Propána, to by si moje maminka ani babička nedovolily, ani extchýně. Jéééžkovy, to by si něco vyslechly a už bych jim holky nedala.

hrusti: Honzík je pašák. :slight_smile:
20. lis 2009 v 16:03  • Odpověz
vikul: jojo, Nikča má dnes svátek. :slight_smile: Děkuje za přání, dostala nový dres do baletu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. lis 2009 v 16:05  • Odpověz
Holky, tak jsem včera večer měla párty se sunarama, umíchala jsem Sunar, Bebu, Hip, pak dala do kalíšku svojí mateřinu a všechny ochutnala, mezi Sunarem a Bebou jsem teda nedokázala chuťově poznat rozdíl, Hip byl hořkej a fakt hnusnej, ale nevim, jestli to nebylo tim, že jsem ho měla už 2 měsíce otevřenej, sice zagumičkovanej, ale stejně, no a mateřině se teda ani zdaleka nepodobá žádnej z nich, když to člověk fakt ochutná, tak prostě je to jiné, ta mateřina je taková vodovější, lehčí a je v tom cítit i jako zelenina, no prostě není to jako úplně 100% mléčný. Anča odmítla večer bebu i ráno bebu a teď už odmítá i mateřinu z láhve, asi pro jistotu, abych jí neoblafla. No to bude akce jí to naučit. Tak teď dávám prso a nabírám sílu na boj.

Teda Zuzíku, ty si měla pohodičku, vínečko, sýreček, to taky miluju. Já na Lord of the dance byla a davy tam moc nebyly a přede mnou byla Borhyová, ale to už je pár let zpátky. No a stim větrníkem, to by mě teda taky na.ralo, grrrrrrrrrrrrr. Jojo, jiná generace, grrr.
20. lis 2009 v 16:14  • Odpověz
Haha, koukam, ze me Vikula predbehla :grinning: Jsem si psala s Anittkou pred chvili :grinning:
Vsechny vas pozdravuje. Davidek je sikula, uz haca a povida :slight_smile:
Je pro srazik v Praze, ale spis o vikendu, aby ji mohl dovezt manza, klidne pry i do Edenu :grinning:

Malej je dneska hrozne uknouranej. A ja na to zrovna nemam nejak moc silu, bych si potrebovala schrupnout :pensive:
20. lis 2009 v 16:26  • Odpověz
Ahojík holky :slight_smile:

Dnes jste toho moc nepopsaly, aspoň nemám problém vás dočíst abych měla přehle :slight_smile:
20. lis 2009 v 17:32  • Odpověz
zdravim vsechny krasavice a krasavce,

tak nase Mel si ujizdi na page down. :grinning: Kouknu na ni do pokojicku a ona sedi na zemi a hraje si - to u ni neni zvykem tak na ni kouknu a ona neco zvatla a v puse mela nacpane tlacitko z notasu pgdn. Jsem ji to z pusy musela dostat - ani nemyslim na to co by se stalo kdyby ho spolkla. Tak dnes memu drahemu sdelim ze notas na kterem bezi telka jde pryc :grinning:

Vikulko diky o infu o anitce - jeste ze je to u nich v poradku

Kremco taky gratulace Nicolce ke svatecku

Karco ty jsi chutnala materinu? Ty jo tak to jsi dobra - k tomuhle se ja nejak neodvazila - ani me to vlastne nenapadlo :sweat_smile:
20. lis 2009 v 17:50  • Odpověz
Nikče od Kremči přeji vše nej.

Taky jsme dnes slavili :slight_smile:
20. lis 2009 v 18:01  • Odpověz
Vsem Nikolkam vsechno nejlepsi! :dizzy_face:
20. lis 2009 v 18:06  • Odpověz
ambret: Nikolce vše nej. Ostatním Niki děkuje za gratulace. :slight_smile:

jaaninka: Týna cpe do pusy naprosto vše. Už jsem z ní několikrát tahala malé hračky a podobně. Děsný. A na slovo "nesmíš" se začne děsně vztekat a ječet. :angry:
20. lis 2009 v 18:10  • Odpověz
tak my jsme se byli kouknout na autosedačky a nakonec jsme vybrali úplně jinou než jsme původně chtěli. Teda Römer zůstává, ale vybrali jsme tu od 9-18kg, jen přemýšlíme, jestli pořizovat s Isofixem nebo bez...
No, babička je fakt hustá, teď jí chtěla dát slanou tyčinku. Fakt, abych se bála ji s ní nechat samotnou. Teď jsem na ní fakt už byla drsná, řekla jsem jí, že je to moje dítě, tak ať jí laskavě nic nedává. Že to nehci, tak na mě koukala jako sůva z nudlí :angry: Bych fakt blila z takovýhohle přístupu. Jestli takhle krmili mě, tak se pak nemůžu divit, že jsem tlustá jako prase :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hrusti, gratulace ke ko, Honzík je šikovnej, určitě vás příště vyřadí! Děkujeme za zprávu o Anitce, jsem ráda, že se to u nich doma srovnalo a těším se až nám sem napíše Davídkovy pokroky :slight_smile:
Karco, tak to jsi měla taky super večer s mlíčkem :slight_smile: Já jsem mateřinu taky zkoušela, ale chuťově nic moc, to je lepší Sunar :grinning: My na lordech byli asi před pěti lety a lidí tam byla fůra :frowning2: No, ale za tu podívanou to stojí :slight_smile:
Kremce všechno nejlepší k jejímu svátku! Jo, kremco, taky jsem to dneska už nevydržela a vynadala jsem jí. Fakt by mě z ní jeblo, pardon...
20. lis 2009 v 18:27  • Odpověz
my jsme dnes taky slavili Verunčiny narozeninky, dostala nový dudlík, házím fotos :slight_smile:
20. lis 2009 v 19:00  • Odpověz
zuzi super dudlik - ten se bude libit urcite i Monci - ta je ulitla na berusky :grinning:

Jer ja zapomela na Nikolku od Ambret, tak napravuji - velka gratulace
20. lis 2009 v 19:15  • Odpověz
Zuzi, Verunce vse nej k pidi-narozeninkam :dizzy_face: Je to fakt sikulka!
No o tom nadavani vubec nemluv. HOnzik poslednich par dni porad jen knuci, uz mi z toho fakt hrabe. Vcera jsem na nej v parku pri prochazce byla hnusna, protoze mi rval v kocarku :angry: Je protivny, nicim nejde zabavit, porad jen slinta a knuci :unamused:

My jsme nakonec koupili ten Romer King Plus, to je ten bez ty nohy. Me se nechtelo davat 7 tis za tu drazsi autosedacku a navic nejezdime kazdy den, tak si rikam, ze by to bez te nohy melo stacit :wink:
20. lis 2009 v 19:29  • Odpověz
Hrusti, King Plus je jedna z nejlepších, takže jste vybrali fakt ukázkově, to se bude Honzík mít.

No a já letim vařit Ančí jídla na zítřek, čusky fusky.
20. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
Čusky fusky :grinning: To je dobry :grinning:
20. lis 2009 v 19:44  • Odpověz
hrusti jsem si to myslela,vy tam chodíte pro paradu :grinning:
Nikolkám přejeme všechno nej nej nej :slight_smile:
Verunce taky a hlavne moc zdravíčka :slight_smile:

karčo ja když odsavam tak už jsem mateřinu taky lízla :grinning: to budete mít teda boj,ona není zvyklá na láhev :unamused:
me se dnes poprve podařilo dostat do Šimuly čajík,před jídlem,jak mel hlad tak si dal,potvurka jedna :wink:

jsem rada že je anitka v pořadku :slight_smile:

miláčci mi už spí,ješte babí by mohla :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je desnej kulomet,ja už blazním :sweat_smile:
tatka už zalezl do loožnice at má klid a já musím trpet :grinning:
20. lis 2009 v 19:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.