• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Misi, tak držim palečky. Dej pak vědět, co by si dělala.
22. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
Dobré ránko,

zuzik: na průhlednou rýmu stříkat mořskou vodu - my máme physiomer a vincentku. Před odsáváním prokápnu libenarem a odsaju. A mudra mi říkala 3x denně prokápnout mucoseptonexem jako desinfekci, aby to nepřešlo v zelenou a je fakt, že zelenou máme málokdy. Spíš jí to vždycky sleze dolů a začne kašlat. No a to je pak zle. :frowning2:
Dala jsem jí dnes na krk prieznitzuv obklad, tak uvidíme, jesetli to bude mít efekt a ještě dostane zázvorový čaj s medem a citronem. :slight_smile: Hnus, ale zvládnem to.

petrach: jojo o annag jsem taky slyšela. Mně pomohla jiná mamča z mimiúnora, která s ní ale taky byla v kontaktu. To s tím zánětem a infekcí je pravda. To mi taky mudra říká, že mám kojit, když mi něco je protože to má i mimčo a já mu dávám protilátky. Já s odsáváním zatím zcela nekončím - jen jsem zrušila odsávání v noci, protože stejně moc neodsaju a potřebuju se vyspat.

misi: držíme palce, aby brigáda vyšla.
22. lis 2009 v 09:53  • Odpověz
ahoj holky,
malá dneska spala a v noci se ani na dudlík nevzbudila a to je u ní div a najednou v 5 ráno slyším pípí, píp, píp - monitor před poplachem. Jsem byla vyřízená, první co bylo, že jsem ji šáhla před pusinku jestli tam nemá tu svoji slavnou plínu, ale nic, tak jsem ji oslovila a šáhla na ní a teda pohla se, ale fuuuuj mě málem ranila mrtvice.Kord potom, když se za celou noc nevzbudila a ještě, co se včera stalo té holčičce :unamused: Pak jsem to tam teda zkoumala v tý postýlce a zjistiila jsem, že už byla trochu mimo monitor, byla jen na rohu, takže asi to nesnímlo už, hlavně ještě ani jednou nebyly měněný baterky.
kremco, chudák Týnka, tak snad se, co nejdříve vykurýruje :wink:
misi, teda call centrum :astonished: já jsem ráda, že mám chvíli klid :grinning: a co by si dělala??
22. lis 2009 v 10:27  • Odpověz
Andy fuj to je strasnej zazitek :frowning2: ty baterky uz jsme taky menili. Uz nam to svitilo. Ja asi vim co bych delala, je to proste telemarketing, to cc si najimaji ruzne firmy a nabizi ruzne veci. Ja to delala v minulem zamestnani, taky banka :slight_smile: na stalo uz bych to delat nechtela ale brigada proc ne. Otazka jaka tam je pracovni doba.
Kremco vy mate porad trapeni, tak at jste brzo zdravi.
22. lis 2009 v 10:48  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj holky,

andy fuj zažitek :unamused: my už baterky menili minulí tyden,ale to by ti blikalo..spíš byla moc mimo desku,ale zažitek je to desny pořád i tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kremco dáváš i med? myslela jsem že až po roce,je hodne na alergie,nedelá jí to nic? ty nemoci to je des..

malí se zbudil opet s rymou,Elišku bolí bříško,lítá na wc,od rána leží u pohadek,jen at to nechytne malí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja odsávám,krvavé vylívám, není to pořád,ale k dr s tím musím..už to i celkem bolí.. :angry: ja neskončím uplne taky,stejne se musí postupne,ale už se nehroutím,když odsaju mín,než je potřeba..když tak dáme občas UM,at si zvykne,dáš malé hipp? ja přemyšlím,jak holky chvalí i o sunaru..manža nadává že jsem paličatá,říkala jsem tak do roka,musím začít taky hubnout,at mužu v lete mezi lidi :astonished: hrozne jsem přibrala..

miši at to vyjde..to bys delala z domu,nebo nekde docházela?
andy tobe jsem zapomela pogratulovat k plazení :slight_smile:

jo a včera jsem objednala konečne židličku,taky pintu..s beruškou :wink:
22. lis 2009 v 11:15  • Odpověz
Ahoj holky,

tak u nás se pokouší usnout po obídku, ale zatím teda bez úspěchu. Jen tam protestuje a povídá si, tak snad brzy zabere... Dneska jsme jí koupili Sterimar a učící hrníček. Máme jeden od Aventu, ale bez držáků a to je naprd, tak jsme jí koupili ještě jeden od MAMu, je fakt suprovej :slight_smile: Jen, aby se z něho naučila bumbat, beruška :slight_smile:
Andy, to je hnusnej zážitek. :frowning2: Nám to udělalo minulý týden a taky nevím, proč. Ležela celá na desce, tak jsme pro jistotu vyměnili baterky a od té doby nic, ŤUK ŤUK. V noci jsem taky spala tak nějak napůl po tom, co Misi psala o té holčičce :pensive:
Kremco, už stříkám Sterimar a snad to pomůže. Hlavně, ať se to Týnce nerozjede :frowning2:
Peti, s tím odsáváním jsi dobrá. Vydržela jsi dlouho! :wink: A Eliška má nějakou střevní chřipku? Ten Sunar můžu doporučit, malé fakt chutná! :wink:
Misi, tak ať ti ta brigáda vyjde! Do callcentra bych teda nešla, já spíš přemýšlím o pokladně někde v hypermaketu :slight_smile: Ale muselo by to být jen o víkendu...
22. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz
petrach: já budu dojedu mlíko, co mám doma - to bez laktózy, pak tu mám jedno balení od hami a pak najedu asi na sunar nebo hipp. Ještě uvidím, co jí bude vích chutnat.
Med jí dávám i citron a cibuli a česnek. :grinning: Mudra nic neříkala a Týnce to nic nedělá - naštěstí. Vzkoušela jsem snad už všechyn babské recepty, co šly. :slight_smile:
22. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz
Petrach tak at je Eliska brzo zdrava.
Zuzik to ja bych nesla zase na pokladnu :grinning: kazdy mame neco. Navic delam bankovniho poradce (teda nez jsem sla na MD) a nechtela bych aby me treba moji klienti videli na pokladne v Tesku :grinning:
Verunka je sikovna urcite se to brzo nauci. :wink:
Jo a mame vylezlej kousek prvniho zubu. :grinning: Buni co vy?
22. lis 2009 ve 13:02  •  1 dítě  • Odpověz
jé misi: vy se máte. My jsme pořád kolozubky. :-/
22. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
holky dala jse vám fotku naší akční prababičky :grinning:
a jestlli si spomínate na moji sestřenku,jak přišla o miminko v lednu a byla na tom hrozne zle,tak je tam fotečka se Šimonkem ,snad po novem roce dostanou požehnání na snažení se o další mimi,moc bych jim to přála po tom všem,meli jsme mít deti zaroven :frowning2:

a prcek nespí a nespí,plače,nechtel jíst a desne slintá..a zub nikde..Elin šla ke tchyni vedle a usnula u nich na lavici v kuchyni :astonished: bude nemocná určite :unamused: ta neusne nikdy ani doma

misi gratuluju k zoubku :slight_smile: :slight_smile:
22. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz
petrach: Šimonek je tam moc krásnej, jak ho držíš. Nádherně se směje. :slight_smile: A babča je opravdu čupr. Já mám taky takovou, i když mladší - te´d jí bylo 74 let.
22. lis 2009 ve 14:09  • Odpověz
peti, krásné fotečky! :dizzy_face: Šimůnek má naprosto neodolatelnej kukuč - má nádhernou barvu očíček :slight_smile: Na něj holky poletí :wink: Chudinka Eliška, to jí musí být fakt špatně :frowning2: Ať je jí brzy líp. Babička vypadá fakt dobře na ten věk :confused:
Misi, gratulace k zoubku :slight_smile:
22. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz
Ahojky pusinky,

Miši gratulace k zoubečku...Jo a to co se stalo je hrozný :frowning2: Vůbec nevím co bych dělala.

Jani jak ses ptala na to chodítko,tak já do tam vůbec nedávám.Půjčila mi to kamarádka,ale nechodí v tom jen se u toho staví a hraje si.Protože to hraje.... :slight_smile:
22. lis 2009 v 15:27  • Odpověz
tak my jsme se před chvílí vrátily z dvouhodinové prochajdy, kterou Verunka celou prospinkala. :dizzy_face: Teď tu ze skříněk vytahuje všechno možné a žvatlá si u toho mamama :grinning:
Holky, mám dotaz, který hraničí s debilní otázkou :grinning: Jsem tak přemýšlela, když se Verunka naučí pít z toho učícího hrnečku, mám jí potom dávat normální lahev na mléko nebo už ne? :confused: Jsem po přečtení návodu lehce zmatená :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. lis 2009 v 17:24  • Odpověz
holky to sem vas nechtela tak vydesit :frowning2: Zuzi to u toho stoji nebo jak je rabuje ty skrinky? :slight_smile: Je to proste holka sikovna. Petrach hezký fotecky, malej ma teda rasy :slight_smile:
22. lis 2009 v 17:47  •  1 dítě  • Odpověz
Zuzí normálně dáveš flašku na mlíko jak jsi zvyklá a na bumbání s pítkem :wink:

Kryštof pořád říká koukyty koukyty kooo :grinning: Jsou to miláčci
22. lis 2009 v 17:51  • Odpověz
Ahoj holky,
my jsme dneska meli navstevni den, byli jsme cely den u nasich, chteli si poradne uzit prcka a navic bracha mel narozky, tak jsme mu jeli poprat.

Zuzi, ten ucici hrnek od MAMu je fakt super, dve maminky na cviceni to u nas videli a koupili ho, protoze jim prcci nechteli pit z Aventu a pry ted z toho hrnecku pekne bumbaji. Na mlicko davej normalne flasku a na bumbani ten hrnecek :wink:

Misi, gratuluju k zoubku. At ti manza za prvni zoubek neco koupi!!!

Jdu skouknout fotecky :slight_smile:

Jinak Honzik ma novou zaclonu s Medvidkem PU a je z ni uplne vyrizenej :grinning:
22. lis 2009 v 18:05  • Odpověz
jo a zapomněla jsem se vám pochlubit, že nám za 14dní přijde nová kuchyň :slight_smile: Dneska jsme ji byli objednat :slight_smile:
misi, no, my máme skříňky hodně u země a nemají dvířka, tak si k nim lehne a rabuje :grinning: Včera nám vyházela všechna DVD z TV stolku :slight_smile: Fakt masakr, až s ní budu doma sama, tak ji asi přivážu někam za nožičku :sweat_smile: :confused:
vikul, hrusti, moc děkuju za radu. Mě právě zmátlo, že tam bylo napsáno, že hrníček slouží k odnaučení na flašku, tak jsem se pro jistotu zeptala :slight_smile: Hrusti, super, že jste si ten den tak užili :slight_smile: Ten hrníček je fakt bomba, malá si s ním teda zatím spíš hraje, ale podařilo se jí trošičku vypít :grinning: Vikul, Štůfek je taky dobrá drbna :dizzy_face:
22. lis 2009 v 18:30  • Odpověz
Zuzi, jee, novou kuchyn uprimne zavidim :dizzy_face: Kde jste ji kupovali?
22. lis 2009 v 19:19  • Odpověz
zuzik to je parada jak zarizujete, uz nam hodis fotos pokoje? TAk to jo s tim rabovanim :grinning: ja myslela ze uz si nam neco zatajila, ze mala uz treba chodi, u te bych se nedivila nicemu :grinning:
Holky musim vam hodit fotky jak malej stoji u lehatka, normalne se chytne a uz si stoupne sam. :slight_smile: a strasne se tomu rechta.
Hrusti to jste si uzili krasny den :slight_smile:
22. lis 2009 v 19:51  •  1 dítě  • Odpověz
Misi, Eli je fakt sikula!

Jojo, dneska jsem si to uzili, tedy nejvic asi moje mamka, ta cely den delala s Honzikem blbiny :grinning:
22. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
tak foto je v albu :slight_smile:
22. lis 2009 ve 20:16  •  1 dítě  • Odpověz
hrusti, kupovali jsme jí v jednom obchodě v Berouně :slight_smile:
misi, Eli je drak a ty ses bála, že je pozadu :grinning: :slight_smile:
22. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz
holky tak co rikate na superstar?
22. lis 2009 ve 21:51  •  1 dítě  • Odpověz
Míšo my zub zatím nic-vám gratuluju :slight_smile:

Superstar?Šmajda jede!!!no,dneska fakt božííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :grinning:
22. lis 2009 ve 22:07  • Odpověz
Teda Miro Smajda supeeer.
22. lis 2009 ve 22:08  •  1 dítě  • Odpověz
konecne tu nekdo je :slight_smile: a nepisu si sama. Buni a vcelka maja to je tragedie :grinning:
22. lis 2009 ve 22:17  •  1 dítě  • Odpověz
Buni taky se dockas :slight_smile:
22. lis 2009 ve 22:18  •  1 dítě  • Odpověz
já jsem superstar zapnula až teď, koukali jsme na Nebezpečnou rychlost :slight_smile:
22. lis 2009 ve 22:21  • Odpověz
No,Mája byla hrůůůza :grinning: Jsem ted měla budíček,asi ty zuby,nebo já fakt nevím.Byla teda spocená a to spí jen v teplém pytli a sosne prsa a pokračuje ve spaní.No,ona se vlastně ani pořádně nevzbudí... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. lis 2009 ve 22:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.