• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Baaaf, holky.... Teda Šmajda výborný a teď ten duet...dobrý :slight_smile:
My byli dnes s celou velkou rodinkou na výletě na skalním hradě, na FB, kdo má, můžete mrknout, tady bych bohužel musela zmenšit fotky :unamused:
Eliášek je šikula a Šimonek je moc kouzelný :dizzy_face:
22. lis 2009 ve 22:38  • Odpověz
ja taky koukam na ss - jj dneska dobry az teda na biene maja - neni to moje parketa

my dnes byli provetrat ucet. Jsme ale nakoupili strasne moc veci - i Melince, ale sobe jsem teda nic nekupila jak jsem chtela - nebyl uz cas - teda me se nejak nechtelo :grinning:

Peti simunek je nadherny - teda ty rasy - myslim ze hlavne zenske mu je budou zavidet - po kom je prosim te ma :slight_smile:

Jdu za bobanem - lozi tu v postylce - no a jeste mam jit do sprchy - hm zas nestiham a pujdu spat tak v jednu a to zitra same schuzky - ach jo - se me tam nechce :grinning:
22. lis 2009 ve 22:56  • Odpověz
holky dneska superstar fakt dobrá :wink: teda skoro celá :grinning:

zuzí už se teším na fotky bydleníčka,vzali jste to ve velkém stylu :wink:
Štufek už krasne žvatlá :slight_smile:
no Eliášek se rozhodl dohonit všechny rychlíky z diskuze co? :grinning: :slight_smile: moc gratuluju k pokrokum

ja už letím chrnet,ve 4 zas budíček odsávat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zítra máme rhb v 8.30 a na 10 h oční :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bude maraton,malí zas bude nevyspany a rozhozeny,nejde se s ním pak domluvit se spaním..tak dobrou kočky :pensive: a zítra :wink:
22. lis 2009 ve 23:10  • Odpověz
Petrach tak at jste zitra na rhb sikulky jako vzdycky :wink: Jani a co jste nakoupili? :slight_smile: Taky bych nakupovala ale jaksi nemam za co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Posledni duet se mi taky moc libil.
22. lis 2009 ve 23:16  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky holky,
jak se daří?
Včera jsem jen tak po očku sledovala superstar a teda Bendig super a Chodur jak jinak, ale dál už jsem to neviděla.

Jsme pěkně nemocní, Natálka má šílenou rýmu a kašle a má úplně chraptivý hlásek a já jsem to samé, tak snad se brzy uzdravíme. V sobotu máme plavání a z pěti lekcí jsme byli ken na jedné, tak to budu muset všechno nahrazovat.

Jinak kalendář s Natálkou jsem včera dodělala a už se těším jak ho uvidím v reálu a hlavně jak na tento dárek budou reagovat příbuzní :wink:
23. lis 2009 v 07:02  • Odpověz
Ahoj holky,
k superstar vam fakt nic nereknu pac na to nekoukam :grinning: Manza to mel vcera pusteny, tak jsem jen po ocku videla, ze tam byl Kaja Gott, ale to je asi tak vsechno :grinning:

U nas noc standardni, akorat prcek se ted naucil, ze se v noci vyhrabe zpod periny, pretoci se nohama k celu postylky a spi na perine. No, moc z toho nemam radost, protoze v te jeho mistnosti neni moc teplo, i kdyz se tam topi, ale jak sousedi jednou zdi s vytahem a chodbou, tak to proste nejde vytopit tak, aby tam bylo velky teplo. Takze dneska na noc dostane spaci pytek, tak jsem zvedava, jak si s tim poradi :grinning:
23. lis 2009 v 08:47  • Odpověz
Ahoj holky, tak už jsem na radu pořídila ten sterimar cu, tak uvidíme, jak to zabere :slight_smile:.

Jinak já dneska peču kachnu (poprvé v životě, tak jsem zvědavá, jak to dopadne)

Anča zatím s krmením furt krize, tak jsem dneska odsála a naštěstí to z lahve vypila, takže budu odsávat, nejdřív jí naučim, že jídlo je jen z láhve a pak jí to zaměním za Sunar.
23. lis 2009 v 09:51  • Odpověz
Karca, ono to miminkum chvili trva nez si zvyknout na zmenu. To vis, Anicka byla doted zvykla jen na prso, takze ted si musi postupne zvyknout na lahev, lzicku a jine jidlo. Davkuj ji ty zmeny postupne a bude to v pohode. Honzik s prikrmy moc problem nemel, jen tu prvni mrkvicku docela sabotoval. Vetsi problem mel, kdyz jsem mu zmenila mlicko z hypoalergenniho na normalni, to mu pak trvalo asi 3 tydny nez se hodil ho normalu. Ze zacatku mi skoro nechtel to mliko jist, ja jsem z toho byla vykolejena, protoze do te doby bezne pil 200 - 230 ml mlika a po zmene mlika kdyz dal 150, tak jsem si gratulovala. Ale nastesti se to srovanlo :slight_smile:
23. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
Ahoj holky!
U nás se teď vstává pořád kolem 9., to jsem ráda, že už se tak dlouho nespí. Dnes v noci se vzbudila jen na jídlo :slight_smile:
hrusti, malá musí spát taky v pytli jinak je odkrytá a vůbec se ji v něm nelíbí, ale už si trochu zvykla. Já netopím vůbec v ložnici, jen přes den a máme tam 20-21st. To je asi na noc ideální, ne?
Marůdci, brzy se uzdravte.
Péťo, držím pěstičky :slight_smile:
karca, ať se kachna povede a Ančí se brzo naučí na sunar :wink:
23. lis 2009 v 10:01  • Odpověz
hrusti, to se divím, přitom to HA mlíčko je hořčí, že?
23. lis 2009 v 10:03  • Odpověz
Andy, ja jsem ty mlicka nechutnala, tak fakt nevim, jaky je chutovy rozdil mezi HA a normal. Mozna to normal je sytejsi, ale fakt nevim.
No a v pokoji mame kolem 21 stupnu, kdyz tam topime, protoze z te jedne steny tahne trochu chlad a to uz jsme se to snazili zateplim oblozenim. Tak fakt nevim :confounded:
23. lis 2009 v 10:29  • Odpověz
Ahoj holky,

tak u nás je nový režim a vstává se kolem osmé :slight_smile: Ale spinká se taky od osmi až půl deváté, takže to jde. Včera jsem byla nějaká k.o., tak jsem šla spát už v jedenáct :slight_smile: Teď tu dravec zase šmejdí a leze, jsem zvědavá, co ji zaujme ze skříněk dneska :slight_smile: Dneska nebo zítra by nám měla dorazit autosedačka, tak se na ni už mooc těším :slight_smile:
Karco, já chci kachnu dělat na boží hod, ale musím si udělat pro jistotu i druhé jídlo, kdyby se kachna nedala jíst :grinning: Budu ji dělat taky poprvé. Pak písni, jak ti dopadla :slight_smile:
Andy, malá se mohla utlouct po mlíčku HA, přitom je to fakt humus :grinning: Ona zblajzne všechno, s jídlem jsme žádné problémy neměly, jen jí vadí kousky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hrusti, my máme v ložnici taky chladněji kolem 20st, je to tam ze tří stran odkrytý, takže se ten pokoj hodně ochlazuje :frowning2: Verča teda zůstává přikrytá, nevím, co by mi zbylo z pytle, kdybych jí do toho navlíkla :sweat_smile: Ona už se omezovat nenechá, potfůrka.
Peti, jj, vzali jsme to ve velkém stylu a konečně budeme bydlet jako normální lidi. Protože se konečně dořešilo, jak to bude s tímhle barákem v budoucnosti, tak proto. Pak písni, jak jste dopadli na rhb :slight_smile: Určitě dobře, jako vždycky :wink:
Bemo, tak se s Natálkou brzy uzdravte, je to naprd, když marodíte obě :frowning2:
23. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
ahoj holky,
tak u nás noc stejná jako předešlu. Chrapot, kašlík, ale nic jsem neodsála. Dneska u mudry dobrý, na průduškách to zatím nemá. Dostala kapky do očiček a pokračujem v léčbě.
zuzik: to je paráda, jak jste se s bytečkem rozčoupli. :slight_smile:
misi: Eliášek je šikula, za chvíli ti bude lítat jak švec. :grinning:
My máme v bytě horko, i když je skoro vyplé topení. Proto je tu i suchý vzduch. Ale v ložnici mám zvlhčovač a otevřené okno pořád, takže to stahuju na 20 - 21 stupňů. :-/
petrach: ať ti to u doktora dobře dopadne.
23. lis 2009 v 11:36  • Odpověz
Jani, vikul holky jak jste to delali kdyz si decka zacali stoupat? Malej uz si stoupa snad o vse, porad jsem mu za zadkem mam strach aby nejak blbe nespadlo, uz jsem z toho na nervy :sweat_smile:
23. lis 2009 ve 12:21  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky,

Misi tak to pevné nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já jsem ráda,žt toto už máme za sebou....Já v prvé řadě vysvětlila malému jak si má sedat :wink: To pochopil docela rychle.A tak už jsem byla v pohodě.Usíš u něj být,ale já už potom nemusela a byl klídek,ale jak se začal pouštět tak byl tři dny samá modřina a pak zase pohoda do teď :grinning: Malej je v tomhle strašně šikovný a nechávám ho být a je spokojený.Teď tuká o dvě kostičky a strašně se tomu směje :grinning:

Jinak dnes plavčo dobrý,ale asi jak mu lezou ty zuby tak ho to pak už neba...Nebo nevím čím to je.Ale dnes nám dávali to Dvd z potápění a nádhera i jsem uronila slzu :frowning2:
23. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz
holky: máme zubáááááááá. :grinning:
23. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz
Elimu gratulace k pokrokům :slight_smile: Je šikula a jde tak jak má...TAk se neboj,že jste nějak zaostalí...Jenom my jsme moc v předu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
23. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz
¨jéé a kde??Gratuluji :slight_smile:
23. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz
vlevo dole. :slight_smile:
23. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz
Jee, Tynce gratulace k zubu :slight_smile:

No me fyzioterapeutka rikala, ze uz ted je maly drak a pry si s nim jeste uziju :slight_smile: Nas to stoupani atd teprve ceka, jsem tedy zvedava :confused: Dala jsem maleho do postylky, jestli usne. Jestli ne, tak vyrazime k neurologovi na kontrolu. Jsem zvedava, co nam rekne :confused:

Peti, jak jste dopadli vy? Dostal Simula pochvalu? :slight_smile:
23. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz
kremco gratulace k zubu :slight_smile:
vikul jak jsi mu to vysvetlila?
23. lis 2009 ve 13:48  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojík holky :slight_smile:

Kristýnce veliká gratulace k zoubku :wink:

Viluk, Štůfek to je drak, ale hrozně šikovnej :wink:

Honzík je taky šikula, jen já mám malého lenocha :grinning: , ale zase máme plno zubů, tak aspoň v něčem vynikáme :grinning:

Dala jsem fotečky do alba, vyfotila jsem jí v oblečkách z MMB. Je obléknutá oč čepice až po boty :dizzy_face:
23. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz
ahoj holky,

Tynušce gratulace k 1 zoubku :slight_smile: a ješte ty nemoci by mohli přestat :wink:
karco tobe držím pesti s tím mlíkem,určite si zvykne..je to boj a nervy
Eliašek začal pekne divočit,se tu nakazil :slight_smile:

nám dnes rhb řekla že je moc spokojená,že umí co umet má na 6 mesícu,jede podle tabulek a pry v nečem je i napřed :slight_smile: sem si vzpomela na vetšinu jarnáčku a musela jsem se smát,tady podle tabulek vyvoje nejede asi nikdo,všichni jsou moc šikovní..
pry když bude na kalendářním roce lozit,což korigovane bude 9 mesícu,tak to bude uplne v pořadku a pry podle ní lozit bude..tak doufám že mela pravdu..
jo a pry ma uplne nádherné pohybové vzorce :grinning: jako že to delá na stoprocent přesne jak má..
na očním taky všechno v pořadku a kontrola za rok :slight_smile:

takže jsem táááák štastnáááá :slight_smile: konečne to vypadá že bude všechno v pořadku
23. lis 2009 ve 14:16  • Odpověz
Petrach, tobě taky veliká gratulace, tedy spíš Štůfkovy, je to šikula. Koukala jsem na fotečky. Má moc krásné oči a tááák dlouhé řasy :dizzy_face:
23. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz
ambret ta krasne spinká :slight_smile: ty vecičky jsou oc pekné a hlavne jí teda doooost sluší :wink:
proč myslíš že je líná? tady jsou samí divoši,tak to pak zkresluje :grinning: :grinning:
23. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz
Já vím, ono mi to přijde jako by byla pozadu, ale spíš je to tak, že jsou tu všichni rarášci moc napřed :grinning:
23. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz
Petí to moc gratuluji k úspěšné ko...To jsou neuvěřitelně super zprávičky :slight_smile: :dizzy_face:

Misi pokaždá,když jsem poznala,že už ho to neba a chce pryč,tak jsem mu říkala musíš udělat hačí...pokud to nepochopil tak jsem ho vzala za ruku a stahla ho pomalu do sedu :wink: A tak párkrát a už si vždy hačnul sám a popošel si zase o kousek dál :wink: A tak to dělal pořád dokola než se zašal sám pohybovat a tad už si dojde kam chce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Opravdu on je na to strašně šikovnej,ale zase je strašně vzteklej,když něco nechce a to říká pořád ne..ne..ne :angry:
23. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz
Ambret krásné fotečky...Moc ji to sluší...Je to kočka :slight_smile:
23. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz
Malej už spí hodku a půl :slight_smile: Já vygruntovala koupelnu a záchod a trošku kuchyň,ale to jen tak...Tu chci sakum pásk dělat zítra až bude malej s babčou :wink: A dnes nebo zítra musím na větvičky a budou se dělat adventní věnečky a výzdoba do oken :grinning: V neděli s zapaluje první svíčka :confused:
23. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz
Vikul tak to je dobře že Štůfek tak hezky spinká. Nelinka spí 2x deně po 20 minutách
23. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.