• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
peti, gratulace Šimůnkovi ke ko :wink: Je to hrozně velkej šikulka, musší být hrozně šťastná z takových super výsledků :slight_smile: Šimůnek bude určitě v pořádku :dizzy_face:
kremco, Týnce gratulujeme k zoubku :slight_smile:
ambret, Nelinka vypadá kouzelně :slight_smile:
vikulko, tak to jsem zvědavá, jak to malé budu vysvětlovat :sweat_smile: To je Štůfek i mimořádně chápavý :dizzy_face: Je to velkej borec :wink: :dizzy_face: S tím adventem jsi mě dostala, já myslela, že je to až příští týden :confused: Tak to budu muset vyrazit na vánoční nákup, aby pod sromečkem měl taky něco tatínek a nejen Verča :slight_smile:

Ta mě překvapuje každý den. V poledne usnula sama po obídku v postýlce, to spala hodinku a teď po přesnídávce usnula v postýlce znovu :confused: Já jsem tak šťastná, že už má konečně nějakej režim :dizzy_face:
23. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz
Peti, to jsou dobré zprávy, chápu, že máš furt obavy, když byl Šimonek o tolik dřív na světě, musí to být na paličku žít furt ve strachu, jestli se to všechno srovná, ale jak to tak vypadá, tak ano!!!!!

Já mám Ančí teď v nápravném zařízení, tomu říkám, když je doma přísnější režim, jak s tím jídlem, tak s chováním, začala mít trochu móresy rozmazlenečka, tak jsem teď přísnější a ne že když jednou brekne, tak naběhnu ihned s programem zábavy, musí se naučit taky sama, ale někdy je to těžké vydržet tu její urputnost. Včera jsme jí museli nechat 1,5 hoďky plakat, ale od té doby už to nepředvedla a když se jí nevěnuju, tak nezačne řvát, ale radši si najde nějakou zábavičku, třeba válení sudů.
23. lis 2009 v 15:51  • Odpověz
Peti, gratulujeme. Super zpravicky, Simunek je sikula!!!

My jsme taky zpatky z neuro. Pochvalu jsme nedostali, panu dr. se nelibi, ze nemluvime resp. neslabikujeme, takze kontrola zacatkem unora :cry: :cry: :cry: Ach jooo :cry: :cry: :cry:
No nic, jdu dat prckovi svacu a vycvicit ty chmury :wink:
23. lis 2009 v 15:56  • Odpověz
karco, tak to já jsem matka satorie. Když se malá vzteká, tak ji nechám a ona se za chvíli uklidní. To jsem dělala jen ze začátku, že když začala plakat, tak jsem k ní hned běžela. To bych se asi uběhala :sweat_smile: Teď už si vydrží hrát na dece klidně hodinu i víc, všude leze, všechno přehrabe a začne od znova :slight_smile:
hrusti, a nepřehání to už dr.? :confused: Mně přijde, že vás hrozně buzerujou... Tak nemluví, no a? Vždyť každé mimčo je jiné, to nemůžou takhle brát, ne? :confused:
Já jsem vyluxovala, umyla koupelnu, Petr umyl nádobí a malá nám pořád chrní :dizzy_face: Je tu hroznej vichr, tak jsem s ní ani nebyla venku. A to potřebuju na poštu, přišel mi balíček a já nevím, co to je. Buď vyteplené kalhoty pro Veru nebo kalendáře :grinning:
23. lis 2009 v 16:14  • Odpověz
Tak teď mi volal pán z obchodu, kde jsme objednávali autosedačku, že nemají tu barvu, co jsme vybrali, tak autosedajda bude až tak za týden :frowning2: Ach jo a to jsem se na ni tak těšíla :slight_smile: Ale je od nich hezké, že zavolají :slight_smile:
23. lis 2009 v 16:18  • Odpověz
Hrusti, ty doktoři si fakt navymýšlejí :angry: :angry:
23. lis 2009 v 16:41  • Odpověz
No jo, Zuzíku, já ten režim satorie nastolila nějak pozdě :astonished:

Jo, jinak kachna se povedla, bylo to supr a jednoduchý, to je jak když člověk peče kuře, akorát trošku dýl. Manža byl v sedmým nebi.
23. lis 2009 v 16:42  • Odpověz
hrusti neurolog honí detaily :angry: každe díte je přece jine a kdyžse vyvíjí pohybove,tak stojí s řečí,tak to holt je a ukasž mi díte ktere tak brzo slabikuje :wink:

karco jste si dali do tela co :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: muj by si taky dal,všichni chlapi milujou to samé :grinning:
sem se smála tomu vyrazu nápravné zařízení :grinning: obno to ale jinak nejde,pokud nechceš stravit celí den tím,že budeš vytvařet program díteti,doma je taky prace a jiné veci,jako třeba v klidu si dát kafíčko :wink:

malí crní venku v kočarku,pořad tam behám,nemám dobry pocit,po tom co psala misi..manža mi brble že jsem hysterka,že všechno vztahuju na nás :angry: ale mám strach..
23. lis 2009 v 16:51  • Odpověz
holky, u nás se už dvě a čtvrt hodiny spinká!!! :confused: Jsem v šoku, v pět by měla jíst, tak uvidíme, jestli se vzbudí :slight_smile:
karco, tak to je fajn, že se kachna povedla :slight_smile: a že manžovi chutnala. Jsi šikovná!
peti, já taky běhám Veru kontrolovat, i když má zaplý monitor i chůvičku. Chci mít absolutní jistotu. Vůbec se ti nedivím, že Šimůnka taky kontroluješ. Holky a neuvažovali jste o té druhé desce k monitoru, co se dává do kočárků? Já o ní docela začínám uvažovat po tom, co psala Misi :pensive:
23. lis 2009 v 16:57  • Odpověz
Peti, neboj. Na špatný zprávy musí člověk ihned zapomenout. U nás je děsnej vichr, takže Anče spí doma.
23. lis 2009 v 16:57  • Odpověz
ahoj holky,

tak ja dostala po roce a pul mrchu - ale nejakou slabou tak v klidu. Nevadi to kdyz jeste kojim?

Zuzi neplas s tim monitorem nebo zas nebudu spat a poletim nejaky koupit - my teda nemame zadny :unamused:

Mel dneska spala pry do 11 a pak usnula ve dve a spala do pul pate, takze pohoda.

Peti Simula je sikula - muzou si ty nany zle povidat co chcou - priste je aspon muzes uzemnit jak jste podle dr jednicky. :grinning:

hrusti na dr kasly - je to pako. Nase Mel taky moc neslabikuje - porad mrci :grinning: Takze bud v klidu - my jsme ti padem opozdeni uplne podle vaseho dr a nase dr rikala ze jsme vyvojove tak na rocni dite, tak si vyber - kazdy jina ves :wink:

Misi me Mel kdyz zacala stat, tak se tak 3 dny bouchala do hlavy a pak se naucila krasne slezat - si klekla a opatrne se ruckou chytla zeme a sla na ctyri nebo do sedu. Neboj - on se parkrat prasti a pak uz bude opatrny. Nejaka ta mensi boule k tomu patri a bez ni to proste nejde.

No ja mam zase moc prace takze dneska vecir budu delat do prace :confounded: Ted si jdu dat dortik co jsem vcera delala :grinning:
23. lis 2009 v 17:15  • Odpověz
kremco s tim zubem jsi me nastvala :grinning:
23. lis 2009 v 17:17  • Odpověz
Holky, tady jsou úplný závody s těma zubama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jani, mrcha nevadí, to jsem zvědavá, kdy se dostaví mně :slight_smile:
23. lis 2009 v 17:22  • Odpověz
AHOJKÝÝÝÝÝÝ HOLČINKY MOJÉÉÉÉÉÉÉ :grinning:

jsem zase tady. naštěstí doma vše ok . lepší než dřív ufff. davídek roste jako z vody když ho posadím sedí sám v pohodě pořád žvatlá a převaluje se na pbřicho neustále a snaží se popolézat jak může :grinning:

vybavujeme byt tak je to fuška ale snažímse to tu udělat co nejkrásnější aby se mitady líbilo tak pořád nakupujeme. a vánoce na krku uf. pro davídka už ježíška máme j :grinning:

budu vás postupně dočítat. doufám že jste vechny v pořádku a miminka také :wink:
23. lis 2009 v 19:01  • Odpověz
Ahojík Anitt,

vítám tě zpět :grinning: Jsem ráda,že je u Vás vše v pořádku
23. lis 2009 v 19:06  • Odpověz
U nás už je půlnoc,omyla jsem nádobko a pujdu žehlit :unamused:
23. lis 2009 v 19:06  • Odpověz
Krásné fotečky :slight_smile:
23. lis 2009 v 19:13  • Odpověz
anitko super že jsi zase tady :slight_smile: :slight_smile: se nám už styskalo :slight_smile:
honem dej par foteček,at víme jak Davídek porostl :wink: jsem rada,že doma vše v pořadku

zuzí ta druhá deska je zase do postylky,do kočarku a sedaček je neco jineho,připíná se na oblečení taková krabička..pry to ale není 100 procentne spolehlivé :unamused:

malí me dnes polekal,odmontoval jednu vyndavací šprušli u postylky,vrazil si tam hlavu a pak řval..ve me tak hrklo :astonished: ale nic mu naštestí není..akorat nechápu,jak je možne,že to dokaže odmontovat,,delá to i na druhé postylce..je to pekny monter,hračky z kočarku už ví,jak sundat,všecko serve a pak když se jako zlobím,kdo to udelal,začne delat ne ne ne :grinning:
23. lis 2009 v 19:14  • Odpověz
ahoj anitt: vítej zpět :slight_smile:

petrach: super, že kontrola dobře dopadla. Šimůnek je šikula. Já už dnes odsávám po dvanáctkách a dám jen max. 200ml. Šimunek je teda pěknej montér. :grinning:
Zítra jdeme na alergo, tak Týnka asi dostane dýchátko. Doufám, že to pomůže.
Dnes byl den blázinec. Nikča po týdnu poprvé ve škole, venku hrozné počasí, do toho k mudře. Týnka je jak rarach. Normálně si sama vyleze na gauč a dolů jde po hlavě. Člověk se otočí a ona už je tam. Pak mi začne rozebírat nojbuk, mlátit do nějk krysou, atd. ... :grinning:

jani: neboj, taky budete mít zuba. :grinning: Niki jich měla touhle dobou aspoň pět. No, ale Týna to zas dohání co do váhy a délky. :slight_smile:

Jo a taky jsem se dnes rozhodla, že si udělám ještě malý doktorát. Já jak chvíli nestuduju, tak si připadám divná. :grinning: Ne, ale mám jedno přání a to se mi splní jen u doktorátu - chtěla bych mít konečně promoce v taláru a paní u promocí te´d povídala - prý "až si uděláte doktorát". No, tak jdu do toho. :grinning: Doufám, že se toho taláru dočkám. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 v 19:52  • Odpověz
kremco ja veřím že ty jo :grinning: ty se dočkaš :wink:
doufám že zítra budou jen dobre zpravy,držím moc pesti :wink:
ona už tak řadí? ja furt přemyšlím,podle čeho delali ty tabulky :grinning:

my zuba taky nemáme :wink:

zítra jdu na gyndu,s tím odsavaním krve,už to bylo v pohode a ted 3x zase krve jako z p.....e :angry:
mlíko je,ale stejne ho vylívám :frowning2:
23. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
Ahojky, Kremco fakt smekam, jsi dobra. Ja sem lina se ucit jen tu italstinu a hlavne mi prijde ze na to ted vubec nemam cas. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tynka je teda taky drak :grinning: :grinning:
Petrach obrovska gratulace, jste sikulky sikovni :dizzy_face: a to teda koukam jakej je malej sikula v montovani, po kom to ma? :grinning: Ale to musel byt fakt sok s tou sprusli. Manza kdyz byl malej tak pry rozmlatil postylku no tak doufam ze to malej nebude mit po nem. :sweat_smile:
Anittko ahoj, uz jsi nam tu chybela. To je dobre, ze uz je u vas lip :slight_smile:
A my mame uz druhy zub hec :grinning: A dneska malej kousl manzu do nosa :grinning: :grinning: :grinning:
Hrusti netrap se, taky si myslim ze to ten vas dr. prehani. :unamused:
23. lis 2009 ve 20:01  •  1 dítě  • Odpověz
peti kremči ahojky

peti šimonek je instalatér aspon víš na koho se obrátit :grinning: musím se taky podívat na vaše fotečky a miminečka jsou už velká. fota už jsou v albíčku

my zatím taky zuby nemáme ale boule na dásních takže brzy budou. papame krásně vařím obden vždy dvě várky kralíka nebo hovězí nebo kuřecí a zaeleninku brambor nebo rýže a mlsá jak divej. odpo dávám přesnídavku rozmačkaný banánek a nastrouhané jablíčko nebo hruštičku a taky dobré ale víc má masíčko takže vegetarián jakomaminka asi nebude :wink:

kremči jsi dobrá jak to zvládáš a co týnka je jí dobře?
23. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
vikulko jaký fusak jsi pořídila do jané sportáku? já mám ten od kamarádky ale přemýšlím o novém :slight_smile:
23. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz
anitt: Týna nic moc. Přes den to jde, ale večer dostane teplotu a kucká. Tak zítra uvidíme.

No, já jsem sama na sebe zvědavá. Zatím je to v úplném začátku - musí vymyslet práci a pak se ty haldy blbin naučit. :grinning: Ale času mám dost. Já jsem zvyklá být pořád v zápřahu a teď, jak mi to studium vypadlo, tak si najednou připadám, že nemám co dělat. :grinning: Ne, kecám, ale baví mě to. Jednou bych chtěla vydat vlastní učebnici Hudební výchovy. No, uvidíme, kam s těma dvěma mýma opicema dojdu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

petrach: držím palce, aby to zítra bylo OK na gyndě.

misi: gratulace k druhýmu zubu. Já jsem zase na jazyky tupá. :grinning: Nebo možná líná. Nevím, ale asi tupá. :sweat_smile:
23. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz
anitt: super je emitex. neznám nikoho, kdo by s ním byl nespokojený. Pasuje do všech kočárků, teda doufám.
23. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz
holky diky za rady ohledne toho padani, zkusim tu vikulcinu metodu :wink: Anitt krasny fotecky, Davidek je taky moc sikovnej. U nas se v tom sedatku taky tak sedi :grinning:
23. lis 2009 ve 20:19  •  1 dítě  • Odpověz
Anit no ahojky :slight_smile: Davídek už je taky pěknej rošťák :wink:
23. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
Ahoj Anitt, vitej zpatky! Ty jo, Davi uz je velikej kluk!!!!! :dizzy_face:
Emitex taky doporucuju, prijde mi takovy univerzalni :wink:

Cviceni nejak nepomohlo, mam porad depku, ted jsem zbouchala pul pytliku bramburek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz
no my se zuba nedockame - budeme plesati a bezzubi :grinning:

Kremco ty jsi fakt boresc s tim studovanim - te obdivuji - o tobe meli udelat nejaky porad jaka jsi super vsestranna zena co zvladne vse levou zadni - by jsi posadila na zadech vsechny namachrovane frajerky protoze na tebe nikdo nema. Ty to zvladnes a pokud je to tvuj sen tak jdi za nim. Moc drzim palce :wink:

Anitko no konecne - zkoukla jsem fota - Davidek uz je velikej a krasnej - a pekny rostak to bude ze? :wink:

Peti teda jak to udelal? To ja jeste tu sprusly jeste ani nestudovala, ale prijde me ze to nemuze byt jen tak - je sikovny ze si s tim tak poradil :sweat_smile:
23. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz
hrusti ahojky
tak na ten emitex juknu a dá se nějak přidělat aby nesjížděl?
hrusti mně teda přijde že ten vás dr to fakt přehání davídek sice žvatlá a něco občas mama baba maba bama atd ale nedělá to pořád . myslím že to moc řeej a zbytečně vás nervujou . nechápu to fakt :angry:
23. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.