• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Kremca, ja te uplne chapu s tim studiem :wink: Ted jak behame po dr., tak jsem koukala, jestli nejde studovat medicinu dalkove, ze bych to zkusila na materske. Ale zatim jsem nic nenasla :unamused:
23. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz
Anitt, ten emitex ma takovy kus latky, ktery navleces na operu sportaku, aby to nesjizdelo. A diry na ksiry si tam prostrihnes podle kocarku.

No, me ten dr taky stve, protoze psychomotoricky jsme poradku, spis napred. rikala jsem mu, ze dela ham a brm a na to mi rekl, ze asi bude dobry jedlik :unamused: A v cekarne prede mnou byla maminka se stejne starym chlapeckem a hrde mi sdelovala, ze uz se pretaceji a kdyz jsem ji rekla, ze uz skoro lezeme, tak na me koukala jako puk :grinning:
23. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz
Hrustíku, nedepkuj, to máš z toho doktora, viď. Prď na něj, ty sama nejlíp víš, jestli Je Honzík ok.

Letim na kutě, čao zítra.
23. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz
hrusti tak c o furt řeší a proč tam musíte ja bych tam nechodila .
23. lis 2009 ve 21:21  • Odpověz
Anitt, poslala nas tam prakticka. Zitra budu jeste volat fyzioterapeutce, tak jsem zvedava, co mi rekne :confused:
23. lis 2009 ve 21:24  • Odpověz
ahoj anitt, vítej z5 :slight_smile:
hrusti, Kristýnka taky neslabikuje, ta ani neříká ham ani brm. Já si myslím, že na tohle maj tak až do 10.měsíce čas, pak už si myslím, že by to bylo divný.
23. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz
kremco, ty jsi fakt superžena :slight_smile: To snad ani není možný, že toho tolik zvládáš, když jsi s holkama sama :confused: :wink: Opravdu tě obdivuju a věřím tomu, že ty to dokážeš a bude z tebe paní doktorka :grinning: Držím pěsti, ať se ti splní tvůj velký sen :dizzy_face:
Anitt, ahoj, už jsi nám tu chyběla :wink: Jsem ráda, že je u vás všechno v pořádku :slight_smile: My taky zařizujeme byteček, takže nakonec zůstáváte v Boleslavi? Emitex fusak si všichni dost chválí a jde i do Jané kočárků, vím to od kamarádky :slight_smile:
Hrusti, žádné deprese, dr. vás zbytečně stačí. Vždyť je Honzík ještě malý, co po něm pořád chtějí? Kéž by se do února naučil říct: "Pane doktore, dejte mi už konečně pokoj!!!" :grinning:
Peti, ty bláho, to by mě nenapadlo, že už teď můžou vyndat šprucle :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To je Šimůnek megašikovnej, musíte mu pořídit Bořka Stavitele :grinning:
My už spinkáme, já jsem dožehlila a půjdu si nalít Cheneta :grinning: A pustíme si tam nějaké DVD, páč je v TV veliké kuloví :frowning2:
23. lis 2009 ve 21:45  • Odpověz
ehm - zbytečně STRAŠÍ :grinning: Já mám fakt dost a to mám krev ještě bez promilí :grinning: Jdu to změnit :slight_smile:
23. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz
zuzi, :grinning: pane doktore...
kremco, klobouk dolů :wink:
23. lis 2009 ve 21:50  • Odpověz
Anitt já mám ten emitex a dá se uchytit,ale už nevím jak jsem to tam zamotala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nám to nejde natáhnout za opěrku,ale mě tam už drží dobře :slight_smile: Jsou tam různá očka,šňůrky tak za ně jsem to přychytla

Kremco také smekám klobouk :grinning: Jsi dobrá,že to tak zvládáš
23. lis 2009 ve 21:59  • Odpověz
Hrustíku vyprdni se na ně....Malej je v pořádku a ty to víš,tak co!!!
Ať se na něj juknou,no!!On bude ukecanej,po mamince :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. lis 2009 ve 22:02  • Odpověz
Já mám taky emitex-černý a spokojenost. Teď jsem ještě koukala na ty zdvojené slabiky, tak chyba je pokud to neumí na konci 10.měsíce. Tak nevím podle kterých těch tabulek dr. jede :confused:
23. lis 2009 ve 22:22  • Odpověz
Ahoj holky, byla jsem odsávat a krmit Ančí, spustil se zase monitor dechu, tak objednám tu druhou podložku, Ančí se mi furt posunuje mimo, mně by to ani taky nevadilo, ale myslim, že jí ten alarm musí chudáčka stresovat, je to teď co týden.

Se mi nechce teď spát a mám taky hlad, achjo, to budu zase ráno mrtvolka.
24. lis 2009 ve 03:31  • Odpověz
Tak oprava, v noci to houkalo znova a to už mi teda vadí :rolling_eyes:
24. lis 2009 v 07:41  • Odpověz
Ahoj holky!
Dneska uz je lip, ale proste jsem byla zklamana, protoze jsem cekala pochvalu a neee, ze si zase neco najde :rolling_eyes: Diky za podporu :dizzy_face:

Karca, tedy ty jsi nocni ptak :slight_smile: To houkani jsme meli ted taky, jak se Honzik stehuje po postylce fuj fuj fuj :frowning2:

Ja jsem po cviceni spala jako zabita, manza mi rano rikal, ze musel Honzika vysvobodit z toho spaciho pytle, protoze se mu nelibilo, ze v nem nemuze poradne lezt a pry se rano vztekal v postylce :wink:
24. lis 2009 v 07:51  • Odpověz
ahojky holčiny

zuzík ahojky zůstavame zatím tady za 4 roky se uvidí mám tady pár známých tak to začnu víc využívat a pokusím se být v pohodě . manža mi slíbil že kdykoliv mě hodí do Prahy atd tak snad to klapne a tchyně se taky uklidní nebo ji prostě budu ignorovat.

hrusti fakt se nenervuj natrefilas prostě na dr plašana honzík dělá víc než spousta dědí tady akorát že máme jiné doktory kteří to tolik nehrotí bud v pohodě.

karči ahojky nám se ted monitor naštěstí uklidnil ale jednu dobu to zlobilo hodně ale myslím že to bylo matrací , otočila jsem ji na kokosovou a je to ok. :wink:

ted vařím Davídkovi hovězí se zeleninou tak bude mít obídek co má rád
24. lis 2009 v 09:07  • Odpověz
Honzik ma dneska kvetak s bramborem. Vcera jsem toho uvarila nejak moc, tak ma i dneska a vcera mel poprve vajecny zloutek a dobry. Bez reakce tuk tuk tuk :slight_smile:

No a ja mam dneska halusky se zelim a uzenym mnam mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Anitt, ja jsem si tady taky nasla zname pres net, pres konika a s jednou maminkou se vidam vic, chodime spolu i cvicit. Tak je to zase jiny nez kdyz jsem byla tehu a byla jsem tady sama zavrena doma :slight_smile:
Ani nevim, jak ti dopadla ko u dr-gynekologa? Zlepsilo se to?
24. lis 2009 v 09:29  • Odpověz
Anitt, jo, navrhni nejaky terminek na ten srazik, at to domluvime. Snad to do vanoc jeste stihneme. Jsem zvedava na Davidka :dizzy_face:
24. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
hrusti na gyndě to bylo ok na další ko až po novém roce . tak snad to bude v phodě a možná druhéí mimi ale nevim nevim jsem srab.

srazík snad stihneme dohodnu se s manžou ale byl by to asi víkend jestli to neva :confused:
24. lis 2009 v 09:36  • Odpověz
Anitt, me vikend nevadi, jen mam 1x za 2 tydny v sobotu dopolko anglictinu. A nevim, jak bude Vikula v Praze, maji v pondeli plavco, tak by se ji mozna spis hodila nedele, ze by rovnou zustali v Praze, ale nevim. Domluv se s manzou, nadhod nejaky termin a pak to nejak domluvime. Rada vas uvidim :dizzy_face:
24. lis 2009 v 09:50  • Odpověz
Ahoj holky,

tak u nás dnes noc nic moc, teda spíš nic než moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malá se v půl jedné probudila (akorát, když jsem šla do postele), začala plakat a pak spustila hysterák. Pustilo ji to ji až ve 3.15. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A vstávala v osm. Takže já jsem spala nějaký čtyři hodiny, protože jsem usnula pozdě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem jak po flámu, hrůza. Jestli ty zoubky nebo co...

Anitt, to je dobře, že jste se s manžou nakonec dohodli, já tu taky nemám nikoho, někdy je to na paličku :frowning2: S tím druhým mimčem se ti nedivím, že se bojíš, já bych se bála taky. Jinak fotečky jsou krásné, Davídek hrozně vyrostl :confused: Mě tchýniny móresy nahradily mamčiny a to je ještě horší. Tchýni jsem odpálkovala, ale u svojí mámy s tím mám velkej problém :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:

Verča má dneska zeleninu s kuřetem - domácí výroba :slight_smile: Teď letíme na poštu pro balíček, jsem zvědavá, co to bude :slight_smile:
24. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
my dnes noc ok ale ty zoubky nám taky dávají zabrat většinou se probudí v jednu pak v pět a už nespí dnes naštěstí do šesti spal uf.
24. lis 2009 v 09:58  • Odpověz
Ahoj holky,
no, moc mě nechvalte nebo ještě zpychnu. :grinning:

Normoš Týna se rozhodla, že bude chodit. Popadla kočárek - golfáček, co je po Niki (dostala ho k roku) a šmejdí s ním po bytě. Vozí ho z pokoje do pokoje. To je kozula. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

karca: ty ses dala teda na odsávání? Přeji pevné nervy. :slight_smile: Já bych teda s kojením neměnila ani náhodou. Ale, když to jinak nejde...

anitt: fotečky super. Davídek teda vyrostl, co jsem ho viděla naposled. Ten čas tak utíká...
24. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz
Ahojky zlatíčka,

tak jsem tu četal,že se chystá srazík??Asi opravdu ty neděle a zrovna by mi vyhovovala tato,ale to je moc ryché co??

Jinak prcek dnes spal ¨nádherně:slight_smile:Vzbudila se kolem dvanácté pak až v šest a spal až do devíti!!!!!!!!!!!!!To jsem čuměla jako tele na vrata a Petr taky :confused: Nechápala jsem.

Kryštůfek miluje povařenou zeleninku s bramborou a dětskou šunku a také to jsem mu to dnes uvařila za odměnu :slight_smile:
Teď spinká a jsem zvědavá do kolika si zdřímne..Potřebovala bych tak do 14.45hod,aby vydržel do večera.Koupeme už v 18hod a spát jde v 19hod.TAk mě to vyhovuje nejvíc,že se vykoupu a něco třeba ještě udělám :wink: Většinou tak spí tak snad se poštěstí a půjde s babčou ven
24. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz
Kremco ty jo tak to už bude chodit...Budete první :astonished:
24. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz
Ahojky, Kremca teda to je drak :slight_smile: Gratulujeme k chozeni. :slight_smile: Anitt to je dobre, ze jste se tak domluvili a snazis se to brát pozitivne.
U nas noc v pohode, rano byl malej hodnej. Pak jsem se chystala, ze pojedu do knihovny, dala jsem si ho na postel, ze si vytahnu kalhoty ze skrine. Malej sedel uprostred postele. Jak se otacim uz jenom vidim jak pada z postele hlavou na plovoucku. No plakal, ale hned se v naruci uklidnil a pak se i smal na Scottyho, kterej delal blbiny, na boku hlavy ma boulicku, ale protoze to vypadalo fakt desive ten pad, tak jsme radsi jeli do nemocnice. Prohlidli ho, byl na rentgenu a je v poradku. V nemocnici byl desne hodnej a ted uz tak hodku spi, chudak malej.
Holky ja jsem asi strasna matka, nikomu z vas tak casto dite nepada. Ale ja se ho fakt snazim hlidat :cry: Mam strasny vycitky, nedavno z gauce tam ho uz nedavam, ted ta postel :frowning2: Nastesti neni vysoka. A jo.
:frowning2: :frowning2: :frowning2: Manza uz si asi taky mysli, ze sem neschopna.
24. lis 2009 ve 13:11  •  1 dítě  • Odpověz
misi: nejsi strašná matka. Toho mýho draka taky nelze uhlídat. Zrovna mi vlezla na gauč a hlavou se praskla do nojbuku. Z postele mi taky padá. To člověk prostě neuhlídá. Je to mžik - jen se otočím, už je na zemi nebo v lepším případě prchá přes postel a já ji za nohu chytím a před pádem zachráním. :slight_smile: Takže neboj. Nejsi strašná matka. :slight_smile:
24. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
Misi mě taky malej spadnul z postele :unamused: Nic si z toho nedělej,hlavně že je v pořádku :slight_smile:
24. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz
holky diky. Kdyby to bylo jednou, ale to uz je po treti, dvakrat z gauce a jednou z postele. Si pripadam ze jsem uplne neschopna. :frowning2:
24. lis 2009 ve 13:57  •  1 dítě  • Odpověz
Přidala jsem zase nějaké fotečky.Včera jsme byli na procházce a jak mladý pán montuje žalůzky :grinning:
24. lis 2009 ve 14:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.