• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
no, pořád si myslím, že pro ta mimča není vhodné pít vodu z kohoutku. Ten Horský pramen je prý dobrý, rozhodně asi lepší než voda z kohotku. Jasně, že jsem slyšela, že voda z kohoutku je nejlepší, ale pro dospělé, ne pro mimča. Já osobně ji taky piju, ale Verče bych se ji prostě bála dát :frowning2:
24. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz
AQUA ANNA
kojenecká voda
minimální trvanlivost:
29.07.2010
Z deklarace: kojenecká
pramenitá voda z podzemního
jezera určená k přímé spotřebě
a přípravě kojenecké strav
i bez tepelné úpravy;
zdroj bez jakékoliv úpravy
Chuť: přijatelná; neutrální
Pach: přijatelný
TEST komentář: počet
organotrofních bakterií
nad mezní hodnotou

Kremca taky bych nebrala a jeste sem hodim dalsi:

DOBRÁ VODA
přírodní minerální voda
minimální trvanlivost: 28.07.10
Z deklarace: vhodná pro přípravu kojenecké
stravy; nízce mineralizovaná; baleno v ochranné
atmosféře; úprava zdroje – odželezněno;
značka KLASA
Chuť: přijatelná, ale nepříjemná, nakyslá
Pach: přijatelný
TEST komentář: velice nízký obsah vápníku; nízká
celková tvrdost (vápník a hořčík); vyšší obsah
fluoridů; vyšší obsah barya; nulové počty
organotrofních bakterií – podezření na přítomnost
cizorodé toxické látky nebo použití nedovolené
„antimikrobiální“ úpravy (podrobně Voda
a mikroorganismy)
24. lis 2009 ve 20:51  •  1 dítě  • Odpověz
Andy to me mrzi s tema zubama, to musi byt otrava. Urcite to nic neni a Tynka je v poradku.
24. lis 2009 ve 20:53  •  1 dítě  • Odpověz
No o te Aque Anne jsem taky slysela, ta tam navic ma napsano, ze se nemusi prevarovat. My uz nastesti jedeme ve vode z vodovodu :wink:
24. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz
Tak mě to stále víc vede k názoru, Zlatá kouhoutková :slight_smile:
24. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz
jé, misi, tak to mi přijde, že každá má něco :unamused: No, kohoutkovou dávat nemůžu kvůli vysokému podílu dusičnanů, takže zůstaneme u balené.
24. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz
zuzik kdepak dobre dopadli horsky pramen, toma natura,tanja, :slight_smile:
24. lis 2009 ve 21:13  •  1 dítě  • Odpověz
ahojte holky,

Vy jste se tak rozvykládly,že vás nestíhám dočítat :frowning2:

Kačka mi všude leze,dnes už byla až u koupelny :stuck_out_tongue_closed_eyes: Začala dělat střechy a v kleku se zvedne,že sedí na patách a záda má rovný,ale to se mi moc nelíbí,protože se pouští a už i spadla na záda,ale naštěstí to bylo na posteli a já to nějak tušila a chytla jsem ji.Ale dělá to u stolu a všude :confounded:

Jo a konečně se klube ten zub :grinning: už se jen proříznout :slight_smile:
A dnes spala celou noc od 20-6:30 :astonished:A chce spávat na boku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jak jste psaly o monitoru a té holčičce,tak jsem rozhodla,že ho pořídíme,protože ten co máme půjčený,musíme v prosinci vrátit kámošce(čeká 2.mimi)Tak jsme ho včera vyhráli na Aukru za 1500,- :grinning: A budu mít klídek :wink:

Viděla jsem tu Anitt....ahoooj :slight_smile:
24. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz
o kojení-já ještě trochu kojím,ale už mně začíná pobolívat bříško,jako bych to měla dostat,tak snad ještě nééééé :sweat_smile: A měla bych zajít na gyndu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2009 ve 21:26  • Odpověz
jo a vrátila se k žvatlání :grinning: nějdřív občas blafla mama,pak začala gaga a tata pak bylo furt nenene,a ted jen táta a už to říká fakt krásně :dizzy_face: Ale když jí řeknu máma,tak ona na mě táta :grinning: :grinning: a občas děda :grinning: Jsem si jí včera natočila,je to bomba :grinning:

jdu si vás trochu přečíst.... :sweat_smile:
24. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz
Buni jj to znam, je to mazec. Malej vyrazi z pokojika a za chvliku je skoro v loznici pres cely obyvak :grinning: Proste zaviram dvere kam nechci aby chodil. Tesim se na zpravy o prvnim zubu :slight_smile:. My uz mame dva, uz jsou i hezky videt. Musim je vyfotit.
To je super cena, urcite ho i pak dobre prodas. Ja sem fakt rada ze mame ty dve desky. Jedna uz by nam nestacila.
Jinak hura male uz spadl na zadecek a taky se svezl na kolinka a jednou na vsechny ctyri tak snad se nauci brzo padat. Sla jsem vikulcinou cestou a ukazovala mu to. :slight_smile:
Jo jeste Buni u nas se taky spi na boku :slight_smile:
24. lis 2009 ve 21:32  •  1 dítě  • Odpověz
misi, tak to my se vrátíme k horskému pramenu :wink: , my tu sice máme želivku, ale na tu se přepíná jen na praní, protože obsahuje mň vodního kamene než ta ze studny :unamused:
buni, malá pořád zase žvatlá mama a ham a když řeknu táta, tak řekne ne :grinning: Petrovi je to trošku líto, ale ono to přijde :slight_smile: Kačka je rychlík, že ti takhle už utíká, je to šikulka :dizzy_face: A gratulace k zoubečku, snad se prorazí co nejdřív :slight_smile:
24. lis 2009 ve 21:41  • Odpověz
Jsem ráda Misi,že jdete naší cestou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Prckovi se také zoubek jen proříznout..Myslím,že dnešní noc bude veselá :confounded: A zítra možná bude po :confused:
24. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz
buni, blahopřeji k lezení a skoro zoubku :slight_smile: U nás se spí taky na boku, už sama bez nějakýho podkládání :slight_smile:
zuzik, pokud vaříš ze zeleniny ze supermarketu, tak tam těch dusičnanů je taky poměrně dost :unamused: Ale jasný, že když máte vodu ze studny, že tu dávat nebudeš :wink: Já taky nedávám, jen občas, když mi dojde. Ale hlavně proto, že ji malá moc nesnesla :unamused:
24. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz
Co se týče toho monitoru tak já si nemohu vůbec,ale vůbec stěžovat.Máme ten angelcare a nikdy to nehoukalo na planý poplach...Ale co se prcek různě převaluje tak nám to teď asi dvakrát houkalo.Byl úplně schoulený na polštářku :confused: Ale to je opravdu vyjímečně :wink:
Mohu doporučit...Tu nany bych teda nechtěla!!A to je důvod proč jsme ji tenkrát nekoupili :unamused:

Nic méňe jsem šťastná,že to máme.Protože jsem si myslela,že je to zbytečné :confused:
24. lis 2009 ve 21:50  • Odpověz
ahojky buni no tak my teda ještě nelezeme ale snaží se tak snad brzy poleze . ale už vůbec nechce ležet a je pořád v akci chtěl by furt sedět no. já kupuju ted tomu naturu tak ta je snad ok. to je mazec člověk si myslí bůhvíco nekupuje a ejhle
24. lis 2009 ve 21:51  • Odpověz
Já používám vodu horský pramen a nepřevařuji ji.Prý se nemusí :confused: Tak ji jen ohřeju....
24. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz
Ta toma netura dopadla snad nejlépe!!
24. lis 2009 ve 21:53  • Odpověz
Jééé Davídeček má pidi narozeninky!!!!!!!!!!!!!!!!Vše nej nej
24. lis 2009 ve 21:56  • Odpověz
Anitt jj toma je v poradku :slight_smile: vikul a proc ten jazyk ja jsem spokojena zda se ze tva metoda funguje :grinning:
My mame monitor Babysence a jsem s nim maximalne spokojena, dve desky a nikdy nehoukal zbytecne. Mame ho pujcenej z porodnice. Na ten angelcare jsem se taky divala, moc se mi libil ale byl desne drahej. Na to proste nemame, tak jsme si ho pujcili.
S tema dusicnanama v zelenine je to pravda, proto davam sklenicky a nevarim, ale samozrejme sem i pohodlna :grinning: A az bude prcek starsi a sklenicky mu nebudou stacit tak uz mu snad ty dusicnany vadit nebudou.
24. lis 2009 ve 22:00  •  1 dítě  • Odpověz
tak tatka nám koupil horsky pramen,ani není v kaufu tak drahá,jednou jsem potřebovala nutne na čaj malemu a šla do lekarny a tam meli 1litr kojo vody za 28kč :astonished: jsem mela šok :unamused:

buni gratuluju k pokrokum..
kremco to bude vekem,naše Elin je ted taky desná..zavedli jsme na ledničku papír s hodnocením pro Ježíška :wink:
každy den má kolonku a hodnotíme chovaní..sluníčko je když je hodná..mraček když zlobí..a pak jsme museli dodat puntík když je hluchá :wink:pořad vše opakuju dokola a nic

a holky moc moc dekuju za podporu,mela jsem strach že nebude to UM chtít,ale asi hlad delá svoje..
mám čekat na manžu,ma odpolední a pry dame vínečko :wink: me se chce tááák spat,ale počkám

večer jsem začla,když decka usnou uklizet,at na druhy den mam klid a víc času nane
24. lis 2009 ve 22:02  • Odpověz
holky kukate na Ano sefe? Dneska dost dobry, kdyz muj videl tu reditelku tak to komentoval pry ma uces A la smrt, no rechtam se tomu jeste ted :grinning:
24. lis 2009 ve 22:04  •  1 dítě  • Odpověz
misi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: má pravdu :grinning: :grinning: :grinning:

holčinky děkujeme za gratulace a dobrou noc pusinku drobečkům papa
24. lis 2009 ve 22:07  • Odpověz
misi, paní ředitelka vypadá spíš celá jako smrt :grinning:
jé, peti, bude večerní romantika, to já tady popíjím sama samička :grinning: Petr je takovej abstinent, nepije skoro vůbec, ani Verunku nezapil (ale to bylo i tím, že mi umřela babička a nebyla nálada :cry: ). Je mi to hodně líto, ale nutit ho k pití vůbec nechci :grinning: To s tím hodnocením pro Jéžíška si musím zapamatovat, to se bude jednou hodit :slight_smile:
vikul, my máme Nanynku a teď nám dvakrát houkala, o Angelcare jsem ani nevěděla :frowning2: Jenže my jsme ho kupovali narychlo, takže jsme vzali první, co nám přišla pod ruku :frowning2:
buni, já jsem si taky myslela, že je monitor zbytečnej a jak měla problémy s dýcháním, tak jsme pro něj šupajdili svinským krokem. A teď jsem za něj strašně vděčná :slight_smile: Vyhrála jsi ho za dobrou cenu :slight_smile:
24. lis 2009 ve 22:16  • Odpověz
Zuzi to my ted taky popijime mna mnam moc dobry Savignon pozdni sber. My mame radi vinecko oba. Aspon toho min vypiju :grinning:
He he holky vy me bavite tak zda se ze na reditelku mame stejny nazor. :grinning:
24. lis 2009 ve 22:24  •  1 dítě  • Odpověz
holky to není tou nanynkou,to je super značka,ale jak má tu jednu desku,a deti cestují tak to občas houká..

misi baby sense máme taky a hned 2 ks :grinning: jeden z porodnice,uplne novy pujčeny a jeden po Elišce,ale když byl tak maličky,mela jsem strach že by mohl mít vetší prodlevu,tak jsme radši pujčili..

zuzí to hodnocení na ní pokažde zabere,jen zmíním že jdu delat mraček,tak je jak milius :grinning: rada si tam delá sama sluníčka..holky přesne za mesíc jsou vanoce :sweat_smile: me se ani ješte nechce delat vyzdoba,delate?
24. lis 2009 ve 22:24  • Odpověz
Petrach no musim pomalu zacit v nedeli je prvni advent :slight_smile: jak sme byli dneska v obchodaku tak malej kukal na ty svetylka uplne unesenej :grinning:
24. lis 2009 ve 22:32  •  1 dítě  • Odpověz
misi, to já popíjím svého oblíbeného Chenete Medium Sweet, dobrůtka :slight_smile:
peti, na takhle malé děti to hodnocení ještě platí, taky jsme ho měli, ale jinou formou :slight_smile: Já jsem zvědavá, co na ni bude platit v pubertě :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já ještě nezdobím, vždycky zdobím po Mikulášovi. Stačí, že blbnou v obchodech už od října :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale zítra chci umýt okna a dveře, ve čtvrtek budeme malovat kuchyň, abychom tam pak jen namontovali novou :slight_smile:
24. lis 2009 ve 22:33  • Odpověz
holčinky,díky :slight_smile:
Peti-moc gratuluju Šimůnkovi,je to velkej šikulka. :slight_smile:a s Eliškou máte super hodnocení :slight_smile:A mlíčka nelituj,dělala jsi to na 1 s hvězdičkou :slight_smile:
Hrusti-jste dobří na dr.kašli :wink: Každé dítě je jiné a vy děláte obr pokroky :wink:

Miši-taky jsem koukala :grinning:Ten Elí je ale živej :fearful:Já vždycky zatím Kačku udržela,ale je to fakt mazec,v posteli dopo mi leze po hlavě a nebo prchá pryč,musím jí držet za nohu,aby nežuchla a přitom bych táááák spala :grinning:A jsem klidná,že tak nespíme samy,páč se bojím,aby naspala na bříšku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My máme taky Nanny a zatím nikdy nehoukala :slight_smile: ¨Tak jsme šli zase do ní a je ještě do března v záruce :slight_smile:
Zuzi-já bych malou bez toho v pokojíku nechat nemohla,by jsem nespala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky-fotečky úžasný,dětičky rostou :astonished:

My máme taky Tomu-vodu :wink:

ještě mám dočítat stránku-ufffff.A manžel chce pozornost :grinning:

Anitt davídkovi pusinku :slight_smile:
24. lis 2009 ve 22:34  • Odpověz
....tý brdo,za měsíc jsou vánoce :astonished: :astonished: :astonished:

my jedem zítra do Ikei a tak,doufám že nechytnem chřipku :unamused:
a ve čtvrtek tu bude kámoška s malou vichřicí,tak snad to tu spolu holky nezboří :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Tak zas asi moc nebudu.... :sweat_smile:
24. lis 2009 ve 22:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.